• Chinese Taipei F1, Singles
    Wang, Chieh-Fu 2 6 7 2 2 Susanto, David Agung 0 2 5 0 0
  • Korea F11, Singles
    Song, Min-Kyu 1 7 4 1 Lee, Seung-Jae 0 5 3 0
  • Korea F11, Singles
    Statham, Jose 2 6 6 2 2 Choi, Jae-Won 0 2 2 0 0
  • Korea F11, Singles
    Son, JI Hoon 0 2 1 0 Millman, John 1 6 2 1
  • Chinese Taipei F1, Doubles
    Balaji N S / Virali-Murugesan R 07:45 HO C-J / Yang T-H
  • Chinese Taipei F1, Doubles
    Chen T / Huang L-C 08:00 Shiga M / Suzuki K
  • Chinese Taipei F1, Doubles
    Chuang T Y / YU C-Y 08:00 Onozawa A / Suzuki T
  • Chinese Taipei F1, Doubles
    Wang C-F / YI C-H 08:00 ITO Y / Takeuchi K
  • Russia F8, Singles
    Zaitsev, Anton 0 0 0 Baluda, Victor 0 2 0
  • Russia F8, Singles
    Medvedev, Daniil 0 2 0 Davydenko, Philip 0 0 0
  • Russia F8, Singles
    Karlovskiy, Evgeny 0 1 0 Alekseenko, Gleb 0 0 0
  • Korea F11, Singles
    Kim, Jae Hwan 0 0 Kim, Cheong-Eui 0 0
  • Russia F8, Singles
    Ivanov, Vladimir 0 0 0 Levine, Andrei 0 1 0
  • Turkey F28, Singles
    Shevkedov, Ferdun 08:30 Chervyakov, Fedor
  • Turkey F28, Singles
    Walkin, Brandon 08:30 Ilkel, Cem
  • Turkey F28, Singles
    Halebian, Alexios 08:30 Lizen, Aswin
  • Turkey F28, Singles
    Deviatiarov, Marat 08:30 Zhang, Hao
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-28A
    Yang, Zhaoxuan 08:30 Grajdek, Kim-Alice
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-28A
    Aksu, Ayla 08:30 Wang, Yan
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-28A
    Virtanen, Eveliina 08:30 Toljan, Janina
  • Korea F11, Doubles
    KIM Y-S / Lim H-C 08:30 KIM C-E / Lim J-S
  • Korea F11, Doubles
    Nagao K / Oku H 08:30 Choi D-W / Choi J-W
  • Bucharest, Singles W-C10-ROU-0...
    Bara, Irina Maria 08:30 Moroi, Cristina
  • Bucharest, Singles W-C10-ROU-0...
    Stancu, Cristina-Madalina 08:30 Fetecau, Irina
  • Bucharest, Singles W-C10-ROU-0...
    Simion, Oana Georgeta 08:30 Bogdan, Elena
  • Bucharest, Singles W-C10-ROU-0...
    Szatmari, Agnes 08:30 Platon, Raluca Elena
  • Saint-Petersburg, Singles W-C2...
    Diatchenko, Vitalia 09:00 Solovyeva, Valeria
  • Saint-Petersburg, Singles W-C2...
    Ivakhnenko, Valentyna 09:00 Kremen, Ilona
  • Finland F3, Singles
    Paukku, Juho 09:00 Gao, Xin
  • Finland F3, Singles
    Tabatruong, Maxime 09:00 Cayre, Paul
  • Finland F3, Singles
    Sillanpaa, Henrik 09:00 Ouyang, Bowen
  • Finland F3, Singles
    Goldsteiner, Peter 09:00 Portaluri, Giorgio
  • Romania F12, Singles
    Marin, Teodor Nicolae 09:00 Dima, Dragos
  • Romania F12, Singles
    Ciumac, Andrei 09:00 Antonescu, Vasile
  • Romania F12, Singles
    Craciun, Teodor-Dacian 09:00 Cociasu, Andrei
  • Netherlands F5, Singles
    Griekspoor, Scott 09:30 Sporken, Moos
  • Netherlands F5, Singles
    Van Der Duim, Antal 09:30 Van Terheijden, Tim
  • Netherlands F5, Singles
    Middelkoop, Matwe 09:30 Kaczynski, Kevin
  • Netherlands F5, Singles
    Matic, Nico 09:30 Obry, Julien
  • Netherlands F5, Singles
    Lestienne, Constant 09:30 De Goeijen, Bobbie
  • Oldenzaal, Singles W-C10-NED-0...
    Morderger, Yana 09:30 Scheepens, Jainy
  • Russia F8, Doubles
    Kirillov E / Krasnorutskiy A 09:30 Elistratov E / Miocic F
  • Korea F11, Doubles
    Moon J-H / Yoon Y-S 09:35 Chung H / Noh S-W
  • Belarus F2, Singles
    Zhyrmont, Dzmitry 10:00 Uzhylovsky, Vladimir
  • Belarus F2, Singles
    Dubinski, Artur 10:00 Liutarevich, Ivan
  • Belarus F2, Singles
    Propoggia, Dane 10:00 Glancy, Daniel
  • Croatia F14, Singles
    Raspudic, Franjo 10:00 Reissig, Nicolas
  • Croatia F14, Singles
    Kekez, Duje 10:00 Urbanija, Mike
  • Croatia F14, Singles
    Jastraunig, Lukas 10:00 Couacaud, Enzo
  • Germany F13, Singles
    Simon, Tobias 10:00 Marterer, Maximilian
  • Germany F13, Singles
    Masur, Daniel 10:00 Baumann, Moritz
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-28A
    Soylu, Ipek 10:00 Omae, Akiko
  • Bucharest, Singles W-C10-ROU-0...
    Cadar, Selma Stefania 10:00 Ionescu, Simona
  • Bucharest, Singles W-C10-ROU-0...
