(VIDEO) ŠAMPION NASTAVIO POBEDNIČKI RITAM: Zvezda pregazila Jagodinu

Ćurani nemoćni na Marakani

Golove za crveno-bele postigli su Milijaš u 38, Rakić u 47. i Lazović u 67. minutu.

BEOGRAD - Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su u Beogradu ekipu Jagodine rezultatom 3:0 u meču drugog kola Superlige Srbije.Golove za crveno-bele postigli su Milijaš u 38, Rakić u 47. i Lazović u 67. minutu. Meč je odigran pred oko 13.000 gledalaca na stadionu crveno-belih.

Ovaj meč je za Milijaša verovatno bio oproštaj od stadiona u Ljutice Bogdana, pošto Zvezda u sledećem kolu gostuje Vojvodini, a nakon toga iskusni vezista trebalo bi da potpiše ugovor sa turskim drugoligašem Manisom.

Utakmici je prisustvovao i novi selektor Srbije Dik Advokat.

Uoči utakmice održan je minut ćutanja u znak sećanja na nedavno preminulog legendarnog golmana Crvene zvezde i splitskog Hajduka Vladimira Bearu.

TOK UTAKMICE

22:55 (90) - Kraj utakmice. Zvezda je pobedila Jagodinu 3:0.22:45 (80) - Zvezda sigurnom igrom održava visoko vođstv

oCrveno-beli sigurnom igrom održavaju visoko vođstvo protiv Jagodine

22:34 (69) - Kakva šansa za JagodinuPrva stopostotna prilika za Jagodinu, ali dobra intervencija odbrane Crvene zvezde u poslednjem trenutku.

22:32 (67) - GOLLL!!! 3:0 za Zvezdu!

Zvezda vodi 3:0. Lazović se upisao u strelce posle odlične asistencije Milijaša
22:20 (55) - Zvezda napada, Jagodina se brani
Fudbaleri Crvene zvezde nastavljaju sa napadima. Jagodina nemoćna22:12 (47) - GOLLLL!!! Zvezda vodi 2:0Fudbaleri Crvene zvezde vode 2:0. Rakić je iskoristio grešku golmana Perića i bez problema smestio je loptu u mrežu

22:10 (46) - Počelo je drugo poluvreme

21:47 (45) - Kraj prvog poluvremena. Zvezda vodi 1:0.21:40 (38) - GOLLLL!!! Zvezda vodi 1:0Zvezda dolazi do zasluženog vođstva. Kapiten Nenad Milijaš postiže gol iz slobodnog udarca sa oko 30 metara. Majstorija kapitena Zvezde

21:36 (34) - Perić zaustavlja udarac LazovićaNova prilika za Zvezdu. Pokušao je Lazović iz slobodnog udarca sa leve strane, ali nova intervencija Perića.21:32 (30) - Dobra prilika za JagodinuDobra šansa za fudbalere Jagodine. Jedan igrač gostiju pokušao je iskosa sa leve strane da iznenadi golmana Rajkovića iz slobodnog udarca, ali je golman Zvezde dobro intervenisao

21:29 (27) - Zvezda napada, Jagodina se braniFudbaleri Crvene zvezde imaju više od igre, ali nema promene rezultata.

21:21 (19) - Dobra prilika za Savićevića

Nova šansa za Zvezdu. Mijailović je dobro proigrao Savićevića, ali je golman Jagodine bio siguran21:18 (16) - Lazović propušta šansu za ZvezduDobra šansa za Zvezdu posle akcije Pečnika i Lazovića. Lazović propušta priliku da svoj tim dovede u vođstvo, a u nastavku akcije Milijaš je pokušao da proigra Rakića, ali ništa od gola.

21:10 (9) - Opasna kontra JagodineCrvena zvezda je dobro ušla u meč, ali su gosti napravili dobru kontru u 9. minutu. Međutim, Mijailović je zaustavio napad gostiju21:02 (1) - Utakmica je počelaTOK UTAKMICE