RODŽERS BRANI LAZARA: Uvereni smo da će Marković biti značajan igrač za Liverpul

PODRŠKA MENADŽERA

Fudbal -
Doveli smo Markovića na duže staze, uvereni smo da će biti značajan igrač za nas, izjavio je menadžer Liverpula Brendan Rodžers

LIVERPUL - Srpski fudbaler Lazar Marković za sada nije opravdao očekivanja u Liverpulu, ali na Enfildu i dalje veruju u njega. Podršku Markoviću još jednom je pružio menadžer crvenih Brendan Rodžers, koji je istakao da je uveren da će se dovođenje reprezentativca Srbije na kraju isplatiti klubu. "Doveli smo Markovića na duže staze, uvereni smo da će biti značajan igrač za nas", rekao je Rodžers. Marković je do sada odigrao osam utakmica za Liverpul, ali i dalje nije postigao gol u crvenom dresu. On je poslednju priliku dobio u Liga kupu protiv Svonsija (2:1), ali je u 27. minutu propustio veliku priliku zbog čega se već na poluvremenu našao na udaru navijača. Markec je na kraju zamenjen u 70. minutu. Engleski mediji su proteklih dana kritikovali zbog loše forme. Srpski fudbaler je u letnjem prelaznom roku za 20 miliona funti došao u Liverpul iz Benfike.