• Noto, Singles W-C25-JPN-03A
    Okamura, Kyoka 1 6 1 1 Yoo, MI 0 2 1 0
  • Noto, Singles W-C25-JPN-03A
    Ayukawa, Mana 0 5 0 Han, Xinyun 0 5 0
  • Noto, Singles W-C25-JPN-03A
    Lee, Ya-Hsuan 0 6 0 Tian, Ran 0 6 0
  • Noto, Singles W-C25-JPN-03A
    Miyamura, Miki 1 6 1 1 Akita, Shiho 0 3 1 0
  • US Open, New York, USA
    Wozniacki, Caroline 0 3 0 Errani, Sara 0 0 0
  • Shanghai, China
    Nishioka, Yoshihito 04:00 Wang, Chuhan
  • Shanghai, China
    Chung, Hyeon 04:00 Udomchoke, Danai
  • Shanghai, China
    Thompson, Jordan 04:00 LI, Zhe
  • Yeongwol, Singles W-C10-KOR-06...
    Choi, Ji-Hee 04:00 Kim, DA Hye
  • Yeongwol, Singles W-C10-KOR-06...
    Kim, Hae-Sung 04:00 Sim, Sol Hee
  • Yeongwol, Singles W-C10-KOR-06...
    Lee, Ji-Hee 04:00 Hong, Hyun-Hui
  • Yeongwol, Singles W-C10-KOR-06...
    Lee, SE Jin 04:00 Zhang, Yuxuan
  • Shanghai, China
    Soeda, GO 04:00 Jung, Jason
  • Noto, Singles W-C25-JPN-03A
    Yamasoto, Aki 04:40 Wongteanchai, Varatchaya
  • Noto, Singles W-C25-JPN-03A
    Fujiwara, Rika 04:40 Okadaue, Chiaki
  • Noto, Singles W-C25-JPN-03A
    Tanaka, Yuuki 04:40 Inoue, Miyabi
  • Noto, Singles W-C25-JPN-03A
    Namigata, Junri 04:40 Tanasugarn, Tamarine
  • Shanghai, China
    Vanni, Luca 05:20 Statham, Jose
  • Shanghai, China
    Kibi, Yuuya 05:20 Singh, Sanam
  • Shanghai, China
    Chen, TI 05:20 Bhambri, Yuki
  • Shanghai, China
    Millman, John 05:20 Zhang, ZE
  • Yeongwol, Singles W-C10-KOR-06...
    Ozeki, Michika 05:30 DU, Rui
  • Yeongwol, Singles W-C10-KOR-06...
    Kim, Yun-Hee 05:30 Jeong, Yeong Won
  • Yeongwol, Singles W-C10-KOR-06...
    Kim, Ju-Eun 05:30 Lee, So-Ra
  • Yeongwol, Singles W-C10-KOR-06...
    Han, Sung-Hee 05:30 Kim, Sun-Jung
  • Noto, Singles W-C25-JPN-03A
    Eric, Doroteja 06:10 Ninomiya, Makoto
  • Noto, Singles W-C25-JPN-03A
    Tanaka, Mari 06:10 Miyahara, Mihoki
  • Noto, Singles W-C25-JPN-03A
    Takayama, Chihiro 06:10 Luangnam, Nudnida
  • Noto, Singles W-C25-JPN-03A
    Ushijima, Risa 06:10 Adamczak, Monique
  • Shanghai, China
    Yang, Tsung-Hua 06:40 Edmund, Kyle
  • Shanghai, China
    Niki, Takuto 06:40 Takeuchi, Kento
  • Shanghai, China
    Ito, Yuichi 06:40 Devvarman, Somdev
  • Yeongwol, Singles W-C10-KOR-06...
    JI, Ha-Young 07:00 Lee, Jin-A
  • Yeongwol, Singles W-C10-KOR-06...
    YU, Min-Hwa 07:00 Zhang, Ying
  • Yeongwol, Singles W-C10-KOR-06...
    Xun, Fang Ying 07:00 Cai, Xi-Wei
  • Yeongwol, Doubles W-C10-KOR-06...
