• Chinese Taipei F1, Singles
    Tang, Chih-Chun 0 6 2 0 Takeuchi, Kento 1 7 3 1
  • Korea F11, Singles
    Statham, Jose 1 6 3 1 Kawachi, Kazuma 0 3 2 0
  • Korea F11, Singles
    Jun, Woong-Sun 1 6 3 1 Oku, Hiromasa 0 3 3 0
  • Chinese Taipei F1, Singles
    Bai, Yan 07:35 Balaji, N. Sriram
  • Korea F11, Singles
    Millman, John 07:45 Cho, Soong Jae
  • Korea F11, Singles
    Kim, Jae Hwan 07:45 Kim, Hyun-Joon
  • Chinese Taipei F1, Doubles
    HO C-J / Yang T-H 07:50 Hsieh C-P / Lee H-H
  • Saint-Petersburg, Singles W-C2...
    Yashina, Ekaterina 0 3 0 Solovyeva, Valeria 1 6 1
  • Saint-Petersburg, Singles W-C2...
    Kudermetova, Veronika 0 5 0 Mikulcic, Ema 1 7 1
  • Russia F8, Singles
    Miocic, Franko 0 2 0 0 Medvedev, Daniil 1 6 1 1
  • Chinese Taipei F1, Doubles
    HU H-Y / Liu S-F 0 3 1 0 Shiga M / Suzuki K 1 6 1 1
  • Saint-Petersburg, Singles W-C2...
    Diatchenko, Vitalia 0 3 0 Pivovarova, Anastasia 0 4 0
  • Russia F8, Singles
    Bobrov, Bogdan 0 4 0 Davydenko, Philip 0 4 0
  • Russia F8, Singles
    Karlovskiy, Evgeny 0 4 0 Fufygin, Mikhail 0 4 0
  • Russia F8, Singles
    Ivanov, Vladimir 0 4 0 Elistratov, Evgeny 0 5 0
  • Bucharest, Singles W-C10-ROU-0...
    Ionescu, Simona 0 1 0 Ene, Cristina 0 0 0
  • Bucharest, Singles W-C10-ROU-0...
    Serban, Raluca Georgiana 0 0 0 Simion, Oana Georgeta 0 1 0
  • Bucharest, Singles W-C10-ROU-0...
    Boev, Michaela 0 0 0 Ghitescu, Andreea 0 1 0
  • Bucharest, Singles W-C10-ROU-0...
    Duca, Gabriela 0 2 0 Fernandez-Rabener, Arabela 0 1 0
  • Turkey F28, Singles
    Ehara, Hiroyasu 0 1 0 Walkin, Brandon 0 0 0
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-28A
    Lysakova, Antonina 0 1 0 Shakovets, Christina 0 0 0
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-28A
    Prosperi, Valeria 0 1 0 Aksu, Ayla 0 0 0
  • Turkey F28, Singles
    Deviatiarov, Marat 0 0 0 Suluoglu, Sefa 0 1 0
  • Turkey F28, Singles
    Gurel, Murat 0 1 0 Zhang, Hao 0 1 0
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-28A
    Soylu, Ipek 0 2 0 Samodelok, Tanya 0 0 0
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-28A
    Tehrani, Tina 0 0 0 Fridman, Olga 0 2 0
  • Chinese Taipei F1, Doubles
    HE Y / Zhang Y 08:50 Onozawa A / Suzuki T
  • Korea F11, Singles
    KIM Jr., Sun-Yong 08:50 Uchida, Kaichi
  • Finland F3, Singles
    Pollanen, Herkko 09:00 Tabatruong, Maxime
  • Finland F3, Singles
    Cayre, Paul 09:00 Renard, Lucas
  • Finland F3, Singles
    Solberg, Christoffer 09:00 Cao, Zhaoyi
  • Finland F3, Singles
    Ning, Yuqing 09:00 Arneodo, Romain
  • Romania F12, Singles
    Torroni, Giulio 09:00 Apostol, Bogdan Ionut
  • Romania F12, Singles
    Marin, Teodor Nicolae 09:00 Giurgiu, Ilie Aurelian
  • Bucharest, Singles W-C10-ROU-0...
    Njuki, Brenda 09:00 Pinto, Giorgia
  • Romania F12, Singles
    Jecan, Mircea-Alexandru 09:00 Safranek, Vaclav
  • Belarus F2, Singles
    Struvay, Eduardo 09:00 Shyla, Yaraslau
  • Belarus F2, Singles
    Skripnik, Daniel 09:00 Uzhylovsky, Vladimir
  • Belarus F2, Singles
    Liutarevich, Ivan 09:00 Biryukov, Mikhail
  • Belarus F2, Singles
    Propoggia, Dane 09:00 Cukierman, Daniel
  • Chinese Taipei F1, Singles
    Susanto, David Agung 09:05 Virali Murugesan, Ranjeet
  • Korea F11, Doubles
    Kang B-K / Kang H-M 09:10 Chung H / Noh S-W
  • Korea F11, Doubles
    NAM H-W / Song M-K 09:15 Choi D-W / Choi J-W
  • Serbia F10, Singles
    Zekic, Miljan 09:30 Tarpov, Danail
  • Serbia F10, Singles
    Grbic, Filip 09:30 Jankovic, Miki
  • Saint-Petersburg, Singles W-C2...
    Danilina, Anna 09:30 Kremen, Ilona
  • Saint-Petersburg, Singles W-C2...
    Marozava, Lidziya 09:40 Ozgen, Pemra
  • Russia F8, Singles
    Zaitsev, Anton 09:40 Igoshin, Alexander
  • Russia F8, Singles
    Polonskiy, Ilya 09:40 Baluda, Victor
  • Russia F8, Singles
    Levine, Andrei 09:40 Miller, Alexei
  • Russia F8, Singles
    Surchenko, Dmitry 09:40 Alekseenko, Gleb
  • Saint-Petersburg, Singles W-C2...
    Knoll, Xenia 09:40 Sotnikova, Alyona
  • Serbia F10, Singles
    Pehar, Antun 10:00 Deari, Shendrit
  • Wanfercee-Baulet, Singles W-C1...
    Wacanno, Eva 10:00 Korashvili, Oleksandra
  • Bucharest, Singles W-C10-ROU-0...
    Tedja Abdi, Stephanie 10:00 Cadar, Selma Stefania
  • Bucharest, Singles W-C10-ROU-0...
    Roth, Ribana 10:00 Bogdan, Elena
  • Bucharest, Singles W-C10-ROU-0...
    Hendsel, Erika 10:00 Tatarus, Gabriela Nicole
  • Oldenzaal, Singles W-C10-NED-0...
    LU, Jia-Jing 10:00 Tiel, Elke
  • Germany F13, Singles
    Lang, Robin 10:00 Marterer, Maximilian
  • Germany F13, Singles
    Baumann, Daniel 10:00 Zynga, Lennart
  • Germany F13, Doubles
    Gomez Mantilla I / Valeriano A 10:00 Blecha J / Marsoun L
  • Oldenzaal, Singles W-C10-NED-0...
    Van De Velde, Bernice 10:00 Kremer, Dana
  • Oldenzaal, Singles W-C10-NED-0...
    Alzate Esmurzaeva, Anna Katalina 10:00 Ponomar, Lisa
  • Oldenzaal, Singles W-C10-NED-0...
    Distelmans, Steffi 10:00 Cheli, Camille
  • Oldenzaal, Singles W-C10-NED-0...
    Lister, Cornelia 10:00 Versteeg, Kelly
  • Oldenzaal, Singles W-C10-NED-0...
    Rus, Kim 10:00 Morderger, Tayisiya
  • Croatia F14, Singles
    Partl, Adrian 10:00 Propst, Bjorn
  • Croatia F14, Singles
    Kekez, Duje 10:00 Hauser, Jens
  • Croatia F14, Singles
    Kuncik, Jan 10:00 Urbanija, Mike
  • Croatia F14, Singles
    Suc, Dominik 10:00 Couacaud, Enzo
  • Korea F11, Doubles
    KIM C-E / Lim J-S 10:05 KIM W-R / OH S-O
