(VIDEO) ZABORAVILI NA FER-PLEJ: Pogledajte kako je Spartak na prevaru poveo protiv Zvezde

Prijateljski nema šta

Fudbal -
Fudbaleri Spartaka su na prevaru stigli do vođstva protiv Crvene zvezde

MOSKVA - Fudbaleri Crvene zvezde igrali su nerešeno sa Spartakom iz Moskve 1:1 u prijateljskoj utakmici na otvaranju Atkritije arene.Početak utakmice dva bratska kluba obeležila je sjajna atmosfera na tribinama, gde su navijači napravili svojevrsan spektakl.Međutim, na terenu nije bilo mnogo prijateljstva pošto su fudbaleri Spartaka "na prevaru" stigli do vođstva.Naime, Dmitri Kombarov je u 10. minutu iskoristio nespremnost odbrane Zvezde i brzo izvodi slobodan udarac na levoj strani. On nije sportski sačekao da se gostijući fudbaleri nameste, već odmah spušta loptu i šalje je u nebranjeni gol. Golman Kahriman nije stigao da se vrati na gol, pa Kombarovu nije bilo teško da zatrese mrežu.Izjednačenje Zvezdi doneo je mladi Luka Jović u 84. minutu.Pogledajte kako je Kombarov ušao u istoriju kao stralac prvog gola na Atkritije areni: