• Varna, Singles Qualifying W-C1...
    Tatarus, Gabriela Nicole 1 3 7 0 1 1 Ocheva, Victoria 2 6 5 6 2 2
  • Algiers, Singles W-C15-ALG-01A
    Sahli, Sihem 2 7 3 6 2 2 Moroi, Cristina 1 6 6 4 1 1
  • Algiers, Singles W-C15-ALG-01A
    Konig, Pia 2 5 6 6 2 2 Benaissa, Amira 1 7 4 1 1 1
  • Varna, Singles Qualifying W-C1...
    Ciufrila, Raluca 11:20 Gheorghita, Ioana
  • Clermont-Ferrand, Singles Qual...
    Lizarazo, Yuliana 1 4 7 1 1 Poncetta, Emmanuelle 1 6 6 0 1
  • France F20, Singles
    Podzus, Janis 12:00 Schonenberg, Tom
  • France F20, Singles
    Wagner, Bastian 12:00 Grenier, Hugo
  • Wuhan, China
    Barthel, Mona 2 6 7 2 2 Peng, Shuai 0 2 6 0 0
  • Italy F33, Doubles
    Colella A / Mastrelia A 1 5 6 7 1 1 Cutuli M / Ocleppo J 2 7 4 10 2 2
  • Podgorica, Singles W-C25-MNE-0...
    Savic, Ana 1 6 7 1 Alibalic, Nina 1 7 5 1
  • Kuala Lumpur, Malaysia
    Moriya, Hiroki 0 6 1 0 0 Dodig, Ivan 2 7 6 2 2
  • Sibiu, Romania, Doubles
    Eysseric J / Riba P 12:30 Gawron M / Panfil G
  • Italy F33, Doubles
    Garzelli F / Pellegrino A 2 2 6 10 2 2 Frigerio L / Ghedin N 1 6 2 2 1 1
  • Podgorica, Singles W-C25-MNE-0...
    Diatchenko, Vitalia 1 6 4 1 Mekovec, Iva 0 4 2 0
  • Podgorica, Singles W-C25-MNE-0...
    Haddad Maia, Beatriz 1 6 4 1 Husaric, Anita 0 0 1 0
  • Kenitra, Morocco
    Menendez-Maceiras, Adrian 0 6 0 Travaglia, Stefano 0 6 0
  • Kenitra, Morocco, Doubles
    Dzumhur D / Pavlasek A 2 6 6 2 2 Hossam K / Safwat M 0 2 3 0 0
  • Italy F33, Doubles
    Fago M / Mazzella M 1 7 0 1 Moroni G M / Roncalli S 0 5 1 0
  • Algiers, Singles W-C15-ALG-01A
    Boukezzi, Fatima Zohra 1 6 4 1 Riley, Alexandra 0 3 3 0
  • Shenzhen, China
    Delbonis, Federico 0 3 0 Monaco, Juan 0 5 0
  • France F20, Singles
    Walch, Antoine 13:30 Le Boulch, Thomas
  • France F20, Doubles
    Espinosa Muller G / Messin G 13:30 Karlovskiy E / Napolitano S
  • Clermont-Ferrand, Singles Qual...
    Ramialison, Irina 0 4 0 Van Cauter, Anais 0 5 0
  • Varna, Doubles W-C10-BUL-01A
    Shinikova I / Terziyska J 1 6 1 1 Georgieva N / Trifonova T 0 2 2 0
  • Algiers, Singles W-C15-ALG-01A
    Wang, Xi-Yao 13:40 Halo, Assia
  • Orleans, France
    Lamasine, Tristan 0 1 0 Stakhovsky, Sergiy 0 2 0
  • Kenitra, Morocco
    Ahouda, Amine 0 1 0 Chakrouni, Ayoub 0 1 0
  • Sibiu, Romania
    Brkic, Tomislav 14:00 Smirnov, Artem
  • Sibiu, Romania
    Basilashvili, Nikoloz 14:00 Cipolla, Flavio
  • Sweden F5, Singles
    Ning, Yuqing 0 0 0 Sekulic, Milos 0 1 0
  • Sweden F5, Singles
    Burton, Lewis 0 0 Rasmussen, Robert 0 0
  • Sweden F5, Singles
    Eriksson, Markus 14:00 Ivashka, Ilya
  • Algiers, Singles W-C15-ALG-01A
    Rigozzi, Chantelle 0 0 0 Cazeaux, Amandine 0 1 0
  • Podgorica, Doubles W-C25-MNE-0...
    Herdzelas D / Stojanovic N 14:00 KAN V / Sramkova R
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-16A
    Uebelhoer, Caroline 14:00 Eccel, Sara
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-16A
    Stefanou, Agni 14:00 Ferrer-Suarez, Ines
  • Varna, Doubles W-C10-BUL-01A
    Kolb M / Kolb N 14:00 Radeva P / Raykova T
  • Varna, Doubles W-C10-BUL-01A
    Emulina D-E / Husak R 14:00 Buzean D / Platon R
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-16A
    Brown, Lucy 0 0 Atucha Gomez, Ainhoa 0 0
  • Wuhan, China
    Sharapova, Maria 14:15 Kuznetsova, Svetlana
  • Italy F33, Doubles
    Trusendi W / Volante M 14:15 Borella F / Stefanini J
  • Italy F33, Doubles
    Rexach-Itoiz C / Segarelli E A 14:15 DI Ienno D / Vilardo F
  • Podgorica, Doubles W-C25-MNE-0...
    Kulova J / Novakovic M 14:15 Kulova A / Raickovic D
