• Tokyo, Japan, Doubles
    Cibulkova D / Flipkens K 07:35 Date-Krumm K / Zahlavova Strycova B
  • Tokyo, Japan
    Bencic, Belinda 1 6 3 1 Safarova, Lucie 0 3 5 0
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Dzalamidze, Natela 1 7 1 1 Kvatsabaia, Sofia 0 5 2 0
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Ianchuk, Olga 0 1 3 0 Paolini, Jasmine 1 6 3 1
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Grymalska, Anastasia 1 6 2 1 Khazaniuk, Deniz 0 2 4 0
  • Guangzhou, China
    Niculescu, Monica 1 6 4 1 Doi, Misaki 0 2 0 0
  • Guangzhou, China
    Riske, Alison 0 2 3 0 Zhang, Kai Lin 1 6 5 1
  • Guangzhou, China
    Puig, Monica 1 6 4 1 Zhang, Ling 0 4 3 0
  • Seoul, South Korea, Doubles
    Panova A / Watson H 0 2 2 0 0 Arruabarrena L / Begu I-C 2 6 6 2 2
  • Dobrich, Singles W-C25-BUL-02A
    Brianti, Alberta 0 2 0 Gjorcheska, Lina 0 2 0
  • Dobrich, Singles W-C25-BUL-02A
    Rodina, Evgeniya 0 3 0 Jani, Reka-Luca 0 3 0
  • Dobrich, Singles W-C25-BUL-02A
    Njiric, Silvia 0 0 0 Kozlova, Kateryna 0 4 0
  • Seoul, South Korea
    Radwanska, Agnieszka 1 6 1 Scheepers, Chanelle 0 0 0
  • Tokyo, Japan, Doubles
    Gajdosova J / Rodionova AR 09:30 Muguruza G / Suarez Navarro C
  • Seoul, South Korea, Doubles
    Chan H-C / Chan Y-J 09:35 Barthel M / Minella M
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Gorgodze, Ekaterine 09:40 Sezer, Melis
  • Guangzhou, China
    Peer, Shahar 09:40 Cornet, Alize
  • Guangzhou, China
    Zhu, Lin 09:45 Hsieh, Su-Wei
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Szatmari, Agnes 09:45 Strakhova, Valeriya
  • Italy F32, Singles
    Trusendi, Walter 09:45 Pancaldi, Luca
  • Italy F32, Singles
    Jastraunig, Lukas 09:45 Campo, Antonio
  • Italy F32, Singles
    Picco, Francesco 09:45 Rondoni, Pietro
  • Italy F32, Singles
    Giacalone, Omar 09:45 Tatlot, Johan Sebastien
  • Italy F32, Singles
    Maden, Yannick 09:45 Sonego, Lorenzo
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Smith, Maria 09:45 Touly, Carla
  • Guangzhou, China
    Wang, Yafan 09:50 Martic, Petra
  • Serbia F13, Singles
    Grabul, Dimitar 10:00 Sabanov, Ivan
  • Metz, France
    Przysiezny, Michal 10:00 Monfils, Gael
  • Serbia F13, Singles
    Chettar, Medy 10:00 Katic, Dejan
  • Serbia F13, Singles
    Borsos, Gabor 10:00 Sakharov, Gleb
  • Serbia F13, Singles
    Durguti, Besir 10:00 Mirtea, Dragos Cristian
  • Sweden F4, Singles
    Ouyang, Bowen 10:00 Adaktusson, Jacob
  • Sweden F4, Singles
    Arvidsson, Isak 10:00 Brunstrom, Jesper
  • Sweden F4, Singles
    Eriksson, Markus 10:00 Kobelt, Peter
  • Sweden F4, Singles
    Ivashka, Ilya 10:00 Solberg, Christoffer
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Kovalets, Sofiya 10:00 Piskun, Oleksandra
  • France F19, Singles
    Crepaldi, Erik 10:00 Fomba, Eric
  • Tokyo, Japan
    Ivanovic, Ana 10:00 Azarenka, Victoria
  • Hluboka Nad Vltavou, Singles W...
    Krejsova, Petra 10:00 Okalova, Martina
  • Hluboka Nad Vltavou, Singles W...
    Jankovska, Tereza 10:00 Muchova, Karolina
  • Hluboka Nad Vltavou, Singles W...