    Cazeaux, Amandine 10:00 Talaba, Gabriela
  • Bucharest, Singles W-C10-ROU-0...
    Ghitescu, Andreea 10:00 Pinto, Giorgia
  • Bucharest, Singles W-C10-ROU-0...
    Tatarus, Gabriela Nicole 10:00 Duca, Gabriela
  • Wanfercee-Baulet, Singles W-C1...
    Seguel, Daniela 10:00 Bua, Tatiana
  • Belarus F2, Singles
    Shyla, Yaraslau 10:00 Ivashka, Ilya
  • Saint-Petersburg, Singles W-C2...
    Marfutina, Maria 10:30 Mikulcic, Ema
  • Saint-Petersburg, Singles W-C2...
    Sotnikova, Alyona 10:30 Ozgen, Pemra
  • Serbia F10, Singles
    Zekic, Miljan 10:30 Vidak, Antun
  • Serbia F10, Singles
    Ciric, Nikola 10:30 Tepavac, Marko
  • Serbia F10, Singles
    Barrere, Gregoire 10:30 Bjelica, Ivan
  • Finland F3, Singles
    Kontinen, Micke 10:30 Zheng, Weiqiang
  • Finland F3, Singles
    Vasa, Eero 10:30 Jahn, Jeremy
  • Finland F3, Singles
    Vasilenko, Alexander 10:30 Pollanen, Aaro
  • Finland F3, Singles
    Solberg, Christoffer 10:30 Arneodo, Romain
  • Russia F8, Doubles
    Ivanov V / Sabanin Y 10:30 Gorodetsky V / Muzaev R
  • Romania F12, Singles
    Silva, Frederico Ferreira 10:30 Torroni, Giulio
  • Romania F12, Singles
    Satral, Jan 10:30 Safranek, Vaclav
  • Romania F12, Doubles
    Gheorghe L / Merzuki M A 10:30 Sulea T C / Tatomir L G
  • Gabon F1, Singles
    Ahuja, Sagar 11:00 Roelofse, Ruan
  • Gabon F1, Singles
    Gille, Sander 11:00 Barry, Sam
  • Austria F8, Singles
    Novak, Dennis 11:00 Miedler, Lucas
  • Austria F8, Singles
    Trubrig, Christian 11:00 Weissborn, Tristan-Samuel
  • Oldenzaal, Singles W-C10-NED-0...
    LU, Jia-Jing 11:00 Wikkerink, Janneke
  • Austria F8, Singles
    Popko, Dmitry 11:00 Eames, Jake
  • Austria F8, Singles
    Oliveira, Goncalo 11:00 Konecny, Michal
  • Netherlands F5, Singles
    Negritu, Christoph 11:00 Sidorenko, Alexandre
  • Oldenzaal, Singles W-C10-NED-0...
    Stokke, Melanie 11:00 Luttikhuis, Nikki
  • Oldenzaal, Singles W-C10-NED-0...
    Van De Graaf, Gabriela 11:00 Sarrazin, Laetitia
  • Oldenzaal, Singles W-C10-NED-0...
    Steur, Julyette Maria Josephine 11:00 Wachaczyk, Julia
  • Oldenzaal, Singles W-C10-NED-0...
    Rikkert, Maurien 11:00 Niketta, Sina
  • Korea F11, Doubles
    KIM H-J / Seol J-M 11:05 Kawachi K / Uchida K
  • Croatia F14, Singles
    Partl, Adrian 11:30 Heller, Peter
  • Bucharest, Doubles W-C10-ROU-0...
    Bara I M / Fernandez Rabener A 11:30 Platon R E / Stancu C-M
  • Bucharest, Doubles W-C10-ROU-0...
    Helbet J / Perper A 11:30 Hristea C-E / Simion O G
  • Belarus F2, Doubles
    Duldaev D / Uzhylovsky V 12:00 NYS H / Propoggia D
  • Saint-Petersburg, Doubles W-C2...
    Diatchenko V / Kremen I 12:00 Danilina A / Pashkova E
  • Saint-Petersburg, Doubles W-C2...
    Lazareva M / Marozava L 12:00 Dzalamidze N / Pivovarova A
  • Vinkovci, Singles W-C10-CRO-10...
    Heil, Anna Maria 12:00 Brglez, Pia
  • Vinkovci, Singles W-C10-CRO-10...
    Lekaj, Adrijana 12:00 Cesnekova, Sarlota
  • Vinkovci, Singles W-C10-CRO-10...
    Stresnakova, Katarina 12:00 Lukas, Tena
  • Serbia F10, Singles
    Nekic, Tim 12:00 Sborowitz, Matias
  • Serbia F10, Singles
    Katic, Dejan 12:00 Petrovic, Danilo
  • Germany F13, Singles
    Ehrat, Sandro 12:00 Haerteis, Johannes
  • Serbia F10, Singles
    Djokovic, Marko 12:00 Jankovic, Miki
  • Germany F13, Singles
    Fallert, Florian 12:00 Kapric, Denis
  • Belarus F2, Doubles
    Betov S / Bury A 12:00 Shyla Y / Vasilevski A
  • Braunschweig, Singles W-C15-GE...
    Alexandrova, Ekaterina 12:00 Frech, Magdalena
  • Braunschweig, Singles W-C15-GE...
    Gabric, Anna 12:00 Saez Larra, Olga
  • Braunschweig, Singles W-C15-GE...
    Mendesova, Pernilla 12:00 Klasen, Anna
  • Finland F3, Doubles
    Portaluri G / Renard L 12:00 Folie A / Witmeur A
  • Finland F3, Doubles
    Julin M / Tuomi V 12:00 Goldsteiner P / Jahn J
  • Wanfercee-Baulet, Singles W-C1...
    Esen, Hulya 12:00 Jakupovic, Dalila
  • Romania F12, Singles
    Napolitano, Stefano 12:00 Kapogiannis, Charalampos
  • Romania F12, Singles
    Mugevicius, Lukas 12:00 Rondoni, Pietro