  • Bucharest, Singles W-C10-ROU-0...
    Cazeaux, Amandine 10:10 Lazic, Marina
  • Finland F3, Singles
    Virtanen, Panu 10:30 Zheng, Weiqiang
  • Finland F3, Singles
    Sillanpaa, Henrik 10:30 Brunstrom, Jesper
  • Austria F8, Singles
    Trubrig, Christian 10:30 Weissborn, Tristan-Samuel
  • Finland F3, Singles
    Kiuru, Jesse 10:30 Ouyang, Bowen
  • Austria F8, Singles
    Haider-Maurer, Mario 10:30 Brunner, Pascal
  • Austria F8, Doubles
    Haeusler T / Rettl S 10:30 Mann M / Pongratz M
  • Romania F12, Singles
    Garzelli, Francesco 10:30 Kapogiannis, Charalampos
  • Romania F12, Singles
    Leahu, Teodor 10:30 Cociasu, Andrei
  • Romania F12, Singles
    Szekely, Andras 10:30 Carpen, Alexandru-Daniel
  • Braunschweig, Singles W-C15-GE...
    Gorgodze, Ekaterine 10:30 Klasen, Charlotte
  • Italy F28, Singles
    Fago, Matteo 10:30 Munoz-De La Nava, Daniel
  • Italy F28, Singles
    Picco, Francesco 10:30 Giustino, Lorenzo
  • Braunschweig, Singles W-C15-GE...
    Rohanova, Petra 10:30 Bosio, Victoria
  • Braunschweig, Singles W-C15-GE...
    Paolini, Jasmine 10:30 Perrin, Conny
  • Belarus F2, Singles
    Shofayziyev, Shonigmatjon 10:30 Ivashka, Ilya
  • Belarus F2, Singles
    Zhyrmont, Dzmitry 10:30 Leshem, Edan
  • Belarus F2, Singles
    Dubinski, Artur 10:30 Kryvoy, Yuriy
  • Belarus F2, Singles
    Ratniuk, Maxim 10:30 Glancy, Daniel
  • Serbia F10, Singles
    Bejtulahi, Denis 11:00 Borsos, Gabor
  • Serbia F10, Singles
    Bjelica, Ivan 11:00 Stojisavljevic, Sasa
  • Gabon F1, Singles
    Kadry, Karim 11:00 Momo-Kassa, Kryce-Didier
  • Austria F8, Singles
    Scheucher, Niklas 11:00 Fatic, Nerman
  • Gabon F1, Singles
    Merunka, Stefan 11:00 Ahuja, Sagar
  • Gabon F1, Singles
    Antchandie, Herve 11:00 Roelofse, Ruan
  • Saint-Petersburg, Doubles W-C2...
    Monova P / Yashina E 11:00 Dzalamidze N / Pivovarova A
  • Belgium F12, Singles
    Altmaier, Daniel 11:00 Grabul, Dimitar
  • Belgium F12, Singles
    Ramiaramanana, Lofo 11:00 Salman, Omar
  • Poland F5, Singles
    Koniusz, Blazej 11:00 Jebavy, Roman
  • Poland F5, Singles
    Rajski, Maciej 11:00 Lomacki, Piotr
  • Vinkovci, Singles W-C10-CRO-10...
    Faber, Tea 11:00 Pantuckova, Gabriela
  • Vinkovci, Singles W-C10-CRO-10...
    Drazic, Mariana 11:00 Alibalic, Nina
  • Vinkovci, Singles W-C10-CRO-10...
    Muminovic, Damira 11:00 Kovacevic, Janja
  • Saint-Petersburg, Singles W-C2...
    Sakkari, Maria 11:10 Marfutina, Maria
  • Saint-Petersburg, Singles W-C2...
    Ivakhnenko, Valentyna 11:10 Ploskina, Helen
  • Russia F8, Doubles
    Ivanov V / Sabanin Y 11:10 Galkin A / Lebedev I
  • Russia F8, Doubles
    Gorodetsky V / Muzaev R 11:10 Bobrov B / Davydov I
  • Russia F8, Doubles
    Elistratov E / Miocic F 11:10 Karlovskiy E / Polyakov V
  • Serbia F10, Singles
    Vukicevic, Dusan 11:30 Katic, Dejan
  • Bucharest, Doubles W-C10-ROU-0...
    Platon R E / Stancu C-M 11:30 Ciufrila R / Ghitescu A
  • Bucharest, Doubles W-C10-ROU-0...
    Helbet J / Perper A 11:30 Adamescu C / Ionescu S
  • Bucharest, Doubles W-C10-ROU-0...
    Frlicka M / Talaba G 11:30 Hristea C-E / Simion O G
  • Duino Aurisina, Singles W-C10-...
    Stamenkovic, Dunja 11:30 Marchetti, Giorgia
  • Duino Aurisina, Singles W-C10-...
    Huber, Luisa Marie 11:30 Lukacs, Vanda
  • Duino Aurisina, Singles W-C10-...
    Primorac, Iva 11:30 Chakhnashvili Ranzinger, Margalita
  • Netherlands F5, Singles
    Constantinovici, Robert 11:30 Sels, Jelle
  • Netherlands F5, Singles
    Bloemke, Dennis 11:30 King, Darian
  • Netherlands F5, Singles
    Lazov, Alexander 11:30 Griekspoor, Tallon
  • Netherlands F5, Singles
    Mertens, Nico 11:30 Meuffels, Alban
  • Germany F13, Singles
    Valeriano, Alex 11:30 Simon, Tobias
  • Oldenzaal, Singles W-C10-NED-0...
    Wikkerink, Janneke 11:30 Van Der Zwaan, Roos
  • Oldenzaal, Singles W-C10-NED-0...
    Wagemaker, Mandy 11:30 Mina, Brandy
  • Croatia F14, Singles
    Ghedin, Nicola 11:30 Raspudic, Franjo
  • Croatia F14, Singles
    Rumler, Robert 11:30 Reissig, Nicolas
  • Croatia F14, Singles
    Kocevar-Desman, Tom 11:30 Heller, Peter
  • Croatia F14, Singles
    Jastraunig, Lukas 11:30 Godry, Levente
  • Bucharest, Doubles W-C10-ROU-0...
    Bara I M / Fernandez Rabener A 11:40 Constantin L / Truca I
  • Wanfercee-Baulet, Singles W-C1...
    Liebens, Klaartje 12:00 Kerfs, Deborah
  • Finland F3, Singles
    Kontinen, Micke 12:00 Kivijarvi, Timi
  • Austria F8, Singles
    Popko, Dmitry 12:00 Eames, Jake
  • Austria F8, Singles
    Oliveira, Goncalo 12:00 Konecny, Michal
  • Romania F12, Singles
    Dima, Dragos 12:00 Ciorcila, Patrick
  • Romania F12, Singles
    Napolitano, Stefano 12:00 Mirtea, Dragos Cristian
  • Romania F12, Singles
    Sonego, Lorenzo 12:00 Rondoni, Pietro
  • Finland F3, Doubles
    Folie A / Witmeur A 12:00 Wang A / Zheng W
  • Braunschweig, Singles W-C15-GE...
    Zander, Nina 12:00 Korpatsch, Tamara
  • Braunschweig, Singles W-C15-GE...
    Krejsova, Petra 12:00 Baranska, Agata
  • Braunschweig, Singles W-C15-GE...
    Lehnert, Katharina 12:00 Mendesova, Pernilla
  • Braunschweig, Singles W-C15-GE...
    Klasen, Anna 12:00 Simmonds, Chanel
  • Italy F28, Singles
    Brkic, Tomislav 12:00 Caruso, Salvatore
  • Italy F28, Singles
    Basic, Mirza 12:00 Trevisan, Matteo
  • Germany F13, Singles
    Fallert, Florian 12:00 Polanka, Frantisek
  • Belarus F2, Doubles
    Betov S / Bury A 12:00 Andrukhou A / Liutarevich I