    Jablonovska, Jana 10:00 Malikova, Tereza
  • Trnava, Slovakia
    Mertl, Jan 10:00 Haider-Maurer, Andreas
  • Spain F27, Singles
    Willis, Marcus 10:00 Pulgar-Garcia, Javier
  • Spain F27, Singles
    Kocyla, Arkadiusz 10:00 Ojeda Lara, Ricardo
  • Spain F27, Singles
    Pulgar-Garcia, Jaime 10:00 Martinez Portero, Pedro
  • Spain F27, Singles
    Alcaraz Ivorra, Albert 10:00 Ndayishimiye, Hassan
  • Izmir, Turkey
    Bozoljac, Ilija 10:00 Coric, Borna
  • Izmir, Turkey
    Marti, Yann 10:00 Bemelmans, Ruben
  • Izmir, Turkey
    Erguden, Baris 10:00 Brkic, Tomislav
  • Croatia F18, Singles
    Miocic, Franko 10:00 Ternar, Tomislav
  • Izmir, Turkey
    Donskoy, Evgeny 10:00 Basic, Mirza
  • Croatia F18, Singles
    Kraljevic, Filip 10:00 Pierce, Aron
  • Turkey F32, Singles
    Ramanathan, Ramkumar 10:00 Trongcharoenchaikul, Wishaya
  • Turkey F32, Singles
    Simon, Tobias 10:00 Bodmer, Adrian
  • Turkey F32, Singles
    Shofayziyev, Shonigmatjon 10:00 Nagao, Katsuki
  • Turkey F32, Singles
    Clayton, Scott 10:00 Lee, Duck Hee
  • Bol, Singles W-C10-CRO-14A
    Kotelesova, Barbara 10:00 Fett, Jana
  • Turkey F32, Singles
    Gabb, Richard 10:00 Grenier, Hugo
  • Bol, Singles W-C10-CRO-14A
    Lukas, Tena 10:00 Novikova, Maria
  • Turkey F32, Singles
    Brinkman, Nils 10:00 Takeshima, Shunrou
  • Turkey F32, Singles
    Khabibulin, Timur 10:00 Moritani, Soichiro
  • Bol, Singles W-C10-CRO-14A
    Rohanova, Petra 10:00 Lemmens, Elke
  • Turkey F32, Singles
    Bretting, Dimitri 10:00 Pecotic, Matija
  • Bol, Singles W-C10-CRO-14A
    Primorac, Iva 10:00 Wachaczyk, Julia
  • Bol, Singles W-C10-CRO-14A
    Rebersak, Polona 10:00 Van De Graaf, Gabriela
  • Seoul, South Korea, Doubles
    Kirilenko M / Wickmayer Y 10:20 Pliskova KA / Pliskova KR
  • Dobrich, Singles W-C25-BUL-02A
    Bara, Irina Maria 10:30 Leykina, Polina
  • Dobrich, Singles W-C25-BUL-02A
    Mrdeza, Tereza 10:30 Michel, Lara
  • Trnava, Slovakia
    Volandri, Filippo 10:30 Novak, Dennis
  • Trnava, Slovakia
    Fucsovics, Marton 10:30 Smirnov, Artem
  • Trnava, Slovakia
    Skugor, Franko 10:30 Ungur, Adrian
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Van Cauter, Anais 10:30 Paquet, Chloe
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Gervais, Fiona 10:30 Honcova, Michaela
  • Dobrich, Singles W-C25-BUL-02A
    Shinikova, Isabella 10:40 Rus, Arantxa
  • Tlemcen, Singles W-C10-ALG-01A
    Lazareva, Margarita 11:00 Benaissa, Amira
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-15A
    Sakkari, Maria 11:00 Canero Perez, Maria Del Rosario
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-15A
    Cervera-Vazquez, Lucia 11:00 Eklund, Mia
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-15A
    De La Torre-Sanchez, Rocio 11:00 Gutierrez Carrasco, Maria
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-15A
    Marti Riembau, Ariadna 11:00 Saez Larra, Olga
  • Tlemcen, Singles W-C10-ALG-01A
    Riley, Alexandra 11:00 Boukezzi, Sarra
  • Tlemcen, Singles W-C10-ALG-01A
    Wang, Xi-Yao 11:00 Fafaliou, Stamatia
  • Metz, France
    Nieminen, Jarkko 11:00 Stakhovsky, Sergiy
  • Metz, France
    Sousa, Joao (POR) 11:00 Dodig, Ivan
  • Guangzhou, China
    Torro-Flor, Maria-Teresa 11:05 XU, Yi-Fan
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Bolkvadze, Mariam 11:10 Solovyeva, Valeria
  • Telavi, Singles W-C25-GEO-02A
    Kapshay, Veronika 11:15 Majeric, Tadeja
  • Tokyo, Japan
    Kerber, Angelique 11:15 Svitolina, Elina
  • Italy F32, Singles
    MAS Mascolo, Adria 11:15 Fortuna, Claudio
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Nancarrow, Alexandra 11:15 Ferrando, Cristiana
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Mordegan, Federica 11:15 Tiel, Elke
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Benoit, Marie 11:15 Armitano, Mathilde
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Trevisan, Martina 11:15 Savoretti, Alice
