(VIDEO) STRAŠNA BARSA: Katalonci častili Granadu šesticom, uz 400. gol Mesija

Katalonci se igrali

Fudbal -
Fudbaleri Barselone deklasirali su ekipu Granade sa 6:0 u 6. kolu španske Primere, uz jubilarni 400. gol Argentinca Lionela Mesija

BARSELONA - Fudbaleri Barselone deklasirali su ekipu Granade sa 6:0 u 6. kolu španske Primere, uz jubilarni 400. gol Argentinca Lionela Mesija.Mesi je postigao dva gola, uz dve asistencije, dok je Brazilac Nejmar upisao het-trik, a u strelce se upisao i Ivan Rakitić.

Barselona je lider Primere sa pet pobeda i jednim remijem, uz impresivnu gol razliku od 17:0.

Nejmar je načeo Granadu u 26. minutu, Mesi je u 43. asistirao Rakitiću za 2:0, da bi u poslednjim trenucima prvog poluvremena Nejmar svojim drugim pogotkom povisio na 3:0.

Mesi se u strelce upisao u 62. minutu. On je glavom zatresao mrežu posle centaršutaDanija Alveša. To je bio njegov jubilarni 400. gol za Barselonu.

Samo četiri minuta kasnije Mesi je još jednom bio asistent, ovog puta za het-trik Nejmara i vođstvo Barselone od 5:0.

Argentinac je u 82. minutu, posle sjajnog solo-prodora, postavio konačan rezultat.