• Izmir, Turkey, Doubles
    Betov S / Bury A 13:30 Kerr J / Martin F
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Kovalik J / Mertl J 14:00 Albot R / Copil M
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Mies A / Torebko P 14:00 Fucsovics M / Godry L
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Rame, Alice 1 7 5 1 1 Zimmermann, Kimberley 1 5 7 2 1
  • Trnava, Slovakia
    Montanes, Albert 1 3 6 6 1 De Greef, Arthur 1 6 3 6 1
  • Izmir, Turkey, Doubles
    Raja P / Siljestrom A 15:00 Baluda V / Kravchuk K
  • Izmir, Turkey, Doubles
    Altuna T / Setkic A 15:00 Kretschmer G / Monroe N
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Alund M / Arguello F 15:00 Collarini A / Lama G
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Mello H / Scarpelli G 15:00 Michon A / Olivo R
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Ghem A / Neis F 15:00 Mina G / Pereira J
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Hocevar R / Lindell C 15:00 Matos R / Zormann M
  • Turkey F32, Doubles
    LEE D H / Shofayziyev S 15:00 Grenier H / Jomby T
  • Spain F27, Singles
    Vivero Gonzalez, Pablo 0 5 5 0 Martinez Portero, Pedro 1 7 5 1
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Arnaboldi A / Cecchinato M 15:20 Fransen S / Haase R
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    DI Giuseppe M / Marchetti G 2 7 6 2 2 Hering K / Tiel E 0 5 4 0 0
  • Campinas, Brazil
    De Paula, Fabiano 1 4 6 1 Neis, Fabricio 1 6 4 1
  • Campinas, Brazil
    Becker, Richard 1 2 6 2 1 Bagnis, Facundo 1 6 3 2 1
  • Campinas, Brazil
    Sikora, Adrian 1 7 4 1 Romboli, Fernando 0 6 3 0
  • Meknes, Morocco, Doubles
    Mertens Y / Reuter Y 15:30 Podlipnik-Castillo H / Travaglia S
  • Serbia F13, Doubles
    Kuncik J / Suc D 0 0 0 Borsos G / Mirtea D C 0 1 0
  • France F19, Singles
    Fomba, Eric 2 6 7 2 2 Rice, David 0 4 5 0 0
  • Spain F27, Singles
    Semmler, Miguel 1 1 6 1 1 Grant, Michael 1 6 3 3 1
  • Izmir, Turkey, Doubles
    Raja P / Siljestrom A 1 6 4 8 1 1 Baluda V / Kravchuk K 2 4 6 10 2 2
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Dart, Harriet 1 7 5 1 Stanciute, Lina 0 5 6 0
  • Trnava, Slovakia, Doubles
    Arnaboldi A / Cecchinato M 1 7 4 10 1 1 Fransen S / Haase R 2 6 6 12 2 2
  • Argentina F18, Singles
    Descotte, Matias Franco 0 2 0 0 Moreno, Federico 1 6 4 1
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-14A
    Juhaszova V / Morgosova K 2 6 6 2 2 Husarova M / Pantuckova M 0 2 4 0 0
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Laine, Emma 0 1 3 0 Mestach, AN Sophie 1 6 5 1
  • Spain F27, Singles
    Alcaraz Ivorra, Albert 1 7 4 1 PLA Malfeito, Jaume 0 6 3 0
  • Meknes, Morocco
    Giustino, Lorenzo 0 6 0 0 Ramos, Albert 1 7 1 1
  • Meknes, Morocco, Doubles
    Obry J / Vaisse M 16:00 Marcan D / Sancic A
  • Meknes, Morocco, Doubles
    Dzumhur D / Pavlasek A 16:00 Cipolla F / Viola M
  • Meknes, Morocco, Doubles