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Prati, Federica 11:15 Stefanini, Lucrezia
  • Serbia F13, Singles
    Milojevic, Nikola 11:30 Tarpov, Danail
  • Serbia F13, Singles
    Tepavac, Marko 11:30 Dima, Dragos
  • Serbia F13, Singles
    Milicevic, Stefan 11:30 Trendafilov, Petar
  • Serbia F13, Singles
    Jotovski, Tomislav 11:30 Milenkovic, Stefan (SRB)
  • Sweden F4, Singles
    Zopp, Jurgen 11:30 Cao, Zhaoyi
  • Sweden F4, Singles
    Donati, Matteo 11:30 Haenle, Pirmin
  • Sweden F4, Singles
    Kocevar-Desman, Tom 11:30 Rosenholm, Patrik
  • Sweden F4, Singles
    Gao, Xin 11:30 Ymer, Mikael
  • Izmir, Turkey
    Vorster, Tucker 11:30 Krajinovic, Filip
  • France F19, Singles
    Ouanna, Josselin 11:30 Brechemier, Thomas
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Bowtell, Amy 11:30 Hogenkamp, Richel
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Georges, Myrtille 11:30 Dodin, Oceane
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    De Vroome, Indy 11:30 Dolonc, Vesna
  • Hluboka Nad Vltavou, Singles W...
    Kulova, Andrea 11:30 Vajdova, Nikola
  • Hluboka Nad Vltavou, Singles W...
    Maleckova, Jesika 11:30 Proese, Natalie
  • Hluboka Nad Vltavou, Singles W...
    Houbova, Alzbeta 11:30 Horakova, Nikola
  • Spain F27, Singles
    Martinez, Mateo Nicolas 11:30 Grant, Michael
  • Spain F27, Singles
    Hernando Ruano, Jorge 11:30 Pavic, Mate
  • Spain F27, Singles
    Cayre, Paul 11:30 Lescure, Mick
  • Spain F27, Singles
    Voinea, Christian 11:30 Arenas-Gualda, Ivan
  • Izmir, Turkey, Doubles
    Jaziri M / Kudryavtsev A 11:30 Cerretani J / Zverev A
  • Izmir, Turkey
    Kravchuk, Konstantin 11:30 Moriya, Hiroki
  • Croatia F18, Singles
    Androic, Toni 11:30 Geens, Clement
  • Izmir, Turkey
    Sorensen, Louk 11:30 Marchenko, Illya
  • Croatia F18, Singles
    Rizzuti, Giovanni 11:30 Mitak, Mladen
  • Croatia F18, Singles
    Salaba, Libor 11:30 Partl, Adrian
  • Croatia F18, Singles
    Masur, Daniel 11:30 Gigounon, Germain
  • Bol, Singles W-C10-CRO-14A
    Sibille, Constance 11:30 Kaminkova, Katerina
  • Turkey F32, Singles
    AL Taweel, Issam 11:30 Ehara, Hiroyasu
  • Bol, Singles W-C10-CRO-14A
    Vorih, Stefanie 11:30 Parshina, Yana
  • Turkey F32, Singles
    Wachiramanowong, Kittipong 11:30 Koyama, Keita
  • Turkey F32, Singles
    Kikuchi, Gengo 11:30 Kiuamov, Timur
  • Turkey F32, Singles
    Manegin, Anton 11:30 Heller, Peter
  • Turkey F32, Singles
    Carpenter, Jack 11:30 Gulyevskyy, Oleksandr
  • Turkey F32, Singles
    Apostol, Andrei Stefan 11:30 Boborykin, Alexander
  • Turkey F32, Singles
    Watanuki, Keisuke 11:30 Bellier, Antoine
  • Turkey F32, Singles
    Goldsteiner, Peter 11:30 Boutillier, Remi
  • Trnava, Slovakia
    Albot, Radu 11:50 Crivoi, Victor
  • Trnava, Slovakia
    Hajek, Jan 12:00 Copil, Marius
  • Trnava, Slovakia
    Hanescu, Victor 12:00 Delic, Mate
  • Dobrich, Singles W-C25-BUL-02A
    Mitu, Cristina-Andreea 12:00 Dascalu, Nicoleta
  • Dobrich, Singles W-C25-BUL-02A
    Evtimova, Dia 12:00 Bozhilova, Kalina
  • France F19, Singles
    Cagnina, Julien 12:00 Otte, Oscar
  • Guangzhou, China
    Bacsinszky, Timea 12:00 Soler-Espinosa, Silvia
  • Meknes, Morocco
    Carreno-Busta, Pablo 12:00 Travaglia, Stefano
  • Meknes, Morocco
    Menendez-Maceiras, Adrian 12:00 Obry, Julien
  • Meknes, Morocco
    Safwat, Mohamed 12:00 Dzumhur, Damir
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    LU, Jia-Jing 12:00 Hobgarski, Katharina
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Muntean, Victoria 12:00 Klasen, Charlotte
  • Dobrich, Singles W-C25-BUL-02A
    Arshinkova, Petia 12:10 Tomova, Viktoriya
  • Metz, France
    Serra, Florent 12:20 Goffin, David
  • Metz, France
    Lajovic, Dusan 12:20 Struff, Jan-Lennard
  • Tlemcen, Singles W-C10-ALG-01A
    Boukezzi, Fatima Zohra 12:30 Cazeaux, Amandine
