• Chinese Taipei F1, Singles
    Takeuchi, Kento 1 6 1 3 1 1 Huang, Liang-Chi 2 4 6 6 2 2
  • Korea F11, Singles
    Seol, Jae-Min 1 4 7 1 Statham, Jose 1 6 5 1
  • Korea F11, Singles
    Hung, Jui-Chen 0 0 0 0 Millman, John 1 6 1 1
  • Chinese Taipei F1, Doubles
    Chen T / Huang L-C 07:30 Onozawa A / Suzuki T
  • Korea F11, Doubles
    Choi D-W / Choi J-W 08:00 KIM H-J / Seol J-M
  • Russia F8, Singles
    Baluda, Victor 08:00 Davydenko, Philip
  • Bucharest, Singles W-C10-ROU-0...
    Bara, Irina Maria 09:00 Stancu, Cristina-Madalina
  • Belarus F2, Singles
    Zhyrmont, Dzmitry 09:00 Propoggia, Dane
  • Bagnatica, Singles Qualifying...
    Mondan, Andreea Valentina 09:00 Imolesi, Stefania
  • Bagnatica, Singles Qualifying...
    Pratesi, Martina 09:00 Fossa Huergo, Nicole
  • Romania F12, Singles
    Satral, Jan 10:00 Horansky, Filip
  • Serbia F10, Singles
    Nekic, Tim 10:00 Sakharov, Gleb
  • Italy F29, Singles Qualifying
    Vilardo, Francesco 10:00 Miliani, Filippo
  • Italy F29, Singles Qualifying
    Ghidetti, Filippo 10:00 De Marzi, Lapo
  • Italy F29, Singles Qualifying
    Mazzella, Manuel 10:00 Galli, Samuele
  • Italy F29, Singles Qualifying
    Schena, Filippo 10:00 Mosciatti, Matteo
  • Oldenzaal, Singles W-C10-NED-0...
    Stokke, Melanie 10:00 Sumova, Diana
  • Oldenzaal, Singles W-C10-NED-0...
    Wagemaker, Mandy 10:00 Distelmans, Steffi
  • Netherlands F5, Singles
    De Greef, Arthur 10:00 Lootsma, Niels
  • Bucharest, Singles W-C10-ROU-0...
    Talaba, Gabriela 10:30 Pinto, Giorgia
  • Saint-Petersburg, Singles W-C2...
    Mikulcic, Ema 10:30 Ozgen, Pemra
  • Austria F8, Singles
    Haider-Maurer, Mario 10:30 Brtnicky, Filip
  • Bagnatica, Singles Qualifying...
    Korzeniak, Anna 10:30 Mocciola, Silvia
  • Bagnatica, Singles Qualifying...
    Piludu, Natasha 10:30 Pitisci, Fabiana
  • Romania F12, Singles
    Dima, Dragos 11:30 Napolitano, Stefano
  • Serbia F10, Singles
    Tepavac, Marko 11:30 Bjelica, Ivan
  • Italy F29, Singles Qualifying
    Merone, Riccardo 11:30 Schold, Tommaso
  • Italy F29, Singles Qualifying
    Carletti, Tomaso 11:30 Ongari, Andrea
  • Italy F29, Singles Qualifying
    Zucca, Antonio 11:30 Marelli, Roberto
  • Italy F29, Singles Qualifying
    Ornago, Fabrizio 11:30 Ross, Jesse
  • Oldenzaal, Doubles W-C10-NED-0...
    Boeykens E / Scheepens J 11:30 Alzate Esmurzaeva A K / Sumova D
  • Netherlands F5, Singles
    Lazov, Alexander 11:30 Lestienne, Constant
  • Netherlands F5, Doubles
    Frantzen R / Walsh D 11:30 Constantinovici R / Meuffels A
  • Vinkovci, Singles W-C10-CRO-10...
    Pantuckova, Gabriela 12:00 Lekaj, Adrijana
  • Austria F8, Singles
    Novak, Dennis 12:00 Bellotti, Riccardo
  • Braunschweig, Singles W-C15-GE...
    Perrin, Conny 12:00 Mendesova, Pernilla
  • Finland F3, Singles
    Goldsteiner, Peter 12:00 Vasilenko, Alexander
  • Bagnatica, Singles Qualifying...
    Ciaccia, Camilla 12:00 Mariotto, Valentina
  • Bagnatica, Singles Qualifying...
    Cascapera, Giulia 12:00 Sartori, Giulia
  • Gabon F2, Singles Qualifying
    Lossangoye, Darvel Valency 12:00 Jakhoukh, Anouar
  • Gabon F2, Singles Qualifying
    Biyamba Nzila Star, Aymar Hugor 12:00 Omokomongamon, Emmanuel
  • Spain F23, Singles
    Arauzo-Martinez, Juan-Samuel 12:00 Martinez, Mateo Nicolas
  • Italy F29, Singles Qualifying