    Idmbarek Y / Rachidi Y 16:00 Menendez-Maceiras A / Ramirez Hidalgo R
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Denisenko, Valeriya 6 4 Alfredsson, Ida 0 0
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Peddi Reddy, Sri Vaishnavi 1 6 5 1 Frapolli, Chiara 0 4 3 0
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Saikai, Yui 1 6 3 1 Ruhrig, Georgiana 0 2 2 0
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    YU, Yuanyi 1 6 3 1 Smallbone, Antonia 0 3 1 0
  • Madrid, Doubles W-C10-ESP-15A
    Paredes Roemer L C / Saez Larra O 1 6 3 1 Atucha Gomez A / Garcia-Perez G 1 3 6 1
  • Madrid, Doubles W-C10-ESP-15A
    De La Torre-Sanchez R / Gutierrez Carrasco M 2 6 6 2 2 Lopez Lazaro N / Yang J Q 0 3 1 0 0
  • Madrid, Doubles W-C10-ESP-15A
    Canero Perez M D R / Del Cueto Castillo P 2 6 6 2 2 Ben-Or L / Choon B 0 1 3 0 0
  • Madrid, Doubles W-C10-ESP-15A
    Palhoto M / Ponchet J 0 2 4 0 0 Cavalle-Reimers I / Cervera-Vazquez L 2 6 6 2 2
  • Metz, France
    De Schepper, Kenny 0 3 5 0 Kamke, Tobias 1 6 3 1
  • Tlemcen, Singles W-C10-ALG-01A
    Riley, Alexandra 16:00 Boukezzi, Sarra
  • Metz, France, Doubles
    Begemann A / Knowle J 1 3 6 4 1 Becker B / Muller G 1 6 4 5 1
  • Italy F32, Singles
    Maden, Yannick 1 6 5 1 Cutuli, Mirko 0 2 2 0
  • Croatia F18, Doubles
    O'Connell C / O'Mara J 2 7 6 2 2 Kahlke J / Masur D 0 6 3 0 0
  • Serbia F13, Doubles
    Katic D / Roganovic S 0 5 1 0 Sabanov I / Sabanov M 1 7 2 1
  • Sweden F4, Doubles
    Eriksson V / Mridha J 0 6 1 0 Brunstrom J / Dubarenco M 1 7 1 1
  • Argentina F18, Singles
    Manzanares, Facundo 1 6 1 1 Gimenez Pilutik, Inaki 0 1 2 0
  • Meknes, Morocco
    Granollers-Pujol, Gerard 0 2 1 0 Pouille, Lucas 1 6 2 1
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Van Der Meij C / Vogelsang E 0 3 2 0 Lombardo B / Trevisan M 1 6 2 1
  • Tlemcen, Singles W-C10-ALG-01A
    Wang, Xi-Yao 16:30 Fafaliou, Stamatia
  • Tlemcen, Doubles W-C10-ALG-01A
    Belhadj S / Benaissa A 16:30 Halo A / Khetib D
  • France F19, Doubles
    Cagnina J / Dubail J 1 6 2 1 Boltz S / Tchoutakian M 0 1 4 0
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-14A
    Chernetsova D / Shulzhanok D 0 4 2 0 Lukas T / Maggen I 1 6 0 1
  • Spain F27, Doubles
    Kocyla A / Pulgar-Garcia J 0 1 3 0 Lescure M / Willis M 1 6 3 1
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Cruciani D / Palmigiano F 0 5 0 Balducci A / Brescia G 0 5 0
  • Colombia F6, Singles
    Hernandez, Jose 1 6 1 1 Cordonnier, Gregorio 0 4 0 0
  • Colombia F6, Singles
    Ruiz Naranjo, Mateo Andres 1 6 4 1 Reyes, Nicholas Alexander 0 3 0 0
  • Colombia F6, Singles
    Amiri, Farzin Danny 0 5 0 Zornosa, Steffen 0 6 0
  • Colombia F6, Singles
    Varillas Patino-Samudio, Juan Pablo 1 6 1 1 Santamaria, Felipe 0 4 0 0
  • Meknes, Morocco, Doubles
    Idmbarek Y / Rachidi Y 0 3 0 Menendez-Maceiras A / Ramirez Hidalgo R 0 4 0
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Hofer V / Mordegan F 0 5 0 Lagoda K / Svatikova L 0 1 0