    KIM S / Lee J 07:00 KIM N R / Lee H-M
  • Noto, Doubles W-C25-JPN-03A
    HAN X / Zhang K-L 07:40 Koshino Y / Mori Y
  • Noto, Doubles W-C25-JPN-03A
    HAN N-L / Yoo M 07:40 LEE Y-H / Miyazaki Y
  • Shanghai, China, Doubles
    Ratiwatana SA / Ratiwatana SO 08:00 Gong M X / LI Z
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-04A
    Tarasova, Alena 08:00 Rudakova, Anastasia
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-04A
    Lazareva, Margarita 08:00 Palkina, Ksenia
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-04A
    Pogrebnyak, Valeriya 08:00 Mokh, Maria
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-04A
    Kalabina, Yuliya 08:00 Lysakova, Antonina
  • Turkey F30, Singles
    Polonskiy, Ilya 08:00 Ehara, Hiroyasu
  • Turkey F30, Singles
    Scholtz, Nikala 08:00 Thomson, Bjorn
  • Turkey F30, Singles
    Boe-Wiegaard, William 08:00 Mitsuhashi, Junn
  • Turkey F30, Singles
    Roelofse, Ruan 08:00 Durmus, Durukan
  • Turkey F30, Singles
    Milovic, Zeljko 08:00 Boutillier, Remi
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-30A
    Hsu, Ching Wen 08:00 Silva, Eden
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-30A
    Prosperi, Valeria 08:00 Akovalier, Nurseda
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-30A
    Nakano, Yumi 08:00 Drew, Jazzamay
  • Shanghai, China, Doubles
    Ratiwatana SA / Ratiwatana SO 08:00 Gong M X / LI Z
  • Iran F10, Singles
    Mercuri, Fabio 08:30 Kocyla, Arkadiusz
  • Iran F10, Singles
    Munoz-Abreu, Jordi 08:30 Margaroli, Luca
  • Iran F10, Singles
    Marfia, Matteo 08:30 Kalovelonis, Markos
  • Yeongwol, Doubles W-C10-KOR-06...
    Liang C / Liu C 08:30 KIM H-S / Kim So-J
  • Yeongwol, Doubles W-C10-KOR-06...
    LEE J-H / Zhang Y 08:30 Hong S-Y / Kang S-K
  • Russia F9, Singles
    Giner, Marc 09:00 Korolev, Vladimir
  • Russia F9, Singles
    Vasilevski, Andrei 09:00 Muzaev, Richard
  • Russia F9, Singles
    Polyakov, Vladimir 09:00 Zhurbin, Alexander
  • Brasov, Romania
    Sikora, Adrian 09:00 Bourgue, Mathias
  • Galati, Singles W-C10-ROU-09A
    Vaysbuch, Avital 09:00 Szatmari, Agnes
  • Galati, Singles W-C10-ROU-09A
    Boev, Michaela 09:00 Negreanu, Daiana
  • Galati, Singles W-C10-ROU-09A
    Gulman, Yasmin 09:00 Peckl, Kerstin
  • Brasov, Romania
    Melzer, Gerald 09:00 Rufin, Guillaume
  • Brasov, Romania
    Luncanu, Petru-Alexandru 09:00 Buchanan, Chase
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-04A
    Kudermetova, Veronika 09:30 Diatchenko, Vitalia
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-04A
    Danilina, Anna 09:30 Knoll, Xenia
  • Turkey F30, Singles
    Nys, Hugo 09:30 Nakamura, Ren
  • Turkey F30, Singles
    Uzakov, Vaja 09:30 Halebian, Alexios
  • Turkey F30, Singles
    Kruk, Vladzimir 09:30 Escoffier, Antoine
  • Turkey F30, Singles
    Dubinski, Artur 09:30 Favier, Bastien
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-30A
    Takahata, Kotomi 09:30 Huber, Luisa Marie
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-30A
    Omae, Akiko 09:30 Shkudun, Anna
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-30A
    Fourouclas, Natasha 09:30 Collie, Nicole
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-30A
    Wongteanchai, Varunya 09:30 Anil, Cemre
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-04A
    Vasylyeva, Anastasiya 09:30 Katsitadze, Mayya
  • St. Remy, France
    Millot, Vincent 10:00 Bemelmans, Ruben
  • Genoa, Italy, Doubles
    Cecchinato M / Giannessi A 10:00 Bracciali D / Starace P
  • St.Poelten, Singles W-C10-AUT-...