    Soffredini, Mattia 13:00 Attrice, Andrea
  • Italy F29, Singles Qualifying
    Rigamonti, Matteo 13:00 De Lucia, Flavio
  • Italy F29, Singles Qualifying
    Poggianti, Alessandro 13:00 Scerrati, Ludovico
  • Italy F29, Singles Qualifying
    Volpi, Gabriele 13:00 Baldi, Leonardo
  • Germany F13, Singles
    Fallert, Florian 13:00 Langer, Nils
  • Braunschweig, Singles W-C15-GE...
    Saez Larra, Olga 13:30 Lottner, Antonia
  • Finland F3, Singles
    Kontinen, Micke 13:30 Paukku, Juho
  • Bagnatica, Singles Qualifying...
    Leweurs, Angela 13:30 Bonometti, Francesca
  • Bagnatica, Singles Qualifying...
    Giavazzi, Valentina 13:30 Catini, Chiara
  • Gabon F2, Singles Qualifying
    Meynie, Florentin 13:30 Cooper, Joe
  • Gabon F2, Singles Qualifying
    Lebendje, Willy 13:30 Faubert, Olsen
  • Vinkovci, Singles W-C10-CRO-10...
    Rebersak, Polona 14:00 Mekovec, Iva
  • Turkey F28, Singles
    Ilkel, Cem 14:00 Jankovits, Yannick
  • Turkey F28, Singles
    Deviatiarov, Marat 14:00 Kuzmanov, Dimitar
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-28A
    Soylu, Ipek 14:00 Yang, Zhaoxuan
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-28A
    De Bernardi, Clothilde 14:00 Toljan, Janina
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-28A
    Cruciani D / Palmigiano F 14:00 Collie N / Tehrani T
  • Wanfercee-Baulet, Singles W-C1...
    Korashvili, Oleksandra 14:00 Melander, Hilda
  • Switzerland F4, Singles
    Rousset, Elie 14:00 Basso, Andrea
  • Italy F29, Singles Qualifying
    Cocchella, Leonardo 14:30 Rombai, Tommaso
  • Italy F29, Singles Qualifying
    Albertoni, Davide 14:30 Camurri, Andrea
  • Italy F29, Singles Qualifying
    DI Meo, Andrea 14:30 Longo, Michele
  • Italy F29, Singles Qualifying
    Pepi, Daniele 14:30 Esposito, Mariano
  • Braunschweig, Doubles W-C15-GE...
    Perrin C / Simmonds C 15:00 Leykina P / Shinikova I
  • Bagnatica, Singles Qualifying...
    Mazzari, Sveva 15:00 Parmigiani, Martina
  • Bagnatica, Singles Qualifying...
    Njoze, Mirabelle 15:00 Icardi, Chiara
  • Germany F13, Singles
    Korolev, Evgeny 15:00 Marterer, Maximilian
  • Belgium F12, Singles
    Cagnina, Julien 15:00 Choinski, Jan
  • Gabon F2, Singles Qualifying
    Nzegui, Loth 15:00 Goyal, Medhir
  • Romania F12, Doubles
    Salaba L / Satral J 16:00 Gheorghe L / Merzuki M A
  • Croatia F14, Singles
    Heller, Peter 16:00 Couacaud, Enzo
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Abou Zekry, Ola 16:00 Myers, Abbie
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    LI, Yixuan 16:00 Williams, Claudia
  • Wanfercee-Baulet, Singles W-C1...
    Jakupovic, Dalila 16:00 Oyen, Sofie
  • Bagnatica, Singles Qualifying...
    Scremin, Chiara 16:30 Giorgi, Viviana
  • Bagnatica, Singles Qualifying...
    Visentin, Elisa 16:30 Beccaria, Valentina
  • Duino Aurisina, Singles W-C10-...
    Turati, Bianca 16:30 Primorac, Iva
  • Ecuador F4, Singles Qualifying
    Sama, Yasin 16:30 Fortini Murbach, Marcelo
  • Ecuador F4, Singles Qualifying
    Scaravilli, Franco 16:30 Iniguez Sanchez, Fernando David
  • Ecuador F4, Singles Qualifying
    Crowley, Keith-Patrick 16:30 Moyano, Agustin
  • Ecuador F4, Singles Qualifying
    Ozcoidi, Agustin 16:30 Hardoy, Lautaro
  • Colombia F3, Singles
    Arevalo-Gonzalez, Marcelo 17:00 Spir, Juan Carlos
