• Croatia F19, Singles
    Celebic, Ljubomir 2 4 6 6 2 2 Salaba, Libor 1 6 3 1 1 1
  • Wuhan, China
    Kerber, Angelique 2 4 6 6 2 2 Diyas, Zarina 1 6 2 4 1 1
  • Croatia F19, Singles
    Nekic, Tim 1 6 1 3 1 Jedruszczak, Mikolaj 1 4 6 4 1
  • Kenitra, Morocco
    Reuter, Yannik 0 6 6 0 0 Gimeno-Traver, Daniel 2 7 7 2 2
  • Kenitra, Morocco
    Karatsev, Aslan 2 3 7 6 2 2 Bourgue, Mathias 1 6 5 3 1 1
  • Wuhan, China
    Barthel, Mona 1 6 3 4 1 Bouchard, Eugenie 1 4 6 5 1
  • France F20, Singles
    Margaroli, Luca 12:00 Karlovskiy, Evgeny
  • France F20, Singles
    Tchoutakian, Maxime 12:00 Otte, Oscar
  • France F20, Doubles
    Crepaldi E / Haenle P 12:00 Courtalon M / Fassbender B
  • Bol, Singles W-C10-CRO-15A
    Pradova, Martina 1 7 1 0 1 1 Drazic, Mariana 2 6 6 6 2 2
  • Clermont-Ferrand, Singles W-C2...
    Kerkhove, Lesley 2 2 6 6 2 2 Beygelzimer, Yuliya 1 6 3 1 1 1
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Deagostini, Margaux 2 6 6 2 2 Remy, Vinciane 0 4 3 0 0
  • Kuala Lumpur, Malaysia
    Tomic, Bernard 1 4 6 6 1 Herbert, Pierre Hugues 1 6 3 5 1
  • Serbia F14, Singles
    Licciardi, Pietro 12:30 Bjelica, Ivan
  • Italy F33, Singles
    Bonadio, Riccardo 1 7 3 1 Giacalone, Omar 0 6 2 0
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-16A
    Garcia Perez, Georgina 1 7 2 1 Marti Riembau, Ariadna 1 5 6 1
  • Croatia F19, Singles
    Kekez, Duje 1 7 1 1 Smola, Maciej 0 6 1 0
  • Italy F33, Singles
    Ocleppo, Julian 2 6 6 2 2 Cutuli, Mirko 0 3 3 0 0
  • Kuala Lumpur, Malaysia, Double...
    Melzer J / Petzschner P 2 6 7 2 2 Cuevas P / Gonzalez S 0 2 5 0 0
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-16A
    Saitova, Anastasiya 1 6 4 1 Perez-Somarriba, Estela 0 4 3 0
  • Croatia F19, Singles
    Djokovic, Marko 0 3 3 0 Biro, Andre 1 6 4 1
  • Sibiu, Romania, Doubles
    Beck K / Zelenay I 13:00 Albot R / Fransen S
  • Portugal F7, Singles
    Domingues, Joao 2 6 6 2 2 Lourenco, Diogo 0 2 0 0 0
  • Podgorica, Singles W-C25-MNE-0...
    Cadantu, Alexandra 1 6 4 1 Mikulcic, Ema 0 2 2 0
  • Portugal F7, Singles
    Vidal Azorin, Jose Fco 1 6 2 1 Mensurado, Vasco 0 1 5 0
  • Clermont-Ferrand, Singles W-C2...
    Konjuh, Ana 0 3 0 Golubic, Viktorija 1 6 1
  • Podgorica, Singles W-C25-MNE-0...
    Bulatovic, Nikoleta 0 1 0 0 Knezevic, Jovana 1 6 3 1
  • Portugal F7, Singles
    Artunedo Martinavarr, Andres 1 6 1 Patael, Ben 0 3 0
  • Shenzhen, China
    Simon, Gilles 0 4 0 Berankis, Ricardas 1 6 1
  • Italy F33, Singles
    Trusendi, Walter 0 4 0 Moncagatto, Francesco 0 2 0
  • France F20, Singles
    Vasilevski, Andrei 13:30 Rousset, Elie
  • France F20, Singles
    Favier, Bastien 13:30 Napolitano, Stefano
  • France F20, Doubles
    Janzon K M / Wegner K 13:30 Jankovits Y / Nastasi U
  • Spain F28, Doubles
    Amantegui J / Ortega Palacios A 13:30 Chaves Marcos G / Ladron De Guevara HI J
  • Sibiu, Romania
    Eysseric, Jonathan 13:40 Montanes, Albert
  • Italy F33, Singles
    Sonego, Lorenzo 0 1 0 Rondoni, Pietro 0 2 0
  • Sibiu, Romania
    Kubler, Jason 13:40 Semjan, Marek
  • Podgorica, Singles W-C25-MNE-0...
    Gatto-Monticone, Giulia 1 6 0 1 Vogt, Stephanie 0 1 1 0
  • Croatia F19, Singles
    Lojda, Dusan 0 4 0 Bellotti, Riccardo 0 4 0
  • Serbia F14, Singles
    Micov, Stefan 0 3 0 Suc, Dominik 0 2 0
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-16A
    Civera Lima, Miriam 0 0 0 Ianchuk, Elizaveta 1 6 1
  • Orleans, France
    Barrere, Gregoire 0 1 0 De Schepper, Kenny 0 5 0
  • Serbia F14, Singles