    Sugnaux, Tess 10:00 Jablonovska, Jana
  • St.Poelten, Singles W-C10-AUT-...
    Rittberger, Sabrina 10:00 Remondina, Anna-Giulia
  • Belgrade, Singles W-C10-SRB-07...
    Makhorkina, Anna 10:00 Vorih, Stefanie
  • St. Remy, France
    Mahut, Nicolas 10:00 Vaisse, Martin
  • Belgrade, Singles W-C10-SRB-07...
    Zivkovic, Isidora 10:00 Stefanou, Agni
  • Genoa, Italy, Doubles
    Brown D / Kas C 10:00 Balleret B / Motti A
  • Belgrade, Singles W-C10-SRB-07...
    Milovanovic, Dzina 10:00 Alibalic, Nina
  • Belgrade, Singles W-C10-SRB-07...
    Tomic, Danijela 10:00 Matoula, Martha
  • Austria F10, Singles
    Barbosa, Romain 10:00 Kalenichenko, Danylo
  • Austria F10, Singles
    Dmitriev, Kirill 10:00 Weissborn, Tristan-Samuel
  • Austria F10, Singles
    Marsoun, Lukas 10:00 Semjan, Marek
  • Iran F10, Singles
    Marie, Jules 10:00 Dabiri, Ashkan
  • Iran F10, Singles
    Prashanth, N. Vijay Sundar 10:00 Kaza, Vinayak Sharma
  • Iran F10, Singles
    Rawat, Sidharth 10:00 Musialek, Alexis
  • St. Remy, France
    Marti, Yann 10:00 Herbert, Pierre Hugues
  • Brasov, Romania
    Machado, Rui 10:00 Mertl, Jan
  • Brasov, Romania
    Marcora, Roberto 10:00 Riba, Pere
  • Brasov, Romania, Doubles
    Copil M / Crivoi V 10:00 Giorgini D / Ungur A
  • Italy F30, Singles
    Ternar, Tomislav 10:00 Rondoni, Pietro
  • Italy F30, Singles
    Kocevar-Desman, Tom 10:00 Carli, Cristian
  • Italy F30, Singles
    Stosic, Marko 10:00 Urbanija, Mike
  • Croatia F16, Singles
    Gorcic, Ismar 10:00 Papez, Ziga
  • Prague, Singles W-C10-CZE-03A
    Zovincova, Vendula 10:00 Alzate Esmurzaeva, Anna Katalina
  • Croatia F16, Singles
    Affonso Neto, Roberto 10:00 Korolev, Evgeny
  • Prague, Singles W-C10-CZE-03A
    Vosecka, Andrea 10:00 Rutarova, Eva
  • Croatia F16, Singles
    Zaninovic, Luka 10:00 Sinicropi, Riccardo
  • Prague, Singles W-C10-CZE-03A
    Sumova, Diana 10:00 Zalabska, Zuzana
  • Bol, Singles W-C10-CRO-12A
    Fett, Jana 10:00 Niedmers, Nora
  • Bol, Singles W-C10-CRO-12A
    Allgurin, Ellen 10:00 Basic, Martina
  • Bol, Singles W-C10-CRO-12A
    Klasen, Charlotte 10:00 Lukas, Tena
  • Bol, Singles W-C10-CRO-12A
    Brunskog, Louise 10:00 Mekovec, Iva
  • Genoa, Italy
    Ignatik, Uladzimir 10:00 Kubler, Jason
  • Brasov, Romania, Doubles
    Jebavy R / Pospisil J 10:00 Karatsev A / Rudnev V
  • St. Remy, France
    Martin, Fabrice 10:00 Gombos, Norbert
  • Poland F7, Singles
    Koniusz, Blazej 10:00 Rumler, Robert
  • Poland F7, Singles
    Gawron, Marcin 10:00 Brtnicky, Filip