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Badosa Gibert, Paula 16:45 Bowtell, Amy
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Cavaday, Naomi 0 4 0 Dolonc, Vesna 0 2 0
  • France F19, Singles
    Inzerillo, Jerome 0 2 0 Galdon, Mateo 0 5 0
  • Argentina F18, Singles
    Guerses, Gustavo 0 3 0 Torre, Eduardo Agustin 0 5 0
  • Meknes, Morocco, Doubles
    Mertens Y / Reuter Y 0 4 0 Podlipnik-Castillo H / Travaglia S 1 6 1
  • Meknes, Morocco, Doubles
    Sabry S / Safwat M 16:50 Middelkoop M / Walsh D
  • Argentina F18, Singles
    Monteferrario, Joaquin-Jesus 1 6 1 1 Pellecchia, Bruno 0 0 0 0
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Barnett S / Buchanan C 17:00 King K / Spir J-C
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Scholsen, Helene 0 2 0 Decker, Margot 0 2 0
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Deigman, Laura 0 0 0 Honcova, Michaela 0 2 0
  • Canada F11, Singles
    Kushnirovich, Gary 0 3 0 Kryvonos, Nikita 0 1 0
  • Canada F11, Singles
    Carter, Andrew 0 3 0 Juneau, Isade 0 2 0
  • Canada F11, Singles
    Bourchier, Harry 17:00 Peliwo, Filip
  • Trnava, Slovakia
    Mecir, Miloslav 0 0 0 Beck, Karol 0 1 0
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-15A
    Tishchenko, Iana 0 0 0 Romeo, Caroline 0 3 0
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Ferrando C / Rubini S 17:10 Guyomard S / Touly C
  • Madrid, Doubles W-C10-ESP-15A
    Ferrer-Suarez I / Sakkari M 17:20 Gonzalez Encinas M H / Perez-Somarriba E
  • Madrid, Doubles W-C10-ESP-15A
    Marti Riembau A / Parrizas-Diaz N 0 1 0 D'Oliveira E / Reddy S S 0 0 0
  • Shrewsbury, Singles W-C25-GBR-...
    Buyukakcay, Cagla 17:25 Ozgen, Pemra
  • Spain F27, Doubles
    Bulis M / Darmon A 17:25 Arauzo-Martinez J-S / Hernando-Ruano J
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Munozova A / Pereira A R E 17:30 Chamarthi S S / Kaufinger I
  • Tlemcen, Doubles W-C10-ALG-01A
    Amour S / Benhalima S 17:30 Boudjadi H / Boudjadi Y
  • Shrewsbury, Doubles W-C25-GBR-...
    LIM A / Witthoeft C 17:30 Arcangioli M / Georges M
  • France F19, Singles
    Chala, Remy 17:30 Khachanov, Karen
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Denisenko V / Mackey A 17:35 Andrady A / Hattingh I
  • Spain F27, Doubles
    Arenas-Gualda I / Pulgar-Garcia, Jai 17:35 Artunedo A / Artunedo Martinavarr A
  • Campinas, Brazil
    Hocevar, Ricardo 17:35 Zampieri, Caio
  • Madrid, Doubles W-C10-ESP-15A
    Bacquie A / Chiesa D 17:40 Fernandez Rabener A / Ozga J
  • Campinas, Brazil
    Zormann DA Silva, Marcelo 17:40 Santos, Nicolas
  • Argentina F18, Singles
    Massonneau, Marcos 17:40 Ameal, Juan Ignacio
  • Campinas, Brazil
    Michon, Axel 17:45 Mina, Gianni
  • Meknes, Morocco, Doubles
    Dzumhur D / Pavlasek A 17:50 Cipolla F / Viola M
  • Argentina F18, Singles
    Casanova, Hernan 17:55 De Gregorio, Nicolas Alejandro
  • Meknes, Morocco, Doubles
    Sabry S / Safwat M 17:55 Middelkoop M / Walsh D
