(VIDEO) NIŠTA OD LŠ: Partizan sa igračem manje ponovo eliminisan od Ludogoreca

Bugari kobni za crno-bele

U prvom meču odigranom pre nedelju dana u Bugarskoj bilo je 0:0, a večeras je bilo 2:2

BEOGRAD - Fudbaleri Partizana nisu uspeli da se plasiraju u plej-of za plasman u Ligu šampiona.Partizan je večeras u Beogradu igrao sa Ludogorecom 2:2 u revanš meču trećeg kola za plasman u Ligu šampiona. U prvom meču odigranom pre nedelju dana bilo je 0:0. Golove za Partizan postigao je Škuletić u 31. i 35. minutu. Pogotke za bugarski tim dao je Marselinjo u 19. i 21. minutu. Crno-beli su od 40. minutu igrali sa fudbalerom manje, pošto je isključen Branislav Trajković, pošto je bez lopte udario protivničkog igrača Bezjaka. Meč je odigran pred više od 20.000 gledalaca.Partizan je i prošle godine eliminisan od Ludogoreca u trećem kolu kvalifikacija za LŠ.Partizan će igrati u plej-ofu za plasman u Ligu Evrope.TOK UTAKMICE22:33 (90+3) - Kraj utakmice. Partizan ponovo bez LŠPartizan i Ludogorec igrali su 2:2.

22:30 (90. minut) - Utakmica je produžena za 3. minuta22:27 (87. minut) - Ludogorec sve bliži plasmanu u plej-of za LŠPartizan napada, ali bez prave šanse. Gosti pokušavaju iz kontranapada da postignu treći gol22:22 (82. minut) - Ninković ulazi u igru umesto BrašancaTrener Partizana Marko Nikolić odlučuje da u igru ubaci Ninkovića umesto Brašanca. Fudbaleri Ludogoreca postižu gol, koji je opravdano poništen zbog ofsajda.22:15 (75. minut) - Sve manje nade za crno-beleLudogorec se odlučio na odugovlačenje igre, a fudbaleri Partizana kao da imaju sve manje snage. Lazović je bio u prilici, ali nije došao do lopte.22:10 (70. minut) - Prilika za Partizan, Škuletić šutira preko golaPosle perioda inicijative gostiju, crno-beli dolaze do šanse. Škuletić je bio u izglednoj šansi, ali je sa svega 5-6 metara šutirao preko gola. Luka ulazi u igru umesto Živkovića22:01 (61. minut) - Ludogorec dominiraFudbaleri bugarskog šampiona imaju loptu više u posedu. Partizan se brani, a crno-beli nikako ne mogu da dođu do svoje igre. Aleksandrov je dobio žuti karton zbog prekršaja nad Lazovićem.

21:58 (58. minut) - Bezjak ponovo ne koristi šansuNova prilika za Ludogorec, Marselinjo je centrirao, a Bezjak šutirao glavom preko gola.

21:56 (56. minut) - Lazović slabo šutiraPrva prilika za Partizan u drugom poluvremenu, Lazović je dobio loptu na oko 15 metara od gola gostiju, odmah šutirao, ali slabo.

21:54 (54. minut) - Ludogorec dva puta pogađa stativuNeverovatan promašaj gostiju. Misiđan je iz slobodnog udarca, doduše uz pomoć Lukača koji je zakačio loptu vrhovima prstiju, pogodio stativu, ona se odbila na suprotnu stranu gde je sam poput duha bio Bezjak, ali je sa pola metra pogodio stativu.

21:52 (52. minut) - Branko Iliš šutira pored golaKorner za Partizan, Branko Ilić šutira pored gola glavom.

21:46 (46. minut) - Branko umesto Saše IlićaTrener Partizana Marko Nikolić izvršio je jednu izmenu, umesto Saše Ilića u igri je Branko Ilić. I kod gostiju izmena, umesto Abaloa u igri je Misiđan

POČETAK 2. POLUVREMENA

KRAJ 1. POLUVREMENA

21:29 (45. minut) - Žuti karton za VolkovaVelika nervoza na terenu, ovog puta Vladimir Volkov dobija žuti karton

21:28 (44. minut) - Bezjak propustio neverovatnu prilikuMogao je Ludogorec do novog vođstva, ali je Slovenac Bezjak propustio "mrtvu" šansu. Bio je sam na oko pet metara ali je šutirao pored gola.

21:27 (43. minut) - Saša Ilić i Bezjak opomenutiSudija Kulbakov podelio je žute kartone Saši Iliću i Bezjaku zbog koškanja.

21:24 (40. minut) - Crveni karton za Branislava Trajkovića!Kakva glupost Nikole Trajkovića! Udario je s leđa Bezjaka bez ikakvog razloga i dobio direktan crveni karton!

21:19 (35. minut) - GOOOL!!! Škuletić postiže drugi gol na meču - 2:2

21:15 (31. minut) - Žuti karton za Marselinja

Prvi žuti karton na meču, dobio ga je najbolji igrač gostiju Marselinjo zbog oštrog starta.

21:13 (29. minut) GOOOL!!! Petar Škuletić smanjuje rezultat za nadu Partizana - 1:2

21:10 (26. minut) - Neverovatan promašaj ŠkuletićaOpasan napad Partizana, jedna dubinska lopta Drinčića uletela je u šesnaesterac, Škuletić je ispred golmana Stojanova izmakao loptu i potom promašio prazan gol.

21:05 (21. minut) - GOOL! Ludogorec vodi sa 2:0, Marselinjo ponovo pogodio

21:03 (19. minut) - GOOL! Ludogorec vodi sa 1:0

21:02 (18. minut) - Treći korner za gosteAngulo je dobro prošao po levoj strani, centrirao ali je Trajković izbacio loptu u korner. U nastavku akcije gosti su tražili penal.