  • Romania F12, Singles
    Carpen, Alexandru-Daniel 12:00 Horansky, Filip
  • Gabon F1, Singles
    Nedunchezhiyan, Jeevan 12:30 Momo-Kassa, Kryce-Didier
  • Gabon F1, Singles
    Surreaux, Arthur 12:30 Indondo Ilongende, Denis
  • Netherlands F5, Singles
    De Greef, Arthur 12:30 Wunner, Matthias
  • Netherlands F5, Singles
    Constantinovici, Robert 12:30 Bloemke, Dennis
  • Austria F8, Singles
    Scheucher, Niklas 12:30 Fatic, Nerman
  • Austria F8, Singles
    Haider-Maurer, Mario 12:30 Brunner, Pascal
  • Oldenzaal, Singles W-C10-NED-0...
    Sumova, Diana 12:30 Van Dijkman, Inger
  • Oldenzaal, Singles W-C10-NED-0...
    Wagemaker, Mandy 12:30 Kremer, Dana
  • Oldenzaal, Singles W-C10-NED-0...
    Ponomar, Lisa 12:30 Distelmans, Steffi
  • Oldenzaal, Doubles W-C10-NED-0...
    Alzate Esmurzaeva A K / Sumova D 12:30 Deaves E / Parviz Y
  • Austria F8, Singles
    Bellotti, Riccardo 12:30 Pazicky, Michal
  • Austria F8, Singles
    Kim, Young Seok 12:30 Ternar, Tomislav
  • Croatia F14, Doubles
    Draganja T / Sancic A 13:00 Jastraunig L / Reissig N
  • Croatia F14, Doubles
    Kuncik J / Suc D 13:00 Kekez D / Rath M
  • Switzerland F4, Singles
    Rossier, Simeon 13:00 Bossel, Adrien
  • Poland F5, Singles
    Gawron, Marcin 13:00 Panfil, Grzegorz
  • Vinkovci, Singles W-C10-CRO-10...
    Kairi, Angeliki 13:30 Pantuckova, Gabriela
  • Vinkovci, Singles W-C10-CRO-10...
    Alibalic, Nina 13:30 Barzo, Lilla
  • Vinkovci, Singles W-C10-CRO-10...
    Rebersak, Polona 13:30 Kovacevic, Janja
  • Serbia F10, Singles
    Pehar, Antun 13:30 Bejtulahi, Denis
  • Serbia F10, Singles
    Sakharov, Gleb 13:30 Jotovski, Tomislav
  • Germany F13, Singles
    Krawietz, Kevin 13:30 Zynga, Lennart
  • Braunschweig, Singles W-C15-GE...
    Bosio, Victoria 13:30 Leykina, Polina
  • Braunschweig, Singles W-C15-GE...
    Suvrijn, Jade 13:30 Krejsova, Petra
  • Braunschweig, Singles W-C15-GE...
    Klasen, Charlotte 13:30 Stamatova, Julia
  • Austria F8, Doubles
    Brunner P / Statzberger T 14:00 Bellotti R / Novak D
  • Austria F8, Doubles
    Haeusler T / Rettl S 14:00 Popko D / Weissborn T-S
  • Belgium F12, Singles
    Cagnina, Julien 14:00 Lescure, Mick
  • Belgium F12, Singles
    Plotniy, Andrei 14:00 Salman, Omar
  • Gabon F1, Doubles
    Barry S / Nedunchezhiyan J 14:00 Ndayishimiye H / Surreaux A
  • Germany F13, Singles
    Obert, Adrian 14:00 Langer, Nils
  • Netherlands F5, Singles
    Meuffels, Alban 14:00 Mertens, Yannick
  • Oldenzaal, Singles W-C10-NED-0...
    Versteeg, Kelly 14:00 Morderger, Tayisiya
  • Oldenzaal, Doubles W-C10-NED-0...
    Geurts L / Wikkerink J 14:00 RUS K / Wagemaker M
  • Oldenzaal, Doubles W-C10-NED-0...
    Niketta S / Stoilkovska M 14:00 Boeykens E / Scheepens J
  • Turkey F28, Singles
    Jankovits, Yannick 14:00 Fabian, Patrik
  • Turkey F28, Singles
    Pecotic, Matija 14:00 Nastasi, Ugo
  • Turkey F28, Singles
    Harvey, Luke Immanuel 14:00 Kuzmanov, Dimitar
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-28A
    Fomina, Alona 14:00 Tsuji, Kanami
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-28A
    Prenkovic, Linda 14:00 Lysakova, Antonina
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-28A
    Arcidiacono, Federica 14:00 Fridman, Olga
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-28A
    Pribylova, Anastasia 14:00 De Bernardi, Clothilde
  • Austria F8, Singles
    Ofner, Patrick 14:00 Tuksar, Sasa
  • Austria F8, Singles
    Geib, Daniel 14:00 Brtnicky, Filip
  • Poland F5, Singles
    Schmid, Michal 14:00 Chadaj, Adam
  • Duino Aurisina, Singles W-C10-...
    Stamenkovic, Dunja 14:00 Lukacs, Vanda
  • Duino Aurisina, Doubles W-C10-...
    Nancarrow A / Totka N 14:00 Petrei M / Pribaz S
  • Wanfercee-Baulet, Singles W-C1...
    Mertens, Elise 14:00 Melander, Hilda
  • Switzerland F4, Singles
    Rousset, Elie 14:30 Hoang, Antoine
  • Poland F5, Singles
    Kowalczyk, Mateusz 14:30 Sikora, Adrian
  • Vinkovci, Singles W-C10-CRO-10...
    Radanovic, Dejana 15:00 Dukic, Dajana
