STRELAC: Subotić postigao gol za Borusiju Dortmund (VIDEO)

Deklasirali Esen

Srpski fudbaler Neven Subotić bio je strelac za Borusiju Dortmund na prijateljskoj utakmici sa Esenom

DORTMUND - Srpski fudbaler Neven Subotić postigao je pogodak za Borusiju Dortmund na prijateljskom meču sa Esenom. Srpski defanzivac je tako odigrao i treću utakmicu otkako se oporavio od povrede. Fudbaleri Dortmunda su na kraju deklasirali Esen sa 5:1, a zanimljivo je da je isti rezultat bio na snazi i posle prvih 45 minuta igre. Subotić je u 22. minutu glavom postigao treći gol. "Danas smo odigrali sjajno prvo poluvreme i trebalo bi da težimo takvoj igri", rekao je posle meč Subotić. Obamejang je bio dvostruki strelac za vicešampiona Nemačke (8,10), a gologve su još postigli Miktarjan (25) i Imobile (30).Drugi Srbin u timu Borusije Dortmund Miloš Jojić ušao je u igru na početku drugog poluvremena, kada je zamenio Miktarjana.