• Nan Chang, China, Doubles
    Adamczak M / Zheng S 04:00 Jakupovic D / Kolar N
  • Nan Chang, China, Doubles
    Kumkhum L / Tanasugarn T 04:00 HAN X / Zhang K-L
  • Nan Chang, China, Doubles
    Chan C W / XU Y F 04:00 SUN X L / Zheng W
  • Nan Chang, China, Doubles
    Chuang C-J / Namigata J 04:00 DOI M / Hsieh S-Y
  • Nan Chang, China, Doubles
    Jang S J / Wang Y 04:00 Beygelzimer Y / Minella M
  • China F9, Singles
    Niki, Takuto 1 6 2 1 TE, Rigele 0 4 2 0
  • China F9, Singles
    Uchida, Kaichi 0 4 2 0 Kondo, Hiroki 1 6 3 1
  • China F9, Singles
    Wang, Huixin 0 4 0 0 Kim, Cheong-Eui 1 6 5 1
  • Hong Kong F3, Singles
    Udomchoke, Danai 2 6 6 2 2 Wong, Hong Kit 0 0 0 0 0
  • Hong Kong F3, Singles
    Shiga, Masato 0 1 0 Nam, Hyun Woo 1 6 1
  • Hong Kong F3, Singles
    Le Boulch, Thomas 0 2 2 0 Onozawa, Arata 1 6 2 1
  • Phuket, Singles W-C25-THA-02A
    Chang, Kai-Chen 1 6 1 Sema, Yurika 0 0 0
  • Phuket, Singles W-C25-THA-02A
    Yoo, MI 0 2 0 Kato, Miyu 0 3 0
  • Phuket, Singles W-C25-THA-02A
    Zlochova, Zuzana 1 6 1 Wannasuk, Nungnadda 0 1 0
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Myers, Abbie 05:30 Dangwal, Vaniya
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Luikham, Jennifer 05:30 Thandi, Karman Kaur
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Han, Sung-Hee 05:30 Sethi, Simran Kaur
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Kim, Dabin 05:30 Sunkara, Rishika
  • China F9, Singles
    Zheng, Weiqiang 05:40 Nam, JI Sung
  • China F9, Singles
    LI, Zhe 05:40 Wang, Luyao
  • China F9, Singles
    Cho, Min Hyeok 05:45 Gong, Peng-Xiang
  • Astana II, Kazakhstan
    Kukushkin, Mikhail 06:00 Pulgar-Garcia, Jaime
  • Astana II, Kazakhstan, Doubles
    Fabbiano T / Vanni L 06:00 Arenas-Gualda I / Lopez-Perez E
  • Astana II, Kazakhstan, Doubles
    Chen T / Huang L-C 06:00 Gerasimov E / Lobkov A
  • Astana II, Kazakhstan, Doubles
    Bozoljac I / Rice D 06:00 Ortega-Olmedo R / Pulgar-Garcia J
  • Astana II, Kazakhstan, Doubles
    Dmitriev K / Khassanov R 06:00 Kravchuk K / Molchanov D
  • Astana II, Kazakhstan
    Cipolla, Flavio 06:00 Chiudinelli, Marco
  • Hong Kong F3, Singles
    Takeuchi, Kento 06:10 Kobelt, Peter
  • Hong Kong F3, Singles
    Song, Min-Kyu 06:10 Ito, Yuichi
  • Hong Kong F3, Singles
    KIM Jr., Sun-Yong 06:10 Matsui, Toshihide
  • Phuket, Singles W-C25-THA-02A
    Lee, Ya-Hsuan 06:30 Han, Na-Lae
  • Phuket, Singles W-C25-THA-02A
    Plipuech, Peangtarn 06:35 Eric, Doroteja
  • Phuket, Singles W-C25-THA-02A
    Wongteanchai, Varatchaya 06:40 Lertpitaksinchai, Nicha
  • Baku, Azerbaijan
    Glushko, Julia 07:00 Schiavone, Francesca
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Mukherjee, Amrita 07:00 IP, Katherine
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Tsuji, Kanami 07:00 Chakravarthi, Rushmi
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Muniyan, Arthi 07:00 Chamarthi, Sai Samhitha
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Reddy, Snehadevi S 07:00 Rana, Shweta
  • Astana II, Kazakhstan
    Fabbiano, Thomas 07:00 Edmund, Kyle
  • Baku, Azerbaijan, Doubles
    Hesse A / Parmentier P 07:00 Olaru R / Peer S
  • Baku, Azerbaijan
    Soler-Espinosa, Silvia 07:00 Svitolina, Elina
  • Astana II, Kazakhstan, Doubles
    Chen T / Huang L-C 07:00 Gerasimov E / Lobkov A
  • Baku, Azerbaijan
    Mladenovic, Kristina 07:00 Vekic, Donna
  • Baku, Azerbaijan
    Cirstea, Sorana 07:00 Voegele, Stefanie
  • Astana II, Kazakhstan
    Ilhan, Marsel 07:00 Bozoljac, Ilija
  • China F9, Singles
    Cao, Zhaoyi 07:10 Lee, Duck Hee
  • China F9, Singles
    Milojevic, Nikola 07:15 Sun, Fajing
  • China F9, Doubles
    Niki T / Uchida K 07:30 QIU Z / TE R
  • Hong Kong F3, Singles
    Kaewsuto, Chayanon 07:40 Yeung, Pak Long
  • Hong Kong F3, Singles
    Saito, Takashi 07:40 Sofaer, David
  • Hong Kong F3, Doubles
    Onozawa A / Roelofse R 07:40 Ferretti D / Mukund S K
  • Astana, Singles W-C100-KAZ-01A
    Kapshay, Veronika 08:00 Gasparyan, Margarita
  • Astana, Singles W-C100-KAZ-01A
    Bychkova, Ekaterina 08:00 Savic, Ana
  • Phuket, Singles W-C25-THA-02A
    Mertens, Elise 08:00 LU, Jia-Jing
  • Baku, Azerbaijan
    Eguchi, Misa 08:00 Radwanska, Urszula
  • Phuket, Singles W-C25-THA-02A
    Lee, Pei-Chi 08:05 Sharipova, Sabina
  • Phuket, Doubles W-C25-THA-02A
    Wannasuk N / Wongteanchai V 08:10 Sema E / Sema Y
  • Astana II, Kazakhstan
    Menendez-Maceiras, Adrian 08:20 Ortega-Olmedo, Roberto
  • Astana II, Kazakhstan, Doubles
    Bubka S / Chiudinelli M 08:20 Khachanov K / Rublev A
  • Astana II, Kazakhstan
    Lopez-Perez, Enrique 08:20 Berankis, Ricardas
  • New Delhi, Doubles W-C10-IND-0...
    Andrady A / Paul S S 08:30 Chilumula N / Han S-H
  • New Delhi, Doubles W-C10-IND-0...
    Bhosale R / Kim D 08:30 Myers A / Saigo Y
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Saarteinen, Saana 09:00 Silich, Alina
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Pasanen, Milka-Emilia 09:00 Vasilyeva, Liubov
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Chiesa, Deborah 09:00 Parviainen, Kristina
  • Tallinn, Singles W-C10-EST-01A
    Smagina, Sofia 09:00 Artamonova, Alexandra
  • Tallinn, Singles W-C10-EST-01A
    Shulzhanok, Darya 09:00 Sarrazin, Laetitia
  • Tallinn, Singles W-C10-EST-01A
    Piskun, Oleksandra 09:00 Frolova, Anastasia
  • Romania F9, Singles
    Beretta, Duilio 09:00 Carpen, Alexandru-Daniel
  • Romania F9, Singles
    Merzuki, Mohd Assri 09:00 Torroni, Giulio
  • Romania F9, Singles
    Fifea, Catalin 09:00 Malouli, Laurent
  • China F9, Doubles
    Gong P-X / Gong X 09:00 GAO J / Guo T
  • China F9, Doubles
    Wang H / Zhou S H 09:00 CHO M H / Nam J S
  • China F9, Doubles
    HU Kwo M J / Wang L 09:00 Kawachi K / Kondo H
