• Vancouver, Canada, Doubles
    Kokkinakis T / Thompson J 1 6 4 8 1 1 Bogomolov A / Cerretani J 2 2 6 10 2 2
  • Vancouver, Canada
    Baghdatis, Marcos 2 7 6 2 2 Buchanan, Chase 0 6 3 0 0
  • Vancouver, Doubles W-C100-CAN-...
    Muhammad A / Sanchez M 03:30 Hozumi E / Pavlovic I
  • Stanford, USA
    Azarenka, Victoria 0 4 5 0 Williams, Venus 1 6 5 1
  • Washington, USA
    Nishikori, Kei 1 6 2 1 1 Lacko, Lukas 1 2 6 0 1
  • New Delhi, Doubles W-C10-IND-0...
    Baluu S / Wang X-Y 1 7 3 1 Sunkara R / Thombare P 0 5 2 0
  • Stanford, USA, Doubles
    Kops-Jones R / Spears A 05:50 Lepchenko V / Tomljanovic A
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Reddy, Snehadevi S 06:00 Palha, Natasha
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Plipuech, Peangtarn 06:00 Thandi, Karman Kaur
  • Kazakhstan F10, Singles
    Molchanov, Denys 07:00 Zhyrmont, Dzmitry
  • Kazakhstan F10, Singles
    Huang, Liang-Chi 07:00 Chen, TI
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Pashkova, Eugeniya 07:00 Sotnikova, Alyona
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Monova, Polina 07:00 Ianchuk, Olga
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Shkudun, Anna 07:00 Pirazhenka, Sviatlana
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Vdovenco, Anastasia 08:00 Maggen, India
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Sterenbach, Saray 08:00 Kalabina, Yuliya
  • Georgia F1, Singles
    Saavedra-Corvalan, Cristobal 08:00 Medvedev, Daniil
  • Georgia F1, Singles
    AL Taweel, Issam 08:00 Diep, Florent
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Ekshibarova, Vlada 08:30 Palkina, Ksenia
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Gjorcheska, Lina 09:00 Hristea, Camelia-Elena
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Ionescu, Simona 09:00 Ene, Cristina
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Radanovic, Dejana 09:00 Talaba, Gabriela
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Adamovic, Katarina 09:00 Bara, Irina Maria
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-09A
    Bessonova V / Pashkova E 09:00 Monova P / Yashina E
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-09A
    Klyueva E / Mun V 09:00 Pekhova P / Pirazhenka S
  • Kazakhstan F10, Doubles
    Balaji N S / Virali-Murugesan R 09:00 Chen T / Zhyrmont D
  • Kazakhstan F10, Doubles
    Shyla Y / Vasilevski A 09:00 Huang L-C / Matsukevitch D
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Kutubidze, Tamar 09:30 Pichkhadze, Tamara
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Rigozzi, Chantelle 09:30 Bolkvadze, Mariam
  • Georgia F1, Singles
    Sinicropi, Riccardo 09:30 Bonadio, Riccardo
  • Russia F5, Singles
    Zaitsev, Anton 10:00 Muzaev, Richard
  • Russia F5, Singles
    Safiullin, Roman 10:00 Ivanov, Vladimir
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Wang, Yan 10:00 YE, Qiu YU
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Fridman, Olga 10:00 Sezer, Melis
  • Lithuania F1, Singles
    Dubarenco, Maxim 10:00 Hamou, Maxime
  • Lithuania F1, Singles
    Vibert, Francois Arthur 10:00 Mugevicius, Lukas
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Heil, Anna Maria 10:00 Holanova, Nina
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Kotelesova, Barbara 10:00 Marfutina, Maria
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Platon, Raluca Elena 10:30 Stancu, Cristina-Madalina
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Polic, Ema 10:30 Rosca, Andreea Amalia
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Spigarelli, Martina 10:30 Arcidiacono, Federica
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Radosavljevic, Teodora 10:30 Dascalu, Nicoleta
  • Slovak Republic F3, Singles
    Klec, Ivo 10:30 Kosec, Ivan
  • Slovak Republic F3, Singles
    Horansky, Filip 10:30 Sproch, Dominik
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Pous Tio, Laura 10:30 Primorac, Iva
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Savoretti, Alice 10:30 Siedliska, Natalia
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Huber, Luisa Marie 10:30 Sabino, Lisa
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Coppola, Claudia 10:30 DI Giuseppe, Martina
  • Georgia F1, Doubles
    Diep F / Medvedev D 11:00 Davitadze D / Javakhishvili G
  • Romania F10, Singles
    Crivoi, Victor 11:00 Djere, Laslo
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Wang, Qiang 11:00 Kato, Miyu
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Pervak, Ksenia 11:00 Mikulcic, Ema
  • Plzen, Doubles W-C25-CZE-01B
    Klemenschits S / Voracova R 11:00 Kuncikova L / Stuchla K
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Kumkhum, Luksika 11:00 Wang, Yafan