    Filipenko, Viktor 0 2 0 Sakharov, Gleb 0 3 0
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Brescia G / In-Albon Y 0 3 0 Benoit M / Zimmermann K 0 3 0
  • Kenitra, Morocco
    Vega Hernandez, David 0 1 0 Idmbarek, Yassine 0 3 0
  • Sibiu, Romania
    Crivoi, Victor 14:00 Hanescu, Victor
  • Orleans, France, Doubles
    Beck A / Puetz T 14:00 Emmrich M / Kretschmer G
  • Croatia F19, Doubles
    Partl A / Safranek V 14:00 Duan J / Panic L
  • Serbia F14, Singles
    Grbic, Filip 14:00 Sabanov, Matej
  • Turkey F33, Doubles
    Bava H / Ridout R 0 1 0 Allen T / Carpenter J 0 1 0
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-33A
    Wang Y / You X 0 2 0 Chapelle E / Ottomano S 0 0 0
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-33A
    Andrei L-I / Takunyaci D S 0 0 0 YE Q Y / Zhang Y 0 2 0
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-33A
    Kulikova V / Kyrpot O 0 0 0 Dart H / Simpson J 0 1 0
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-33A
    Anil C / Miyakawa N 0 0 0 Gaydarzhi K / Vangelova A 0 1 0
  • Sweden F5, Singles
    Kobelt, Peter 0 2 0 Eriksson, Vincent 0 1 0
  • Sweden F5, Singles
    Windahl, Daniel 0 1 0 Smith, Connor 0 1 0
  • Sweden F5, Singles
    Adaktusson, Jacob 0 0 0 Balaji, N. Sriram 0 1 0
  • Bol, Singles W-C10-CRO-15A
    Stoilkovska, Magdalena 14:00 Djurdjevic, Sara
  • Bol, Singles W-C10-CRO-15A
    Kaminkova, Katerina 0 1 0 Pantuckova, Gabriela 0 2 0
  • Clermont-Ferrand, Doubles W-C2...
    Tanielian C / Yerolymos M 0 2 0 Bacquie A / Georges M 0 0 0
  • Kenitra, Morocco
    Pavlasek, Adam 0 2 0 Ehrat, Sandro 0 1 0
  • Sibiu, Romania, Doubles
    Beck K / Zelenay I 14:00 Albot R / Fransen S
  • Orleans, France, Doubles
    Beck A / Puetz T 0 1 0 Emmrich M / Kretschmer G 0 2 0
  • Kenitra, Morocco
    Coppejans, Kimmer 0 0 0 Podlipnik-Castillo, Hans 0 1 0
  • Turkey F33, Doubles
    Kalovelonis M / Taweel I H 0 1 0 Clayton S / Gabb R 0 0 0
  • Croatia F19, Singles
    Bizjak, Blaz 0 0 Rumler, Robert 0 0
  • Bol, Singles W-C10-CRO-15A
    Susak, Antonela 14:10 Leweurs, Angela
  • Clermont-Ferrand, Singles W-C2...
    Arcangioli, Manon 0 1 0 Zander, Nina 0 0 0
  • Kenitra, Morocco
    Laaksonen, Henri 14:15 Pouille, Lucas
  • Italy F33, Singles
    Ghedin, Nicola 14:15 Roncalli, Simone
  • Portugal F7, Singles
    Durasovic, Viktor 14:15 Halys, Quentin
  • Bol, Singles W-C10-CRO-15A
    Engelmann, Jil Nora 14:15 Sheng, Yuqi
  • Sibiu, Romania, Doubles
    Basilashvili N / Zekic M 14:20 Cecchinato M / Cipolla F
  • Sibiu, Romania, Doubles
    Grigoriu P / Paval C 14:20 Jebavy R / Pospisil J
  • Italy F33, Singles
    Maden, Yannick 14:20 Mercuri, Fabio
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-16A
    Chiesa, Deborah 14:20 Inclan Solis, Olaya
  • Italy F33, Singles
    Bonuccelli, Ferdinando 14:25 Carnello, Elliot
  • Kuala Lumpur, Malaysia
    Matosevic, Marinko 14:30 Kyrgios, Nick
  • Algiers, Singles W-C15-ALG-01A
    Boualem, Josephine 14:30 Bonic, Barbara
  • Bol, Singles W-C10-CRO-15A
    Zagorac, Eva 14:30 Kotelesova, Barbara
  • Wuhan, China
    Knapp, Karin 14:35 Kvitova, Petra
  • Podgorica, Singles W-C25-MNE-0...
    Kucova, Kristina 14:35 Michel, Lara
  • Croatia F19, Singles
    Giner, Marc 14:35 Peters, Flemming
  • Portugal F7, Singles
    Cunha-Silva, Felipe 14:40 Glancy, Daniel
  • Madrid, Doubles W-C10-ESP-16A
    De La Torre-Sanchez R / Gutierrez Carrasco M 14:45 Cavalle-Reimers Y / Schaffner Riera A
  • Clermont-Ferrand, Singles W-C2...
    Gasparyan, Margarita 14:50 Siniakova, Katerina