  • Clermont-Ferrand, Singles Qual...
    O'Neill, Jillian 14:15 Bacquie, Alice
  • Kuala Lumpur, Malaysia
    Krajinovic, Filip 14:20 Daniel, Taro
  • Kenitra, Morocco, Doubles
    Karatsev A / Zaitcev A 14:20 Borgo F / Viola M
  • Sibiu, Romania
    Starace, Potito 14:40 Gheorghe, Lucian
  • Italy F33, Doubles
    Kalambay J / Perret L 14:40 Mager G / Oliveira G
  • Kenitra, Morocco
    Carballes Baena, Roberto 14:50 Ramirez Hidalgo, Ruben
  • Porto Alegre, Brazil
    Zormann DA Silva, Marcelo 15:00 Garin, Christian
  • Porto Alegre, Brazil
    King, Darian 15:00 Pereira, Jose
  • Porto Alegre, Brazil
    De Paula, Fabiano 15:00 Becker, Richard
  • Porto Alegre, Brazil
    Andreozzi, Guido 15:00 Klec, Ivo
  • Porto Alegre, Brazil
    Kicker, Nicolas 15:00 Schwartzman, Diego Sebastian
  • Porto Alegre, Brazil
    Sikora, Adrian 15:00 Neis, Fabricio
  • Porto Alegre, Brazil
    Berlocq, Carlos 15:00 Collarini, Andrea
  • Porto Alegre, Brazil
    Ghem, Andre 15:00 Arguello, Facundo
  • Porto Alegre, Brazil
    Michon, Axel 15:00 Russi, Eduardo
  • Italy F33, Doubles
    De Goeijen B / Janvier M 15:00 Binaghi R / Caddeo F
  • France F20, Singles
    Boltz, Sebastien 15:00 Zynga, Lennart
  • France F20, Doubles
    Karcher H / Krusinski L 15:00 Courtalon M / Fassbender B
  • Porto Alegre, Brazil, Doubles
    Bagnis F / Schwartzman D S 15:00 Kicker N / Turini T
  • Porto Alegre, Brazil, Doubles
    Clezar G / Neis F 15:00 Dutra DA Silva D / Sakamoto P
  • Porto Alegre, Brazil, Doubles
    Alund M / Zampieri C 15:00 Elias G / Michon A
  • Porto Alegre, Brazil, Doubles
    Becker R / Gaio F 15:00 Lopes T / Severino C
  • Porto Alegre, Brazil, Doubles
    Walendowsky J / Zormann DA Silva M 15:00 Andreozzi G / Duran G
  • Clermont-Ferrand, Singles Qual...
    Remondina, Anna-Giulia 15:00 Fayol, Clemence
  • Orleans, France
    Millot, Vincent 15:10 Marti, Yann
  • Kenitra, Morocco
    Ramos, Albert 15:15 Krstin, Pedja
  • Sweden F5, Singles
    Bossel, Adrien 15:30 Salisbury, Joe
  • Sweden F5, Singles
    Rosenholm, Patrik 15:30 Johansson, Morgan
  • Sweden F5, Singles
    Bettles, Andrew 15:30 Solberg, Christoffer
  • Porto Alegre, Brazil, Qualifyi...
    Romboli, Fernando 15:30 Lopes, Thiago
  • Porto Alegre, Brazil, Qualifyi...
    Dutra DA Silva, Daniel 15:30 Duran, Guillermo
  • Porto Alegre, Brazil, Qualifyi...
    Zampieri, Caio 15:30 Gutierrez, Oscar Jose
  • Porto Alegre, Brazil, Qualifyi...
    Magalhaes Hueb De Menezes, Joao Lucas 15:30 Brandao, Filipe
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-16A
    Moreno Arias, Lidia 15:30 Cavalle-Reimers, Ivonne
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-16A
    Stokke, Melanie 15:30 Ruedas Burgos, Marta
  • Algiers, Singles W-C15-ALG-01A
    Totka, Naomi 15:35 Amour, Samara
  • Clermont-Ferrand, Singles Qual...
    Payet, Pauline 15:45 Armitano, Mathilde
  • Kenitra, Morocco, Doubles
    Grassi C / Lopez-Perez E 16:00 Marcan D / Sancic A
  • Algiers, Doubles W-C15-ALG-01A
    Benaissa A / Radjaa S 16:00 Rigozzi C / Riley A
  • Podgorica, Singles W-C25-MNE-0...
    Marinkovic, Mila 16:00 Bojanic, Tamara
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-15A
    Lemmens E / Van De Graaf G 16:00 Kaminkova K / Rohanova P
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-15A
    Cortanovacki M / Pertusa Garcia L 16:00 Oparenovic A / Stoilkovska M
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-15A
    CUK P / Marc M 16:00 Husarova M / Pantuckova M
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-15A
    Sheng Y / Zhang Y 16:00 Barbir N / Fedosenkova G