  • Quito, Singles Qualifying W-C1...
    Pelletier, Jacqueline 17:00 Tomita, Giovanna
  • Quito, Singles Qualifying W-C1...
    Gomez, Laura 17:00 Sanchez, Arantxa
  • Quito, Singles Qualifying W-C1...
    Quiceno, Valerie 17:00 Zhuravleva, Angelina
  • Quito, Singles Qualifying W-C1...
    Franco, Maria Elisa 17:00 Varela-Alvarado, Tania
  • Winnipeg, Doubles W-C25-CAN-02...
    Alves M-F / Bhargava A 17:00 Molnar S / O'Neill J
  • Canada F8, Singles
    Thompson, Jordan 17:00 Broady, Liam
  • Canada F8, Doubles
    De Voest R / Seeberger M 17:00 Kutrovsky D / Myneni S
  • Italy F28, Singles
    Brkic, Tomislav 17:30 Picco, Francesco
  • Bagnatica, Singles Qualifying...
    Gai, Clarissa 18:00 Masini, Maria
  • Bagnatica, Singles Qualifying...
    Caciotti, Martina 18:00 Lioi, Emma
  • Ecuador F3, Singles
    Escobar, Gonzalo 18:00 Aubone, Jean-Yves
  • Ecuador F4, Singles Qualifying
    Sanchez, Lukas 18:00 Carneiro Torres Goncalves, Gabriel
  • Ecuador F4, Singles Qualifying
    Ramos Vergara, Sebastian 18:00 Felice, Marcos
  • Ecuador F4, Singles Qualifying
    Lacalle, Eduardo 18:00 Leiva Biason, Oscar Matias
  • Ecuador F4, Singles Qualifying
    Asaba, Abraham 18:00 Schalet, Myles
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Geukens B / Ladurner J 18:30 Myers A / Williams C
  • Quito, Singles Qualifying W-C1...
    Constantinescu, Ana-Maria 18:30 Brogan, Anna
  • Quito, Singles Qualifying W-C1...
    Zeballos, Noelia 18:30 Rojas, Sofia
  • Winston Salem, USA
    Rosol, Lukas 18:30 Janowicz, Jerzy
  • New Haven, USA, Doubles
    Erakovic M / Parra Santonja A 18:30 Klepac A / Soler-Espinosa S
  • Winnipeg, Singles W-C25-CAN-02...
    Mayr-Achleitner, Patricia 18:30 Gilchrist, Nadja
  • Winnipeg, Singles W-C25-CAN-02...
    Wallace, Isabelle 18:30 Hibi, Mayo
  • Rosarito, Singles W-C10-MEX-08...
    Neffa De Los Rios, Ana Paula 19:00 Rodriguez, Victoria
  • Mexico F9, Singles
    Hank, Tigre 19:00 Gallardo Valles, Miguel
  • Ecuador F4, Singles Qualifying
    Albin Martin, Wenceslao 19:30 Puga, Jose
  • Ecuador F4, Singles Qualifying
    Cucalon Jacques, Gabriel Francisco 19:30 Fernandez, Tomas
  • Ecuador F4, Singles Qualifying
    Lacalle, Felipe 19:30 Barrezueta, Galo
  • Ecuador F4, Singles Qualifying
    Goncalves Lima, Vitor 19:30 Maldonado Rodriguez, Mateo Francisco
  • Winston Salem, USA, Doubles
    Murray J / Peers J 19:50 Cabal J S / Farah R
  • Canada F8, Singles
    Bester, Philip 20:00 Mott, Blake
  • Winnipeg, Doubles W-C25-CAN-02...
    Johanson R / Petrick C 20:00 Hibi M / Zhao C
  • Argentina F14, Singles
    Ficovich, Juan Pablo 20:30 Makiguchi, Ryusei
  • Rosarito, Singles W-C10-MEX-08...
    Kukharchuk, Nika 20:30 Zacarias, Marcela
  • Mexico F9, Singles
    Garza, Daniel 20:30 Diaz-Figueroa, Christopher
  • Ecuador F4, Singles Qualifying
    Iliev, Juan Ignacio 21:00 Kohl, Cristopher
  • Ecuador F4, Singles Qualifying
    Alvarez, Adrian 21:00 Viteri Garcia, Juan Sebastian
  • Ecuador F4, Singles Qualifying
    Banzer, Rodrigo 21:00 Basile Lobartolo, Giuliano
  • Ecuador F4, Singles Qualifying
    Perafan, Francisco 21:00 DO Porto, Enzo
  • New Haven, USA
    Rybarikova, Magdalena 21:00 Kvitova, Petra
  • Canada F8, Doubles
    Bester P / Daniell M 21:30 Jasika O / Vukic A
  • Brazil F8, Singles
    Miele, Andre 22:30 Sant'Anna, Bruno