  • Sibiu, Romania, Doubles
    Grigoriu P / Paval C 14:50 Jebavy R / Pospisil J
  • Podgorica, Singles W-C25-MNE-0...
    Stojanovic, Nina 14:55 Siegemund, Laura
  • Sibiu, Romania, Doubles
    Basilashvili N / Zekic M 14:55 Cecchinato M / Cipolla F
  • Wuhan, China, Doubles
    Kalashnikova O / Thorpe L 15:00 Barthel M / Minella M
  • Porto Alegre, Brazil
    King, Darian 15:00 Pereira, Jose
  • Porto Alegre, Brazil
    De Paula, Fabiano 15:00 Becker, Richard
  • Porto Alegre, Brazil
    Michon, Axel 15:00 Russi, Eduardo
  • Porto Alegre, Brazil, Doubles
    Bagnis F / Schwartzman D S 15:00 Kicker N / Turini T
  • Porto Alegre, Brazil, Doubles
    Clezar G / Neis F 15:00 Dutra DA Silva D / Sakamoto P
  • Porto Alegre, Brazil, Doubles
    Becker R / Gaio F 15:00 Lopes T / Severino C
  • Porto Alegre, Brazil, Doubles
    Walendowsky J / Zormann DA Silva M 15:00 Andreozzi G / Duran G
  • Madrid, Doubles W-C10-ESP-16A
    D'Oliveira E / Reddy S S 15:00 Bolsova Zadoinov A / Saez Larra O
  • France F20, Singles
    Blecha, Jan 15:00 Joncour, Ronan
  • France F20, Singles
    Podzus, Martins 15:00 Baumann, Moritz
  • Porto Alegre, Brazil
    Magalhaes Hueb De Menezes, Joao Lucas 15:00 Hocevar, Ricardo
  • Amelia Island, Singles W-C10-U...
    Zarazua, Renata 15:00 Cai, Xi-Wei
  • Amelia Island, Singles W-C10-U...
    Flores, Victoria 15:00 Dolehide, Caroline
  • Amelia Island, Singles W-C10-U...
    Gallovits-Hall, Edina 15:00 Gilchrist, Nadja
  • Amelia Island, Singles Qualify...
    Arconada, Usue Maitane 15:00 Miroshnichenko, Veronica
  • Amelia Island, Singles Qualify...
    Tehrani, Tina 15:00 Pelletier, Jacqueline
  • Amelia Island, Singles Qualify...
    Boulais, Isabelle 15:00 HO, Jessica
  • Amelia Island, Singles Qualify...
    Graham, Alexa 15:00 Guttormsen, Karyn
  • Amelia Island, Singles Qualify...
    Granstrom, Emilia 15:00 Frenkel, Nicole
  • Amelia Island, Singles Qualify...
    Vikhlyantseva, Natalia 15:00 Ouellet-Pizer, Chloe Michele
  • Amelia Island, Singles Qualify...
    Neel, Ingrid 15:00 Brogan, Anna
  • Amelia Island, Singles Qualify...
    Chang, Sophie 15:00 Yang, Amy
  • Orleans, France
    Fischer, Martin 15:10 Lammer, Michael
  • Italy F33, Singles
    Frigerio, Lorenzo 15:10 Wang, Tak Khunn
  • Podgorica, Singles W-C25-MNE-0...
    Rus, Arantxa 15:10 Herdzelas, Dea
  • Kenitra, Morocco
    Cervantes Huegun, Inigo 15:15 Ouahab, Lamine
  • Serbia F14, Singles
    Cociasu, Andrei 15:15 Vukicevic, Dusan
  • Kenitra, Morocco
    Viola, Matteo 15:20 Machado, Rui
  • Orleans, France, Doubles
    Charroin O / Motti A 15:20 Kuznetsov A / Zverev A
  • Kenitra, Morocco
    Zaitcev, Anton 15:20 Dzumhur, Damir
  • Orleans, France, Doubles
    Charroin O / Motti A 15:20 Kuznetsov A / Zverev A
  • Italy F33, Singles
    Garzelli, Francesco 15:25 Fago, Matteo
  • Croatia F19, Doubles
    Celebic L / Melchiorre D 15:30 Draganja T / Vucic I
  • Portugal F7, Doubles
    Falcao G / Pereira G 15:30 Mazon-Hernandez R / Ribeiro Navarrete S
  • Serbia F14, Singles
    Roganovic, Stefan 15:30 Conkic, Petar
  • Turkey F33, Doubles
    Shofayziyev S / Zhyrmont D 15:30 Jayaprakash M M / Mukund S K
  • Turkey F33, Doubles
    Goldsteiner P / Nakamura R 15:30 Bonzi B / Reboul F
  • Turkey F33, Doubles
    Moritani S / Watanuki K 15:30 Chanakira T / Hernandez Perez O
  • Turkey F33, Doubles
    Vasilyev I / Yamasaki J 15:30 Ciumac A / Plotniy A
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-33A
    Piirtola P / Pimia O 15:30 SUN X L / Yamamoto M
