(VIDEO) I RONALDO PRETERAO: Šakom udario protivnika

Nije mu išlo sinoć

Fudbal -
U finalnim trenucima utakmice Portugalac je dozvolio da ga bes savlada

Atletiko Madrid je sinoć na svom "Visente Kalderonu" savladao Real Madrid i po drugi put u istoriji osvojio Superkup Španije u fudbalu.

Sudija je delio žute kartone kao na traci, Luka Modrić je isključen u finišu utakmice, a prvi incident je napravio Dijego Simeone koji je isključen već u 25. minutu meča!

Kristijano Ronaldo je meč počeo na klupi, ali ga je Anćeloti ubacio na poluvremenu jer je njegov tim gubio sa 1:0. Portugalac nije uspeo da kreira preokret za svoj tim, a na kraju meča je, nakon blede partije, čak i udario šakom protivnika.

Vidno iznerviran svojom slabom partijom, ali i lošim izdanjem čitavog tima, Ronaldo je udario defanzivca Atletika, koji ga doduše, jeste vukao neposredno pre izvođenja kornera.