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-15A
    Faber T / Palcic S 16:00 Alay E / Parshina Y
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-15A
    Kleinsteuber T / Vorih S 16:00 Chernetsova D / Shulzhanok D
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-15A
    Djurdjevic S / Kadijevic G 16:00 Hofmanova N / Ivanova M
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-15A
    Basic M / Lukas T 16:00 Leweurs A / Pradova M
  • Kenitra, Morocco, Doubles
    Thornley S / Walsh D 16:10 Cervantes I / Vervoort M
  • France F20, Doubles
    Otte O / Schonenberg T 16:30 Marquis C / Stevenson K
  • Clermont-Ferrand, Singles Qual...
    Korpatsch, Tamara 16:30 Decker, Margot
  • Kenitra, Morocco, Doubles
    Adnaoui M / Chakrouni A 16:35 Karakhi R / Ouahab L
  • Pereira, Colombia
    Lama, Gonzalo 17:00 Krajicek, Austin
  • Pereira, Colombia
    Androic, Toni 17:00 Trungelliti, Marco
  • Pereira, Colombia
    Zeballos, Horacio 17:00 Lindell, Christian
  • Pereira, Colombia
    Gonzalez, Alejandro 17:00 Dellien, Hugo
  • Pereira, Colombia
    Londero, Juan Ignacio 17:00 Escobar, Gonzalo
  • Pereira, Colombia
    Velotti, Agustin 17:00 Falla, Alejandro
  • Pereira, Colombia
    Molteni, Andres 17:00 Galan, Sat
  • Pereira, Colombia
    Mektic, Nikola 17:00 Lorenzi, Paolo
  • Pereira, Colombia
    Estrella Burgos, Victor 17:00 Jarry, Nicolas
  • Sweden F5, Singles
    Blomgren, Tobias 17:00 Donati, Matteo
  • Sweden F5, Singles
    Dubarenco, Maxim 17:00 Tubic, Igor
  • Sweden F5, Doubles
    Bojadjieva S / Figueroa P 17:00 CAO Z / Ning Y
  • Pereira, Colombia
    Molteni, Andres 17:00 Galan Riveros, Daniel Elahi
  • Portugal F7, Doubles
    Lourenco D / Molina A 17:00 Bambridge L / Ward-Hibbert J
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-16A
    Eklund, Mia 17:00 Ponchet, Jessika
  • Algiers, Doubles W-C15-ALG-01A
    Moroi C / Sahli S 17:05 Bhatia R / Halo A
  • Clermont-Ferrand, Singles Qual...
    Arcangioli, Manon 17:15 Kocher, Imane
  • Porto Alegre, Brazil
    Olivo, Renzo 17:30 Matos, Rafael
  • Porto Alegre, Brazil
    Alund, Martin 17:30 Turini, Thales
  • Croatia F19, Doubles
    Salaba L / Satral J 17:30 Biljesko D / Podvinski T
  • Croatia F19, Doubles
    Partl A / Safranek V 17:30 Duan J / Panic L
  • Croatia F19, Doubles
    Jedruszczak M / Smola M 17:30 Hauser J / Stosic M
  • Croatia F19, Doubles
    Nekic T / Vidak A 17:30 Biro A / Borsos G
  • Croatia F19, Doubles
    Miocic F / Popko D 17:30 Dmitriev K / Weissborn T-S
  • Croatia F19, Doubles
    Cagalj S / Curavic L 17:30 Michalicka M / Zednik J
  • Croatia F19, Doubles
    Celebic L / Melchiorre D 17:30 Draganja T / Vucic I
  • Pereira, Colombia, Qualifying
    Arevalo-Gonzalez, Marcelo 17:30 Endara, Ivan
  • Pereira, Colombia, Qualifying
    Hernandez, Jose 17:30 Mena, Facundo
  • Pereira, Colombia, Qualifying
    Lipovsek Puches, Tomas 17:30 Varillas Patino-Samudio, Juan Pablo
  • Pereira, Colombia, Qualifying
    Leite, Wilson 17:30 Echazu, Mauricio
  • Kenitra, Morocco, Doubles
    Granollers-Pujol G / Samper-Montana J 17:55 Diaz J M / Ramos-Vinolas A
  • Orleans, France
    Zverev, Alexander 18:00 Sijsling, Igor
  • France F20, Singles
    Fallert, Florian 18:00 Jankovits, Yannick
  • Portugal F7, Doubles
    Arenas-Gualda I / Pulgar-Garcia, Jai 18:00 Reynolds C / Semedo M
  • Portugal F7, Doubles
    Bulis M / Darmon A 18:00 Artunedo A / Artunedo Martinavarr A
  • Sweden F5, Doubles
    Burton L / Corrie E 18:30 Fredborg H / Gustafsson E
  • Sweden F5, Doubles
    Kobelt P / Smith C 18:30 Mridha J / Sekulic M
  • Sweden F5, Doubles