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-25...
    Vorontsova, Victoria 09:00 Drew, Jazzamay
  • Estonia F2, Singles
    Ivanov, Vladimir 09:00 Reboul, Fabien
  • Estonia F2, Singles
    Sabanin, Yan 09:00 Mager, Gianluca
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-25...
    Wang, Yan 09:00 Munozova, Anette
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-25...
    Degtiareva, Violetta 09:00 Gao, Xinyu
  • Estonia F2, Singles
    Tyurnev, Evgeny 09:00 Vasilenko, Alexander
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-25...
    Stefanou, Agni 09:00 Adamescu, Cristina
  • Hong Kong F3, Doubles
    NAM H-W / Song M-K 09:10 Kobelt P / Mccarthy D
  • Hong Kong F3, Doubles
    HO C-J / Wang C-F 09:10 ITO Y / Udomchoke D
  • Baku, Azerbaijan
    Piter, Katarzyna 09:15 Jovanovski, Bojana
  • Slovak Republic F2, Singles
    Marsoun, Lukas 09:30 Rivera, Sebastian
  • Slovak Republic F2, Singles
    Safranek, Vaclav 09:30 Fabian, Patrik
  • Slovak Republic F2, Singles
    Rumler, Robert 09:30 Kalenichenko, Danylo
  • Astana, Singles W-C100-KAZ-01A
    Buyukakcay, Cagla 09:30 Ianchuk, Olga
  • Slovak Republic F2, Singles
    Semjan, Marek 09:30 Novak, Jakub
  • Phuket, Doubles W-C25-THA-02A
    Leykina P / Moore J 09:30 HAN N-L / Yoo M
  • Phuket, Doubles W-C25-THA-02A
    Kato M / Ninomiya M 09:35 LEE P-C / LU J-J
  • Astana II, Kazakhstan, Doubles
    Dmitriev K / Khassanov R 09:40 Kravchuk K / Molchanov D
  • Phuket, Doubles W-C25-THA-02A
    Lertpitaksinchai N / Plipuech P 09:40 BAI A / Simmonds C
  • Umag, Croatia, Doubles
    Androic T / Cilic M 10:00 Duran G / Gabashvili T
  • Umag, Croatia, Doubles
    Marcan D / Serdarusic N 10:00 Cuevas P / Zeballos H
  • Umag, Croatia
    Fognini, Fabio 10:00 Montanes, Albert
  • Umag, Croatia
    Zeballos, Horacio 10:00 Coric, Borna
  • Oberstaufen, Germany
    Machado, Rui 10:00 Ghem, Andre
  • Oberstaufen, Germany
    Bolelli, Simone 10:00 Veic, Antonio
  • Oberstaufen, Germany
    Hajek, Jan 10:00 Basilashvili, Nikoloz
  • Oberstaufen, Germany
    Vaisse, Martin 10:00 Mecir, Miloslav
  • Astana, Singles W-C100-KAZ-01A
    Friedsam, Anna-Lena 10:00 Pirazhenka, Sviatlana
  • Palic, Singles W-C10-SRB-04A
    Bukta, Agnes 10:00 Lavrikova, Ekaterina
  • Gstaad, Switzerland
    Youzhny, Mikhail 10:00 De Schepper, Kenny
  • Palic, Singles W-C10-SRB-04A
    Kubicikova, Martina 10:00 Vajdova, Nikola
  • Palic, Singles W-C10-SRB-04A
    Zoric, Natasa 10:00 Hincu, Bianca
  • Gstaad, Switzerland
    Troicki, Viktor 10:00 Golubev, Andrey
  • Austria F5, Singles
    Novak, Dennis 10:00 Kekercheni, Filipp
  • Austria F5, Singles
    Pel, David 10:00 Danis, Marko
  • Austria F5, Singles
    Rettl, Stefan 10:00 Blecha, Jan
  • Bad Waltersdorf, Singles W-C10...
    Nyikos, Helena 10:00 Djurdjevic, Sara
  • Bad Waltersdorf, Singles W-C10...
    Weiss, Alena 10:00 Jurikova, Lenka
  • Bad Waltersdorf, Singles W-C10...
    Peckl, Kerstin 10:00 Cuk, Pia
  • Belgium F8, Singles
    Sporken, Moos 10:00 Meuffels, Alban
  • Belgium F8, Singles
    Geerts, Michael 10:00 Cant, Louis
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Scheepens, Jainy 10:00 Schuurs, Demi
  • Umag, Croatia
    Ramos, Albert 10:00 Robredo, Tommy
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Gasparovic, Lea 10:00 Costa Melgar, Cecilia
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Cascino, Estelle 10:00 Lodikova, Daria
  • Umag, Croatia
    Sousa, Joao (POR) 10:00 Gabashvili, Teimuraz
  • Umag, Croatia
    Berlocq, Carlos 10:00 Carreno-Busta, Pablo
  • Germany F9, Singles
    Jahn, Jeremy 10:00 Rauch, Felix
  • Germany F9, Singles
    Gerlakh, Konstantin 10:00 Galdon, Pablo
  • Germany F9, Singles
    Urzua-Rivera, Ricardo 10:00 Hassan, Benjamin
  • Germany F9, Singles
    Netuschil, Marvin 10:00 Kicker, Nicolas
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Diarra G / Kovalik J 10:00 Bader S / Mirzadeh V
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Fischer M / Liniger J 10:00 Carballes Baena R / Granollers-Pujol G
  • Gstaad, Switzerland
    Struff, Jan-Lennard 10:00 Verdasco, Fernando
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Mueller, Charlene 10:00 Paquet, Chloe
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Begemann A / Haase R 10:00 Laaksonen H / Marti Y
  • Denmark F1, Singles
    Lindell, Christian 10:00 Orno, Philip
  • Umag, Croatia
    Cuevas, Pablo 10:00 Seppi, Andreas
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Granollers M / Schwank E 10:00 Brunstrom J / Monroe N
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Meffert D / Oswald P 10:00 Draganja M / Mergea F
  • Denmark F1, Singles
    Matic, Nico 10:00 Hernandez, Jose
  • Denmark F1, Singles
    VON Massow, George 10:00 Donati, Matteo
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Tan, Harmony 10:00 Morderger, Yana
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Cheli, Camille 10:00 Paquet, Chloe
  • Umag, Croatia
    Sijsling, Igor 10:00 Cilic, Marin
  • New Delhi, Doubles W-C10-IND-0...
    Luikham J / Pasricha S 10:00 Chamarthi S S / Maheta E
  • Baku, Azerbaijan, Doubles
    Schiavone F / Voegele S 10:00 Husarova J / Jans-Ignacik K
  • Serbia F6, Singles
    Neykov, Andreas 10:00 Filipenko, Viktor
  • Serbia F6, Singles
    Milenkovic, Nebojsa 10:00 Melchiorre, Davide
  • Serbia F6, Singles
    Halachev, Dinko 10:00 Tepavac, Marko
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Eysseric J / Fucsovics M 10:00 Kapas A / Koniusz B
  • Gstaad, Switzerland
    Garcia-Lopez, Guillermo 10:30 Monaco, Juan
  • France F16, Singles
    Doumbia, Sadio 10:30 Bois, Michael
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Kairi, Angeliki 10:30 Tuomi, Tanja
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Raaholdt, Andrea 10:30 Kulikova, Anastasia
