VATRENO U BUNDESLIGI: Novi remi Bajerna, Medojević isključen u ekipi Ajntrahta

Gvardiola već zabrinut

Ovo je već drugi remi Bajerna u novoj sezoni, a igra koju su prikazali aktuelni šampioni Bundeslige zabrinula je trenera Bavaraca Pepa Gvardiolu

HAMBURG - Fudbaleri Hamburgera i Bajerna igrali su bez golova u meču 4. kola Bundeslige. Ovo je već drugi remi Bajerna u novoj sezoni, a igra koju su prikazali aktuelni šampioni Bundeslige zabrinula je trenera Bavaraca Pepa Gvardiolu.Paderborn je golom Kačunge u 71. minutu i Stopelkampa a u 90. pobedio Hanover 2:0.Hofenhajm je gostima pobedio Štutgart 2:0 golovima Modestea u 15. i Elounusija u 84. Za domaći tim je od 76. minuta igrao Filip Kostić. Augsburg je bio bolji od Verdera 4:2. Šalke i Ajntrahta igrali su 2:2. ovaj susret su obeležila isključenja igrača. Šalke je meč završio sa devet, a Ajntraht sa 10 igrača. Za goste su igrali Aleksandar Ignjovski i Slobodan Medojević. Ignjovski je igrao za goste do 72. minuta, dok je Medojević isključen u 85. minutu.Majnc je pobedio Borusiju iz Dortmunda sa 2:0. Domaća ekipa povela je u 66. minutu golom Okazakija, da bi konačan rezultat autogolom postavio Ginter u 74. Prethodno je u 70. minutu jedanaesterac za Borusiju promašio Imobile. Srpski reprezentativac Miloš Jojić odigrao je svih 90 minuta za Borusiju, dok je Filip Đuričić u 87. minutu ušao u igru za Majnc.Prvi je na tabeli Paderborn sa osam bodova, koliko imaju Bajern, Majnc i Hofenhajm.