  • Belarus F2, Doubles
    Dubrov A / Novikov A 12:00 Duldaev D / Uzhylovsky V
  • Belarus F2, Doubles
    Kolisnyk O / Lebedyn A 12:00 NYS H / Propoggia D
  • Gabon F1, Singles
    Nedunchezhiyan, Jeevan 12:30 Elangovan, Neeraj
  • Austria F8, Singles
    Novak, Dennis 12:30 Miedler, Lucas
  • Gabon F1, Singles
    Indondo Ilongende, Denis 12:30 Ndayishimiye, Hassan
  • Saint-Petersburg, Doubles W-C2...
    Diatchenko V / Kremen I 12:30 Artamonova A / Dzehalevich E
  • Gabon F1, Singles
    Cortes Alcaraz, Aaron 12:30 Barry, Sam
  • Belgium F12, Singles
    Cagnina, Julien 12:30 Scholz, Philipp
  • Belgium F12, Singles
    Plotniy, Andrei 12:30 Meulemans, Stijn
  • Poland F5, Singles
    Torebko, Peter 12:30 Hurkacz, Hubert
  • Poland F5, Singles
    Gadomski, Piotr 12:30 Windahl, Daniel
  • Vinkovci, Singles W-C10-CRO-10...
    Polic, Ema 12:30 Lukas, Tena
  • Vinkovci, Singles W-C10-CRO-10...
    Rudakova, Anastasia 12:30 Radanovic, Dejana
  • Vinkovci, Doubles W-C10-CRO-10...
    Brglez P / Marc M 12:30 Cechova K / Horakova N
  • Belarus F2, Doubles
    Shyla Y / Vasilevski A 12:30 Kryvoy Y / Ratniuk M
  • Saint-Petersburg, Doubles W-C2...
    Kudermetova V / Mironova D 12:40 Lazareva M / Marozava L
  • Saint-Petersburg, Doubles W-C2...
    Danilina A / Pashkova E 12:40 Frolova A / Vasilyeva L
  • Serbia F10, Singles
    Ciric, Nikola 13:00 Commin, Cedrick
  • Serbia F10, Singles
    Djokovic, Marko 13:00 Zlatanovic, Arsenije
  • Serbia F10, Doubles
    Petrovic D / Vucic I 13:00 Milivojevic I / Sucevic L
  • Duino Aurisina, Singles W-C10-...
    Haas, Barbara 13:00 Brescia, Georgia
  • Duino Aurisina, Singles W-C10-...
    Fossa Huergo, Nicole 13:00 Savoretti, Alice
  • Duino Aurisina, Singles W-C10-...
    Korzeniak, Anna 13:00 Nancarrow, Alexandra
  • Netherlands F5, Singles
    De Greef, Arthur 13:00 Dinslaken, Maximilian
  • Netherlands F5, Singles
    De Vroome, Max 13:00 Vagnozzi, Simone
  • Spain F23, Singles
    Amantegui, Javier 13:00 Esteve Lobato, Eduard
  • Spain F23, Singles
    Pereira, Goncalo 13:00 Domingues, Joao
  • Spain F23, Singles
    Toledo Bague, Pol 13:00 Ribeiro Navarrete, Samuel
  • Netherlands F5, Singles
    Negritu, Christoph 13:00 Sidorenko, Alexandre
  • Germany F13, Singles
    Schonenberg, Tom 13:00 Haerteis, Johannes
  • Oldenzaal, Singles W-C10-NED-0...
    Sumova, Diana 13:00 Matviyenko, Lisa
  • Oldenzaal, Singles W-C10-NED-0...
    Schoelink, Jade 13:00 Van Dijkman, Inger
  • Oldenzaal, Singles W-C10-NED-0...
    Silich, Alina 13:00 Bai, Alison
  • Russia F8, Doubles
    Kirillov E / Krasnorutskiy A 13:00 Levine A / Zaitsev A
  • Croatia F14, Doubles
    Draganja T / Sancic A 13:00 Dowson D / Labna R
  • Croatia F14, Doubles
    Celebic L / Melchiorre D 13:00 Kuncik J / Suc D
  • Finland F3, Doubles
    Pollanen A / Pollanen H 13:30 Adaktusson J / Brunstrom J
  • Austria F8, Doubles
    Brunner P / Statzberger T 13:30 Geib D / Pazicky M
  • Austria F8, Doubles
    Mozgovoy A / Wagner S 13:30 Graupner S / Tuksar S
  • Italy F28, Singles
    Donati, Matteo 13:30 Trusendi, Walter
  • Romania F12, Singles
    Mugevicius, Lukas 13:30 Vavassori, Andrea
  • Romania F12, Singles
    Porumb, Ciprian Alexandru 13:30 Ciumac, Andrei
  • Romania F12, Singles
    Ontica, Cosmin 13:30 Horansky, Filip
  • Braunschweig, Singles W-C15-GE...
    Lottner, Antonia 13:30 Pradova, Martina
  • Braunschweig, Singles W-C15-GE...
    Bogoliy, Diana 13:30 Stamatova, Julia
  • Italy F28, Singles
    Koolhof, Wesley 13:30 Cachin, Pedro
  • Wanfercee-Baulet, Singles W-C1...
    Oyen, Sofie 14:00 Michiels, Morgane
  • Gabon F1, Singles
    Surreaux, Arthur 14:00 Chetty, Joshua
  • Gabon F1, Singles
    Gille, Sander 14:00 Anibie, Sylvain
  • Austria F8, Doubles
    Eger D / Weidinger D 14:00 Leljak M / Scheucher N
  • Gabon F1, Doubles
    Ahuja S / Kadry K 14:00 Fynn M / Roelofse R
  • Vinkovci, Doubles W-C10-CRO-10...
    Cesnekova S / Stresnakova K 14:00 Fett J / Lekaj A
  • Braunschweig, Singles W-C15-GE...
    Suvrijn, Jade 14:00 Matteucci, Alice
  • Belgium F12, Singles
    Lescure, Mick 14:00 Forcin, Maxime
  • Belgium F12, Singles
    Geerts, Michael 14:00 Gonzalez Carrasco, Juan Matias
  • Germany F13, Singles
    Ehrat, Sandro 14:00 Blecha, Jan
  • Turkey F28, Singles
    Soke, Cagatay Sami 14:00 Ilkel, Cem
  • Turkey F28, Singles
    Cepak, Nichita 14:00 Fabian, Patrik
  • Turkey F28, Singles
    Lizen, Aswin 14:00 Gomez, Juan Sebastian
  • Poland F5, Doubles
    Kapas A / Koniusz B 14:00 Jedruszczak M / Lutkowski W
  • Poland F5, Doubles
    Gawron M / Panfil G 14:00 Kostin V / Walkow S
  • Turkey F28, Singles
    Pecotic, Matija 14:00 Jhun, Alexander
  • Turkey F28, Singles
    Harvey, Luke Immanuel 14:00 Yuksel, Anil
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-28A
    Fomina, Alona 14:00 Sehovic, Melissa
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-28A
    Yang, Zhaoxuan 14:00 Cruciani, Deborah
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-28A
    Liu, SI QI 14:00 Prenkovic, Linda
  • Duino Aurisina, Singles W-C10-...
    Ditlev, Martine 14:30 Leweurs, Angela
  • Netherlands F5, Singles
    Wunner, Matthias 14:30 Van Der Lans, Fabian
  • Netherlands F5, Singles
    Griekspoor, Scott 14:30 Sporken, Moos
  • Spain F23, Singles
    Taberner, Carlos 14:30 Martos Gornes, Sergio
  • Netherlands F5, Singles
    Lootsma, Niels 14:30 Pel, David
  • Netherlands F5, Singles