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Virtanen, Eveliina 10:30 Eklund, Mia
  • Baku, Azerbaijan
    Dolonc, Vesna 10:30 Peer, Shahar
  • Tallinn, Singles W-C10-EST-01A
    Dean, Eleanor 10:30 Gulbe, Laura
  • Tallinn, Singles W-C10-EST-01A
    Argyelan, Csilla 10:30 Matojan, Julia
  • Romania F9, Singles
    Bourgue, Mathias 10:30 Leahu, Teodor
  • Romania F9, Singles
    Apostol, Andrei Stefan 10:30 Luncanu, Petru-Alexandru
  • Romania F9, Singles
    Marfia, Matteo 10:30 Cornea, Vlad Victor
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Junaid R / Mertinak M 10:30 Bednarek T / Kontinen H
  • Estonia F2, Singles
    Sakinis, Dovydas 10:30 Drzewiecki, Karol
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-25...
    Saitova, Anastasiya 10:30 Anil, Cemre
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-25...
    Peruhova, Lyuboslava 10:30 Stamenkovic, Dunja
  • Estonia F2, Singles
    Basso, Andrea 10:30 Lomacki, Piotr
  • Estonia F2, Singles
    Podzus, Janis 10:30 Garzelli, Francesco
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-25...
    Fafaliou, Stamatia 10:30 Shinikova, Isabella
  • Estonia F2, Singles
    Garcia-Roman, Marc 10:30 Nedelko, Ivan
  • Hong Kong F3, Doubles
    Matsui T / Rungkat C 10:40 Wong C H / Yeung P L
  • Slovak Republic F2, Singles
    Staubert, Pavel 11:00 Carpenter, Jack
  • France F16, Doubles
    Barth F / Messin G 11:00 Belot C / Vibert F-A
  • Astana, Doubles W-C100-KAZ-01A
    Diatchenko V / Gasparyan M 11:00 Amanmuradova A / Bryzgalova Y
  • Astana, Doubles W-C100-KAZ-01A
    Soylu I / Vrljic A 11:00 Kapshay V / Khabibulina A
  • Astana II, Kazakhstan, Doubles
    Bozoljac I / Rice D 11:00 Ortega-Olmedo R / Pulgar-Garcia J
  • Slovak Republic F2, Singles
    Partl, Adrian 11:00 Buril, Matej
  • Slovak Republic F2, Singles
    Milko, Michal 11:00 Kosec, Ivan
  • Slovak Republic F2, Singles
    Lipka, Dariusz 11:00 Brtnicky, Filip
  • Nan Chang, China
    Lertcheewakarn, Noppawan 11:00 Wang, Qiang
  • Spain F19, Singles
    Ramanathan, Ramkumar 11:00 Zapata Miralles, Bernabe
  • Spain F19, Singles
    Mesquida Berg, Oscar 11:00 Arauzo-Martinez, Juan-Samuel
  • Spain F19, Singles
    Castellon Guasch, Sergio 11:00 Vega Hernandez, David
  • Spain F19, Singles
    Gakhov, Ivan 11:00 Deus, Nuno
  • Serbia F6, Singles
    Rakic, Strahinja 11:00 Labat, Stevan
  • Baku, Azerbaijan, Doubles
    Abduraimova N / Fomina A 11:15 Eguchi M / Mayr-Achleitner P
  • Oberstaufen, Germany
    Albot, Radu 11:20 Koolhof, Wesley
  • Oberstaufen, Germany
    Panfil, Grzegorz 11:20 Bachinger, Matthias
  • Palic, Singles W-C10-SRB-04A
    Horakova, Nikola 11:30 Bara, Irina Maria
  • Palic, Singles W-C10-SRB-04A
    Ianchuk, Elizaveta 11:30 Marinkovic, Bojana
  • Palic, Singles W-C10-SRB-04A
    Dukic, Dajana 11:30 Malikova, Tereza
  • Austria F5, Singles
    Filipsky, Jakub 11:30 AL Mahmoud, Adnan
  • Austria F5, Singles
    Propst, Bjorn 11:30 Statzberger, Thomas
  • Austria F5, Singles
    Haider-Maurer, Mario 11:30 Weissborn, Tristan-Samuel
  • Astana II, Kazakhstan
    Popko, Dmitry 11:30 Kavcic, Blaz
  • Austria F5, Singles
    Schretter, Johannes 11:30 Fornell-Mestres, Marc
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Arcangioli, Manon 11:30 Wagemaker, Mandy
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Chimura, Natsumi 11:30 Rus, Kim
  • Germany F9, Singles
    Reuter, Yannik 11:30 Prudnikau, Aliaksandr
  • Germany F9, Singles
    Polonskiy, Ilya 11:30 Rivchin, Igor
  • Germany F9, Singles
    Van Peperzeel, Gavin 11:30 Kaczynski, Kevin
  • Germany F9, Singles
    Masur, Daniel 11:30 Saavedra-Corvalan, Cristobal
  • Astana II, Kazakhstan, Doubles
    Fabbiano T / Vanni L 11:30 Arenas-Gualda I / Lopez-Perez E
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Wacanno, Eva 11:30 Kempen, Magali
  • Denmark F1, Singles
    Hinzmann, Tobias 11:30 Reichelt, Timon
  • Denmark F1, Singles
    Holm, Anders Arenfeldt 11:30 Grills, Jacob
  • Denmark F1, Singles
    Vagnozzi, Simone 11:30 Bjerke, Joachim
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Boulter, Katie 11:30 Rafalovicz, Jade
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Adam, Oceane 11:30 Engelmann, Jil Nora
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Quattrone, Chiara 11:30 Kaczmarek, Nina
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Castellano, Sara 11:30 Adam, Josepha
  • Serbia F6, Singles
    Rivera-Aranguiz, Guillermo 11:30 Sucevic, Luka
  • Serbia F6, Singles
    Sabanov, Ivan 11:30 Jakovljevic, Srdjan
  • Serbia F6, Singles
    Navarro, Simon 11:30 Katic, Dejan
  • Baku, Azerbaijan
    Cepelova, Jana 11:45 Parmentier, Pauline
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Krunic, Aleksandra 12:00 Michel, Lara
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Birnerova, Eva 12:00 Kucova, Kristina
  • Sobota / Rokietnica, Doubles W...
    Vasylyeva A / Zanevska M 12:00 Frech M / Suk N
  • Oberstaufen, Germany
    Petzschner, Philipp 12:00 Przysiezny, Michal
  • Oberstaufen, Germany
    Beck, Andreas 12:00 Kapas, Andriej
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Barbat, Karen 12:00 Czarnik, Paulina
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Leivo, Ella 12:00 Cedermark, Beatrice
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Lysakova, Antonina 12:00 Urzhumova, Valeriya
  • Belgium F8, Singles
    Cagnina, Julien 12:00 De Vetter, Philip
  • Belgium F8, Singles
    Heyse, Thomas 12:00 Storme, James Junior
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Parrizas-Diaz, Nuria 12:00 Schaffner Riera, Aina
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Perez-Somarriba, Estela 12:00 Parres Azcoitia, Olga