  • Brasov, Romania
    Reuter, Yannik 10:00 Torroni, Giulio
  • Russia F9, Singles
    Sabanin, Yan 10:30 Vasilenko, Alexander
  • Russia F9, Singles
    Alekseenko, Vadim 10:30 Igoshin, Alexander
  • Russia F9, Singles
    Badanov, Dmytro 10:30 Bobrov, Bogdan
  • Galati, Singles W-C10-ROU-09A
    Constantin, Lorena 10:30 Platon, Raluca Elena
  • Galati, Singles W-C10-ROU-09A
    Codino, Fiona 10:30 Helbet, Julia
  • Galati, Singles W-C10-ROU-09A
    Talaba, Gabriela 10:30 Simion, Oana Georgeta
  • Moscow, Doubles W-C25-RUS-04A
    Palkina K / Valetova J 11:00 Gabueva A / Lizarazo Y
  • Moscow, Doubles W-C25-RUS-04A
    Doroshina O / Von Deichmann K 11:00 Ivakhnenko V / Kalabina Y
  • Moscow, Doubles W-C25-RUS-04A
    Marozava L / Melnikova M 11:00 Grinchishina A / Rudakova A
  • Moscow, Doubles W-C25-RUS-04A
    Bogoliy D / Tarasova A 11:00 Lazareva M / Pashkova E
  • Moscow, Doubles W-C25-RUS-04A
    Tarpischeva A / Vaynberg S 11:00 Kulikova V / Pogrebnyak V
  • Alphen A/d Rijn, Singles W-C25...
    Allertova, Denisa 11:00 Korpatsch, Tamara
  • Alphen A/d Rijn, Singles W-C25...
    Van Dijkman, Inger 11:00 Lottner, Antonia
  • Alphen A/d Rijn, Singles W-C25...
    Sorribes Tormo, Sara 11:00 Garcia Vidagany, Beatriz
  • Alphen A/d Rijn, Singles W-C25...
    Gorgodze, Ekaterine 11:00 Celik, Susanne
  • Belgium F14, Singles
    Storme, James Junior 11:00 Geerts, Michael
  • St. Remy, France, Doubles
    Kerr J / Martin F 11:00 Belot C / Khlif N
  • Belgium F14, Singles
    Navarro, Simon 11:00 Vibert, Francois Arthur
  • Prague, Doubles W-C10-CZE-03A
    Badurova V / Zeminova M 11:00 Cvackova N / Tomanova N
  • Genoa, Italy
    Montanes, Albert 11:00 Fucsovics, Marton
  • Genoa, Italy
    Galovic, Viktor 11:00 Delic, Mate
  • St. Remy, France, Doubles
    Kerr J / Martin F 11:00 Belot C / Khlif N
  • St. Remy, France
    Betov, Sergey 11:00 Guez, David
  • St. Remy, France
    Lammer, Michael 11:00 Gicquel, Marc
  • Alphen A/d Rijn, Singles W-C25...
    Bonaventure, Ysaline 11:00 Lemoine, Quirine
  • Brasov, Romania
    Eysseric, Jonathan 11:20 Karatsev, Aslan
  • St.Poelten, Singles W-C10-AUT-...
    Schoelink, Jade 11:30 Aleshcheva, Vera
  • St.Poelten, Singles W-C10-AUT-...
    Rottmann, Nicole 11:30 Argyelan, Csilla
  • Belgrade, Singles W-C10-SRB-07...
    Shinikova, Isabella 11:30 Njegus, Kristina
  • Belgrade, Singles W-C10-SRB-07...
    Radanovic, Dejana 11:30 Lodikova, Daria
  • Belgrade, Singles W-C10-SRB-07...
    Polic, Ema 11:30 Ostojic, Kristina
  • Belgrade, Singles W-C10-SRB-07...