    Arends, Sander 14:30 Bonapart, Sebastiaan
  • Netherlands F5, Singles
    Mijic, Ivo 14:30 Mertens, Yannick
  • Germany F13, Singles
    Ritschard, Alexander 14:30 Netuschil, Marvin
  • Oldenzaal, Singles W-C10-NED-0...
    Morderger, Yana 14:30 Scheepens, Jainy
  • Braunschweig, Singles W-C15-GE...
    Engelmann, Jil Nora 14:30 Saez Larra, Olga
  • Vinkovci, Singles W-C10-CRO-10...
    Dukic, Dajana 14:30 Husaric, Anita
  • Vinkovci, Singles W-C10-CRO-10...
    Bacic, Barbara 14:30 Mekovec, Iva
  • Croatia F14, Doubles
    Jastraunig L / Reissig N 14:30 Dadic S / Mandic F
  • Croatia F14, Doubles
    Heller P / Hutterer G 14:30 Kekez D / Rath M
  • Serbia F10, Doubles
    Jotovski T / Rakic S 15:00 Grbic F / Tepavac M
  • Serbia F10, Doubles
    Bjelica I / Zekic M 15:00 Jandric D / Jankovic M
  • Serbia F10, Doubles
    Djokovic D / Dzaleta N 15:00 Sabanov I / Sabanov M
  • Duino Aurisina, Doubles W-C10-...
    Chakhnashvili-Ranzinger M / Ferrando C 15:00 Petrei M / Pribaz S
  • Italy F28, Singles
    Reuter, Yannik 15:00 Michalicka, Marek
  • Italy F28, Doubles
    Borgo F / Speronello M 15:00 Caruso S / Fago M
  • Argentina F14, Singles
    Lipovsek Puches, Tomas 15:00 Kestelboim, Mariano
  • Argentina F14, Singles
    Casanova, Hernan 15:00 Galarza, Juan Ignacio
  • Argentina F14, Singles
    Ficovich, Juan Pablo 15:00 Amado, Juan-Pablo
  • Argentina F14, Singles
    Portmann, Leandro 15:00 Kicker, Nicolas
  • Gabon F1, Doubles
    Barry S / Nedunchezhiyan J 15:30 Dahiya J / Elangovan N
  • Gabon F1, Doubles
    Ndayishimiye H / Surreaux A 15:30 Chetty J / Forchap D C
  • Gabon F1, Doubles
    Jakhoukh A / Lebendje W 15:30 Castro M / Gille S
  • Romania F12, Doubles
    Salaba L / Satral J 15:30 Mensurado V / Silva F
  • Romania F12, Doubles
    Grigoriu P / Paval C 15:30 Giurgiu I-A / Jecan M-A
  • Romania F12, Doubles
    Garzelli F / Torroni G 15:30 Gheorghe L / Merzuki M A
  • Romania F12, Doubles
    Sulea T C / Tatomir L G 15:30 Carpen A-D / Safranek V
  • Spain F23, Singles
    Arauzo-Martinez, Juan-Samuel 15:30 Lopez Jaen, Miguel Angel
  • Spain F23, Singles
    PLA Malfeito, Jaume 15:30 Vega Hernandez, David
  • Turkey F28, Singles
    Jankovits, Yannick 15:30 Yurtacan, Efe
  • Poland F5, Doubles
    Gadomski P / Smola M 15:30 Mansson M / Windahl D
  • Turkey F28, Singles
    Thomson, Bjorn 15:30 Duberville, Olivier
  • Poland F5, Doubles
    Hurkacz H / Kowalczyk M 15:30 Jebavy R / Sikora A
  • Turkey F28, Singles
    Thornton-Brown, Adam 15:30 Erguden, Umud Baris
  • Turkey F28, Singles
    Nastasi, Ugo 15:30 Ziganshin, Robert
  • Vinkovci, Doubles W-C10-CRO-10...
    Barzo L / Bukta A 15:30 Kovacevic J / Stosic A
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-28A
    Dean, Eleanor 15:30 Arcidiacono, Federica
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-28A
    Pietroiu, Ioana Diana 15:30 Wang, Yan
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-28A
    Virtanen, Eveliina 15:30 Nunome, Chihiro
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-28A
    Uebelhoer, Caroline 15:30 Toljan, Janina
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Sasnovich, Aliaksandra 16:00 Bychkova, Ekaterina
  • Wanfercee-Baulet, Doubles W-C1...
    BUA T / Seguel D 16:00 Khazaniuk D / Korashvili O
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Cadar, Elena Teodora 16:00 Lukic, Vojislava
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Daw, Leah 16:00 Mfoumouangana, Gloire
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Martinez Martinez, Maria 16:00 Bruzzone, Giulia
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Ladurner, Jasmin 16:00 Morgina, Anna
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Desein, Niels 16:00 Elias, Gastao
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Daniel, Taro 16:00 Androic, Toni
  • Finland F3, Doubles
    Corbitt A / Solberg C 16:00 Huurinainen S / Kiuru J
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Paszek, Tamira 16:00 Pavlovic, Irena
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Hernandez, Oscar 16:00 Andreozzi, Guido
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Panova, Alexandra 16:00 Chirico, Louisa
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Bagnis, Facundo 16:00 Marcora, Roberto
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Polansky, Peter 16:00 Mecir, Miloslav
  • Netherlands F5, Singles
    Middelkoop, Matwe 16:00 Kaczynski, Kevin
  • Netherlands F5, Singles
    Matic, Nico 16:00 Obry, Julien
  • Netherlands F5, Singles
    Lestienne, Constant 16:00 De Goeijen, Bobbie
  • Braunschweig, Doubles W-C15-GE...
    Perrin C / Simmonds C 16:00 Baranska A / Bosio V
  • Oldenzaal, Singles W-C10-NED-0...
    Van De Graaf, Gabriela 16:00 Sarrazin, Laetitia
  • Germany F13, Doubles
    Schonenberg T / Zynga L 16:00 Obert A / Woerner P
  • Oldenzaal, Singles W-C10-NED-0...
    Steur, Julyette Maria Josephine 16:00 Wachaczyk, Julia
  • Oldenzaal, Singles W-C10-NED-0...
    Rikkert, Maurien 16:00 Niketta, Sina
  • Braunschweig, Doubles W-C15-GE...
    Gabric A / Rueffer L 16:00 Klasen A / Klasen C
  • Braunschweig, Doubles W-C15-GE...
    Korpatsch T / Pradova M 16:00 Leykina P / Shinikova I
  • Brazil F8, Singles
    Lopes, Thiago 16:00 Escobar, Idio
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Kerkhove, Lesley 16:00 Duan, Ying-Ying
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Abduraimova, Nigina 16:00 Kania, Paula
