ŠAMPION PAO NA ETIHADU: Dijuf šokirao Mančester siti!

Vredna pobeda Stouka

Jedini gol na utakmici postigao je Dijuf u 58. minutu. Aleksandar Kolarov odigrao je ceo meč za Siti, dok Matija Nastasić nije bio ni na klupi za rezerve

MANČESTER - Fudbaleri Stouka pobedili su u gostima ekipu Mančester sitija 1:0 u meču trećeg kola Premijer lige.Jedini gol na utakmici postigao je Dijuf u 58. minutu. Aleksandar Kolarov odigrao je ceo meč za Siti, dok Matija Nastasić nije bio ni na klupi za rezerve.Sautempton je u gostima pobedio Vest Hem 3:1. Golove za goste dali su Šnajderlin u 45. i 68. i Pele u 83. minutu. Jedini strelac za domaći tim bio je Nobl u 27. minutu. Dušan Tadić odigrao je ceo meč za Sautempton.Svonsi je na svom terenu pobedio Vest Bromvič 3:0, dok su Njukasl i Kristal Palas igrali 3:3. Kvins Park Rendžers je na svom terenu pobedio Sanderlend 1:0.

Manchester City 0 - 1 Stoke City Diouf by yarigavideo