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Luque Moreno, Maria Jose 12:00 Savoretti, Alice
  • Horb, Doubles W-C10-GER-04A
    Hummel A C / Toseva M 12:00 Bruehwiler J / Tanielian C
  • Tampere, Finland
    Dzumhur, Damir 12:00 Lapentti, Giovanni
  • Nan Chang, China, Doubles
    Chan C W / XU Y F 12:00 SUN X L / Zheng W
  • Nan Chang, China, Doubles
    Jang S J / Wang Y 12:00 Beygelzimer Y / Minella M
  • Romania F9, Singles
    Miocic, Franko 12:00 Ciorcila, Patrick
  • Romania F9, Singles
    Cociasu, Andrei 12:00 Fortuna, Claudio
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Rohanova, Petra 12:00 Schmid, Verena
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-25...
    Stefanou A / Topsel M 12:00 Flood E / Luttikhuis N
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-25...
    Fayol C / Romeo C 12:00 Brouleau L / Munozova A
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-25...
    Adamescu C / Andrei S 12:00 Degtiareva V / Vorontsova V
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-25...
    Gunay C / Koken I T 12:00 Minokoshi M / Wang Y
  • Nan Chang, China
    Peng, Shuai 12:15 Kremen, Ilona
  • France F16, Singles
    Rousset, Elie 12:30 Jaloviec, Marek
  • Tallinn, Singles W-C10-EST-01A
    Lister, Cornelia 12:30 Cazeaux, Amandine
  • Tallinn, Singles W-C10-EST-01A
    Wulcan, Paulina 12:30 Homutova, Anastasija
  • Astana, Doubles W-C100-KAZ-01A
    Kichenok L / Kichenok N 12:30 Pashkova E / Poznikhirenko G
  • Slovak Republic F2, Singles
    Havaj, Filip 12:30 Vilardo, Francesco
  • Slovak Republic F2, Singles
    Simcak, Juraj 12:30 Majchrzak, Kamil
  • Slovak Republic F2, Singles
    Khomentovskiy, Matvey 12:30 Zsiga, Mate
  • Slovak Republic F2, Singles
    Bettles, Andrew 12:30 Madarasz, Gergely
  • Astana, Doubles W-C100-KAZ-01A
    Ianchuk O / Shkudun A 12:30 Grinchishina A / Klyueva E
  • Estonia F2, Singles
    Kerner, Markus 12:30 Podzus, Martins
  • Baku, Azerbaijan, Doubles
    Panova A / Watson H 12:30 Jovanovski B / Kovinic D
  • Estonia F2, Doubles
    Mugevicius L / Vasilenko A 12:30 De Groot R / Papasidero L
  • Estonia F2, Doubles
    Dubrov A / Novikov A 12:30 Ivanov V / Sabanin Y
  • Oberstaufen, Germany
    Fischer, Martin 12:40 Marcora, Roberto
  • Oberstaufen, Germany
    Fucsovics, Marton 12:40 Podlipnik-Castillo, Hans
  • Italy F24, Singles
    Leonardi, Filippo 13:00 Trevisan, Matteo
  • Palic, Singles W-C10-SRB-04A
    Muntean, Victoria 13:00 Wienerova, Lenka
  • Palic, Doubles W-C10-SRB-04A
    Benackova K / Kostalova M 13:00 Bukta A / Pantuckova G
  • Austria F5, Singles
    Weidinger, Dominic 13:00 Haenle, Pirmin
  • Austria F5, Singles
    Horansky, Filip 13:00 Pongratz, Maxi
  • Austria F5, Singles
    Nejedly, Pavel 13:00 Reissig, Nicolas
  • Bad Waltersdorf, Singles W-C10...
    Jani, Reka-Luca 13:00 Kolarova, Veronika
  • Bad Waltersdorf, Singles W-C10...
    Petrei, Marianna 13:00 Haas, Barbara
  • Bad Waltersdorf, Singles W-C10...
    Lukacs, Vanda 13:00 Heil, Anna Maria
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Van De Velde, Bernice 13:00 Lehnert, Katharina
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Distelmans, Steffi 13:00 Lemoine, Quirine
  • Germany F9, Singles
    Lustyk, Jakub 13:00 Constantinovici, Robert
  • Germany F9, Singles
    Mokrzycki, Marco 13:00 Ruepke, Lukas
  • Germany F9, Singles
    Negritu, Christoph 13:00 Sadlowski, Jan Oliver
  • Germany F9, Singles
    Bobrov, Bogdan 13:00 Torebko, Peter
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Dunne, Katy 13:00 Paya, Candice
  • Denmark F1, Singles
    Gaspar Murta, Andre 13:00 Ingildsen, Johannes
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Parshina, Yana 13:00 Armitano, Mathilde
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Rey, Gaelle 13:00 Girard, Magalie
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Kovac, Nika 13:00 Bolsova Zadoinov, Aliona
  • Serbia F6, Singles
    Milenkovic, Stefan (SRB) 13:00 De Sousa, Gilles
  • Serbia F6, Singles
    Janvier, Maxime 13:00 Harvey, Luke Immanuel
  • Ireland F1, Singles
    Banasik, Aaron 13:00 Glancy, Daniel
  • Serbia F6, Singles
    Djurdjevic, Bogdan 13:00 Sabanov, Matej
  • Ireland F1, Singles
    Malik, Jathan 13:00 Jankovits, Yannick
  • Ireland F1, Singles
    Rosenzweig, Nicolas 13:00 Corrie, Edward
  • Nan Chang, China, Doubles
    Kumkhum L / Tanasugarn T 13:15 HAN X / Zhang K-L
  • Nan Chang, China, Doubles
    Chuang C-J / Namigata J 13:15 DOI M / Hsieh S-Y
  • Oberstaufen, Germany
    Krawietz, Kevin 13:20 Gojowczyk, Peter
  • Oberstaufen, Germany
    Eysseric, Jonathan 13:20 Berrer, Michael
  • Tampere, Finland
    Krstin, Pedja 13:20 Teixeira, Maxime
  • Gstaad, Switzerland
    Bellucci, Thomaz 13:20 Delbonis, Federico
  • Sobota / Rokietnica, Doubles W...
    Vogt S / Voracova R 13:30 Doroshina O / Dzalamidze N
  • Sobota / Rokietnica, Doubles W...
    Gatto-Monticone G / Grymalska A 13:30 Krejcikova B / Krunic A
  • France F16, Singles
    Couacaud, Enzo 13:30 Bensoussan, Samuel
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Pimia, Olivia 13:30 Pivovarova, Anastasia
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Schoelink, Jade 13:30 Laine, Emma
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Poikajarvi, Rebecca 13:30 Scholsen, Helene
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Melander, Hilda 13:30 Primorac, Iva
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Manjon Mihalic, Nadja 13:30 Ponchet, Jessika
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Boualem, Josephine 13:30 Canero Perez, Maria Del Rosario
  • Nan Chang, China, Doubles
    Adamczak M / Zheng S 13:30 Jakupovic D / Kolar N
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Winkler, Tanja 13:30 Goetz, Paula
