ZABORAVIO NA SUKOB SA NAVIJAČIMA: Bejl sjajnim golom digao na noge Santijago Bernabeu

Sve mu je oprošteno

Fudbaleri Real Madrida već na poluvremenu vode sa 4:1 protiv Bazela na startu takmičenja u Ligi šampiona, a drugi pogodak Madriđana bio je pravo majstorstvo Gereta Bejla koji je još jednom pokazao koliko je brz i spretan sa loptom

MADRID – Fudbaleri Real Madrida već na poluvremenu vode sa 4:1 protiv Bazela na startu takmičenja u Ligi šampiona. "Kraljevski klub" je tako već u prvih 45 minuta igre osigurao prvu pobedu u Grupi B. Real je poveo u 15. minutu autogolom Sašija, da bi u nastavku mrežu gostiju redom tresli Geret Bejl u 30, Kristijano Ronaldo u 31. i Hames Rodrigez u 37. minutu. Prednost Reala smanjio je Gonzalez u 38 minutu. Drugi pogodak Madriđana bio je pravo majstorstvo Bejla. Velšanin je još jednom pokazao koliko je brz i spretan sa loptom. Modrić je poslao sjajnu loptu ka Bejlu, koji sjajnim potezom iz prve prebacuje istrčalog golmana Bazela, a zatim rutinski smešta loptu u nebranjeni gol. Sjajan pogodak digao je na noge publiku na stadionu "Santijago Bernabeu", koja u dosadašnjem delu sezone nije imala previše razloga za zadovoljstvo. Bejl je na treningu posle poraza od Atletika (1:0) imao i incident sa navijačina koji su pokušali da šutnju njegov auto. Međutim, izgleda da to nije uticalo na Velšanina koji je briljirao u prvih 45 minuta protiv Bazla, pošto je samo minut posle postignutog gola asistirao Kristijanu Ronaldu.