  • Sweden F5, Singles
    Figueroa, Pablo 15:30 Milton, Joshua
  • Sweden F5, Singles
    Mridha, Jonathan 15:30 Renard, Lucas
  • Sweden F5, Singles
    Gustafsson, Edvin 15:30 Barth, Florian
  • Spain F28, Singles
    Zhang, Zhizhen 15:30 Garcia-Roman, Marc
  • Spain F28, Singles
    Werner, Jean-Marc 15:30 Kocyla, Arkadiusz
  • Kenitra, Morocco
    Obry, Julien 15:30 Granollers-Pujol, Gerard
  • Spain F28, Doubles
    Lizariturry J / Roca Batalla O 15:30 Izquierdo Contreras J L / Pedrosa Cuevas C
  • Sibiu, Romania, Doubles
    Starace P / Ungur A 15:40 Gheorghe L / Sulea T
  • Sibiu, Romania, Doubles
    Carpen A D / Copil M 15:40 Apostol B I / Patrui A
  • Serbia F14, Singles
    Deari, Shendrit 15:40 Sabanov, Ivan
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-33A
    Kramperova K / Lukacs V 15:40 Distelmans S / Scholsen H
  • Clermont-Ferrand, Singles W-C2...
    Bonaventure, Ysaline 15:40 Korpatsch, Tamara
  • Portugal F7, Doubles
    Patael B / Tamir D 15:45 Hernando-Ruano J / Villacorta-Alonso R
  • Italy F33, Singles
    Janvier, Maxime 15:45 Oliveira, Goncalo
  • Spain F28, Doubles
    Mesquida Berg O / Plattes C 15:45 Ojeda Lara R / Perez Sanz D
  • Bol, Singles W-C10-CRO-15A
    Marc, Masa 15:45 Cuk, Pia
  • Sibiu, Romania, Doubles
    Starace P / Ungur A 15:45 Gheorghe L / Sulea T
  • Sibiu, Romania, Doubles
    Carpen A D / Copil M 15:45 Apostol B I / Patrui A
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Rame A / Remy V 15:50 Lombardo B / Marchetti G
  • Kenitra, Morocco, Doubles
    DI Mauro A / Naso G 16:00 Podlipnik-Castillo H / Travaglia S
  • Kenitra, Morocco, Doubles
    Ehrat S / Laaksonen H 16:00 Menendez-Maceiras A / Middelkoop M
  • Croatia F19, Doubles
    Jedruszczak M / Smola M 16:00 Hauser J / Stosic M
  • Croatia F19, Doubles
    Nekic T / Vidak A 16:00 Biro A / Borsos G
  • Croatia F19, Doubles
    Miocic F / Popko D 16:00 Dmitriev K / Weissborn T-S
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-15A
    Faber T / Palcic S 16:00 Alay E / Parshina Y
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-15A
    Djurdjevic S / Kadijevic G 16:00 Hofmanova N / Ivanova M
  • Varna, Doubles W-C10-BUL-01A
    Doroshina O / Gjorcheska L 16:00 Ionescu S / Perper A
  • Varna, Doubles W-C10-BUL-01A
    Simion O G / Talaba G 16:00 Adamescu C / Zlatanova V
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Dancetovic, Emilija 16:00 Agarwal, Disha Satish
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Thandi, Karman Kaur 16:00 Ducu, Ioana
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Yokota, Natsumi 16:00 Frapolli, Chiara
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Yushchenko, Valeriya 16:00 Kaufinger, Ina
  • Algiers, Doubles W-C15-ALG-01A
    Amour S / Benhalima S 16:00 Boudjadi H / Boudjadi Y
  • Clermont-Ferrand, Doubles W-C2...
    Arcangioli M / Konjuh A 16:00 Jabeur O / Lim A
  • Amelia Island, Singles W-C10-U...
    Sarrazin, Laetitia 16:00 Adamovic, Katarina
  • Varna, Doubles W-C10-BUL-01A
    Simion O G / Talaba G 16:00 Ciufrila R / Kulikova Y
  • Portugal F7, Doubles
    Arenas-Gualda I / Pulgar-Garcia, Jai 16:10 Reynolds C / Semedo M
  • Madrid, Doubles W-C10-ESP-16A
    Ferrer-Suarez I / Sakkari M 16:15 Atucha Gomez A / Garcia-Perez G
  • Porto Alegre, Brazil
    Andreozzi, Guido 16:20 Klec, Ivo
  • Porto Alegre, Brazil
    Sikora, Adrian 16:20 Neis, Fabricio
  • Porto Alegre, Brazil
    Bagnis, Facundo 16:20 Zampieri, Caio
  • Podgorica, Singles W-C25-MNE-0...
    Neuwirth, Yvonne 16:25 Mitu, Cristina-Andreea