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Baluu, Sharrmadaa 13:30 Daniels, Carolin
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-25...
    Eraydin, Basak 13:30 Honigova, Sandra
  • Sobota / Rokietnica, Doubles W...
    Kerkhove L / Rus A 14:00 Birnerova E / Birnerova H
  • Italy F24, Singles
    Giacalone, Omar 14:00 Rizzuti, Giovanni
  • Italy F24, Singles
    Trusendi, Walter 14:00 Giorgini, Daniele
  • Tampere, Finland
    Ramirez Hidalgo, Ruben 14:00 Elias, Gastao
  • Palic, Doubles W-C10-SRB-04A
    Gjorcheska L / Ianchuk E 14:00 Cechova K / Horakova N
  • France F16, Singles
    Kanar, Jonathan 14:00 Rochette, Laurent
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Marsoun L / Rumler R 14:00 Poplavskyy S / Yehorov V
  • Belgium F8, Singles
    Hoang, Antoine 14:00 De Weerdt, Olaf
  • Tallinn, Singles W-C10-EST-01A
    Tolibova, Sadafmoh 14:00 Nazarova, Gyulnara
  • Belgium F8, Singles
    Gille, Sander 14:00 Rochus, Olivier
  • Tallinn, Doubles W-C10-EST-01A
    Matojan J / Paalma E 14:00 Alzate Esmurzaeva A K / Sarrazin L
  • Tallinn, Doubles W-C10-EST-01A
    Bekker K / Frolova A 14:00 Bogoliy D / Smagina S
  • Denmark F1, Singles
    Bergevi, Filip 14:00 Ferrigno, Nicolai
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Faith P / Jurovcik D 14:00 Frommel T / Staubert P
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Kosec I / Semjan M 14:00 Kalenichenko D / Milko M
  • Oberstaufen, Germany
    Alund, Martin 14:10 Carballes Baena, Roberto
  • Oberstaufen, Germany
    Kovalik, Jozef 14:10 Pospisil, Jaroslav
  • Italy F24, Singles
    Estevez, Maximiliano 14:30 Gaio, Federico
  • Palic, Doubles W-C10-SRB-04A
    Kubicikova M / Malikova T 14:30 Bonic B / Zoric N
  • Maaseik, Doubles W-C10-BEL-03A
    Schuurs D / Wacanno E 14:30 Wikkerink J / Zuur M
  • Tampere, Finland, Doubles
    Cluskey J / Walsh D 14:30 Kontinen M / Zopp J
  • Austria F5, Doubles
    Haider-Maurer M / Poskocil J 14:30 Razborsek N / Stosic M
  • Austria F5, Doubles
    Haeusler T / Rettl S 14:30 Fornell-Mestres M / Neubau M
  • Austria F5, Doubles
    Schretter J / Weinhandl L 14:30 Blecha J / Pel D
  • Bad Waltersdorf, Singles W-C10...
    Reichel, Lena 14:30 Vrbenska, Anna
  • Bad Waltersdorf, Doubles W-C10...
    Djurdjevic S / Oparenovic A 14:30 Coppola C / Orlini Campos P N
  • Maaseik, Doubles W-C10-BEL-03A
    Arakawa N / Geukens B 14:30 Arcangioli M / Costa Melgar C
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Balducci, Alice 14:30 Rubini, Stefania
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Bronzetti, Lucia 14:30 Ferrando, Cristiana
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Spigarelli, Martina 14:30 Papamichail, Despina
  • Germany F9, Singles
    Zynga, Lennart 14:30 Choinski, Jan
  • Germany F9, Singles
    Endara, Ivan 14:30 Korolev, Evgeny
  • Germany F9, Singles
    Eisenzapf, David 14:30 Simunek, David
  • Germany F9, Singles
    Mijic, Ivo 14:30 Escoffier, Antoine
  • Austria F5, Doubles
    Polanka F / Sochurek D 14:30 Beck K / Kekercheni F
  • Ireland F1, Singles
    Barry, Sam 14:30 Duncan, Scott
  • Ireland F1, Singles
    Milton, Joshua 14:30 Hutt, Sam
  • Ireland F1, Singles
    Stride, Ben 14:30 Nielsen, Frederik
  • Gstaad, Switzerland
    Andujar, Pablo 14:40 Rola, Blaz
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Ghem A / Souza J 14:40 Basilashvili N / Frantzen R
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Smola M / Veic A 14:40 Albot R / Kowalczyk M
  • Serbia F6, Doubles
    Godry L / Nagy P 15:00 Ilic L / Milivojevic I
  • Serbia F6, Doubles
    Halachev D / Neykov A 15:00 Celebic L / Melchiorre D
  • Serbia F6, Doubles
    Jandric D / Rakic S 15:00 Navarro S / Rivera-Aranguiz G
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Timonen, Roosa 15:00 Iakovleva, Anna
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Belova, Natalia 15:00 Nancarrow, Alexandra
  • Argentina F11, Singles
    Lipovsek Puches, Tomas 15:00 Gutierrez, Oscar Jose
  • France F16, Doubles
    Jacq G / Rousset E 15:00 Bois M / Lescure M
  • Horb, Doubles W-C10-GER-04A
    Stemmer S / Vorih S 15:00 De Sutter J / Oyen S
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Bossel A / Lammer M 15:00 Bagnis F / Delbonis F
  • Tampere, Finland, Doubles
    Giner M / Samper-Montana J 15:20 Dzumhur D / Pavlasek A
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Gamarra Martins, Ingrid 15:30 Perez Rojas, Guadalupe
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Cardoso, Juliana Rocha 15:30 Gomide, Julia Mansano
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Estable, Julieta 15:30 Sanchez, Ana Sofia
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Karatantcheva, Sesil 15:30 Witthoeft, Carina
  • France F16, Doubles
    Forcin M / Nastasi U 15:30 Erler O / Grandveau F-P
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Machado R / Tosic G 15:30 Charroin O / Fransen S
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Andriamarosoa, Sandra 15:30 Stephenson, Francesca
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Bosio, Victoria 15:30 Stemmer, Stefanie
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Dembek M / Lourenco D 15:30 Bettles A / Carpenter J
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Lipka D / Toledo Bague P 15:30 Kleman M / Zeleny L
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Maruscak M / Sproch D 15:30 Fabian P / Partl A
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Salas, Emmanuelle 15:30 Morderger, Tayisiya
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Koolhof W / Motti A 15:30 Gadomski P / Panfil G
  • Ireland F1, Doubles
    Fournerie T / Gleeson A 16:00 EDE S / Malik J
  • Tampere, Finland
    Lokoli, Laurent 16:00 Huta Galung, Jesse