    Stojanovic, Nina 11:30 Marinkovic, Bojana
  • Austria F10, Singles
    Pazicky, Michal 11:30 Schretter, Johannes
  • Austria F10, Singles
    Pichler, David 11:30 Brunner, Pascal
  • Austria F10, Singles
    Statzberger, Thomas 11:30 Partl, Adrian
  • Spain F25, Singles
    Perez Esteve, Manel 11:30 Munar Clar, Jaume Antoni
  • Spain F25, Singles
    Vega Hernandez, David 11:30 Martos Gornes, Sergio
  • Spain F25, Singles
    Martinez, Mateo Nicolas 11:30 Taberner, Carlos
  • Iran F10, Doubles
    Munoz-Abreu J / Vervoort M 11:30 Goto S / Kikkawa K
  • Iran F10, Doubles
    Chaukulkar T / Kocyla A 11:30 Akhavan A / Souri K
  • Iran F10, Doubles
    Gudozhnikov N / Miki P 11:30 Marfia M / Margaroli L
  • Italy F30, Singles
    Jahn, Jeremy 11:30 Papasidero, Lorenzo
  • Italy F30, Singles
    Borgo, Francesco 11:30 Kraljevic, Filip
  • Italy F30, Singles
    Oliveira, Goncalo 11:30 Della Tommasina, Davide
  • Croatia F16, Singles
    Brkic, Tomislav 11:30 Jevtic, Slobodan
  • Croatia F16, Singles
    Alpeza, Marino 11:30 Mandic, Franco
  • Croatia F16, Singles
    Bizjak, Blaz 11:30 Cagalj, Stjepan
  • Prague, Singles W-C10-CZE-03A
    Kuncikova, Lenka 11:30 Vrbenska, Anna
  • Croatia F16, Singles
    Celebic, Ljubomir 11:30 Lombe, Harrison
  • Prague, Singles W-C10-CZE-03A
    Paterova, Dominika 11:30 Proese, Natalie
  • Croatia F16, Singles
    Miocic, Franko 11:30 Mick, Peter
  • Prague, Singles W-C10-CZE-03A
    Kulhankova, Denisa 11:30 Luknarova, Zuzana
  • Bol, Singles W-C10-CRO-12A
    Drazic, Mariana 11:30 Cheli, Camille
  • Bol, Singles W-C10-CRO-12A
    Oyen, Sofie 11:30 Cuk, Pia
  • Barnstaple, Singles W-C25-GBR-...
    Arvidsson, Sofia 11:30 Dunne, Katy
  • Barnstaple, Singles W-C25-GBR-...
    Gibson, Aimee 11:30 Liebens, Klaartje
  • Barnstaple, Singles W-C25-GBR-...
    Jegiolka, Justyna 11:30 Savinykh, Valeria
  • Barnstaple, Singles W-C25-GBR-...