  • Cortina, Italy, Doubles
    Fanucci P / Giacalone O 11:00 LEE H / Mirzadeh V
  • Telavi, Doubles W-C10-GEO-01A
    Cucca M / Pinto G 11:00 Fomina A / Maggen I
  • Georgia F1, Singles
    Pecotic, Matija 11:00 Cias, Pawel
  • Serbia F7, Singles
    Vucic, Ilija 11:00 Van Peperzeel, Gavin
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Zanevska, Maryna 11:00 Knoll, Xenia
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Schaeder, Laura 11:00 Peterson, Rebecca
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Kalinina, Anhelina 11:00 Arcangioli, Manon
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Haddad Maia, Beatriz 11:00 Witthoeft, Carina
  • Segovia, Spain
    Serra, Florent 11:30 Kudryavtsev, Alexander
  • Cortina, Italy
    Bachinger, Matthias 11:30 Krajinovic, Filip
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-26...
    Minokoshi M / Omae A 11:30 GAO X / You X
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Juhaszova, Vivien 11:30 Muchova, Karolina
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Vajdova, Nikola 11:30 Jablonovska, Jana
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Dlouhy L / Marray J 12:00 Begemann A / Haase R
  • Liberec, Czech Republic
    Martin, Andrej 12:00 Darcis, Steve
  • Timisoara, Doubles W-C10-ROU-0...
    Simion O G / Talaba G 12:00 Adamovic K / Gjorcheska L
  • Timisoara, Doubles W-C10-ROU-0...
    Bara I M / Hristea C-E 12:00 Platon R E / Stancu C-M
  • Lithuania F1, Doubles
    Mugevicius L / Slobodchikov R 12:00 Deviatiarov M / Inzerillo J
  • Liberec, Czech Republic
    Carballes Baena, Roberto 12:00 Rola, Blaz
  • Russia F5, Doubles
    Shatskiy I / Zhurbin A 12:00 Bradaric M / Safiullin R
  • Kitzbuhel, Austria
    Monaco, Juan 12:00 Seppi, Andreas
  • Slovak Republic F3, Singles
    Danis, Marko 12:00 Urbanija, Mike
  • Slovak Republic F3, Singles
    Semjan, Marek 12:00 Beck, Karol
  • Cortina, Italy, Doubles
    Ghedin R / Grassi C 12:00 Rondoni P / Turchetti N
  • Kitzbuhel, Austria
    Thiem, Dominic 12:00 Granollers, Marcel
  • Rovereto, Doubles W-C10-ITA-15...
    Huber L M / Siedliska N 12:00 Bacquie A / Brabant M
  • Rovereto, Doubles W-C10-ITA-15...
    Cruciani D / Testa G 12:00 Sabino L / Savoretti A
  • Serbia F7, Singles
    Musialek, Alexis 12:00 Jotovski, Tomislav
  • Cortina, Italy, Doubles
    Trusendi W / Virgili A 12:20 Koolhof W / Motti A
  • Romania F10, Singles
    Torebko, Peter 12:30 Ghedin, Nicola
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Allertova, Denisa 12:30 Kostova, Elitsa
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Kerkhove, Lesley 12:30 Vasylyeva, Anastasiya
  • Telavi, Doubles W-C10-GEO-01A
    Degtiareva V / Manekina E 12:30 Kalabina Y / Vdovenco A
  • Georgia F1, Doubles
    Muradashvili N / Tyurnev E 12:30 Molina E / Sinicropi R
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Burger, Cindy 12:30 Balducci, Alice
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Kapshay, Veronika 12:30 Lottner, Antonia
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    CE, Gabriela 12:30 Melander, Hilda
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Konig, Pia 12:30 Barrois, Kristina
  • Segovia, Spain
    Mannarino, Adrian 12:50 Klein, Brydan
  • Michalovce, Doubles W-C10-SVK-...
    Cechova K / Horakova N 13:00 Alzate Esmurzaeva A K / Wienerova L
  • Wuhan, Doubles W-C50-CHN-05B
    Kato M / Ninomiya M 13:00 HAN X / Zhang K-L
  • Serbia F7, Singles
    Zekic, Miljan 13:00 Sabanov, Matej
  • Kitzbuhel, Austria
    Goffin, David 13:00 Gonzalez, Maximo
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Emmrich M / Rosol L 13:20 Melzer G / Melzer J
  • Liberec, Czech Republic
    Zeballos, Horacio 13:20 Ignatik, Uladzimir
  • Cortina, Italy
    Gaio, Federico 13:30 Starace, Potito
  • Cortina, Italy
    Reuter, Yannik 13:30 Marcora, Roberto
  • Germany F10, Singles
    Korolev, Evgeny 13:30 Vagnozzi, Simone
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Meffert D / Puetz T 14:00 Gonzales R / Thornley S
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Czink, Melinda 14:00 Hogenkamp, Richel
  • Slovak Republic F3, Doubles
    Kalenichenko D / Oliveira G 14:00 Klec I / Sproch D
  • Belgium F9, Singles
    Folie, Alexandre 14:00 Sidorenko, Alexandre
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Knoll X / Tomova V 14:00 Haddad Maia B / Lottner A
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Fujiwara R / Tanaka Y 14:00 Ferrer-Suarez I / Solovyeva V
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Melander H / Peterson R 14:00 Bogdan E / Jani R-L
  • Liberec, Czech Republic
    Yang, Tsung-Hua 15:00 Gombos, Norbert
  • Slovak Republic F3, Doubles