  • Tlemcen, Singles W-C10-ALG-01A
    Halo, Assia 12:30 Boualem, Josephine
  • Tlemcen, Singles W-C10-ALG-01A
    Curovic, Tamara 12:30 Rigozzi, Chantelle
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Coin, Julie 12:30 Mestach, AN Sophie
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-15A
    Bejenaru, Karola Patricia 12:30 Cavalle-Reimers, Ivonne
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-15A
    Ferrer-Suarez, Ines 12:30 Perez-Somarriba, Estela
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-15A
    Reddy, Snehadevi S 12:30 Bacquie, Alice
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-15A
    Fernandez-Rabener, Arabela 12:30 Gonzalez Encinas, Marta Huqi
  • Telavi, Doubles W-C25-GEO-02A
    Lidkovskaya I / Vorontsova V 12:40 Sezer M / Stefkova B
  • Italy F32, Singles
    Mager, Gianluca 12:45 Torroni, Giulio
  • Italy F32, Singles
    Molina, Emanuele 12:45 Carli, Cristian
  • Italy F32, Doubles
    Trusendi W / Volante M 12:45 DI Ienno D / Vilardo F
  • Italy F32, Doubles
    Mercuri F / Pancaldi L 12:45 Frigerio L / Portaluri G
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Palmigiano, Francesca 12:45 Pieri, Jessica
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Arcidiacono, Federica 12:45 Deagostini, Margaux
  • Izmir, Turkey, Doubles
    Skupski K / Skupski N 12:50 Bemelmans R / Bozoljac I
  • Izmir, Turkey, Doubles
    Coric B / Pavic A 12:50 Ilkel C / Yurtacan E
  • Izmir, Turkey, Doubles
    Rudnev V / Shyla Y 12:50 Krajinovic F / Tosic G
  • Serbia F13, Singles
    Danis, Marko 13:00 Massa, Alexandre
  • Serbia F13, Singles
    Djokovic, Marko 13:00 Djere, Laslo
  • Sweden F4, Doubles
    Arvidsson I / Eriksson M 13:00 Lundkvist G / Regner A
  • Sweden F4, Doubles
    Adaktusson J / Blomgren T 13:00 Bettles A / Kivanda S E
  • Sweden F4, Doubles
    Ohrvall M / Solberg C 13:00 Brunstrom J / Dubarenco M
  • Sweden F4, Doubles
    Orno P / Shabib M 13:00 Balaji N / Rosenholm P
  • France F19, Singles
    Guez, David 13:00 Matsukevitch, Denis
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Witthoeft, Carina 13:00 Mertens, Elise
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Arvidsson, Sofia 13:00 Golubic, Viktorija
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Beygelzimer, Yuliya 13:00 Bonaventure, Ysaline
  • Croatia F18, Singles
    Semrajc, Janez 13:00 O'Connell, Christopher
  • Croatia F18, Singles
    Obert, Adrian 13:00 Kekez, Duje
  • Croatia F18, Singles
    Celebic, Ljubomir 13:00 O'Mara, Jonny
  • Croatia F18, Doubles
    Navarro S / Peters F 13:00 Bizjak B / Stosic M
  • Bol, Singles W-C10-CRO-14A
    Faber, Tea 13:00 Leweurs, Angela
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-14A
    Kaercher C / Nilsson A-C 13:00 Marc M / Pislak M
  • Guangzhou, China, Doubles
    Chuang C-J / Liang C 13:15 Olaru R / Peer S
  • Meknes, Morocco
    Viola, Matteo 13:20 Ramos, Albert
  • Meknes, Morocco
    Sabry, Sherif 13:20 Reuter, Yannik
  • Meknes, Morocco
    Ramirez Hidalgo, Ruben 13:20 Coppejans, Kimmer
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Orlova, Natalia 13:30 Scholsen, Helene
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Yerolymos, Margot 13:30 Schaeder, Laura
  • Metz, France, Doubles
    Brunstrom J / Oswald P 13:40 Bednarek T / SA A
  • Trnava, Slovakia
    Darcis, Steve 14:00 Cecchinato, Marco
  • Dobrich, Singles W-C25-BUL-02A
    Yordanova, Nikol 14:00 Fetecau, Irina
  • Dobrich, Singles W-C25-BUL-02A
    Ploskina, Helen 14:00 Tig, Patricia Maria
  • Dobrich, Doubles W-C25-BUL-02A
    Lottner A / Neuwirth Y 14:00 Jani R-L / Shinikova I
  • France F19, Doubles
    Guillin J / Petel M 14:00 Inzerillo J / Rice D
  • Tlemcen, Singles W-C10-ALG-01A
    Bonic, Barbara 14:00 Heil, Anna Maria
  • Tlemcen, Singles W-C10-ALG-01A
    Bhatia, Riya 14:00 Tan, Harmony
  • Shrewsbury, Doubles W-C25-GBR-...