  • Porto Alegre, Brazil
    Berlocq, Carlos 16:30 Collarini, Andrea
  • Orleans, France, Doubles
    Bemelmans R / Millot V 16:30 Cerretani J / Siljestrom A
  • Madrid, Doubles W-C10-ESP-16A
    Covington D / Versteeg K 16:30 Gonzalez Encinas M H / Perez-Somarriba E
  • France F20, Doubles
    Otte O / Schonenberg T 16:30 Karlovskiy E / Napolitano S
  • Amelia Island, Singles W-C10-U...
    Norris, Marie 16:30 Flood, Emma
  • Amelia Island, Singles W-C10-U...
    Bhosale, Rutuja 16:30 Daniell, Andie K.
  • Amelia Island, Singles W-C10-U...
    Martinich, Ivania 16:30 Alves, Maria Fernanda
  • Kenitra, Morocco, Doubles
    Ehrat S / Laaksonen H 16:30 Menendez-Maceiras A / Middelkoop M
  • Orleans, France, Doubles
    Bemelmans R / Millot V 16:30 Cerretani J / Siljestrom A
  • Kenitra, Morocco, Doubles
    DI Mauro A / Naso G 16:35 Podlipnik-Castillo H / Travaglia S
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Turati A / Turati B 16:40 Hammond M / Smith M
  • Podgorica, Doubles W-C25-MNE-0...
    Haddad Maia B / Papamichail D 16:40 Bojanic T / Knezevic J
  • Serbia F14, Doubles
    Massa A / Micov S 16:45 Grbic F / Vukicevic D
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Hofer V / Pratesi M 16:55 Quattrone C / Touly C
  • Portugal F7, Doubles
    Barbosa R / Completo A 17:00 Durasovic V / Leshem E
  • Pereira, Colombia, Doubles
    Escobar G / Ramirez C 17:00 Demoliner M / Souza J
  • Pereira, Colombia, Doubles
    Barrientos N / Struvay E 17:00 Maytin R / Molteni A
  • Pereira, Colombia, Doubles
    Jarry N / Munoz-De La Nava D 17:00 Buchanan C / Krajicek A
  • Pereira, Colombia, Doubles
    Androic T / Mektic N 17:00 Pella C / Zeballos C
  • Serbia F14, Doubles
    Malyshev G / Waloch M 17:00 Djurdjevic B / Gavrilovic D
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-16A
    Canero Perez, Maria Del Rosario 17:00 Paquet, Chloe
  • Sweden F5, Singles
    Corrie, Edward 17:00 Brunstrom, Jesper
  • Sweden F5, Singles
    Zopp, Jurgen 17:00 Arvidsson, Isak
  • Sweden F5, Doubles
    Adaktusson J / Blomgren T 17:00 Moebius P / Noren A
  • Serbia F14, Doubles
    Cociasu A / Dima D 17:10 Katic D / Roganovic S
  • Clermont-Ferrand, Singles W-C2...
    Hogenkamp, Richel 17:10 Dolonc, Vesna
  • Portugal F7, Doubles
    Cunha Silva F / Deus N 17:15 Brechemier T / Escoffier A
  • Croatia F19, Doubles
    Salaba L / Satral J 17:15 Milanovic L / Pejic A
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Van Der Meij C / Vogelsang E 17:15 Samsonova L / Sartori G
  • Pereira, Colombia
    Lapentti, Giovanni 17:30 Leite, Wilson
  • Pereira, Colombia
    Londero, Juan Ignacio 17:30 Escobar, Gonzalo
  • Pereira, Colombia
    Estrella Burgos, Victor 17:30 Jarry, Nicolas
  • Pereira, Colombia
    Molteni, Andres 17:30 Galan Riveros, Daniel Elahi
  • Varna, Doubles W-C10-BUL-01A
    Rosca A A / Tatarus G N 17:30 Jetcheva E / Ocheva V
  • Pereira, Colombia
    Lapentti, Giovanni 17:30 Leite, Wilson
  • Amelia Island, Doubles W-C10-U...
    Means E / Means S 17:30 Hollander T / Pereira R
  • Porto Alegre, Brazil
    Zormann DA Silva, Marcelo 17:40 Garin, Christian
  • Portugal F7, Doubles
    Mensurado V / Tavares L 17:40 Domingues J / Gaspar Murta A
  • Porto Alegre, Brazil
    Mina, Gianni 17:40 Lopes, Thiago
  • Orleans, France, Doubles
    Erlich J / Marx P 17:50 Gombos N / Vesely J
  • Porto Alegre, Brazil
    Dutra DA Silva, Daniel 17:50 Clezar, Guilherme
  • Orleans, France, Doubles
    Erlich J / Marx P 17:50 Gombos N / Vesely J
