(VIDEO) CRNO-BELI PROSIPAJU BODOVE: Partizan remizirao sa OFK Beogradom

Klub iz Humske ne zna za pobedu od "večitog derbija"

Partizan na poslednja tri meča nije ostvario pobedu

BEOGRAD - Fudbaleri Partizana i OFK Beograda igrali su 1:1 (0:1) u zaostalom meču 7. kola Superlige Srbije.Gosti su poveli u 41. minutu golom Dražića, a izjednačio je Lazović u 65. Partizan je prvi na tabeli posle 10 odigranih kola sa 25 bodova, koliko i drugoplasirana Vojvodina, dok je OFK na sedmom mestu sa 16.

Partizan je prvi na tabeli posle 10 odigranih kola sa 25 bodova, koliko i drugoplasirana Vojvodina, dok je OFK na sedmom mestu sa 16. OFK je poveo preko Dejana Dražića u 41. minutu, a izjednačio je Danko Lazović u 65. Gosti su agresivno počeli utakmicu i već na samom startu imala dve dobre prilike. Prvo je Andrić šutirao pored gola, a potom je Lukač odbranio šut Jankovića sa 20-ak metara. Crno-beli su u prvom delu igre jedinu priliku imali u 20. minutu, kada je Škuletić izašao sam ispred Čupića, ali je golman OFK-a uspeo da mu odbrani udarac. Gosti su poveli u finišu prvog poluvremena posle odlične akcije u kojoj je Dražić odigrao dupli pas sa Andrićem i potom lako savladao Lukača. Domaći fudbaleri su od početka drugog dela pokušavali da izjednače, a uspeli su u 65. minutu preko Lazovića je ostao neometan na drugoj stativi. Posle izjednačenja, obe ekipe imale su nekoliko odličnih prilika za vođstvo, ali su se istakli golmani Lukač i Čupić. Gosti su susret završili sa igračem manje, pošto je Nemanja Antonov isključen u sudijskoj nadoknadi vremena zbog drugog žutog kartona. Partizan će narednog vikenda dočekati Vojvodinu, dok će OFK gostovati Radničkom 1923 u Kragujevcu.

TOK UTAKMICE18:25 (90+5) - Kraj utakmice.Fudbaleri Partizana i OFK Beograda igrali su 1:1.18:20 (90) - Utakmica je produžena za 4 minuta18:15 (85) - Partizan napada, OFK se brani18:06 (76) - Nova prilika za LazovićaNova šansa za Partizan. Petrović idealno centrira, a Lazović pogađa spoljni deo mreže

17:59 (69) - Škuletić pogađa stativuNova velika prilika za crno-bele. Škuletić posle centaršuta Lazovića pogađa stativu. OFK je potom u dva minuta imao dva kontranapada, a odlično je intervenisao Lukač

17:56 (66) - Nova šansa za Partizan, ponovo ŠkuletićCrno-beli samo minut posle izjednačenja imaju priliku za vođstvo, ali je Škuletić neprecizan

17:55 (65) - Lazović donosi izjednačenje PartizanuGOLLL!!! Lazović se upisuje u strelce. On je ubacio loptu u mrežu posle centaršuta Petrovića sa leve strane

17:47 (57) - Drinčić pogodio prečku Velika šansa za Partizan. Drinčić je iz slobodnog udarca sa oko 20 metara pogodio prečku

17:40 (50) - Ofanziva Partizana na startu drugog poluvremena17:35 (46) - Počelo je drugo poluvreme17:16 (45+1) - Kraj prvog poluvremena. OFK vodi 1:0Fudbaleri OFK Beograda posle prvih 45 minuta vode 1:017:11 (41) - GOLLL!!! OFK Beograd vodiGosti stižu do vođstva. Dražić je posle odličnog duplog pasa sa Jankovićem ušao u kazneni prostor crno-belih, prevario odbranu Partizana i golmana Lukača i zatresao je mrežu

17:05 (35) - Lazoviću poništen gol zbog ofsajda

16:50 (20) - Ponovo šansa za ŠkuletićaIlić je proigrao Škuletića, koji je krenuo sam ka golu, ali je golman OFK Beograda odlično intervenisao

16:41 (11) Škuletić šutira pored golaPetrović centrira ka Škuletiću, a napadača Partizana glavom šutira pored gola16:37 (7) - Gosti agilniji na startu utakmiceFudbaleri OFK Beograda agilniji su na početku meča. Janković preti udarcem sa 20 metara, Lukač brani16:30 (1) - Utakmica je počelaTOK UTAKMICE:Partizan: Lukač, Stevanović, Ćirković, Stanković, Petrović, B. Ilić, Drinčić, A. Živković, Ninković, Lazović, ŠkuletićOFK Beograd: Čupić, Vasilić, Antonov, Savić, Zdjelar, Vasiljević, Jovanović, Janković, Gajić, Andrić, Dražić