    Barbat K / Brown L 14:00 Hogenkamp R / Kerkhove L
  • Tlemcen, Doubles W-C10-ALG-01A
    Amour S / Benhalima S 14:00 Boudjadi H / Boudjadi Y
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Skugor F / Veic A 14:00 Balleret B / Motti A
  • Italy F32, Doubles
    Jastraunig L / Mas Mascolo A 14:15 Dettinger M / Raab D
  • Italy F32, Doubles
    Maden D / Maden Y 14:15 Giacalone O / Rondoni P
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Benoit M / Zimmermann K 14:15 DI Giuseppe M / Marchetti G
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Hammond M / Smith M 14:15 Lombardo B / Trevisan M
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Hofer V / Mordegan F 14:15 Balducci A / Brescia G
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Ferrando C / Rubini S 14:15 Baranska A / Siedliska N
  • Serbia F13, Doubles
    Borsos G / Mirtea D C 14:30 Grabul D / Jotovski T
  • Serbia F13, Doubles
    Sulea T C / Tatomir L G 14:30 Milenkovic S / Milicevic S
  • Serbia F13, Doubles
    Malyshev G / Waloch M 14:30 Jandric D / Licciardi P
  • Serbia F13, Doubles
    Chettar M / Diep F 14:30 Sabanov I / Sabanov M
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Buyukakcay, Cagla 14:30 Dart, Harriet
  • Croatia F18, Singles
    Faber, Mateo 14:30 Nekic, Tim
  • Croatia F18, Doubles
    Elangovan N / Matic N 14:30 Kraljevic F / Miocic F
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-14A
    Kleinsteuber T / Vorih S 14:30 Novikova M / Ryskova L
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-14A
    Cortanovacki M / Pertusa Garcia L 14:30 Kotelesova B / Zagorac E
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-14A
    Fett J / Primorac I 14:30 Lemmens E / Van De Graaf G
  • Meknes, Morocco
    Karatsev, Aslan 14:40 Carballes Baena, Roberto
  • Meknes, Morocco
    Mertens, Yannick 14:40 Pouille, Lucas
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-32A
    Karaitiana J / Miyakawa N 15:00 Kalimullina A / Kalimullina R
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-32A
    Dzehalevich E / Ostlund F 15:00 Shkudun A / Wang Y
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-32A
    Cepelyte A / Mikulskyte J 15:00 Ornberg M / Rinaldo Persson K
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-32A
    LI Y / You X 15:00 Wannasuk N / Wongteanchai V
  • Campinas, Brazil
    Zampieri, Caio 15:00 Becker, Richard
  • Metz, France, Doubles
    Junaid R / Sitak A 15:00 Lorenzi P / Seppi A
  • Trnava, Slovakia
    Haase, Robin 15:00 Kovalik, Jozef
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Bagnis F / Schwartzman D S 15:00 Romboli F / Turini T
  • France F19, Singles
    Joncour, Ronan 15:00 Authom, Maxime
  • Campinas, Brazil
    Ghem, Andre 15:00 Neis, Fabricio
  • Argentina F18, Singles
    Coria, Federico 15:00 Gennaro, Dante
  • Argentina F18, Singles
    Buchhass, Matias Rodolfo 15:00 Torre, Eduardo Agustin
  • Argentina F18, Singles
    Monteferrario, Joaquin-Jesus 15:00 Ameal, Juan Ignacio
  • Argentina F18, Singles
    Cressa, Mateo Facundo 15:00 Moreno, Federico
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-32A
    Bhambri P / Yondem I 15:00 Chikalkina A / Novoselova P
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-32A
    Donaldson A / Gaydarzhi K 15:00 De Bernardi C / Vangelova A
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Jebavy R / Pospisil J 15:20 Carpen A-D / Ignatik U
  • Campinas, Brazil
    Collarini, Andrea 15:30 Andreozzi, Guido
  • Campinas, Brazil
    Silva, Caio 15:30 Lindell, Christian
  • Dobrich, Doubles W-C25-BUL-02A
    Kozlova K / Rodina E 15:30 Daniels C / Michel L
  • Dobrich, Doubles W-C25-BUL-02A
    Bara I / Mitu C-A 15:30 Sliusar K / Terziyska J
  • Dobrich, Doubles W-C25-BUL-02A
    Evtimova D / Tomova V 15:30 Melander H / Peterson R
  • France F19, Doubles
    Crepaldi E / Jahn J 15:30 Commin C / Medvedev D
  • Campinas, Brazil
    Arguello, Facundo 15:30 Pereira, Jose
  • Shrewsbury, Doubles W-C25-GBR-...
