TROJKA PROTIV RAKOVICE: Autogol i dva penala za pobedu Zvezde

Trening utakmica

Fudbal -
Prvi pogodak delo je igrača Rakovice Cvetkovića, a potom su se u strelce ssa penala upisaili Katai i Savićević

Kombinovani tim Crvene zvezde ubedljivo je savladao trećeligaša IM Rakovicu 3:0, ali su im u tome dosta pomogli fudbaleri gostujućeg tima.

Vodeći pogodak crveno-belih u 8. minutu je bio zapravo autogol Cvetkovića, koji je skrenuo loptu posle centaršuta Stefana Đorđevića. Na 2:0 povisio je "novajlija" Aleksandar Katai u poslednjim trenucima prvog poluvremena iz penala koji je dosuđen posle prekršaja nad Đorđem Despotovićem.

Konačan rezultat postavio je Vukan Savićević u 68. minutu, takođe udarcem sa bele tačke, pošto je prethodno oboren Vukašin Jovanović koji je bio u naletu ka golu gostiju.

CRVENA ZVEZDA: Trkulja - P. Đorđević, Lazić, Jovanović, S. Đorđević - Gogić - Bosančić, Grujić, Katai, Jović - Despotović. Igrali su još: Manojlović, Planić, Savićević i Ristić.

IM RAKOVICA: Janković, Milošević, Brkić, Vukadin, Bašanović, Cvetković, J. Miletić, Trajković, Žerađanin, Miljković, Stanojević. Igrali su još: Ćirković, D. Radojević, Milanović, B. Miletić, Stefanović, Lukić, Đ. Radojević, Milojević, Popović, Janjić, Petković, Mitrović.