TEŠKO BEZ SINIŠE: Inter deklasirao Sampdoriju usred Đenove!

Nero-azuri baš ubedljivi

Fudbal -
Sampdoriju je sa klupe vodio pomoćni trener Nenad Sakić, pošto je Siniša Mihajlović suspendovan

ĐENOVA - Fudbaleri Intera pobedili su u Đenovi ekipu Sampdorije rezultatom 4:0 u meču 33. kola italijanske Serije A.Gosti su poveli golom Ikardija u 13. minutu. Sampdorija je u 18. minutu propustila priliku da izjednači, pošto je Lopez promašio penal. Sampdorija je dva minuta kasnije ostala sa igračem manje, pošto je isključen Eder. Na 2:0 povisio je Samjuel u 60. minutu, a tri minuta kasnije Ikarder je postigao treći gol za Ikardija. Konačan rezultat postavio je Palasio u 79. minutu.Sampdoriju je sa klupe vodio pomoćni trener Nenad Sakić, pošto je Siniša Mihajlović suspendovan. Zdravko Kuzmanović ceo meč je presedeo na klupi za rezerve Intera. Nenad Krstičić ušao je u igru u timu Sampdorije u 58. minutu.Bolonja i Parma igrali su 1:1, dok je Torino na svom terenu pobedio Đenovu s 2:1. Kjevo je u gostima bio bolji od Livorna s 4:2. Fiorentina je u meču sa puno golova u gostima pobedila Veronu s 5:3. Napoli je na svom terenu bio Lacija s 4:2.Prvo mesto na tabeli drži Juventus sa 84 boda uz meč manje. Roma je druga sa 79 bodova. Napoli je treći sa 67.