(VIDEO) JUBILIEJ: Džerard dao deseti gol Evertonu, Džagelka majstorijom doneo remi

Premijer liga

Srpski fudbaler Lazar Marković od početka je bio u timu Liverpula

Fudbaleri Liverpula i Evertona na "Enfildu" igraju gradski derbi.

To je 191. Mersisajd derbi, a u postavi redsa od prvog minuta bio je srpski reprezentativac Lazar Marković, koji je odigrao dobar meč.

Ipak ključnu ulogu za domaći tim imao je kapiten Liverpula Stiven Džerard. On je u 65. minutu meča izveo slobodan udarac, prebacio "živi zid", a golman Tim Hauard nije uspeo da zaustavi loptu.

Filip Džagelka je u prvom minutu sudijske nadoknade maestralno dočekao loptu izbačeno iz šenaesterca Liverpula, a Minjole je paradom samo ulepšao i bez toga fantastičan pogodak kapitena Evertona

Premijer liga, 6. kolo:

Subota:Liverpoul – Everton 1:1 Čelsi – Aston VilaKristal Palas – Lester SitiHal Siti – Mančester SitiMančester Junajted – Vest Hem Sautempton – Kvins Park RendžersSanderlend – Svonsi Siti Arsenal – Totemhem

Nedelja:Vest Bromvič Albion – Burnli

Ponedeljak:Stouk Siti – Njukasl