    Solberg C / Solberg R 18:30 Brunstrom J / Eriksson M
  • Las Vegas, Singles Qualifying...
    Crawford, Samantha 18:30 Parazinskaite, Akvile
  • Las Vegas, Singles Qualifying...
    Elie, Jennifer 18:30 Rampre, Petra
  • Las Vegas, Singles Qualifying...
    Maria, Tatjana 18:30 Holland, Isabella
  • Las Vegas, Singles Qualifying...
    Burgic, Ema 18:30 Carter, Hayley
  • Porto Alegre, Brazil
    Gaio, Federico 18:50 Elias, Gastao
  • Pereira, Colombia
    Spir, Juan Carlos 19:00 Munoz-De La Nava, Daniel
  • Pereira, Colombia
    Buchanan, Chase 19:00 Barrientos, Nicolas
  • Napa, USA
    Harrison, Ryan 19:00 Donaldson, Jared
  • Napa, USA
    Bolt, Alex 19:00 Polansky, Peter
  • Napa, USA
    Baghdatis, Marcos 19:00 Giron, Marcos
  • Napa, USA
    Williams, Rhyne 19:00 Thompson, Jordan
  • Napa, USA
    Sandgren, Tennys 19:00 Russell, Michael
  • Napa, USA
    Mcgee, James 19:00 Ymer, Elias
  • Napa, USA
    Reid, Matt 19:00 Millman, John
  • Napa, USA
    Novikov, Dennis 19:00 Seeberger, Matt
  • Portugal F7, Doubles
    Barbosa R / Completo A 19:00 Durasovic V / Leshem E
  • Napa, USA, Qualifying
    Nguyen, Daniel 19:00 Halebian, Alexios
  • Napa, USA, Qualifying
    Norrie, Cameron 19:00 Nielsen, Frederik
  • Napa, USA, Qualifying
    Langer, Nils 19:00 Statham, Jose
  • Pereira, Colombia, Doubles
    Lindell C / Londero J 19:00 Estrella V / Llompart A
  • Orleans, France
    Bellucci, Thomaz 19:20 Gicquel, Marc
  • Porto Alegre, Brazil, Doubles
    Menezes J / Russi Assumpcao E 19:30 De Paula F / Romboli F
  • Portugal F7, Doubles
    Patael B / Tamir D 19:30 Hernando-Ruano J / Villacorta-Alonso R
  • Las Vegas, Singles Qualifying...
    Stancu, Cristina-Madalina 20:00 Embree, Lauren
  • Las Vegas, Singles Qualifying...
    Morgan, Brianna 20:00 Bondarenko, Kateryna
  • Las Vegas, Singles Qualifying...
    Higuchi, Emma Christine 20:00 Glatch, Alexa
  • Las Vegas, Singles Qualifying...
    Stevenson, Alexandra 20:00 Shamayko, Marina
  • Pereira, Colombia
    Angelinos, Theodoros 20:20 Struvay, Eduardo
  • Napa, USA, Qualifying
    Santiago, Mico 20:20 Lenz, Julian
  • Pereira, Colombia, Doubles
    Dellien H / Galdos S 20:20 Bortolotti M / Lorenzi P
  • Napa, USA
    Odesnik, Wayne 20:30 Klahn, Bradley
  • Napa, USA
    Fratangelo, Bjorn 20:30 Edmund, Kyle
  • Orleans, France, Doubles
    Brown D / Kas C 20:40 Bednarek T / Kowalczyk M
  • Porto Alegre, Brazil, Doubles
    Collarini A / Olivo R 21:00 Hocevar R / Pereira J
  • Portugal F7, Doubles
    Mensurado V / Tavares L 21:00 Domingues J / Gaspar Murta A
  • Portugal F7, Doubles
    Falcao G / Pereira G 21:00 Mazon-Hernandez R / Ribeiro Navarrete S
  • Portugal F7, Doubles
    Cunha Silva F / Deus N 21:00 Brechemier T / Escoffier A
  • Juarez, Singles W-C25-MEX-02A
    Zlochova, Zuzana 21:00 Okuno, Ayaka
  • Juarez, Singles W-C25-MEX-02A
    Jegiolka, Justyna 21:00 Kukharchuk, Nika
  • Pereira, Colombia, Doubles
    King K / Spir J-C 21:40 Escobar F / Mantilla F
  • Pereira, Colombia, Doubles
    Lama G / Martinez L D 21:40 Hernandez J / Trungelliti M
  • Napa, USA
    Kudla, Denis 21:50 Kuznetsov, Alex
  • Porto Alegre, Brazil, Doubles
    Klec I / Sikora A 22:00 Dischinger E / Matos R
  • Napa, USA, Doubles
    Bolt A / Dancevic F 22:00 Meister N / Thompson C
  • Napa, USA, Doubles
    Bader S / Elliott E 22:30 Bangoura S / Mirzadeh V
  • Juarez, Singles W-C25-MEX-02A
    Blanco, Sofia 22:30 Profit, Elizabeth Anita Alexandria
  • Juarez, Singles W-C25-MEX-02A
    Bhargava, Anamika 22:30 Duque Marino, Mariana
  • Napa, USA, Doubles
    Sandgren T / Williams R 23:30 Hubble A / Smith J P

