RUTINSKA POBEDA REALA: Benzema i Ronaldo srušili Kordobu

Trijumf "kraljeva" na startu sezone

Fudbal -
Real je do vođstva stigao golom Karima Benzeme u 30. minutu posle kornera koji je izveo Toni Kros. Pobedu domaćinu potvrdio je Kristijano Ronaldo sjajnim golom sa oko 20 metara u 90. minutu

MADRID - Fudbaleri Reala pobedili su u Madridu ekipu Kordobe 2:0 (1:0) u meču prvog kola Primere.Real je do vođstva stigao golom Karima Benzeme u 30. minutu posle kornera koji je izveo Toni Kros. Pobedu domaćinu potvrdio je Kristijano Ronaldo sjajnim golom sa oko 20 metara u 90. minutu. Utakmica je inače protekla u mirnoj igri bez previše šansi na obe strane.

U ekipi Reala nije bilo Anhela di Marije, koji će karijeru nastaviti u Mančester junajtedu, dok je Sami Kedira ušao u igru u drugom poluvremenu.Bivši fudbaler Rada i Crvene zvezde Aleksandar Pantić odigrao je ceo meč za Kordobu.

U poslednjoj utakmici prvog kola Rajo Valjekano i Atletiko Madrid odigrali su bez golova - 0:0.