U TOP FORMI: Filip Đorđević postigao pet golova za Lacio na tri utakmice

Ponovo strelac

Srpski fudbaler Filip Đorđević postigao je peti gol na trećoj pripremnoj utakmici za Lacio

RIM - Srpski fudbaler Filip Đorđević postigao novi gol za italijanski Lacio. Lacio je u prijateljskom meču pobedio selekciju Indonezije do 23 godine sa 2:0, a Đorđević je postigao drugi gol za Rimljane. On je tako bio strelac i na trećoj uzastopnoj utakmici, čime je još jednom potvrdio sjajnu formu. Srpski fudbaler je na tri utakmice postigao čak pet golova. Prvi gol za Lacio postigao je Portugalac Bruno Pereirinja u 15. minutu, dok je Đorđević u 65. postavio konačan rezulztat. Filip Đorđević je u igru ušao na poluvremenu i ponovo je pružio odličnu partiju. On je mogao da bude i dvostruki strelac, ali nije imao sreće pošto je pogodio prečku. "Đorđević je ostavio sjajan utisak. Ima veliki kvalitet i želju da se dokaže na terenu. Dosta nam je pomogao", rekao je albanski defanzivac Ljorik Cana. Dušan Basta je odigrao prvih 45 minuta za Lacio.