(VIDEO) ISTORIJSKI PORAZ VUČICE: Pogledajte kako je Bajern razbio Romu

Muk na Olimpiku

Duel fudbalera Rome i Bajerna bio je na papiru derbi večeri u 3. kolu Lige šampiona, ali je na kraju na Olimpiku viđen debakl Vučice

RIM - Duel fudbalera Rome i Bajerna bio je na papiru derbi večeri u 3. kolu Lige šampiona, ali je na kraju na Olimpiku viđen debakl Vučice.Ekipa iz Minhena je razbila Romu sa više nego ubedljivih 1:7, a gosti su već posle 35 minuta igre vodili sa 5:0. Roben je otvorio goleadu u 9. minutu, a zatim su pogađali i Gece u 23, Levandovski u 25, pa ponovo Roben u 30. i Miler u 36. minutu. Žervinjo je na startu drugog poluvremena, u 66. minutu, postigao utešni gol za Romu, da bi u završnici Riberi u 78. i Šaćiri u 80. minutu sa nova dva pogotka postavili konačnih 1:7.Bilo je to istorijsko veče u Ligi šampiona pošto se nikada ranije nije dogodilo da gostujući timovi u prvom poluvremenu postignu pet golova. U utorak su to uradile dve ekipe - fudbaleri Bajerna su postigli pet protiv Rome, a igrači Šahtjora čak šest protiv BATE-a.Za legendarnog kapitena Rome Frančeska Totija to je bio prvi poraz na Olimpiku od jednog nemačkog kluba.Utorak će ostati upamćen kao najefikasnije veče u istoriji Lige šampiona. Na osam mečeva postignuto je čak 40 pogodaka u elitnom evropskom takmičenju, što je prosek od čak pet pogodaka po utakmici.

All Goals - AS Roma 1-7 Bayern Munich - 21-10-2014 by ER-TV