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Gajdosova, Jarmila 16:00 Hibi, Mayo
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Kuwata, Hiroko 16:00 Imanishi, Miharu
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Rodionova, Arina 16:00 Gavrilova, Daria
  • Lexington, USA
    Mcgee, James 16:00 Krajicek, Austin
  • Lexington, USA
    Millot, Vincent 16:00 Gomez, Emilio
  • Belgium F8, Singles
    Folie, Alexandre 16:00 Geens, Clement
  • Belgium F8, Doubles
    Karlovskiy E / Schonenberg T 16:00 Dehaen T / Meulemans S
  • Belgium F8, Doubles
    Geerts M / Merckx J 16:00 Fleming D / Saez J C
  • Atlanta, USA, Doubles
    Pospisil V / Sock J 16:00 Becker B / Moser F
  • Lexington, USA
    Witten, Jesse 16:00 Ward, James
  • Lexington, USA, Doubles
    Kerr J / Martin F 16:00 Giron M / Novikov D
  • Maaseik, Doubles W-C10-BEL-03A
    Geuer N / Wachaczyk J 16:00 Distelmans S / Kempen M
  • Lexington, USA, Doubles
    Bemelmans R / Donskoy E 16:00 Daniell M / Sitak A
  • Lexington, USA, Doubles
    EIN M / Witten J 16:00 Evans D / Smethurst D
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    DI Giuseppe, Martina 16:00 Paolini, Jasmine
  • Lexington, USA, Doubles
    Duckworth J / Reid M 16:00 Polansky P / Shamasdin A
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Turati, Anna 16:00 Remondina, Anna-Giulia
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Sugnaux, Tess 16:00 Marchetti, Giorgia
  • USA F21, Singles
    Blumenberg, Alex 16:00 Dome, Andre
  • USA F21, Singles
    Chappell, Nick 16:00 Vega, Quinton
  • USA F21, Singles
    Schneider, Ronnie 16:00 LI, Yuanfeng
  • USA F21, Singles
    Clark, Brett D 16:00 Strode, Blake
  • USA F21, Singles
    Orkin, Elliott 16:00 Lipman, Maxx
  • USA F21, Singles
    Styslinger, Mac 16:00 Arevalo-Gonzalez, Marcelo
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Webley-Smith, Emily 16:00 Sanchez, Maria
  • Atlanta, USA
    Isner, John 16:00 Ginepri, Robby
  • Romania F9, Doubles
    Fifea C / Leahu T 16:00 Ciumac A / Cozbinov A
  • Umag, Croatia
    Rosol, Lukas 16:00 Riba, Pere
  • Romania F9, Doubles
    Bucur S I / Dumitru V A 16:00 Grigoriu P / Paval C
  • Maaseik, Doubles W-C10-BEL-03A
    Van De Velde B / Versteeg K 16:00 RUS K / Wagemaker M
  • Atlanta, USA
    Smyczek, Tim 16:00 Matosevic, Marinko
  • Atlanta, USA
    Monfils, Gael 16:00 Sock, Jack
  • Lexington, USA
    Copil, Marius 16:00 Kokkinakis, Thanasi
  • Lexington, USA
    Buchanan, Chase 16:00 Reid, Matt
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Mestach, AN Sophie 16:00 Murray, Samantha
  • Lexington, USA
    Duckworth, James 16:00 Thompson, Jordan
  • Ireland F1, Singles
    O'Mara, Jonny 16:00 Dudley, Robert
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Emmrich M / Kas C 16:20 Andujar P / Monaco J
  • Italy F24, Singles
    Fago, Matteo 16:30 Napolitano, Stefano
  • Italy F24, Singles
    Frigerio, Lorenzo 16:30 Travaglia, Stefano
  • Italy F24, Doubles
    Mercuri F / Rizzuti G 16:30 Giacalone O / Giorgini D
  • Argentina F11, Singles
    Vellbach, Gustavo 16:30 Torre, Eduardo Agustin
  • Argentina F11, Singles
    Manzanares, Facundo 16:30 Arus, Rodrigo
  • Argentina F11, Singles
    Mantilla, Felipe 16:30 Monteferrario, Joaquin-Jesus
  • Germany F9, Doubles
    Saavedra-Corvalan C / Urzua-Rivera R 16:30 Masur D / Netuschil M
  • Germany F9, Doubles
    Galdon P / Kicker N 16:30 Polonskiy I / Prudnikau A
  • Germany F9, Doubles
    Mokrzycki M / Rauch F 16:30 Groen S / Kaczynski K
  • Germany F9, Doubles
    Bobrov B / Gerlakh K 16:30 Elliott E / Van Peperzeel G
  • Serbia F6, Doubles
    Sabanov I / Sabanov M 16:30 Katic D / Roganovic S
  • Tampere, Finland, Doubles
    Munoz-De La Nava D / Ramirez Hidalgo R 16:40 Gonzales R / Thornley S
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Koch-Benvenuto, Andrea 17:00 Vidal, Leticia Garcia
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Miyazaki, Yuriko Lily 17:00 Nagymihaly, Luca
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Foster, Manisha 17:00 Garcia Fernandez, Andrea
  • Valladolid, Doubles W-C10-ESP-...
    Fernandez Rabener A / Parres Azcoitia O 17:00 Carrillo Marin A / Luque Moreno M J
  • Spain F19, Singles
    Dominguez Alonso, Pedro 17:00 Ojeda Lara, Ricardo
  • Spain F19, Singles
    Rumyantsev, Alexander 17:00 Garcia-Villanueva, Carlos
  • Spain F19, Singles
    Vaquero Fernandez, Pol 17:00 Ndayishimiye, Hassan
  • Spain F19, Doubles
    Banes M / Eames J 17:00 Gakhov I / Lopez Jaen M A
  • Tampere, Finland, Doubles
    Gigounon G / Goffin D 17:20 Heliovaara H / Pollanen H
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Hsu, Chieh-Yu 17:30 Loeb, Jamie
  • France F16, Singles
    Joncour, Ronan 17:30 De La Bassetiere, Constant
  • Belgium F8, Doubles
    De Goeijen B / Meuffels A 17:30 Cagnina J / Gille S
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Schaefer, Anne 17:30 Chinellato, Silvia
  • Viserba, Doubles W-C10-ITA-14A
    Ladurner J / Njoze M 17:30 Brescia G / Ferrando C
  • Viserba, Doubles W-C10-ITA-14A
    Balducci A / Papamichail D 17:30 Huber L M / Siedliska N
  • USA F21, Singles
    Broady, Liam 17:30 Frank, Mitchell
  • USA F21, Singles
    Dadamo, Jeff 17:30 Lin, Winston
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Ozaki, Risa 17:30 Brady, Jennifer
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Ahn, Kristie 17:30 Gibbs, Nicole
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Gonzalez, Montserrat 17:30 Vickery, Sachia
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Oprandi, Romina 17:30 Mueller, Alexandra
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Kiro, Lynn 17:30 Arconada, Usue Maitane
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Altick, Frances 17:30 Chen, Kelly
  • Gstaad, Switzerland
