(VIDEO) POGLEDAJTE: Rekorder Jović propustio dve kolosalne prilike protiv Partizana

147. večiti derbi

Fudbaleri Crvene zvezde imali su dve sjajne prilike u prvom poluvremenu 147. večitog derbija, ali se oba puta propisno obrukao mladi Luka Jović

BEOGRAD - Fudbaleri Crvene zvezde imali su dve sjajne prilike u prvom poluvremenu 147. večitog derbija, ali se oba puta propisno obrukao mladi Luka Jović.Zvezda je u prvih 45 minuta igre bila za nijansu bolji rival od Partizana, a crveno-beli su u dva navrata stigli na korak od gola.Gosti su prvu kolosalnu priliku propustili u 24. minutu. Bila je to neverovatna prilika - Luka Jović je bio sam na pet metara od gola Lukača posle dodavanja Lazovića, ali je njegov šut otišao iznad prečke.

Crvene zvezde Bosančić Partizana Jović Volkova Ćirkovića Luka Jović Nenad Lalatović Partizana Joviću

Prethodni rekord držao je nekadašnji kapiten crveno-belih Dejan Stanković, koji je prvu utakmicu protiv večitog rivala odigrao sa 17 godina i šest meseci.Partizan je na kraju savladao Crvenu zvezdu sa 1:0, evrogolom Nikole Drinčića.