    Ozgen P / Vrljic A 15:30 Geuer N / Golubic V
  • Shrewsbury, Doubles W-C25-GBR-...
    LIM A / Witthoeft C 15:30 Coin J / Webley-Smith E
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Kocher, Imane 15:30 Brouleau, Lou
  • Petange, Doubles W-C10-LUX-01A
    Honcova M / Niedmers N 15:30 Dimmer L / Pesch S
  • Meknes, Morocco, Doubles
    Granollers-Pujol G / Samper-Montana J 15:30 Marcan D / Sancic A
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Morgina, Anna 16:00 Pereira, Alory Regina Elorriaga
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Rogers, Megan 16:00 Hattingh, Ilze
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Stojanovic, Jelena 16:00 Lukic, Vojislava
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Marinkovic, Bojana 16:00 Yokota, Natsumi
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-15A
    Atucha Gomez, Ainhoa 16:00 Schaffner Riera, Aina
  • Madrid, Doubles W-C10-ESP-15A
    Ferrer-Suarez I / Sakkari M 16:00 Bejenaru K P / Sharifova K
  • Madrid, Doubles W-C10-ESP-15A
    Paredes Roemer L C / Saez Larra O 16:00 De La Torre-Sanchez R / Gutierrez Carrasco M
  • Tlemcen, Doubles W-C10-ALG-01A
    Belhadj S / Benaissa A 16:00 Halo A / Khetib D
  • Meknes, Morocco, Doubles
    Grassi C / Thornley S 16:00 Sabry S / Safwat M
  • Metz, France
    Mahut, Nicolas 16:00 Chardy, Jeremy
  • Meknes, Morocco, Doubles
    Podlipnik-Castillo H / Travaglia S 16:00 Menendez-Maceiras A / Ramirez Hidalgo R
  • Metz, France, Doubles
    Eysseric J / Mannarino A 16:20 Marray J / Murray J
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Cermak F / Dlouhy L 16:20 Beck K / Zelenay I
  • France F19, Singles
    Tchoutakian, Maxime 16:30 Jacq, Gregoire
  • Argentina F18, Singles
    Casanova, Hernan 16:30 Malla, Bastian
  • Argentina F18, Singles
    Heras, Patricio 16:30 Capalbo, Franco
  • Argentina F18, Singles
    Gimenez Pilutik, Inaki 16:30 Paz, Juan Pablo
  • Argentina F18, Singles
    Ficovich, Juan Pablo 16:30 Hidalgo, Gabriel Alejandro
  • Campinas, Brazil
    Klec, Ivo 16:50 Elias, Gastao
  • Meknes, Morocco, Doubles
    Hossam K / Zaitcev A 16:50 Cipolla F / Viola M
  • Dobrich, Singles W-C25-BUL-02A
    Pfizenmaier, Dinah 17:00 Kan, Victoria
  • Quito, Ecuador
    Dellien, Hugo 17:00 Angelinos, Theodoros
  • France F19, Doubles
    Brechemier T / Galdon M 17:00 Cagnina J / Dubail J
  • Colombia F6, Singles
    Hernandez, Jose 17:00 Ruiz Naranjo, Mateo Andres
  • Colombia F6, Singles
    Pallares-Gonzalez, Michael-Ray 17:00 Escobar, Felipe
  • Colombia F6, Singles
    Bortolotti, Marco 17:00 Zornosa, Steffen
  • Colombia F6, Singles
    Alvarez-Guzman, Mauricio 17:00 Mantilla, Felipe
  • Madrid, Doubles W-C10-ESP-15A
    Canero Perez M D R / Del Cueto Castillo P 17:00 Cavalle-Reimers I / Cervera-Vazquez L
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Barnett S / Buchanan C 17:00 King K / Spir J-C
  • Canada F11, Singles
    Tikhomirov, Maksim 17:00 Siwy, Rudolf
  • Petange, Doubles W-C10-LUX-01A
    Boev M / LU J-J 17:00 Coppola C / Van Cauter A
  • Petange, Doubles W-C10-LUX-01A
    Scheepens J / Scholsen H 17:00 Klasen C / Uebelhoer C
  • Canada F11, Singles
    Shane, Justin 17:00 Wolmarans, Fritz
  • Canada F11, Singles
    Bester, Philip 17:00 Vega, Quinton
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Lavrikova, Ekaterina 17:30 Dancetovic, Emilija
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Bruzzone, Giulia 17:30 Paul, Sharon Sanchana
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Chamarthi, Sai Samhitha 17:30 Andrady, Arantxa
  • Albuquerque, Singles W-C75-USA...
