PETARDA KRALJEVSKOG KLUBA : Real deklasirao Levante uz dva gola Ronalda

Nezaustavljivi Portugalac

Fudbal -
Fudbaleri Real Madrida ubedljivo su savladali Levante sa 5:0, u utakmici 8. kola španske Primere, a dvostruki strelac bio je Kristijano Ronaldo koji je tako već stigao do cifre od 15 prvenstvenih golova

MADRID - Fudbaleri Real Madrida ubedljivo su savladali Levante sa 5:0, u utakmici 8. kola španske Primere.Sjajnom paritjom na stadionu Santijago Bernabeu izabranici trenera Karla Anćelotija preuzeli su drugo mesto na tabeli. Dvostruki strelac u šestoj prvenstvenoj pobedi Reala bio je Kristijano Ronaldo, koji je tako nastavio da teroriše protivničke odbrane. On je na osam prvenstvenih utakmica postigao ukupno 15 golova i ubedljivo vodi na listi strelaca.

Portugalac je načeo goste u 13. minutu sa penala, a zatim je u 61. minutu postigao i treći gol za "kraljevski klub".

U međuvremenu prednost Madriđana duplirao je Havijer Ernandez u 28. minutu.Pobedu Reala zacementirali su Hames Rodrigez u 66. i Isko u 82. minutu.Real sada ima 18 bodova na drugom mestu i bod manje, ali i utakmicu više od prvoplasirane Barselone, koja nešto kasnije igra protiv Eibara. Levante zauzima 15. mesto na tabeli sa pet bodova.