DŽON TERI: Ivanović i ja smo zatvorili sve prilaze golu

Kapiten zadovoljan

Dvojac Džon Teri i Bane Ivanović dobio je duele iz svakog ugla, ocenio je Kapiten Čelsija Džon Teri posle remija sa Mančester junajteda (1:1)

LONDON - Kapiten Čelsija Džon Teri ocenio je da su on i Branislav Ivanović odigrali odličnan meč protiv Mančester junajteda u 9. kolu engleske Premijer lige.Junajted i Čelsi su remizirali rezultatom 1:1 na Old Trafordu, a Teri smatra da su njih dvojica zatvorili sve prilaze ka golu svog tima."Dokaz koliko dobro igramo je nezadovoljstvo što smo na Old Trafordu osvojili samo bod. Hvala svim navijačima koji su doputovali da nam pruže podršku. Dvojac Džon Teri i Bane Ivanović dobio je duele iz svakog ugla", rekao je Teri.Gosti su poveli u 53. minutu golom Drogbe, ali je Junajted u završnici izbegao poraz pogotkom Van Persija u četvrtom minutu sudijske nadoknade vremena. Samo minut ranije kapiten reprezentacije Srbije isključen je zbog drugog žutog kartona.Mančester je tako ostao jedino mesto gde Čelsi ove sezone nije osvojio sva tri boda, pošto su Plavci prethodno remizirali i sa Mančester sitijem, takođe rezultatom 1:1.Međutim, Čelsi je i posle devet kola jedini neporaženi tim u Premijer ligi. Ekipa menadžera Žozea Murinja vodi na tabeli sa 23 boda, četiri više od drugoplasiranog Sautemptona i šest više od aktuelnog šampiona Mančester sitija.