  • Metz, France
    Lokoli, Laurent 18:00 Lorenzi, Paolo
  • Quito, Ecuador
    Struvay, Eduardo 18:00 Cunha, Henrique
  • Quito, Ecuador
    Jarry, Nicolas 18:00 Velotti, Agustin
  • Quito, Ecuador
    Mena, Facundo 18:00 Krajicek, Austin
  • Spain F27, Singles
    Dominguez Alonso, Pedro 18:00 Pavic, Mate
  • Albuquerque, Singles Qualifyin...
    Kenin, Sofia 18:00 Melichar, Nicole
  • Albuquerque, Singles Qualifyin...
    Zhao, Carol 18:00 Rampre, Petra
  • Albuquerque, Singles Qualifyin...
    Kinard, Tori 18:00 Weinhold, Ashley
  • Meknes, Morocco, Doubles
    Obry J / Vaisse M 18:05 Marcan D / Sancic A
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Stefanini L / Turati B 18:10 Baranska A / Siedliska N
  • France F19, Doubles
    Charroin O / Matsukevitch D 18:10 Marquis C / Stevenson K
  • Colombia F6, Singles
    Montes, Juan 18:10 Escobar, Felipe
  • Colombia F6, Singles
    Rodriguez Diaz, Victor Javier 18:10 Alvarez-Guzman, Mauricio
  • Colombia F6, Singles
    Carvajal Torres, Jose Fernando 18:10 Ruiz Naranjo, Pedro Pablo
  • Colombia F6, Singles
    Bortolotti, Marco 18:10 Erazo, Camilo Andres
  • Shrewsbury, Doubles W-C25-GBR-...
    Geuer N / Golubic V 18:15 Foretz S / Laine E
  • Shrewsbury, Doubles W-C25-GBR-...
    Barbat K / Brown L 18:15 Drew J / Mcminn L
  • Argentina F18, Singles
    Heras, Patricio 18:15 Lavaselli, Gonzalo
  • Argentina F18, Singles
    Kestelboim, Mariano 18:20 Hidalgo, Gabriel Alejandro
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Benoit M / Zimmermann K 18:25 Ormazabal-Oregui A / Pratesi M
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Saikai Y / Yokota N 18:30 Alfredsson I / Vaz Osorio De Souza A C
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Paul S S / Ruhrig G 18:30 Rogers M / Smallbone A
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    LU, Jia-Jing 18:30 Boev, Michaela
  • Canada F11, Singles
    Silverman, Cameron 18:30 Krainik, Pavel
  • Canada F11, Singles
    Bois, Michael 18:30 Fan, Felix
  • Petange, Singles W-C10-LUX-01A
    Klasen, Charlotte 18:40 Dimmer, Lara
  • Canada F11, Singles
    Rosenzweig, Nicolas 18:40 Shane, Ryan
  • Shrewsbury, Doubles W-C25-GBR-...
    Bonaventure Y / Mestach A-S 18:55 Gatto-Monticone G / Silva E
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Peddi Reddy S V / Rohira T 19:00 Bruzzone G / Ladurner J
  • Campinas, Brazil
    Arguello, Facundo 19:00 Sorgi, Joao Pedro
  • USA F25, Singles
    Santiago, Mico 19:00 Trombetta, TY
  • USA F25, Doubles
    Gealer D / Storrie R J 19:00 Nicholas J H / Ore J A
  • USA F25, Doubles
    Kaster K / Strode I 19:00 Ball C / Jones G
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Frapolli C / Selvarajoo T 19:05 Dancetovic E / Stojanovic J
  • Argentina F18, Doubles
    Iliev J I / Suarez Gonzalez A 19:10 Descotte M F / Guerses G
  • Metz, France
    Janowicz, Jerzy 19:20 Mannarino, Adrian
  • Quito, Ecuador
    Buchanan, Chase 19:20 Trungelliti, Marco
