(VIDEO) TOŠIĆEV TRENUTAK INSPIRACIJE: Evo kako je Srbija izbegla katastrofu u Jermeniji

Heroj

Fudbaler moskovskog CSKA Zoran Tošić bio je heroj reprezentacije Srbije na gostovanju u Jermeniji (1:1), pošto je sjajnin golom u 90. minutu spasao Orlove poraza

JEREVAN – Fudbaleri Srbije su na razočaravajući način počeli kvalifikacije za EURO 2016. u Francuskoj, pošto su u Jermeniji jedva iščupali bod. Orlovi su uz dosta sreće izbegli poraz u Jerevanu, pošto je prvo golman Vladimir Stojković odbranio penal, da bi Zoran Tošić u 90. minutu izjednačio na 1:1 i tako spasao Srbiju velike bruke na startu kvalifikacija. Tošić je bio jedan od najzapaženijih u timu Srbije, a golom u poslednjem minutu postao je heroj meča, a istovremeno se iskupio i za propuštenu priliku sa početka drugog poluvremena. Fudbaler moskovskog CSKA doneo je bod Srbiji preciznim udarcem sa 20 metara, pošto je savršeno poslao loptu u gornji levi ugao i matirao nemoćnog golmana Berezovskog.