  • Vinkovci, Singles W-C10-CRO-10...
    Horakova, Nikola 15:00 Mekovec, Iva
  • Vinkovci, Doubles W-C10-CRO-10...
    Fett J / Lekaj A 15:00 Brglez P / Marc M
  • Gabon F1, Doubles
    Castro M / Gille S 15:00 Fynn M / Roelofse R
  • Italy F28, Singles
    Trusendi, Walter 15:00 Cachin, Pedro
  • Italy F28, Singles
    Reuter, Yannik 15:00 Picco, Francesco
  • Braunschweig, Singles W-C15-GE...
    Shinikova, Isabella 15:00 Perrin, Conny
  • Argentina F14, Singles
    Lipovsek Puches, Tomas 15:00 Casanova, Hernan
  • Argentina F14, Singles
    Ficovich, Juan Pablo 15:00 Ameal, Juan Ignacio
  • Spain F23, Singles
    Martinez, Mateo Nicolas 15:00 Vega Hernandez, David
  • Romania F12, Doubles
    Salaba L / Satral J 15:00 Grigoriu P / Paval C
  • Austria F8, Doubles
    Mozgovoy A / Wagner S 15:30 Miedler L / Pichler D
  • Austria F8, Doubles
    Eger D / Weidinger D 15:30 Oliveira G / Ternar T
  • Germany F13, Singles
    Ejupovic, Elmar 15:30 Korolev, Evgeny
  • Serbia F10, Doubles
    Petrovic D / Vucic I 15:30 Grbic F / Tepavac M
  • Serbia F10, Doubles
    Bjelica I / Zekic M 15:30 Sabanov I / Sabanov M
  • Turkey F28, Doubles
    Ilkel C / Yurtacan E 15:30 Chervyakov F / Shevkedov F
  • Turkey F28, Doubles
    Gomez J / Trujillo-Soler G 15:30 Uzakov V / Yatsyk Y
  • Turkey F28, Doubles
    Ayap S / Lizen A 15:30 Deviatiarov M / Halebian A
  • Turkey F28, Doubles
    Jankovits Y / Nastasi U 15:30 Erguden U / Yuksel A
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-28A
    Fomina A / Shakovets C 15:30 Cruciani D / Palmigiano F
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-28A
    Nakano Y / Prenkovic L 15:30 Arcidiacono F / Palhoto M
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-28A
    Boubelikova J / Virtanen E 15:30 Collie N / Tehrani T
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-28A
    Grajdek K-A / Toljan J 15:30 Omae A / Wang Y
  • Braunschweig, Doubles W-C15-GE...
    Chimura N / Lehnert K M 15:30 Bogoliy D / Matteucci A
  • Spain F23, Singles
    Martos Gornes, Sergio 15:30 Esteve Lobato, Eduard
  • Duino Aurisina, Singles W-C10-...
    Haas, Barbara 15:30 Savoretti, Alice
  • Duino Aurisina, Singles W-C10-...
    Primorac, Iva 15:30 Korzeniak, Anna
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    LI, Yixuan 16:00 Daw, Leah
  • Belgium F12, Singles
    Gonzalez Carrasco, Juan Matias 16:00 Choinski, Jan
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Mfoumouangana, Victoire 16:00 Abou Zekry, Ola
  • Braunschweig, Singles W-C15-GE...
    Zander, Nina 16:00 Lottner, Antonia
  • Switzerland F4, Singles
    Basso, Andrea 16:00 Siwy, Rudolf
  • Switzerland F4, Doubles
    Ghareeb M / Maqdes A 16:00 Bossel A / Lammer M
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Ottomano, Sara 16:00 Myers, Abbie
  • Poland F5, Singles
    Kostin, Viktor 16:00 Smola, Maciej
  • Poland F5, Doubles
    Kapas A / Koniusz B 16:00 Gawron M / Panfil G
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Williams, Claudia 16:00 Ladurner, Jasmin
  • Wanfercee-Baulet, Singles W-C1...
    Parres Azcoitia, Olga 16:00 Khazaniuk, Deniz
  • Wanfercee-Baulet, Doubles W-C1...
    BUA T / Seguel D 16:00 Celik S / Eraydin B
  • Italy F28, Singles
    Brkic, Tomislav 16:30 Munoz-De La Nava, Daniel
  • Italy F28, Doubles
    Frigerio L / Trevisan M 16:30 GIL F / Giustino L
  • Braunschweig, Doubles W-C15-GE...
    Ferrer-Suarez I / Papamichail D 16:30 Klasen A / Klasen C
  • Argentina F14, Singles
    Grimolizzi, Gaston-Arturo 16:30 Paz, Juan Pablo
  • Argentina F14, Singles
    Makiguchi, Ryusei 16:30 Kicker, Nicolas
  • Spain F23, Singles
    Toledo Bague, Pol 16:30 Roca Batalla, Oriol
  • Vinkovci, Doubles W-C10-CRO-10...
    Faber T / Palcic S 16:30 Barzo L / Bukta A
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Larcher De Brito, Michelle 17:00 Krejcikova, Barbora
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Kumkhum, Luksika 17:00 Witthoeft, Carina
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Bemelmans, Ruben 17:00 Moriya, Hiroki