  • Quito, Ecuador
    Dellien, Hugo 19:20 Spir, Juan Carlos
  • Quito, Ecuador
    Angelinos, Theodoros 19:20 Mektic, Nikola
  • Argentina F18, Doubles
    Gennaro D / Manzanares F 19:25 PAZ G / Richard J
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Bagnis F / Schwartzman D S 19:30 Klec I / Sikora A
  • Albuquerque, Singles W-C75-USA...
    Karatantcheva, Sesil 19:30 Vaidisova, Nicole
  • Albuquerque, Singles W-C75-USA...
    Will, Allie 19:30 Whoriskey, Caitlin
  • Albuquerque, Singles W-C75-USA...
    Cepede Royg, Veronica 19:30 Chirico, Louisa
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Bagnis F / Schwartzman D S 19:30 Klec I / Sikora A
  • Colombia F6, Singles
    Guerrero, Juan Camilo 19:40 Pallares-Gonzalez, Michael-Ray
  • Colombia F6, Singles
    Ariza Vargas, Hernan 19:40 Mora, Daniel
  • Colombia F6, Singles
    Crowley, Keith-Patrick 19:40 Barros, Manuel
  • Colombia F6, Singles
    Perez Cortez, Alexander 19:40 Barrientos, Nicolas
  • Argentina F18, Doubles
    Ortega Enriquez I / Vilaro A 19:45 Betella L / Destefanis M
  • Argentina F18, Doubles
    Galarza J I / Paz J P 19:50 Villanueva G / Viu F
  • Metz, France, Doubles
    Mahut N / Roger-Vasselin E 20:00 Chardy J / Rosol L
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Junior O / Telles L 20:00 Clezar G / De Paula F
  • Canada F11, Singles
    Kutrovsky, Dimitar 20:00 Volfson, David
  • Canada F11, Singles
    Skripnik, Daniel 20:00 Hochwalt, Tyler
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Junior O / Telles L 20:00 Clezar G / De Paula F
  • USA F25, Singles
    Mcdonald, Mackenzie 20:30 Dadamo, Jeff
  • USA F25, Singles
    Sarkissian, Alexander 20:30 Sandgren, Tennys
  • USA F25, Doubles
    Dome A / Matthews O F 20:30 Gard C-I / Nakagawa N
  • Bolivia F1, Singles
    Vellbach, Gustavo 20:30 Morandini Sanches, Lucas
  • Bolivia F1, Singles
    Molina, Luis 20:30 Arreche, Nicolas Alberto
  • Bolivia F1, Singles
    Vrsalovic, Tomislav Saulo 20:30 Portmann, Leandro
  • Bolivia F1, Singles
    Patino, Luis 20:30 Andrade, Yuri
  • Bolivia F1, Singles
    Tsuchiya, Alexandre 20:30 Estevez, Maximiliano
  • Quito, Ecuador
    Londero, Juan Ignacio 20:40 Arevalo-Gonzalez, Marcelo
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Dutra DA Silva D / Zampieri C 21:00 Andreozzi G / Duran G
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Beretta D / Cuevas M 21:00 Echazu M / Rivera-Aranguiz G
  • Canada F11, Doubles
    Seeberger M / Siwy R 21:00 Chawich K / Davanzo K
  • Campinas, Brazil, Doubles
    Dutra DA Silva D / Zampieri C 21:00 Andreozzi G / Duran G
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Beretta D / Cuevas M 21:00 Echazu M / Rivera-Aranguiz G
  • Albuquerque, Singles W-C75-USA...
    Tatishvili, Anna 21:00 Moore, Tara
  • Albuquerque, Doubles W-C75-USA...
    Embree L / Weatherholt M 21:00 LAO D / Sanchez M
  • Albuquerque, Doubles W-C75-USA...
    Dabrowski G / Kania P 21:00 Marand S / Weinhold A
