RAZIGRAN: Boško Janković strelac i dupli asistent

Verona ubedljiva u prijateljskoj utakmici protiv Zudtirola

Fudbaleri Verone pobedili su Zudtirol u prijateljskoj utakmici u Bolcanu sa 6:0

Fudbaleri Verone pobedili su Zudtirol u prijateljskoj utakmici u Bolcanu sa 6:0, a izvanrednu partiju prikazao je Boško Janković.

On je u tom trijumfu upisao dve asistencije i jedan gol kojim je započeta golgeterska serija Verone.

Srpski fudbaler je zatresao mrežu Zudtirola u devetom minutu, Gomes je udvostručio u 16, a potom je strelac za 3:0 u 18. minutu bio Halfredson. Autogolom Kima u 34. minutu Verona je došla do 4:0, četiri minuta kasnije Markes je nastavio niz golova, a konačan rezultat u poslednjem minutu prvog poluvremena postavio je Halfredson.

Trener Mandorlini je u drugom poluvremenu ukazao šansu rezervistima, koji nisu uspeli da stignu do novog gola, tako da je duel završen trijumfom Verone od 6:0.

Verona je vrlo ozbiljno ušla u pripreme za novu sezonu u kojoj će se potruditi da ponovi dobre rezultate iz prethodne. U pripremnom periodu srpski fudbaler Boško Janković pokazuje da je vrlo motivisan da se ponovo prikaže u najboljem svetlu, a pripremne utakmice potvrđuju da će biti jedan od glavnih nosilaca igre Verone.

Nova sezona u Seriji A počinje poslednjeg vikenda avgusta, a Verona u prvom kolu gostuje Atalanti 31. avgusta od 20.45.