  • Orleans, France
    Mathieu, Paul-Henri 18:00 Pavic, Ante
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Denisenko V / Solovieva A 18:00 Daxhelet C / Frapolli C
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Rohira T / Thandi K K 18:00 Saikai Y / Yokota N
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Njoze M / Vaz Osorio De Souza A C 18:00 Andrady A / Peddi Reddy S V
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Iska A / Iska T 18:00 Agarwal D S / Alfredsson I
  • France F20, Singles
    Nys, Hugo 18:00 Choinski, Jan
  • Clermont-Ferrand, Singles W-C2...
    Feuerstein, Claire 18:00 Armitano, Mathilde
  • Amelia Island, Singles W-C10-U...
    Mina, Brandy 18:00 Halbauer, Ellie
  • Amelia Island, Singles W-C10-U...
    Nefedova, Anastasia Evgenyevna 18:00 Uzcategui, Aymet
  • Amelia Island, Singles W-C10-U...
    Yergina, Kateryna 18:00 Valdes, Rianna
  • Juarez, Singles W-C25-MEX-02A
    Shapatava, Sofia 18:00 Segarelli, Francesca
  • Juarez, Singles W-C25-MEX-02A
    Lewis, Mary 18:00 Wienerova, Lenka
  • Juarez, Singles W-C25-MEX-02A
    Leon, Sabastiani 18:00 Pigossi, Laura
  • Serbia F14, Doubles
    Chettar M / Sakharov G 18:30 Milenkovic S / Vukotic D
  • Sweden F5, Doubles
    Samuelsson C / Taylor S 18:30 Dubarenco M / Ivashka I
  • Sweden F5, Doubles
    Bettles A / Kivanda S E 18:30 Balaji N / Rosenholm P
  • Sweden F5, Doubles
    O'Hare D / Salisbury J 18:30 Eriksson V / Tubic I
  • Las Vegas, Singles Qualifying...
    Embree, Lauren 18:30 Bondarenko, Kateryna
  • Las Vegas, Singles Qualifying...
    Crawford, Samantha 18:30 Rampre, Petra
  • Las Vegas, Singles Qualifying...
    Maria, Tatjana 18:30 Burgic, Ema
  • Las Vegas, Singles Qualifying...
    Glatch, Alexa 18:30 Stevenson, Alexandra
  • Pereira, Colombia
    Lama, Gonzalo 18:50 Krajicek, Austin
  • Pereira, Colombia
    Zeballos, Horacio 18:50 Lindell, Christian
  • Pereira, Colombia
    Velotti, Agustin 18:50 Falla, Alejandro
  • Pereira, Colombia
    Varillas Patino-Samudio, Juan Pablo 18:50 Pella, Guido
  • Napa, USA
    Sandgren, Tennys 19:00 Russell, Michael
  • Napa, USA
    Mcgee, James 19:00 Ymer, Elias
  • Napa, USA, Doubles
    Polansky P / Shamasdin A 19:00 Fratangelo B / Giron M
  • Napa, USA, Doubles
    Kudla D / Russell M 19:00 Koolhof W / Ymer E
  • Napa, USA, Doubles
    Cluskey J / Mcgee J 19:00 Kuznetsov A / Langer N
  • Napa, USA, Doubles
    Peralta J / Seeberger M 19:00 Broady L / Thompson J
  • Varna, Doubles W-C10-BUL-01A
    Mendesova P / Rudakova A 19:00 Esen H / Esen L
  • USA F26, Singles
    Baughman, Deiton 19:00 Ore, Junior Alexander
  • USA F26, Singles
    Smith, Logan 19:00 Sarkissian, Alexander
  • USA F26, Singles
    Hach Verdugo, Hans 19:00 Brymer, Gage
  • USA F26, Doubles
    Gomes G / Ramadan N 19:00 Nevolo D / Rivera S
  • Napa, USA
    Dancevic, Frank 19:00 Nguyen, Daniel
  • Napa, USA, Doubles
    Bolt A / Dancevic F 19:00 Bangoura S / Mirzadeh V
  • Orleans, France
    Matsukevitch, Denis 19:20 Brown, Dustin
  • Juarez, Singles W-C25-MEX-02A
    Blanco, Sofia 19:30 Profit, Elizabeth Anita Alexandria
  • Juarez, Singles W-C25-MEX-02A
    Jegiolka, Justyna 19:30 Kukharchuk, Nika
  • Juarez, Singles W-C25-MEX-02A
    Hermoso, Ximena 19:30 Carruthers, Steffi
  • Juarez, Singles W-C25-MEX-02A
    Jegiolka, Justyna 19:30 Kukharchuk, Nika
  • Porto Alegre, Brazil
    Kicker, Nicolas 20:00 Schwartzman, Diego Sebastian
  • Pereira, Colombia
    Androic, Toni 20:00 Trungelliti, Marco
  • Pereira, Colombia
    Mektic, Nikola 20:00 Lorenzi, Paolo
