CRNO-BELI SRUŠILI ŠAMPIONA: Partizan dobio derbi protiv Crvene zvezde

Derbi opravdao očekivanja

Ostali sportovi -

BEOGRAD - Odbojkaši Partizana savladali su večeras ekipu Crvene zvezde sa 3:2 (25:20, 25:22, 14:25, 23:25, 16:14), u derbi utakmici 2. kola Superlige Srbije.

Crno-beli su zabeležili drugu pobedu zaredom, dok je aktuelni šampion pretrpeo prvi poraz.

U dvorani Vizura prikazana je kvalitetna i uzbudljiva odbojka. Partizan je vodio sa 2:0 u setovima, ali je Crvena zvezda uspela da se vrati i izjednači rezultat, pa je odluka o pobedniku pala u zanimljivom i neizvesnom petom setu.

U ostalim mečevima 2. kola u subotu igraju Vojvodina - Ribnica, Đerdap - Radnički, Inđija - Spartak Ljig i Mladi radnik - Novi Pazar.