  • Germany F13, Singles
    Trinker, Bastian 17:00 Ritschard, Alexander
  • Germany F13, Doubles
    Hirschmueller C / Kapric D 17:00 Haerteis J / Wagner H
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Paszek, Tamira 17:00 Pavlovic, Irena
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Gomez, Emilio 17:00 Martin, Andrej
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Huta Galung, Jesse 17:00 Londero, Juan Ignacio
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Jaziri, Malek 17:00 Chiudinelli, Marco
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Black, Tornado Alicia 17:00 Kudryavtseva, Alla
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Krajinovic, Filip 17:00 Cecchinato, Marco
  • New Haven, USA, Doubles
    Jurak D / Moulton-Levy M 17:00 Klepac A / Soler-Espinosa S
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Jaksic, Jovana 17:00 Zheng, Saisai
  • Ecuador F3, Singles
    Zeballos, Federico 17:00 Sanchez Montemayor, Manuel
  • Ecuador F3, Singles
    Aubone, Jean-Yves 17:00 Echazu, Mauricio
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Nishioka, Yoshihito 17:00 Kokkinakis, Thanasi
  • Winnipeg, Singles W-C25-CAN-02...
    Boren, Brynn 17:00 Gilchrist, Nadja
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Russell, Michael 17:00 Darcis, Steve
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Zverev, Alexander 17:00 Ilhan, Marsel
  • Winnipeg, Singles W-C25-CAN-02...
    Boulter, Katie 17:00 Bhargava, Anamika
  • Canada F8, Singles
    Thompson, Jordan 17:00 Mccoy, Wyatt
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Zhu, Lin 17:00 Rodionova, Arina
  • Canada F8, Singles
    Hewitt, Ashley 17:00 Kutrovsky, Dimitar
  • Canada F8, Singles
    Myneni, Saketh 17:00 Mott, Blake
  • Canada F8, Singles
    Clayton, Scott 17:00 Novikov, Dennis
  • Colombia F3, Singles
    Benitez Chavarriaga, Juan Manuel 17:00 Arevalo-Gonzalez, Marcelo
  • Colombia F3, Singles
    Spir, Juan Carlos 17:00 Mina, Gianni
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Cadar, Elena Teodora 17:30 Fujioka, Nozomi
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Payet, Pauline 17:30 WU, HO Ching
  • Belgium F12, Doubles
    Forcin M / Lescure M 17:30 Cagnina J / Salman O
  • Switzerland F4, Doubles
    Kahoun J / Navarro S 17:30 Crepaldi E / Haenle P
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Koehler, Maria Joao 17:30 Homutova, Anastasija
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Hasegawa, Risa 17:30 Martinez Martinez, Maria
  • Wanfercee-Baulet, Doubles W-C1...
    Mertens E / Schuurs D 17:30 Melander H / Wacanno E
  • Brazil F8, Singles
    Cunha, Henrique 18:00 Sakamoto, Pedro
  • Belgium F12, Singles
    Gigounon, Germain 18:00 Grabul, Dimitar
  • Italy F28, Singles
    Basic, Mirza 18:00 Lamasine, Tristan
  • Winston Salem, USA
    Seppi, Andreas 18:00 LU, Yen-Hsun
  • Spain F23, Singles
    Arauzo-Martinez, Juan-Samuel 18:00 Domingues, Joao
  • Spain F23, Doubles
    Arauzo-Martinez J-S / Roca Batalla O 18:00 Domingues J / Vega Hernandez D
  • Spain F23, Doubles
    Martos Gornes S / Toledo Bague P 18:00 Baryshev S / Gakhov I
  • Oldenzaal, Doubles W-C10-NED-0...
    Luttikhuis N / Van Dijkman I 18:15 Tiel E / Vogelsang E
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Gojowczyk, Peter 18:15 Molchanov, Denys
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Hernandez, Oscar 18:15 Andreozzi, Guido
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Bagnis, Facundo 18:15 Marcora, Roberto
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Duckworth, James 18:15 Escobedo, Ernesto
  • New Haven, USA, Doubles
    Black C / Mirza S 18:15 Garcia C / Niculescu M
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Brianti, Alberta 18:15 Shapatava, Sofia
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Basilashvili, Nikoloz 18:20 Bedene, Aljaz
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Friedsam, Anna-Lena 18:20 Voracova, Renata
