(VIDEO) ŠTA SE DEŠAVA SA MESIJEM: Argentinac primio injekciju pred El Klasiko

NEPRIMETAN ZBOG POVREDE

Španski mediji su dobili nezvaničnu potvrdu iz katalonskog kluba je Lionel Mesi u četvrtak, pred El Klasiko, primio injekciju protiv bolova u skočnom zglobu

BARSELONA - Najbolji fudbaler Barselone Lionel Mesi nije bio na svom prepoznatljivom nivou u subotnjem derbiju sa Realom, a dva dana kasnije mediji su otkrili da je Argentinac pred El Klasiko primio injekciju protiv bolova u skočnom zglobu.Španski mediji su navodno dobili nezvaničnu potvrdu iz katalonskog kluba je Mesi u četvrtak, zbog bolova u levom skočnom zglobu, primio injekciju protiv bolova.Četvorostruki osvajač Zlatne lopte bio je neprimetan u derbiju na stadionu Santijago Bernabeu, pa je Kraljevski klub na kraju slavio sa ubedljivih 3:1.Mesi je protiv Reala imao samo jednu veliku priliku, ali je golman Madriđana Iker Kasiljas tada sjajno intervenisao.To je bio prvi poraz Barse u Primeri, a Real je prvi klub koji je u novoj sezoni uspeo da zatrese mrežu Katalonaca.Gosti su poveli u 4. minutu golom Nejmara, ali su Madriđani uzvratili preko Ronalda u 35, Pepea u 50. i Benzeme u 61. minutu.