  • Pereira, Colombia
    Endara, Ivan 20:00 King, Kevin
  • Pereira, Colombia
    Souza, Joao Olavo 20:00 Hernandez, Jose
  • Amelia Island, Doubles W-C10-U...
    Alves M-F / Wong K 20:00 Flood E / Kharchenko A
  • Amelia Island, Doubles W-C10-U...
    Adamovic K / Flores V 20:00 Kalhorn S / Sadler T
  • Amelia Island, Doubles W-C10-U...
    HO J / Neel I 20:00 Rossi N / Toma V M
  • Amelia Island, Doubles W-C10-U...
    Chang S / Daniell A K 20:00 Kobelt M / Simmons S
  • Las Vegas, Singles W-C50-USA-0...
    Whoriskey, Caitlin 20:00 Chirico, Louisa
  • Las Vegas, Singles W-C50-USA-0...
    Muhammad, Asia 20:00 Cepede Royg, Veronica
  • Las Vegas, Singles W-C50-USA-0...
    Hesse, Amandine 20:00 Brady, Jennifer
  • Las Vegas, Singles W-C50-USA-0...
    Kania, Paula 20:00 Radwanska, Urszula
  • Napa, USA
    Harrison, Ryan 20:20 Donaldson, Jared
  • Napa, USA
    Williams, Rhyne 20:20 Thompson, Jordan
  • Napa, USA
    Smith, John-Patrick 20:20 Lenz, Julian
  • USA F26, Singles
    Fritz, Taylor Harry 20:30 Trombetta, TY
  • USA F26, Singles
    Kozlov, Stefan 20:30 Abid, Mohamed Haythem
  • USA F26, Singles
    Gomez, Lucas 20:30 Manlow, Daniel
  • USA F26, Doubles
    Bakalov B N / Davidson P 20:30 Gard C-I / Nicholas J H
  • Orleans, France
    Guez, David 20:40 Bozoljac, Ilija
  • Porto Alegre, Brazil
    Ghem, Andre 20:45 Arguello, Facundo
  • Porto Alegre, Brazil, Doubles
    Alund M / Zampieri C 21:00 Elias G / Michon A
  • Juarez, Singles W-C25-MEX-02A
    Zlochova, Zuzana 21:00 Okuno, Ayaka
  • Porto Alegre, Brazil, Doubles
    Alund M / Zampieri C 21:00 Elias G / Michon A
  • Juarez, Singles W-C25-MEX-02A
    Leacock, Yolande 21:00 Sanchez, Ana Sofia
  • Juarez, Singles W-C25-MEX-02A
    Pous Tio, Laura 21:00 CE, Gabriela
  • Juarez, Singles W-C25-MEX-02A
    Zlochova, Zuzana 21:00 Okuno, Ayaka
  • Pereira, Colombia
    Gonzalez, Alejandro 21:20 Dellien, Hugo
  • Pereira, Colombia, Doubles
    Barrientos N / Struvay E 21:20 Maytin R / Molteni A
  • Pereira, Colombia, Doubles
    Jarry N / Munoz-De La Nava D 21:20 Buchanan C / Krajicek A
  • Las Vegas, Singles W-C50-USA-0...
    Gonzalez, Montserrat 21:30 Dabrowski, Gabriela
  • Las Vegas, Singles W-C50-USA-0...
    Larcher De Brito, Michelle 21:30 Moore, Tara
  • Las Vegas, Doubles W-C50-USA-0...
    Bondarenko K / Jaksic J 21:30 Broady N / Falconi I
  • Las Vegas, Doubles W-C50-USA-0...
    Kolar N / Smitkova T 21:30 Maria T / Oudin M
  • Napa, USA
    Novikov, Dennis 22:00 Seeberger, Matt
  • USA F26, Doubles
    Jones G / Ouellette G 22:00 Butts S / Wood W
  • Napa, USA
    Querrey, Sam 22:00 Nielsen, Frederik
  • Napa, USA
    Langer, Nils 22:00 Smyczek, Tim
  • Juarez, Singles W-C25-MEX-02A
    Rosca, Ioana Loredana 22:30 Rodriguez, Victoria
  • Juarez, Singles W-C25-MEX-02A
    Januskova, Petra 22:30 Rizzolo, Kayla
  • Juarez, Singles W-C25-MEX-02A
    Neffa De Los Rios, Ana Paula 22:30 Betancourt, Carolina
  • USA F26, Doubles
    Gosea F F / Hach Verdugo H 23:00 Chang A / Chang A
  • USA F26, Doubles
    Hovhannisyan M / Sarkissian A 23:00 Baughman D / Digiulio J
  • Las Vegas, Doubles W-C50-USA-0...
    Chirico L / Marand S 23:00 Hrdinova E / Tatishvili A
  • Las Vegas, Doubles W-C50-USA-0...
    Brengle M / Shamayko M 23:00 Cepede Royg V / Irigoyen M
  • Napa, USA
    Bolt, Alex 23:20 Polansky, Peter
  • Napa, USA
    Baghdatis, Marcos 23:20 Giron, Marcos
  • Napa, USA
    Reid, Matt 23:20 Millman, John
  • USA F26, Doubles
    Ball C / Ore J A 23:30 Aaron T / Battistone B