Čudno

Trener SMS porukom otpustio osmoricu igrača

Fudbal

Fudbalski klub Preston Nort End, član engleske Prve divizije, odnosno treće lige po rangu na Ostrvu, ostao je za samo nekoliko nedelja bez 14 igrača

Grejem Vestliotkaz osmorici

Fudbalski klub Preston Nort End, član engleske Prve divizije, odnosno treće lige po rangu na Ostrvu, ostao je za samo nekoliko nedelja bez 14 igrača!

Iza otkaza stoji menadžer Grejem Vestli, čovek poznat u engleskom fudbalu po tankim živcima i niskom nivou tolerancije. Isti taj Vestli prvo je u maju saopštio petorici fudbalera da na njih više ne računa, a sada je, tokom vikenda putem SMS poruke obavestio još osmoricu da je došlo vreme za rastanak. Četrnaesti fudbaler, golman Ričard Rajt, sam se pokupio i dao otkaz kada je video šta radi Vestli, pod izgovorom da mu nedostaje porodica.

Britanski mediji tvrde da je želeo da izbegne direktan susret sa "otpisanima" da ih ne bi izvređao prilikom razgovora.

Evo i kako je izgledala famozna SMS poruka, prva ovog tipa u Ostrvskom fudbalu:

"Momci, vi ste među osmoricom igrača od kojih očekujem da do početka nove sezone napuste klub. Kao što ste verovatno već čuli, u nastavku priprema, treniraćete pod posebnim programom i nećete biti uključeni u prvi tim na uvodnim utakmicama. Vaši treninzi će početi 10. jula a ne trećeg, a naknadno ću vam poslati detalje i oko toga. Slobodni ste u pronalaženju nove sredine, molim vas da me informišete ako s nekim budete pregovarali. Ne smete da dolazite na treninge ekipe kao i da putujete u inostranstvo, jer ćete možda istog dana morati da dođete u klub povodom transfera. U međuvremenu, pratite trenutni program treninga pod kojim ste. U potpisu, GV".

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (0)

Pošaljite komentar 
Trenutno nema komentara, budite prvi!

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Promenila se Srbija nabolje, a promeniće se i njena AP Vojvodina. Samo je jedno rešenje, a to su izbori Aleksandar Vulin

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!