vozi Janko

Tipsarević u polufinalu Mercedes kupa

Tenis

Autor:

Srpski teniser Janko Tipsarević u subotu igrati se sa Brazilcem Tomazom Belučijem, a meč je na programu posle 16 sati.

Pravac finale: Janko Tisparević

Pravac finale: Janko Tipsarević

ŠTUTGART- Srpski teniser Janko Tipsarević plasirao se u polufinale ATP turnira Mercedes kup u Štutgartu pošto je u četvrtfinalu savladao Nemca Bjerna Faua sa 2:1 u setovima - 6:7 (6:8), 7:6 (7:2), 6:4.

Srpski teniser Janko Tipsarević u subotu će u polufinalu ATP turnira "Mercedes kup" igrati se sa Brazilcem Tomazom Belučijem, a meč je na programu posle 16 sati.

Beluči je bio bolji od Nemca Sedrika-Marsela Štebea - 6:4, 6:1, zauzima 64. mesto na svetskoj rang listi i pobedio je Srbina u jedinom dosadašnjem međusobnom okršaju, 2009. u Indijan Velsu, kada je slavio sa 2:1 u setovima.

Bolji iz polufinalnog meča sastaće se u finalu sa pobednikom drugog polufinalnog duela između Argentinca Huana Monaka i Španca Giljerma Garsije Lopesa.

Monako je u četvrtfinalu savladao Slovaka Pavola Červenaka sa 6:1, 7:5, a Garsija Lopes Nemca Dastina Brauna sa 6:0, 6:3.Turnir u Štutgartu igra se za nagradni fond od 410.175 evra.

 

 

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (0)

Pošaljite komentar 
Trenutno nema komentara, budite prvi!

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Teško je reći šta mi najviše nedostaje u pritvoru, jednom rečju, to je sloboda Oliver Ivanović

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!