Došao kod Maljkovića

Šuput srećan zbog dolaska u Cedevitu

Košarka

Stvarno sam iznenađen i jako srećan što dolazim u Zagreb", rekao Šuput

Predrag Suput kosarka

Mnoge je iznenadila vest da je Predrag Šuput odlučio da karijeru nastavi u Hrvatskoj, u dresu Cedevite. I nekadašnji košarkaš Partizana priznaje da nije očekivao poziv iz Zagreba.

"Iskreno, nisam se nadao potpisu za Cedevitu. Imao sam ponude u Nemačkoj kada me je pozvala Cedevita. Evroliga, Božo Maljković. Sjajna stvar pri kraju karijere. Super! Stvarno sam iznenađen i jako srećan što dolazim u Zagreb", rekao Predrag Šuput za zvanični sajt hrvatskog kluba.

Šuput, rođen 1977. godine u Gospiću, veruje da će iskustvom i borbenošću pomoći Cedeviti u debitantskoj sezoni u Evroligi.

"Ono što mogu dati Cedeviti svakako je borbenost, srce, iskustvo. Nadam se da ću, s obzirom da sam igrao Evroligu i s Partizanom i s Bambergom, s tim iskustvom pomoći ekipi da napravi odlične rezultate", zaključio je Šuput.

Šuput je drugi srpski košarkaš koji je ovog leta prešao u hrvatski klub. Pre njega to je učinio Marko Jagodić Kurdidža, koji je pojačao Cibonu.

 

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (1)

Pošaljite komentar 

Poslednji komentar

  • vengolo split

    vengolo split

    A vi govorite o srpskoj ugroženosti u Lijepoj Našoj Momak samo ti igraj

    -3 Odgovori 

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Pokušavamo da ozdravimo našu privredu, da napravimo zdravo telo koje će koristiti budućim generacijama Goran Knežević

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!