    Marti, Yann 17:30 Granollers, Marcel
  • Romania F9, Doubles
    Beretta D / Gomez J S 17:30 Merzuki M A / Miocic F
  • Romania F9, Doubles
    Antonescu V / Carpen A-D 17:30 Cornea V V / Luncanu P-A
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Hermoso, Ximena 17:30 Watanabe, Hirono
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Amen, Idia 17:30 Higuchi, Yuka
  • Ireland F1, Singles
    Skalsky, Adam Richard Charles 17:30 Strachan, Bruce
  • Ireland F1, Doubles
    Dudley R / Johnson L 17:30 Isaaks R / Stoute I
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Marx P / Rola B 17:40 Brown D / Thiem D
  • Belgium F8, Doubles
    Rochus O / Storme J J 18:00 Cant L / Martens S
  • Argentina F11, Singles
    Pini, Sebastian Exequiel 18:00 Galarza, Juan Ignacio
  • Argentina F11, Singles
    Sanchez, Rodrigo 18:00 Doria, Luciano
  • Argentina F11, Doubles
    Dias M V D S / Gutierrez O J 18:00 Lipovsek Puches T / Torre E A
  • USA F21, Singles
    Kopinski, Tim 18:00 Redlicki, Martin
  • USA F21, Singles
    Ghasya, Fares 18:00 Escobedo, Ernesto
  • Italy F24, Singles
    Cutuli, Mirko 18:00 De Greef, Arthur
  • Umag, Croatia, Doubles
    Knowle J / Marach O 18:20 Cecchinato M / Fognini F
  • Valladolid, Doubles W-C10-ESP-...
    Comella Aguilo P / Schaffner Riera A 18:30 Burillo Escorihuela I / Roman Dominguez A
  • Spain F19, Singles
    PLA Malfeito, Jaume 18:30 Perez Contri, Sergi
  • Spain F19, Doubles
    Castellon Guasch S / Mesquida Berg O 18:30 Domingues J / Salazar Martin J A
  • Spain F19, Doubles
    Arauzo-Martinez J-S / Vega Hernandez D 18:30 Herrera R / Zapata Miralles B
  • Campos Do Jordao, Doubles W-C1...
    CE G / Piai E 19:00 Cardone L / Cardoso J R
  • Campos Do Jordao, Doubles W-C1...
    Kurata N / Tomita G 19:00 Capato Camargo I / Gomide J
  • Campos Do Jordao, Doubles W-C1...
    Alves C M R / Gamarra Martins I 19:00 Gimenez S / Rossi N
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    DEL Cueto Castillo, Paula 19:00 Martin Tena, Leire
  • USA F21, Singles
    Childers, Julian Allen 19:00 Boltz, Sebastien
  • USA F21, Singles
    Surreaux, Arthur 19:00 Efferding, Jeremy
  • Lexington, Doubles W-C50-USA-0...
    Kuwata H / Sawayanagi R 19:00 Foretz S / Webley-Smith E
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Simmons, Sianna 19:00 Newborn, Rhiann
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Fournier, Elisabeth 19:00 Pierson, Rachel May
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Guarachi, Alexa 19:00 Alda, Rosalia
  • Ireland F1, Doubles
    Corrie E / Nielsen F 19:00 Carpenter M / Taylor S
  • Ireland F1, Doubles
    Bothwell P / O'Hare D 19:00 Dempsey B / Duncan S
  • Italy F24, Singles
    Kubler, Jason 19:30 Caruso, Salvatore
  • Argentina F11, Doubles
    Cuevas M / Senattore Baumbach R 19:30 Monteferrario J-J / Paz G
  • Italy F24, Doubles
    Rondoni P / Travaglia S 19:30 Campo A / Massara A
  • Umag, Croatia, Doubles
    Cermak F / Rosol L 19:40 Hanley P / Marray J
  • Umag, Croatia, Doubles
    Lajovic D / Skugor F 19:40 Dlouhy L / Vesely J
  • Atlanta, USA, Doubles
    Guccione C / Smith J P 20:00 Erlich J / Ram R
  • Atlanta, USA, Doubles
    Barrientos N / Estrella Burgos V 20:00 Ratiwatana SA / Ratiwatana SO
  • USA F21, Singles
    Nguyen, Daniel 20:00 Nava, Eduardo
  • USA F21, Doubles
    Lipman M / Orkin E 20:00 Dome A / LI Y
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Hanatani, Nagi 20:00 Totka, Naomi
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Mikheeva, Alina 20:00 Gisonna, Alessandra
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Le Roux, Madrie 20:00 Hattingh, Ilze
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Ciraolo, Vincenza 20:00 Genovese, Elaine
  • Campos Do Jordao, Doubles W-C1...
    Pedretti T G / Vidal L G 20:30 Perez Rojas G / Sanchez Palau A S
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Smith, Kristina N 20:30 Fieldsend, Liza
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Nefedova, Anastasia Evgenyevna 20:30 Suomalainen, Piia
  • Atlanta, USA
    LU, Yen-Hsun 21:00 Kuznetsov, Alex
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Muratori, Valeria 21:00 Dentoni, Corinna
  • Argentina F11, Doubles
    Estevarena J C / Nani L F 21:00 Mantilla F / Sanchez R
  • Atlanta, USA
    Venus, Michael 21:20 Sock, Jack
  • Italy F24, Doubles
    Borgo F / Bortolotti M 21:30 Ferrari F / Rigamonti M
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Intert, Amelie 21:30 Shaulskaya, Anastasia
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Sammons, Michelle 21:30 Alves Valle, Marcela
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Cavaday, Naomi 21:30 Prenkovic, Linda
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Lukic, Vojislava 21:30 Bruzzone, Giulia
  • Italy F24, Doubles
    Frigerio L / Trevisan M 21:30 Dutra DA Silva D / Estevez M
  • USA F21, Doubles
    Bambridge L / Broady L 22:00 Chappell N / Lin W
  • USA F21, Doubles
    Arevalo-Gonzalez M / Nunez Aguilera A 22:00 Silverman C / Vega Q
  • USA F21, Doubles
    Clark B D / Schneider R 22:00 COX C / Reese H
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Mokrousova, Greta 22:30 Njuki, Brenda
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Kulova, Andrea 22:30 Pera, Costanza
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Tretyak, Ekaterina 22:30 Radovcic, Phenomena
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Strakhova, Valeriya 22:30 Sipek, Natalija
  • Austin, Doubles W-C10-USA-08A
    Higuchi Y / Watanabe H 22:30 Harrison C / Weatherholt M
  • Atlanta, USA, Doubles
    Ebden M / LU Y-H 22:40 Gonzalez S / Lipsky S
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Kharchenko, Anastasia 23:00 Cercone, Alexandra