    Barbieri, Gioia 17:30 Radwanska, Urszula
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Yushchenko, Valeriya 17:30 Sizikova, Yana
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-15A
    Garcia Perez, Georgina 17:30 Romeo, Caroline
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-15A
    Palhoto, Maria 17:30 Chiesa, Deborah
  • Madrid, Doubles W-C10-ESP-15A
    D'Oliveira E / Reddy S S 17:30 Fernandez Rabener A / Ozga J
  • Albuquerque, Singles W-C75-USA...
    Hesse, Amandine 17:30 Kinard, Tori
  • Albuquerque, Singles W-C75-USA...
    Dabrowski, Gabriela 17:30 Weinhold, Ashley
  • Albuquerque, Singles W-C75-USA...
    Gonzalez, Montserrat 17:30 Oudin, Melanie
  • Quito, Ecuador
    Zeballos, Horacio 18:00 Cuevas, Martin
  • Metz, France
    Tsonga, Jo-Wilfried 18:00 Muller, Gilles
  • Argentina F18, Doubles
    Cressa M F / Monteferrario J-J 18:00 Agamenone F / Contreras E A
  • Argentina F18, Doubles
    Ortega Enriquez I / Vilaro A 18:00 Iliev J I / Suarez Gonzalez A
  • Quito, Ecuador
    Estrella Burgos, Victor 18:00 Escobar, Gonzalo
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Mello H / Scarpelli G 18:10 Michon A / Olivo R
  • Colombia F6, Singles
    Varillas Patino-Samudio, Juan Pablo 18:30 Marin, Adolfo
  • Colombia F6, Singles
    Mora, Daniel 18:30 Galan Riveros, Daniel Elahi
  • Colombia F6, Singles
    Bernardi, Pedro 18:30 Crowley, Keith-Patrick
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Kerfs, Deborah 18:30 Versteeg, Kelly
  • Canada F11, Singles
    Major, Philip Wilbert 18:30 Gosea, Farris Fathi
  • Canada F11, Singles
    King, Evan 18:30 Shapovalov, Denis
  • Canada F11, Singles
    Tabilo, Alejandro 18:30 Recouderc, Laurent
  • USA F25, Singles
    Nevolo, Dennis 19:00 Nakagawa, Naoki
  • USA F25, Singles
    Papa, Spencer 19:00 Gard, Catalin-Ionut
  • USA F25, Singles
    Abid, Mohamed Haythem 19:00 Opelka, Reilly
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Mackey, Ashley 19:00 VAZ Osorio De Souza, Andressa Cristina
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Kaufinger, Ina 19:00 Ladurner, Jasmin
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Munozova, Anette 19:00 Easwaramurthi, Ashmitha
  • Albuquerque, Singles W-C75-USA...
    Black, Tornado Alicia 19:00 Irigoyen, Maria
  • Albuquerque, Singles W-C75-USA...
    Konta, Johanna 19:00 Cohen, Julia
  • Albuquerque, Singles W-C75-USA...
    Kenin, Sofia 19:00 Rampre, Petra
  • Albuquerque, Singles W-C75-USA...