  • Brazil F8, Singles
    Aguilar, Jorge 16:00 Sorgi, Joao Pedro
  • Vinkovci, Doubles W-C10-CRO-10...
    Curovic T / Rebersak P 16:00 Faber T / Palcic S
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Duckworth, James 16:00 Escobedo, Ernesto
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Russell, Michael 16:00 Darcis, Steve
  • New Haven, USA, Doubles
    Black C / Mirza S 16:00 Garcia C / Niculescu M
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Brianti, Alberta 16:00 Shapatava, Sofia
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Zhu, Lin 16:00 Rodionova, Arina
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Lucic-Baroni, Mirjana 16:00 Falconi, Irina
  • Duino Aurisina, Doubles W-C10-...
    Huber L M / Stemmer S 16:30 Chiesa D / Segarelli F
  • Germany F13, Singles
    Trinker, Bastian 16:30 Wagner, Hannes
  • Belgium F12, Singles
    Choinski, Jan 16:30 Perez Sanz, David
  • Belgium F12, Doubles
    Cagnina J / Salman O 16:30 De Weerdt O / Meulemans S
  • Italy F28, Doubles
    Koolhof W / Motti A 16:30 Picco F / Trusendi W
  • Italy F28, Doubles
    GIL F / Giustino L 16:30 Basic M / Brkic T
  • Braunschweig, Doubles W-C15-GE...
    Chimura N / Lehnert K M 16:30 Lehmann V / Pedersen M
  • Argentina F14, Singles
    Descotte, Matias Franco 16:30 Ameal, Juan Ignacio
  • Argentina F14, Singles
    Grimolizzi, Gaston-Arturo 16:30 Perez Mota, Mauricio
  • Argentina F14, Singles
    Arreche, Nicolas Alberto 16:30 Paz, Juan Pablo
  • Argentina F14, Singles
    Makiguchi, Ryusei 16:30 Ribera, Gonzalo Agustin
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Rodionova, Anastasia 17:00 De Vroome, Indy
  • Ecuador F3, Singles
    Reyes Plua, Jorman Gustavo 17:00 Busch, Julian
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Hogenkamp, Richel 17:00 Linette, Magda
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Amanmuradova, Akgul 17:00 Pfizenmaier, Dinah
  • Ecuador F3, Singles
    Venere, Tomas 17:00 Smith, Connor
  • Ecuador F3, Singles
    Aubone, Jean-Yves 17:00 Iliev, Juan Ignacio
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Siegemund, Laura 17:00 Garcia Vidagany, Beatriz
  • Duino Aurisina, Doubles W-C10-...
    Nancarrow A / Totka N 17:00 Samsonova L / Sartori G
  • Colombia F3, Singles
    Amiri, Farzin Danny 17:00 Arevalo-Gonzalez, Marcelo
  • Colombia F3, Singles
    De Paula, Fabiano 17:00 Ramirez, Cesar
  • Colombia F3, Singles
    Bendeck, Jose Daniel 17:00 Mena, Facundo
  • Colombia F3, Singles
    Spir, Juan Carlos 17:00 O'Brien, Dean
  • Winnipeg, Singles W-C25-CAN-02...
    Mayr-Achleitner, Patricia 17:00 Baric, Nives
  • Winnipeg, Singles W-C25-CAN-02...
    Alves, Maria Fernanda 17:00 Mills, Danielle
  • Winnipeg, Singles W-C25-CAN-02...
    Boulter, Katie 17:00 Ivanova, Dasha
  • Winnipeg, Singles W-C25-CAN-02...
    Bhargava, Anamika 17:00 Eto, Naoko
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Muhammad, Asia 17:00 Pervak, Ksenia
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Rogowska, Olivia 17:00 Barrois, Kristina
  • Canada F8, Singles
    Kwiatkowski, Thai-Son 17:00 Krueger, Mitchell
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Mestach, AN Sophie 17:00 Hlavackova, Andrea
  • Canada F8, Singles
    Novikov, Dennis 17:00 Peliwo, Filip
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-28A
    De Bernardi C / Tsuji K 17:00 Collie N / Tehrani T
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Vanni, Luca 17:00 Altamirano, Collin
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Fritz, Taylor Harry 17:00 Mertl, Jan
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    WU, DI 17:00 Melzer, Gerald
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Souza, Joao Olavo 17:00 Marchenko, Illya
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Petzschner, Philipp 17:00 Podlipnik-Castillo, Hans
  • Ecuador F3, Singles
    Turini, Thales 17:00 Zeballos, Federico
  • Wanfercee-Baulet, Singles W-C1...
    Brabant, Margaux 17:30 Khromacheva, Irina
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Dart, Harriet 17:30 Fujioka, Nozomi
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Geukens, Britt 17:30 Abou Zekry, Ola
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Myers, Abbie 17:30 Rana, Shweta
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Williams, Claudia 17:30 Sabljarevic, Teodora
  • Duino Aurisina, Singles W-C10-...
    Balducci, Alice 17:30 Turati, Bianca
  • Spain F23, Singles
    Martinez, Mateo Nicolas 17:30 Semmler, Miguel
  • Brazil F8, Singles
    Magalhaes Hueb De Menezes, Joao Lucas 17:30 Hocevar, Ricardo
  • Winston Salem, USA
    Janowicz, Jerzy 18:00 Roger-Vasselin, Edouard
  • Spain F23, Doubles
    Completo A / Lourenco D 18:00 Martos Gornes S / Toledo Bague P
  • Belgium F12, Singles
    Gigounon, Germain 18:00 Bogaerts, Romain
  • Italy F28, Doubles
    Civarolo M / Donati M 18:00 Frigerio L / Trevisan M
  • Brazil F8, Singles
    Jarry, Nicolas 18:00 Miele, Andre
  • Argentina F14, Doubles
    Galarza J I / Lipovsek Puches T 18:00 Casanova H / Kicker N
  • Argentina F14, Doubles
    Amado J-P / Torre E A 18:00 Arus R / De Gregorio N A
  • Netherlands F5, Singles
    Van Der Duim, Antal 18:15 Van Terheijden, Tim
  • Spain F23, Singles
    Gakhov, Ivan 18:15 Roca Batalla, Oriol
  • Oldenzaal, Singles W-C10-NED-0...
    Stokke, Melanie 18:15 Luttikhuis, Nikki