Prelazni rok

STIŽU DVA UROŠA: Vitas i Đurđević u Partizanu

Fudbal

Vitas pokriva poziciju štopera, dok je napadač Đurđević ponikao u Crvenoj zvezdi

Uroš Vitas

Dvojica fudbalera Rada Uroš Vitas i Uroš Đurđević biće prva pojačanja Partizana u letnjem prelaznom roku.

Obojica će potpisati višegodišnje ugovore, a  igraju za mladu reprezentaciju Srbije – Vitas pokriva poziciju štopera, dok je napadač Đurđević ponikao u Crvenoj zvezdi.

Ovo će ujedno biti i nastavak saradnje Ranka Stojića iz Rada i crno-belih, koji su prošle zime iz tabora "građevinara" doveli Nemanju Kojića i Predraga Luku.

http://www.youtube.com/watch?v=DVun9jgCT6w
http://www.youtube.com/watch?v=4wBytgmn4c4

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (3)

Pošaljite komentar 

Popularni komentari

  • Miloš

    Miloš

    Tako se to radi. Pravo u metu. A ne kao neki.

    5 Odgovori 
  • Mane

    Mane

    Nista neverujem dok nepotpisu i dok ih nevidim sa crno-belim salom na kojem pise ;moja kuca

    3 Odgovori 

Poslednji komentar

  • Mane

    Mane

    Nista neverujem dok nepotpisu i dok ih nevidim sa crno-belim salom na kojem pise ;moja kuca

    3 Odgovori 

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Tema pregovora u Briselu mogla da bi rešavanje krize nastale zbog mosta na Ibru Marko Đurić

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!
Na vrh