(VIDEO) GOLEADA CRNO-BELIH: Partizan u meču bez publike ubedljivo pobedio Rad

Ponovo lideri

Partizan je pobedio Rad 4:0. Dva gola za crno-bele je postigao Lazović, a po jednom u strelce upisali su se Škuletić i Fofana

BEOGRAD - Fudbaleri Partizana pobedili su na Banjici ekipu Rada rezultatom 4:0 (2:0) u meču 4. kola Superlige Srbije.Meč je odigran bez prisustva publike, a golove za Partizan postigli su Škuletić u 26, Lazović u 43. i 58. i Fofana u 86. minutu.Partizan se nalazi na prvom mestu na tabeli sa 12 bodova, koliko ima i drugoplasirana Crvena zvezda.

Prvu ozbiljnu priliku na utakmici je imao Partizan, u 10. minutu, kada je Škuletić izbio ispred golmana Rada, koji mu je dobro odbranio. Partizan je poveo u 26. minutu. Lazović je sa desne strane centrirao do Škuletića kome sa sedam-osam metara nije bilo teško da ubaci loptu u mrežu. Rad je nekoliko minuta kasnije imao dobru šansu posle slobodnog udarca Veselinovića, sa peterca je šutirao Raspopović, ali je Lukač bio siguran. Partizan je udvostručio prednost u 42. minutu posle loše intervencije golmana Rada. Lazović je sa oko 20 metara šutirao po zemlji i kada se činilo da će je Jovanović uhvatiti, ona mu je iskliznula i kroz njegove noge otišla u mrežu. Lazović je u 58. minutu postigao svoj drugi gol na utakmici, nakon što je Živković dobro pronašao Škuletića, a ovaj je posle prodora sa leve strane dodao loptu do Lazovića, koji je poslao pod prečku. Rad je najbolju priliku imao u 84. minutu kada jeJelić šutirao sa oko 30 metara, ali je pogodio stativu. Konačan rezultat postavio je Fofana u 86. minutu kada je glavom sa oko četiri metra pogodio mrežu, posle asistencije Ninkovića.

OFK Beograd je na Karaburmi pobedio Novi Pazar 3:2. Golove za "romantičare" postigli su Jovanović u 33, Čavrić u 54. i Janković u 83. minutu. Strelci za goste bili su Ragipović u 57. i Vidaković u 90. minutu.TOK UTAKMICE18:52 (90+2) - Kraj utakmice.Fudbaleri Partizana pobedili su Rad 4:0!18:50 (90) - Utakmica je produžena za dva minuta18:46 (86) - GOLLL!!!! Fofana postiže četvrti gol za PartizanNovi gol za crno-bele. Fofana se upisuje u strelce. Odlična kontra Partizana, Ninković odlično centrira, a Fofana postiže gol za crno-bele

18:42 (82) - Nove šanse za Partizan i Rad 18:39 (79) - Poništen gol Fofani

18:36 (76) - Živković isprobava šut sa oko 20 metara

18:31 (71) - Nova šansa za Škuletića 18:22 (62) - Kakva šansa za Škuletića

18:18 (58) - GOLLLL!!! Lazović ponovo strelac za crno-beleIlić je započeo kontru crno-belih, a onda je Živković prosledio do Škuletića, koji pronalazi Lazovića. Lazović potom loptu zabija pod prečku

18:11 (51) - Velika šansa za RadVelika šansa za Veselinovića. On je sa svega pet metara šutirao preko gola Lukača18:05 (1) - Počelo je drugo poluvreme

17:46 (45+1) - Kraj prvog poluvremena.Partizan posle prvih 45 minuta vodi 2:0

17:42 (42) - GOLLL!!! Partizan vodi 2:0!Partizan vodi 2:0. U listu strelaca upisao se Lazović. Škuletić je probao da pogodi gol rivala, ali se lopta odbila do Lazovića. On je šutirao levom nogom, a golman Rada čistu loptu ispušta i ona mu kroz noge odlazi u gol

17:35 (35) - Ilić glavom šutira pored golaPrilika za Partizan posle kornera. Ilić šutira glavom, ali lopta odlazi pored gola17:30 (30) - Velika prilika za RadRad je zaigrao angažovanije posle primljenog gola, a domaći su imali šansu da izjednače u 30. minutu. Raspopović je odlično šutirao glavom posle centaršuta Veselinovića, ali je Lukač siguran.17:26 (26) - GOLLL!! Škuletić je doneo prednost PartizanuPartizan vodi golom Škuletića. Lazović je odlično prošao po levoj strani, a onda je centrirao po zemlji. Škuletić je bio brži od odbrane Rada i poslao je loptu u mrežu.
17:21 (21) - Inicijativa Partizana
Vulićević dva puta preti sa desne strane, ali uspeva da iznudi korner za Partizan. Stanković šutira posle kornera, ali odbrana Rada dobro interveniše.

17:15 (15) - Prilika za RadRad se oslobodio pritiska Partizana. Jelić je dobro reagovao na jednu dugačku loptu, šutirao je iz prve pored gola Lukača17:09 (9) - Velika šansa za PartizanKakva šansa za crno-bele, koji igraju danas u sivoj opremi. Škuletić izlazi sam ispred golmana Rada, ali je Jovanović siguran. Lopta se od golmana Rada odbija do Škuletića, koji ponovo šutira, ali je odbrana domaćih dobro intervenisala.

17:00 (1) - Utakmica je počela