(VIDEO) LAKRDIJA U HRVATSKOJ: Dinamo do 81. minuta gubio od filijale 3:1, na kraju slavio s 4:3

Kad Zdravko Mamić režira

Fudbaleri Dinama savladali su u meču 2. kola hrvatske lige Lokomotivu kao gosti rezultatom 4:3 i sa šest bodova izdvojili se na čelu tabele. "Modri" su do pobede stigli na neuobičajen način, pošto su do 81. minuta gubili sa 3:1, da bi potom sa tri pogotka osvojili tri boda.

Bio je ovo 14. međusobni meč ova dva kluba, a Lokomotiva samo jednom nije poražena, odnosno izvukla je remi.

Zanimljivo, popularni "Lokosi" su filijala ekipe sa "Maksimira", klubovi na čijem su čelu dva velika prijatelja, kumovi Zdravko Mamić i Božidar Šikić, pa sva ova dešavanja ne čude više nikog u Hrvatskoj.

Odlučujući pogodak postigao je El Arabi Sudani u četvrtom minutu nadoknade vremena posle solo prodora između petorice igrača Lokomotive. Prethodno je u 89. doneo izjednačenje svom timu.

Po završetku utakmice navijači su imali svoj sud o velikom preokretu.

"Snimak utakmice treba poslati na filmski festival u Puli."