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Sugita, Yuichi 18:15 Puetz, Tim
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Viola, Matteo 18:15 Herbert, Pierre Hugues
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Bachinger, Matthias 18:15 Collarini, Andrea
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Sousa, Pedro 18:15 Menendez-Maceiras, Adrian
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Fabbiano, Thomas 18:15 Kudryavtsev, Alexander
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Alund, Martin 18:15 Clezar, Guilherme
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Tatishvili, Anna 18:15 Hibino, Nao
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Kichenok, Lyudmyla 18:20 Duque Marino, Mariana
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Berankis, Ricardas 18:20 Mcdonald, Mackenzie
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Imanishi, Miharu 18:20 Allertova, Denisa
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Siniakova, Katerina 18:20 Eikeri, Ulrikke
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Martic, Petra 18:20 Krunic, Aleksandra
  • Ecuador F3, Singles
    Escobar, Gonzalo 18:30 Kohen, Alan
  • Ecuador F3, Singles
    Lacalle, Eduardo 18:30 Echazu, Mauricio
  • Winnipeg, Doubles W-C25-CAN-02...
    Afuang Haro T / Chen C 18:30 LEE S / Tennant M
  • Colombia F3, Singles
    Barrientos, Nicolas 18:30 Benitez Chavarriaga, Juan Manuel
  • Colombia F3, Singles
    Martinez, Luis David 18:30 Llompart, Alex
  • Colombia F3, Singles
    Gard, Catalin-Ionut 18:30 Salamanca Caicedo, Carlos
  • Colombia F3, Singles
    Bernardi, Pedro 18:30 Mina, Gianni
  • Winnipeg, Singles W-C25-CAN-02...
    Johanson, Rosie 18:30 Albanese, Lauren
  • Canada F8, Singles
    Kylar, Kevin 18:30 Larson, Tony
  • Canada F8, Singles
    Ghinda, Iancu-Lustinian 18:30 Jones, Greg
  • Canada F8, Singles
    Myneni, Saketh 18:30 Jasika, Omar
  • Canada F8, Singles
    Seeberger, Matt 18:30 Clayton, Scott
  • Ecuador F3, Singles
    Sanchez Montemayor, Manuel 18:30 Sanchez, Rodrigo
  • Wanfercee-Baulet, Doubles W-C1...
    Celik S / Eraydin B 19:00 Esen H / Esen L
  • New Haven, USA
    Wozniacki, Caroline 19:00 Giorgi, Camila
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Ottomano, Sara 19:00 Munozova, Anette
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Bavisetti, Sowjanya 19:00 LU, Jiaxi
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Payet, Pauline 19:00 Esteve Mendez, Olga
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Andrady, Arantxa 19:00 WU, HO Ching
  • Brazil F8, Singles
    Dischinger, Eduardo 19:00 Sakamoto, Pedro
  • Rosarito, Singles W-C10-MEX-08...
    Koch-Benvenuto, Andrea 19:00 Kukharchuk, Nika
  • Rosarito, Singles W-C10-MEX-08...
    Benotto, Alyza 19:00 Cercone, Alexandra
  • Rosarito, Singles W-C10-MEX-08...
    Zacarias, Marcela 19:00 Mcquaid, Riley
  • Rosarito, Singles W-C10-MEX-08...
    Rosas Alvarado, Graciela Patricia 19:00 Okuno, Ayaka
  • Winston Salem, USA
    Nieminen, Jarkko 19:00 Goffin, David
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Konjuh, Ana 19:00 Radwanska, Urszula
  • Brazil F8, Singles
    Cunha, Henrique 19:30 Cavalheiro, Nicolas
  • Argentina F14, Doubles
    Descotte M F / Massonneau M 19:30 Ameal J I / Kestelboim M
  • Argentina F14, Doubles
    Capalbo F / Ficovich J P 19:30 Gennaro D / Portmann L
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Carballes Baena, Roberto 19:30 Williams, Rhyne
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Barty, Ashleigh 19:35 Lertcheewakarn, Noppawan
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Coric, Borna 19:35 De Bakker, Thiemo
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Velotti, Agustin 19:35 Chung, Hyeon
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Gombos, Norbert 19:35 Krajicek, Austin
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Grigelis, Laurynas 19:35 Bhambri, Yuki
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Mcgee, James 19:35 Lama, Gonzalo
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Zhang, ZE 19:35 Delic, Mate
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Eguchi, Misa 19:35 Lim, Alize
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Hsieh, Su-Wei 19:35 Buyukakcay, Cagla
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Abanda, Francoise 19:35 Mitu, Cristina-Andreea
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Kovinic, Danka 19:40 Whoriskey, Caitlin
  • Ecuador F3, Singles
    Endara, Ivan 20:00 Banzer, Rodrigo
  • Ecuador F3, Doubles
    Aubone J-Y / Smith C 20:00 Galan Riveros D E / KU Meza A
  • Ecuador F3, Doubles
    Busch J / Mignani K A 20:00 Silva C / Turini T
  • New Haven, USA, Doubles
    Riske A / Vandeweghe C 20:00 Jurak D / Moulton-Levy M
  • Colombia F3, Doubles
    O'Brien D / Spir J-C 20:00 Espinel J / Ruiz Naranjo M A
  • Winnipeg, Singles W-C25-CAN-02...
    Robillard-Millette, Charlotte 20:00 Liang, Gloria
  • Winnipeg, Singles W-C25-CAN-02...
    Nelson, Alexis 20:00 Todd, Parris
  • Winnipeg, Singles W-C25-CAN-02...
    Patrascu, Maria 20:00 Hibi, Mayo
  • Canada F8, Singles
    Thompson, Jordan 20:00 Uspensky, Dennis
  • Canada F8, Singles
    Broady, Liam 20:00 Nguyen, Daniel
  • Canada F8, Singles
    Podesta, Nicolas 20:00 Mott, Blake
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Frank, Mitchell 20:15 Kozlov, Stefan
  • New Haven, USA