20:59 (15. minut) - Prva odlična akcija PartizanaSaša Ilić je sjajno nabacio loptu u šesnaestercu, Lazović je glavom spustio loptu Andriji Živkoviću, ali ovaj sa ivice šesnaesterca šutira pored gola. Konačno akcija koju očekuju navijači srpskog tima.

20:55 (11. minut) - Drugi korner za goste posle velike greške odbrane Partizana

Partizan - Ludogorec

Veliki nesporazum defanzivaca Partizana, sudarili su se Stanković i Volkov ispred peterca svog gola, ali je na kraju ipak Volkov uspeo da izbaci loptu u korner. Posle kornera lopta je preletela sve.

20:53 (9. minut) - Škuletić je izborio aut u visini šesnaestercaŠkuletić je dobio upotrebljivu loptu od Volkova na ivici šesnaesterca, ali je od svega na kraju aut za Partizan u visini šesnaesterca. Volkov je ponovo kombinovao sa Škuletićem, ali na kraju ništa od opasnosti po gol gostiju.

20:52 (8. minut) - Ludogorec vrši presing na sredini terenaBugarski tim je uspostavio ravnotežu na sredini terena i visokim presingom seče svaki pokušaj crno-belih da organizuju napad. Lukač je u međuvremenu morao tri puta da reaguje ispred svog gola.

20:47 (3. minut) - Korner za LudogorecDobra intervencija Vojislava Stankovića koji je otklonio opasnost ispred gola Lukača.

20:46 (2. minut) - Lazović i Škuletić odmah pripretiliPartizan je već u prvom napadu stekao solidnu priliku, Lazović je grudima spustio loptu ka Škuletiću, ali je odbrana Ludogoreca intervenisala.

20:45 (1. minut) - Ludogorec izveo početni udaracBugari su prvi krenuli sa centra u ovom meču. U prvom poluvremenu Partizan, koji igra u crno-beloj kombinaciji, napadaće ka severnoj strani stadiona u Humskoj. Bugari igraju u zelenim dresovima.

20:41 - Sudija Aleksej Kulbakov iz Belorusije izveo je timoveGlavni sudija meča Aleksej Kulbakov iz Belorusije, sa svojim pomoćnicima Dmitrijem Žukom i Andrejem Hetsikauom, izveo je ekipe na sredinu terena.

20:16 - Uslovi sasvim solidni za igruVreme u Beogradu je danas izuzetno toplo i sparno, mestimično kišovito, a temperatura je u 19.00h oko 24°C , vlažnost vazduha je skoro 70% sa malom naoblakom i mogućnošću da padne kiša, kako su najavili prognostičari. Teren za igru solidan…

19:34 - SASTAVI TIMOVA:PARTIZAN: Lukač - Vulićević, Trajković, Stanković, Volkov - Brašanac, Drinčić, Ilić, Živković - Škuletić, Lazović.LUDOGOREC: Stojanov - A. Aleksandrov, Angulo, Moti, Kaisara - Abalo, Đakov, Zlatinski, Marselinjo - M. Aleksandrov, Brezjak.

Rezerve:PARTIZAN: Ž. Živković, B. Ilić, Ninković, Grbić, Luka, Fofana.LUDOGOREC: Čvorović, Mantila, Čoko, Espinjo, Žuninjo, Aniset.

19:05 - Humska će biti prilično popunjena

Ulaznice, Foto: FK Partizan

Fudbaleri Partizana imaće veliku podršku sa tribina u večerašnjem meču, prema sadašnjim procenama na tribinama stadiona u Humskoj biće oko 25.000 navijača. Karte, koje su se prodavale po cenama od 600 do 1.500 dinara gotovo su rasprodate, pa nema sumnje da će "Grobari" biti velika podrška fudbalerima u crno-belim dresovima.

18:30 - Navijači Partizana već pristižu na tribineKapije stadiona Partizana u Humskoj su otvorene. Najvatreniji navijači crno-beli su već ušli na tribine, a na ograde kače zastave svog omiljenog kluba.

18:00 - Partizane ti nisi sam!Čelnici Partizana pokušali su na sve načine da animiraju navijače da dođu u što većem broj na stadion u Humskoj. Na sajtu crno-beli osvanuli su citati Marka Tvena: "Nije bitna veličina psa u borbi. Bitna je veličina borbe u psu!"

17:48 - Crno-beli očekuju veliku podršku navijačaFudbaleri Partizana pozvali su navijače da u što većem broju popune stadion u Humskoj. Fudbaleri su dobili podršku Grobara i grupe JNA.

17:30 - Partizan bi dobro zaradio od plasmana u LŠ ili LE Pobeda bi donela klubu zagarantovanu zaradu od blizu četiri miliona evra 17:15 - Nikolić: Bugare čeka 11 ratnika na terenu i 30.000 takvih na tribinama dočekati 11 ratnika u crno-belim dresovima i 30.000 takvih na tribinama. 17:00 - Trener Ludogoreca veruje u trijumf bugarskog šampiona Novi trener fudbalera Ludogoreca Georgi Dermendžijev Dobrodošli na Kurirsport. Fudbaleri Partizana se protiv bugarskog Ludogoreca bore za svoju i čast srpskog fudbala. Pobedom, Partizan bi stigao na korak od plasmana u Ligu šampiona, a obezbedio bi učešće u Ligi Evrope. Ostanite uz nas i pratite sve dešavanja na stadionu u Humskoj.