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Desein, Niels 18:20 Elias, Gastao
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Kerkhove, Lesley 18:20 Duan, Ying-Ying
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Barbieri, Gioia 18:20 Cepede Royg, Veronica
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Lucic-Baroni, Mirjana 18:20 Falconi, Irina
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Jabeur, Ons 18:20 Maria, Tatjana
  • Switzerland F4, Singles
    Nikles, Johan 18:30 Perret, Loic
  • Ecuador F3, Singles
    Escobar, Gonzalo 18:30 Busch, Julian
  • Ecuador F3, Singles
    Banzer, Rodrigo 18:30 Smith, Connor
  • Winnipeg, Singles W-C25-CAN-02...
    Mayr-Achleitner, Patricia 18:30 Alves, Maria Fernanda
  • Winnipeg, Singles W-C25-CAN-02...
    Petrick, Charlotte 18:30 Stevenson, Alexandra
  • Winnipeg, Singles W-C25-CAN-02...
    Kinard, Tori 18:30 Robillard-Millette, Charlotte
  • Winnipeg, Singles W-C25-CAN-02...
    Bowtell, Amy 18:30 Wallace, Isabelle
  • Winnipeg, Singles W-C25-CAN-02...
    Todd, Parris 18:30 Zhao, Carol
  • Winnipeg, Singles W-C25-CAN-02...
    Albanese, Lauren 18:30 Hibi, Mayo
  • Colombia F3, Singles
    De Paula, Fabiano 18:30 Mena, Facundo
  • Colombia F3, Singles
    Llompart, Alex 18:30 Salamanca Caicedo, Carlos
  • New Haven, USA
    Zahlavova Strycova, Barbora 19:00 Kvitova, Petra
  • New Haven, USA, Doubles
    Medina Garrigues A / Shvedova Y 19:00 Erakovic M / Parra Santonja A
  • Argentina F14, Doubles
    Descotte M F / Massonneau M 19:00 Capalbo F / Ficovich J P
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Dart H / Morgina A 19:00 Martinez Martinez M / Pereira A R E
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    D'Oliveira E / Daw L 19:00 Geukens B / Ladurner J
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Myers A / Williams C 19:00 Boccard AL / Boccard AM
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Abou Zekry O / Lukic V 19:00 Bruzzone G / Rana S
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Stewart, Katerina 19:20 Tsurenko, Lesia
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Sasnovich, Aliaksandra 19:35 Bychkova, Ekaterina
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Krajicek, Austin 19:35 Zhang, ZE
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Marchenko, Illya 19:35 Mertl, Jan
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Daniel, Taro 19:35 Androic, Toni
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Panova, Alexandra 19:35 Chirico, Louisa
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Polansky, Peter 19:35 Mecir, Miloslav
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Rogowska, Olivia 19:35 Siegemund, Laura
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Sanchez, Maria 19:35 Putintseva, Yulia
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Abduraimova, Nigina 19:35 Kania, Paula
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Sugita, Yuichi 19:35 Menendez-Maceiras, Adrian
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Hlavackova, Andrea 19:35 Pervak, Ksenia
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Bachinger, Matthias 19:35 Viola, Matteo
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Petzschner, Philipp 19:40 WU, DI
  • Rosarito, Singles W-C10-MEX-08...
    Weedon, Kirsten-Andrea 20:00 Wang, Dan NI
  • Rosarito, Singles W-C10-MEX-08...
    Parravi, Tory 20:00 Neffa De Los Rios, Ana Paula
  • Rosarito, Singles W-C10-MEX-08...
    Leacock, Yolande 20:00 Clark, Erin
  • Brazil F8, Singles
    Miele, Andre 20:00 Lopes, Thiago
  • Rosarito, Singles W-C10-MEX-08...
    Failla, Jessica 20:00 Rodriguez, Victoria
  • Ecuador F3, Doubles
    Silva C / Turini T 20:00 Echazu M / Zeballos F
  • Brazil F8, Singles
    Aguilar, Jorge 20:00 Romboli, Fernando
  • Canada F8, Singles
    Bambridge, Luke 20:00 Daniell, Marcus
  • Canada F8, Singles
    Broady, Liam 20:00 Kylar, Kevin
  • Canada F8, Singles
    Bester, Philip 20:00 Jones, Greg
  • Canada F8, Doubles
    Mott B / Thompson J 20:00 Jasika O / Vukic A