    Peng, Shuai 20:20 Muguruza Blanco, Garbine
  • Italy F28, Singles
    Licciardi, Pietro 20:30 Lamasine, Tristan
  • Mexico F9, Singles
    Dome, Andre 20:30 Mclachlan, Ben
  • Mexico F9, Singles
    Ramirez Utermann, Carlos 20:30 Gallardo Valles, Miguel
  • Mexico F9, Singles
    Patino, Luis 20:30 Siller, Rogelio
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Chan, Yung-Jan 20:50 Dominguez Lino, Lourdes
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Wang, Jimmy 20:50 Evans, Daniel
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Bozoljac, Ilija 20:50 Fucsovics, Marton
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Cipolla, Flavio 20:50 Singh, Sanam
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Beck, Andreas 20:50 Bourgue, Mathias
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Kulichkova, Elizaveta 20:55 Foretz, Stephanie
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Arruabarrena-Vecino, Lara 20:55 Ozaki, Risa
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Kolar, Nastja 20:55 Vankova, Katerina
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Rodina, Evgeniya 20:55 Wang, Qiang
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Krajicek, Michaella 20:55 Dolonc, Vesna
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Fischer, Martin 20:55 Ram, Rajeev
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Gavrilova, Daria 20:55 Majeric, Tadeja
  • Winston Salem, USA
    Garcia-Lopez, Guillermo 21:00 Young, Donald
  • Winston Salem, USA
    LU, Yen-Hsun 21:00 Granollers, Marcel
  • Winston Salem, USA
    Mahut, Nicolas 21:00 Seppi, Andreas
  • New Haven, USA, Doubles
    Dellacqua C / Voegele S 21:20 Klepac A / Soler-Espinosa S
  • Ecuador F3, Doubles
    Escobar G / Sanchez R 21:30 Barros M / Iliev J I
  • Ecuador F3, Doubles
    Kohen A / Quiroz D 21:30 Echazu M / Zeballos F
  • Winnipeg, Doubles W-C25-CAN-02...
    Molnar S / O'Neill J 21:30 Baric N / Noury T
  • Colombia F3, Doubles
    Arevalo-Gonzalez M / Ramirez C 21:30 Amiri F D / Mina G
  • Colombia F3, Doubles
    Benitez Chavarriaga J M / Mantilla F 21:30 Gard C-I / Mena F
  • Colombia F3, Doubles
    Bendeck J D / Cordonnier G 21:30 Martinez L D / Salamanca Caicedo C
  • Winnipeg, Singles W-C25-CAN-02...
    Smith, Kristina N 21:30 Zhao, Carol
  • Winnipeg, Doubles W-C25-CAN-02...
    Alves M-F / Bhargava A 21:30 Boulter K / Wallace I
  • Canada F8, Singles
    Bambridge, Luke 21:30 Nicholls, Shane
  • Canada F8, Doubles
    Juneau I / Peliwo F 21:30 De Voest R / Seeberger M
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Karatantcheva, Sesil 21:35 Oudin, Melanie
  • New Haven, USA
    Petkovic, Andrea 21:40 Flipkens, Kirsten
  • Brazil F8, Singles
    Sant'Anna, Bruno 22:00 Neis, Fabricio
  • Brazil F8, Doubles
    Magalhaes Hueb De Menezes J / Russi E 22:00 Miele A / Tsuchiya A
  • Brazil F8, Doubles
    Dias M V D S / Escobar I 22:00 Aguilar J / Jarry N
  • Rosarito, Doubles W-C10-MEX-08...
    Failla J / Robinson C 22:00 Azaeva L / Kukharchuk N
  • Rosarito, Doubles W-C10-MEX-08...
    Benotto A / Perez J 22:00 Cercone A / Guarachi A
  • Rosarito, Doubles W-C10-MEX-08...
    Neffa De Los Rios A P / Wang D N 22:00 Clark E / Okuno A
  • Mexico F9, Singles
    Digiulio, Joseph 22:00 Garza, Daniel
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Pella, Guido 22:05 Millot, Vincent
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Albot, Radu 22:05 Burquier, Gregoire
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Kumkhum, Luksika 22:10 Kuwata, Hiroko
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Witthoeft, Carina 22:10 Brady, Jennifer
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Vogt, Stephanie 22:10 Vasylyeva, Anastasiya
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Vinogradova, Polina 22:10 Zanevska, Maryna
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Ward, James 22:10 Setkic, Aldin
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Travaglia, Stefano 22:10 Przysiezny, Michal
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Smethurst, Daniel 22:10 Kravchuk, Konstantin
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Coppejans, Kimmer 22:10 Bogomolov Jr, Alex
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Minella, Mandy 22:10 Kozlova, Kateryna
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    EL Tabakh, Heidi 22:15 Crawford, Samantha
  • Winston Salem, USA
    Andujar, Pablo 22:20 Rosol, Lukas
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Ito, Tatsuma 22:50 Tiafoe, Francis
  • Winston Salem, USA
    Querrey, Sam 23:00 Anderson, Kevin
  • Canada F8, Doubles
    Krueger M / Kwiatkowski T-S 23:00 Larson T / Mccoy W
  • Canada F8, Doubles
    Davies C / Dilello T 23:00 Kutrovsky D / Myneni S
  • Canada F8, Singles
    Daniell, Marcus 23:00 Fratangelo, Bjorn
  • Canada F8, Singles
    Milton, Joshua 23:00 Bester, Philip
  • Winston Salem, USA, Doubles
    Monroe N / Young D 23:00 Mergea F / Sousa J
  • Brazil F8, Singles
    Laranja, Augusto 23:30 Romboli, Fernando
  • Rosarito, Doubles W-C10-MEX-08...
    Rodriguez V / Zacarias M 23:30 Alexander Ozuna C / Leon S
  • Mexico F9, Doubles
    Gallardo-Valles M / Hach Verdugo H 23:30 Chaplin J / Mclachlan B
  • Mexico F9, Doubles
    Colorado M / Tajonar A 23:30 Argote L M / Martinez R
  • Mexico F9, Doubles
    Moreno Figueroa A / Siller R 23:30 Resendiz Dominguez M / Rosas-Zarur R-I