    Havaj F / Simcak J 15:00 Beck K / Kekercheni F
  • Germany F10, Singles
    Schonenberg, Tom 15:00 Lenz, Julian
  • Serbia F7, Singles
    Tepavac, Marko 15:00 Katic, Dejan
  • Serbia F7, Doubles
    Musialek A / Van Peperzeel G 15:00 Puodziunas S / Puttergill C
  • Argentina F12, Singles
    Lipovsek Puches, Tomas 15:00 Mantilla, Felipe
  • Argentina F12, Singles
    Cuevas, Martin 15:00 Torre, Eduardo Agustin
  • Argentina F12, Singles
    Monteferrario, Joaquin-Jesus 15:00 Sanchez, Rodrigo
  • Argentina F12, Singles
    Ameal, Juan Ignacio 15:00 Manzanares, Facundo
  • Cortina, Italy
    Gimeno-Traver, Daniel 15:30 Troicki, Viktor
  • Plzen, Doubles W-C25-CZE-01B
    Birnerova E / Birnerova H 15:30 Marozava L / Vasylyeva A
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Buzean D / Fernandez Rabener A 15:30 Kalinina A / Kapshay V
  • Romania F10, Doubles
    Grigoriu P / Paval C 16:00 Giurgiu I-A / Jecan M-A
  • Belgium F9, Singles
    Rochus, Olivier 16:00 Lestienne, Constant
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Cadar, Elena Teodora 16:00 Sammons, Michelle
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Mikheeva, Alina 16:00 Strakhova, Valeriya
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Sipek, Natalija 16:00 Njuki, Brenda
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Totka, Naomi 16:00 LI, Yixuan
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Weatherholt, Mary 16:00 Carter, Hayley
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Guarachi, Alexa 16:00 Olmos, Giuliana
  • Segovia, Spain
    Menendez-Maceiras, Adrian 16:20 Edmund, Kyle
  • Germany F10, Doubles
    Gawron M / Vagnozzi S 16:30 PEL D / Van Scheppingen D
  • Italy F25, Singles
    Picco, Francesco 16:30 Fago, Matteo
  • Argentina F12, Doubles
    Lipovsek Puches T / Makiguchi R 16:30 Coria F / Galarza J I
  • Cortina, Italy, Doubles
    Giannessi A / Starace P 16:50 Cervantes-Huegiun I / Lizariturry J
  • Serbia F7, Doubles
    Haenle P / Trendafilov P 17:00 Sabanov I / Sabanov M
  • Spain F20, Singles
    Giraudeau, Thomas 17:00 Esteve Lobato, Eduard
  • Spain F20, Singles
    Domingues, Joao 17:00 Roca Batalla, Oriol
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Prenkovic L / Totka N 17:30 Sammons M / Shaulskaya A
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    HO, Jessica 17:30 Altick, Frances
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Maria, Tatjana 17:30 Alves, Maria Fernanda
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Cavalle-Reimers Y / Mikheeva A 17:30 Payet P / Strakhova V
  • Segovia, Spain
    Granollers-Pujol, Gerard 17:40 Chiudinelli, Marco
  • Belgium F9, Doubles
    Griekspoor S / Meuffels A 18:00 Gille S / Hoang A
  • Germany F10, Doubles
    Belot C / Tchoutakian M 18:00 Lenz J / Poerschke L
  • Italy F25, Singles
    Trevisan, Matteo 18:00 Dutra DA Silva, Daniel
  • Spain F20, Singles
    Banes, Maverick 18:30 Mensurado, Vasco
  • Spain F20, Doubles
    Esteve Lobato E / Roca Batalla O 18:30 Calvo Eman F / Uspensky D
  • Vancouver, Canada
    Bemelmans, Ruben 19:00 Bogomolov Jr, Alex
  • Washington, USA
    Mladenovic, Kristina 19:00 Nara, Kurumi
  • Stanford, USA
    Vickery, Sachia 19:00 Lepchenko, Varvara
  • Washington, USA
    Erakovic, Marina 19:00 Jovanovski, Bojana
  • Vancouver, Canada
    Krajicek, Austin 19:00 Dustov, Farrukh
  • Vancouver, Canada, Doubles
    Kerr J / Martin F 19:00 Buchanan C / Williams R
  • Stanford, USA, Doubles
    Kania P / Siniakova K 19:00 Hantuchova D / Parra Santonja A
  • Stanford, USA, Doubles
    Muguruza G / Suarez Navarro C 19:00 Kudryavtseva A / Rodionova AN
  • Segovia, Spain, Doubles
    Baluda V / Kudryavtsev A 19:00 Klein B / Mektic N
  • Fort Worth, Doubles W-C10-USA-...
    Harrison C / Weatherholt M 19:00 Collie N / Kopinski M
  • Fort Worth, Doubles W-C10-USA-...
    Harris S / Stratman L 19:00 Carter H / Tan L-Y
  • Washington, USA
    Anderson, Kevin 19:00 Young, Donald
  • Vancouver, Canada
    Ward, James 19:00 Kokkinakis, Thanasi
  • Washington, USA, Doubles
    Erlich J / Ram R 19:00 Rojer J-J / Tecau H
  • Vancouver, Canada, Doubles
    Daniell M / Sitak A 19:00 Bogomolov A / Cerretani J
  • Stanford, USA
    Muguruza Blanco, Garbine 20:00 Kerber, Angelique
  • Washington, USA
    Kuznetsova, Svetlana 20:15 King, Vania
  • Washington, USA, Doubles
    Dekmeijere L / Melichar N 20:15 Aoyama S / Dabrowski G
  • Italy F25, Doubles
    Dutra DA Silva D / Volante M 21:30 Fago M / Mazzella M
  • Washington, USA, Doubles
    RAE J / Smith A 21:30 Kuwata H / Nara K
  • Washington, USA
    Pavlyuchenkova, Anastasia 21:30 Makarova, Ekaterina
  • Washington, USA
    Johnson, Steve 22:00 Raonic, Milos