  • Colombia F6, Doubles
    Galan Riveros D E / Pallares-Gonzalez M-R 21:10 Ruiz Naranjo P P / Torres O
  • Colombia F6, Doubles
    Bernardi P / Varillas Patino-Samudio J P 21:10 Builes T / Mantilla F
  • Colombia F6, Doubles
    Melano Granados W J / Perafan F 21:10 Amiri F D / Reyes N A
  • Colombia F6, Doubles
    Becerra M / Echavarria R 21:10 Guzman J-P / Hernandez J
  • Canada F11, Doubles
    Bunescu S / Ghasemi K 21:30 Major P W / Tabilo A
  • Quito, Ecuador
    Lapentti, Giovanni 22:00 Pella, Guido
  • USA F25, Doubles
    Caruso S / Massara A 22:00 Davidson P / Reid M
  • Bolivia F1, Doubles
    Pini S E / Portmann L 22:00 Bruna E / Nunez Leal V
  • Bolivia F1, Doubles
    Ceppo A / Vellbach G 22:00 Feitt F / Vallebuona D
  • Bolivia F1, Doubles
    Mendoza A / Merino A 22:00 Diaz-Figueroa C / Estevez M
  • USA F25, Doubles
    Jenkins J / Novikov D 22:00 Baughman D / Fritz T
  • Campinas, Brazil
    Ghem, Andre 22:15 Turini, Thales
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Krajicek A / Zeballos H 22:20 Jarry N / O'Brien D
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Krajicek A / Zeballos H 22:20 Jarry N / O'Brien D
  • Canada F11, Doubles
    Bois M / Juneau I 22:30 Ahmed A / Tomczak T
  • Albuquerque, Doubles W-C75-USA...
    Cepede Royg V / Irigoyen M 22:30 Chirico L / Zhao C
  • Albuquerque, Doubles W-C75-USA...
    Abaza J / Oudin M 22:30 Duque-Marino M / Maria T
  • Albuquerque, Doubles W-C75-USA...
    Cohen J / Gonzalez M 22:30 Melichar N / Will A
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Demoliner M / Souza J 23:00 Lipovsek Puches T / Struvay E
  • Canada F11, Doubles
    Silverman C / Vega Q 23:00 Johns C / Leduc A
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Demoliner M / Souza J 23:00 Lipovsek Puches T / Struvay E
  • Bolivia F1, Singles
    Banzer, Rodrigo 23:00 Laranja, Augusto
  • Bolivia F1, Doubles
    Jara Unzueta R / Vrsalovic T S 23:00 KU Meza A / Patino L
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Galdos S / Trungelliti M 23:20 Dellien H / Gomez E
  • Quito, Ecuador, Doubles
    Galdos S / Trungelliti M 23:20 Dellien H / Gomez E

Zadovoljio

Tomićević drugi u B finalu, ukupno zauzeo 10. mesto

Ostali sportovi

Autor:

Tomićević je ukupno bio 10. u toj disciplini

Marko Tomićević

Marko Tomićević

Srpski kajakaš Marko Tomićević zauzeo je danas drugo mesto u B finalu discipline K1 1.000 metara na Olimpijskim igrama u Londonu.

On je stazu prešao za tri minuta, 30 sekundi i 754 hiljaditinke.

Srpski kajakaš je za prvoplasiranim u B finalu zaostao 816 hiljaditih delova sekunde.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (0)

Pošaljite komentar 
Trenutno nema komentara, budite prvi!

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Zvao sam i Zukorlića i Zilkića da lično uzmu učešća u mom štabu tokom izbora za nacionalne savete Sulejman Ugljanin

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!