Ne voli neistomišljenike

Tomislav Karadžić: Rat novinarima!

Fudbal

Autor:

Fudbalski gospodar Srbije posle reizbora na mesto predsednika FSS najavio obračun s nepodobnim sredstvima javnog informisanja

Tomislav Karadžić, FSS, reizbor, predsednik FSS, obračun, pretnje, novinari,

Tole spremio šlem za ljutu bitku

Opet novinari krivi za sve!
Predsednik Fudbalskog saveza Srbije Tomislav Karadžić dobio je juče novi četvorogodišnji mandat, a kao jedan od svojih osnovnih ciljeva zacrtao je obračun s pojedinim dnevnim listovima. Tole nije naglasio o kojim novinama je reč, ali je istakao da će formirati tim čiji će jedini posao biti da spreči takvo pisanje medija.

- Postoje mediji koji su korektni i s kojima želim da poboljšam saradnju, ali i dva lista koja pišu neistine, a ja se zahvaljujem ostalima što nisu puštali takve stvari. Od danas ćemo formirati tim koji će se baviti njima kako bismo sprečili iznošenje laži. Shvatam da novine moraju da se prodaju, ali neka razmisle da li će više zaraditi na prodaji ili platiti kad im stigne kazna - rekao je Karadžić i dodao:

- Svim snagama pokušavaju da devalviraju ovu skupštinu i to je cirkus, gde se veoma teško snalazim. Neverovatno je koji bolesni um priča o nameštanju međunarodnih utakmica. Čitam te članke i smeškam se. Eto, ukoliko je jedan odsto toga tačno, momentalno ću podneti ostavku i nikada više neću otići na utakmicu. Ne znam ko kreira te priče i ko stoji iza njih, ali zbog njih nije ni čudo što me navijači proganjaju i na stadionima mi viču svašta.

Svi za, niko protiv zoom Svi za, niko protiv
Terzić, Jovičić i Binić zoom Terzić, Jovičić i Binić

Terza prisutan, zvezdaša nema

Skupštini su prisustvovala 62 delegata, među kojima su se našli Zvezdan Terzić, Dragiša Binić, Ratomir Babić, ali izuzev Dušana Savića, nije viđen niko iz Crvene zvezde. 

Karadžić je rekao da su obavljeni razgovori s predstavnicima crveno-belih i da su za njih ostavljena dva mesta u Izvršnom odboru, a oni će naknadno biti imenovani.

EP možda i u Srbiji

Tomislav Karadžić je na jučerašnjoj skupštini konstituisao deo Izvršnog odbora, dok će deo biti dopunjen kasnije, najavio je uvođenje reda u trenersku i sudijsku organizaciju, produžio je mandat generalnom sekretaru Zoranu Lakoviću, a najavio je i izgradnju nacionalnog stadiona. On tvrdi da će, u slučaju da se ispuni predlog predsednika UEFA Mišela Platinija, po kojem bi EP 2020. godine organizovalo 12 ili 13 zemalja, uz izgradnju novog objekta Srbija dobila priliku da bude jedan od suorganizatora.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (14)

Pošaljite komentar 

Popularni komentari

  • Rade

    Rade

    Da Bajo,bedno da ne moze bednije da bude.Jos bih dodao,kad cujem ime Karadzic,Djoric...muka mi pripadne i podje mi kiselina na ....

    16 Odgovori 
  • kiza-DE

    kiza-DE

    U kom svetu ti zivis covece. Ako te covekom mogu nazvati.
    Kakav nacionalan stadion? Ko ce tu da igra? Koji sport? Fudbal??? Pa to moraju prvo da nauce. Ti se smejes nekom i ti ces da dovedes novinare i novine u red?
    Reprezentacija igra losije od klinaca iz moje ulice a ovaj lik prica o kamionima-avionima.
    i opet pitam: u kom svetu ti zivis?

    16 Odgovori 
  • Baja

    Baja

    Bedno, da je ovakav lik na čelu FSS. Oni se održavaju diktaturom i strahovladom.

    16 Odgovori 

Poslednji komentar

  • zvezdan

    zvezdan

    Vala bas sve je vazda tako...

    2 Odgovori 

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Pasivno smo posmatrali dešavanja u EU, sad je mečka zaigrala pred našim vratima Dušan Proroković

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!