  • New Haven, USA
    Rybarikova, Magdalena 20:15 Riske, Alison
  • Colombia F3, Doubles
    O'Brien D / Spir J-C 20:30 Arevalo-Gonzalez M / Ramirez C
  • Italy F28, Doubles
    Picco F / Trusendi W 20:30 Caruso S / Fago M
  • Argentina F14, Doubles
    Casanova H / Kicker N 20:30 Arus R / De Gregorio N A
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Ito, Tatsuma 20:50 Bogomolov Jr, Alex
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Rodionova, Anastasia 20:50 Pfizenmaier, Dinah
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Kozlov, Stefan 20:50 Coric, Borna
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Radwanska, Urszula 20:50 Hogenkamp, Richel
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Wang, Jimmy 20:50 Chung, Hyeon
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Vogt, Stephanie 20:50 Zanevska, Maryna
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Kravchuk, Konstantin 20:50 Przysiezny, Michal
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Allertova, Denisa 20:50 Krunic, Aleksandra
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Kozlova, Kateryna 20:55 EL Tabakh, Heidi
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Gavrilova, Daria 20:55 Chan, Yung-Jan
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Siniakova, Katerina 20:55 Duque Marino, Mariana
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Mcgee, James 20:55 Bhambri, Yuki
  • Winston Salem, USA
    Janowicz, Jerzy 21:00 Goffin, David
  • Winnipeg, Doubles W-C25-CAN-02...
    Riley A / Simmons S 21:00 Hibi M / Zhao C
  • Canada F8, Doubles
    Larson T / Mccoy W 21:00 Kutrovsky D / Myneni S
  • Mexico F9, Singles
    Song, Evan 21:30 Elliott, Erik
  • Mexico F9, Singles
    Mcmorrow, Kyle 21:30 Santiago, Mico
  • Mexico F9, Singles
    Johns, Collin 21:30 Diaz-Figueroa, Christopher
  • New Haven, USA
    Giorgi, Camila 21:30 Muguruza Blanco, Garbine
  • Ecuador F3, Doubles
    Aubone J-Y / Smith C 21:30 Escobar G / Sanchez R
  • Winnipeg, Doubles W-C25-CAN-02...
    Alves M-F / Bhargava A 21:30 LEE S / Tennant M
  • Winnipeg, Doubles W-C25-CAN-02...
    Molnar S / O'Neill J 21:30 Albanese L / Hardebeck K
  • Winnipeg, Doubles W-C25-CAN-02...
    Leduc M-A / Robillard-Millette C 21:30 Johanson R / Petrick C
  • Canada F8, Singles
    Nielsen, Frederik 21:30 Krueger, Mitchell
  • Colombia F3, Doubles
    Gard C-I / Mena F 22:00 Martinez L D / Salamanca Caicedo C
  • Brazil F8, Doubles
    Sakamoto P / Sorgi J P 22:00 Britto L / Longhi Neto C A
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Williams, Rhyne 22:05 Ram, Rajeev
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Hibino, Nao 22:05 Abanda, Francoise
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Arruabarrena-Vecino, Lara 22:05 Krajicek, Michaella
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Vankova, Katerina 22:10 Wang, Qiang
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Ward, James 22:10 Millot, Vincent
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Beck, Andreas 22:10 Singh, Sanam
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Albot, Radu 22:15 Fucsovics, Marton
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Foretz, Stephanie 22:15 Oudin, Melanie
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Alund, Martin 22:15 Kudryavtsev, Alexander
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Whoriskey, Caitlin 22:20 Barty, Ashleigh
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Eguchi, Misa 22:20 Buyukakcay, Cagla
  • Winston Salem, USA
    Isner, John 22:20 Rosol, Lukas
  • Mexico F9, Singles
    Hank, Tigre 23:00 Matthews, Oscar Fabian
  • Rosarito, Doubles W-C10-MEX-08...
    Cercone A / Guarachi A 23:00 Clark E / Okuno A
  • Canada F8, Doubles
    Bester P / Daniell M 23:00 Clayton S / Uspensky D
  • Canada F8, Doubles
    Ghinda I-L / Kylar K 23:00 De Voest R / Seeberger M
  • Brazil F8, Singles
    Sant'Anna, Bruno 23:30 Hocevar, Ricardo
  • Brazil F8, Doubles
    Neis F / Romboli F 23:30 Dischinger E / Laranja A