Nešto je trulo u državi Španskoj

SUMNJIVO: Namestili rezultate Primere?

Fudbal

Autor:

Čak tri od četiri subotnja meča 25. kola Primere došla iz dvojke u keca ili iz keca u dvojku, na opšte zaprepašćenje javnosti

Primera, rezultati, kladionica, Real Madrid, Barselona, nameštaljke, namešteni m

Mafija ne spava.
Nikad u istoriji fudbala nije se dogodilo da tri od četiri meča iste večeri neke lige dođu, kladioničarskim rečnikom - iz okretanja, tačnije iz dvojke u keca ili iz keca u dvojku! U jeku skandala i istrage Evropola oko nameštanja rezultata utakmica, četiri meča odigrana u petak i subotu u Primeri završena su posle preokreta, a da stvar bude čudnija, u svemu ovome učestvovali su čak i Barselona i Real.

Slučajnost, ili pak nova akcija kladioničarske mafije, izazvala je veliku buku među srpskim vlasnicima kladionica, ali i samim tipsterima. Jedan od vlasnika poznate naše kladionice u razgovoru za Kurir kaže da je tokom subote znatno porasla uplata ne preokrete u najjačoj španskoj ligi.

- Neuobičajeno velike uplate počele su još u petak uveče, kada je u baskijskom derbiju Sosijedad okrenuo rezultat protiv Bilbaoa. Međutim, ono što se dogodilo na subotnjim mečevima u La Korunji, Majorki i Nou Kampu prevelika je slučajnost. Nije tajna da se ovo često događa u pojedinim ligama, ali nikad u ovolikoj razmeri. Ma, ludilo je da iste večeri Barsa i Real pobede posle minusa na poluvremenu. Na ove mečeve su igrači mogli da se klade uživo i bilo je na hiljade uplata kada su Real i Barsa gubili na poluvremenu - rekao je naš sagovornik ne želeći da kaže koliki su minus klubovi Primeri doneli ovoj firmi.

Sumnjivi mečevi 25. kola Primere

Subota 16.00    Majorka - Osasuna 1:3 (1:0)    kvota 32.00
Subota 20.00    Deportivo - Real 1:2 (1:0)    kvota 27.00
Subota 22.00    Barselona - Sevilja 2:1 (0:1)    kvota 26.00

Ukupna kvota u domaćim kladionicama na četiri pomenute utakmice u španskoj ligi iznosi 22.464, tako da su mnogi mogli ili su čak i napravili enormno velike dobitke na pogađanju sportskih rezultata.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (0)

Pošaljite komentar 
Trenutno nema komentara, budite prvi!

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Doprinos u pravljenju mostova sa muslimanskim zemljama mogu dati građani Srbije muslimanske vere Tomislav Nikolić

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!