    Broady, Naomi 19:00 Falconi, Irina
  • Quito, Ecuador
    Buchanan, Chase 19:20 Miele, Andre
  • Quito, Ecuador
    Molteni, Andres 19:20 Mena, Facundo
  • Metz, France
    Mathieu, Paul-Henri 19:20 Rosol, Lukas
  • Argentina F18, Doubles
    Galarza J I / Paz J P 19:30 Gennaro D / Manzanares F
  • Argentina F18, Doubles
    Ameal J I / Kestelboim M 19:30 Casanova H / Torre E A
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Hocevar R / Lindell C 19:30 Matos R / Zormann M
  • Metz, France, Doubles
    Gicquel M / Herbert P-H 20:00 Inglot D / Mergea F
  • Colombia F6, Singles
    Ruiz Naranjo, Pedro Pablo 20:00 Barrientos, Nicolas
  • Canada F11, Singles
    Jung, Jason 20:00 Bar, Dekel
  • Canada F11, Singles
    Shropshire, Samuel 20:00 Beran, Martin
  • USA F25, Singles
    Brymer, Gage 20:30 Hovhannisyan, Mousheg
  • USA F25, Singles
    Jones, Greg 20:30 Novikov, Dennis
  • USA F25, Singles
    Paul, Tommy 20:30 Mcmorrow, Kyle
  • Albuquerque, Singles W-C75-USA...
    Embree, Lauren 20:30 Boserup, Julia
  • Albuquerque, Singles W-C75-USA...
    Duque Marino, Mariana 20:30 Larcher De Brito, Michelle
  • Albuquerque, Singles W-C75-USA...
    Kania, Paula 20:30 Jaksic, Jovana
  • Albuquerque, Singles W-C75-USA...
    Krejcikova, Barbora 20:30 Brengle, Madison
  • Canada F11, Doubles
    Shane J S / Shane R 20:30 Bourchier H / Krainik P
  • Colombia F6, Doubles
    Bortolotti M / Crowley K-P 21:00 Osorio J S / Sepulveda Navarro C A
  • Colombia F6, Doubles
    Alvarez-Guzman M / Zornosa S 21:00 Mora D / Ruiz Naranjo M A
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Alund M / Arguello F 21:00 Collarini A / Lama G
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Ghem A / Neis F 21:00 Mina G / Pereira J
  • Colombia F6, Doubles
    Galan Riveros D E / Pallares-Gonzalez M-R 21:30 Bernardi P / Varillas Patino-Samudio J P
  • Canada F11, Doubles
    Rosenzweig N / Shapovalov D 21:30 Peliwo F / Skripnik D
  • USA F25, Singles
    Massara, Antonio 22:00 Baughman, Deiton
  • USA F25, Singles
    Ore, Junior Alexander 22:00 Dome, Andre
  • USA F25, Singles
    Manlow, Daniel 22:00 Jenkins, Jarmere
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Arevalo-Gonzalez M / Llompart Filardi A G 22:00 Cunha H / Escobar G
  • Canada F11, Doubles
    Seeberger M / Siwy R 22:00 Bois M / Juneau I
  • Campinas, Brazil
    Santos, Nicolas 22:15 Clezar, Guilherme
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Barnett S / Buchanan C 23:00 King K / Spir J-C
  • Canada F11, Doubles
    Silverman C / Vega Q 23:00 Major P W / Tabilo A
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Krajicek A / Zeballos H 23:20 Endara I / Mena F
  • USA F25, Singles
    Reid, Matt 23:30 Fritz, Taylor Harry
  • USA F25, Singles
    Caruso, Salvatore 23:30 Redlicki, Martin
  • USA F25, Singles
    Garza, Daniel 23:30 Thompson, Clay

Svetski rekord u bacanju telefona

Ostali sportovi

Autor:

Prošlogodišnji pobednik takmičenja Oskari Heinonen je zauzeo treće mesto, sa daljinom od 86,94 metra

Bacanje telefona u dalj

Bacanje telefona u dalj

HELSINKI - Osamnaestogodišnji Finac Ere Karjalainen danas je postavio svetski rekord na ovogodišnjem Svetskom prvenstvu u bacanju mobilnih telefona, nadmašivši granicu od 100 metara.

Karjalainen je na takmičenju u finskom gradu Savonlini bacio telefon 101,46 metara.

Drugo mesto je zauzeo Južnoafrikanac Džeremi Galop, koji je sa daljinom od 94,97 metara postavio državni rekord.

U ženskoj konkurenciji je trijumfovala domaća takmičarka Neta Karvinen, koja je telefon bacila na daljinu od 42,47 metara, tri metra duže od zemljakinje Heidi Suhonen.

Treće mesto je zauzela Belgijanka Liselot Giselink, sa 35,87 metara, javlja DPA.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (0)

Pošaljite komentar 
Trenutno nema komentara, budite prvi!

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Srbija je pouzdan partner NATO, a naše učešće na samitu u Velsu je potvrda da smo pouzdan faktor Bratislav Gašić

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!