Podrška saigraču

Tomić dao golčinu za brata Lolu Smiljanića

Fudbal

Autor:

Fudbaler Partizana Nemanja Tomić gol protiv Valete proslavio uz poruku „I u dobru i u zlu, tvoj brat je uvek tu. Nema predaje“

Nemanja Tomić, Milan Lola Smiljanić, gol, Partizan, Valeta

Necino srce kuca za druga Lolu

Drugarstvo iznad svega!
Fudbaler Partizana Nemanja Tomić gol koji je postigao protiv Valete proslavio je podigavši dres ispod kojeg je imao majicu s natpisom: „I u dobru i u zlu, tvoj brat je uvek tu. Nema predaje“. Iako Neca ne želi da prizna, ta poruka je gotovo sigurno upućena njegovom velikom prijatelju i saigraču Milanu Loli Smiljaniću, koga trener Vladimir Vermezović nije poveo na Maltu.

- To je posvećeno jednom mom drugu, ali ne bih otkrivao o kome je reč. Hteo sam da ga pozdravim na taj način i to je sve - rekao je Tomić, a zatim nastavio o igri i sjajnom golu:

- Nisam vežbao taj šut, već mi je lopta došla, video sam da mi se ukazala prilika, šutnuo sam i posrećilo mi se da lopta završi u golu. Drago mi je što smo pobedili i ostvarili dobar rezultat, koji nam garantuje mirniju pripremu revanša na našem stadionu sledeće nedelje.

Drugi meč protiv Maltežana zakazan je za 24. jul, ali Tomić ne zna hoće li i njega biti u timu, imajući u vidu da je reprezentativac Srbije na korak od pronalaska inostranog angažmana.

- Ukoliko odem, voleo bih da se jednog dana vratim u Partizan, pa se ponašam profesionalno i dajem sve od sebe. Osvojio sam četiri titule, dva kupa, dva puta igrao Ligu Evrope i jednom Ligu šampiona, ali i dalje imam motiv da igram. Pored Dnjepra, ima još nekoliko zainteresovanih klubova, ali ne bih o tome. I o Dnjepru smo pričali ranije nego što je trebalo, pa se još ništa nije dogodilo - kaže Tomić.

Lola patio u Beogradu zoom Lola patio u Beogradu


Sutra žreb za treće kolo

Sutra je u Nionu žreb za naredno kolo kvalifikacija za Ligu šampiona, a mogući protivnici Partizana, koji ima povlašćeni status, jesu pobednici mečeva: Ulises (Jermenija) - Šerif (Moldavija), Skenderbeg (Albanija) - Debrecin (Mađarska), Maribor (Slovenija) - Željezničar (BiH), Molde (Norveška) - Ventspils (Letonija), Slovan (Češka) - Šahtjor (Kazahstan), Budućnost (C. Gora) - Slask (Poljska), Helsinki (Finska) - KR Rejkjavik (Island), AEL Limasol (Kipar) - Linfild (S. Irska), Šamrok (R. Irska) - Ekranas (Litvanija) i Nefči (Azerbejdžan) - Zestafoni (Gruzija).

Vermez: Nisam video majicu

Trener Partizana Vladimir Vermezović kaže da ne zamera Stefanu Baboviću na bespotrebno dobijenom žutom kartonu, kao ni Nemanji Tomiću zbog skidanja dresa, za šta se dobija ista kazna.

- Ne zameram im ništa, samo su bespotrebno potrošili kredit. Što se Necine poruke tiče, mogu samo da kažem kako sam video da je pokazao majicu, ali zaista ne znam šta je pisalo na njoj - kaže Vermezović.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (0)

Pošaljite komentar 
Trenutno nema komentara, budite prvi!

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Srbija može da svira na dva klavira Obrad Kesić

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!