(VIDEO) NOJEROVA NOVA EGZIBICIJA: Golman Bajerna ponovo stigao do centra terena

POVUKLA GA LOPTA

Fudbaleri minhenskog Bajerna rutinski su savladali Hamburg sa 3:1 na putu do osmine finala Kupa Nemačke, a golman Bavaraca Manuel Nojer nastavio je svoj trend spektakularnih istrčavanja

HAMBURG - Fudbaleri minhenskog Bajerna rutinski su savladali Hamburg sa 3:1 na putu do osmine finala Kupa Nemačke, a golman Bavaraca Manuel Nojer nastavio je svoj trend spektakularnih istrčavanja. Golove za minhenski klub postigli su Levandovski u 7, Alaba u 44. i Riberi u 53. minutu, dok je poraz domaćeg tima ublažio Losoga pet minuta pre kraja meča. S obzirom na dominaciju Bavaraca na terenu golman Manuel Nojer mogao je da se opusti i da svojim egzibicijama uveseljava navijače. Naime, pri vođstvu Bajerna od 2:0, posle povratne lopte Dantea golman reprezentacije Nemačke izašao je gotovo do centra, da bi zatim u poslednjem trenutku uputio rizično dodavanje. Malo je nedostajalo da fudbaler Hamburga preseče taj pas i kazni njegovo poigravanje. Međutim, ponovo se potvrdilo nepisano pravilo da posle propuštenih prilika stiže kazna. Samo tri minuta posle Nojerove egzibicije, Riberi je postigao treći gol za Bavarace.