    Hillyer, Natasha 11:30 Lim, Alize
  • Tunisia F4, Singles
    BEN Hassen, Ameur 11:30 Dougaz, Aziz
  • Tunisia F4, Singles
    Jakupovic, Alexandros 11:30 Duberville, Olivier
  • Tunisia F4, Singles
    EL Bahri, Sofiene 11:30 Slobodchikov, Ronald
  • Poland F7, Singles
    Drzewiecki, Karol 11:30 Majchrzak, Kamil
  • Poland F7, Singles
    Safranek, Vaclav 11:30 Rajski, Maciej
  • France F17, Singles
    Bourbon, Morgan 12:00 Couacaud, Enzo
  • Russia F9, Singles
    Lebedev, Ilya 12:00 Ivanov, Vladimir
  • Russia F9, Singles
    Tyurnev, Evgeny 12:00 Zaitcev, Anton
  • Russia F9, Doubles
    Muzaev R / Saplin K 12:00 Giner M / Zhurbin A
  • Galati, Singles W-C10-ROU-09A
    Tig, Patricia Maria 12:00 Andrei, Stefana
  • Galati, Singles W-C10-ROU-09A
    Fernandez-Rabener, Arabela 12:00 Ghitescu, Andreea
  • Galati, Singles W-C10-ROU-09A
    Ene, Cristina 12:00 Oante, Iuliana
  • Brasov, Romania
    Haider-Maurer, Andreas 12:00 Lopez-Perez, Enrique
  • Brasov, Romania
    Copil, Marius 12:00 Krstin, Pedja
  • Alphen, Netherlands
    Westerhof, Boy 12:00 Cervantes-Huegun, Inigo
  • Alphen, Netherlands
    Granollers-Pujol, Gerard 12:00 Androic, Toni
  • Great Britain F15, Singles
    Chaudry, James 12:00 Willis, Marcus
  • Great Britain F15, Singles
    Klein, Brydan 12:00 Martin, Toby
  • Great Britain F15, Singles
    O'Hare, David 12:00 Ward Hibbert, Joshua
  • Great Britain F15, Singles
    Bambridge, Luke 12:00 Hudson, Oliver
  • Alphen, Netherlands
    Koolhof, Wesley 12:00 Sijsling, Igor
  • Alphen, Netherlands
    Middelkoop, Matwe 12:00 Podlipnik-Castillo, Hans
  • St. Remy, France
    Burquier, Gregoire 12:20 De Schepper, Kenny
  • St. Remy, France
    Shcherba, Vitalii 12:20 Chazal, Maxime
  • St. Remy, France
    Crepaldi, Erik 12:20 Stakhovsky, Sergiy
  • Moscow, Doubles W-C25-RUS-04A
    Kremen I / Vasylyeva A 12:30 Frolova A / Kerimbayeva K
  • Moscow, Doubles W-C25-RUS-04A
    Kamenskaya V / Saidova S 12:30 Kudermetova V / Rodina E
  • Moscow, Doubles W-C25-RUS-04A
    Monova P / Yashina E 12:30 Danilina A / Knoll X
  • Alphen A/d Rijn, Doubles W-C25...
    Lottner A / Vogelsang E 12:30 Scheepens J / Van Der Hoek R
  • Alphen A/d Rijn, Doubles W-C25...
    Geuer N / Pirazhenka S 12:30 Peterson R / Wacanno E
  • Alphen A/d Rijn, Doubles W-C25...
    Celik S / Lemoine Q 12:30 Ferrer-Suarez I / Sorribes Tormo S
  • Belgium F14, Singles
    Cao, Zhaoyi 12:30 Folie, Alexandre
  • Belgium F14, Singles
    Diep, Florent 12:30 Gonzalez Carrasco, Juan Matias
  • Prague, Doubles W-C10-CZE-03A
    Holanova N / Rouckova K 12:30 Alzate Esmurzaeva A K / Muntean V
  • Genoa, Italy
    Ramos, Albert 12:30 Virgili, Adelchi
  • Genoa, Italy
    Dzumhur, Damir 12:30 Kovalik, Jozef
  • Alphen A/d Rijn, Singles W-C25...
    Georges, Myrtille 12:30 Rus, Arantxa
  • St.Poelten, Singles W-C10-AUT-...
    Lekaj, Adrijana 13:00 Hobgarski, Katharina
  • Belgrade, Singles W-C10-SRB-07...
    Njiric, Silvia 13:00 Vukovic, Jovana
  • Belgrade, Doubles W-C10-SRB-07...
    Dancetovic E / Lukic J 13:00 Matoula M / Stefanou A
  • Austria F10, Singles
    Langer, Nils 13:00 Uhlig, Daniel
  • Austria F10, Singles
    Krawietz, Kevin 13:00 Weidinger, Dominic
  • Spain F25, Singles
    Hernando Ruano, Jorge 13:00 Roca Batalla, Oriol
  • Spain F25, Singles
    Martinez Portero, Pedro 13:00 Ojeda Lara, Ricardo
  • Spain F25, Singles
    Mazon-Hernandez, Rafael 13:00 Calvo Eman, Ferran
  • Italy F30, Singles
    Sonego, Lorenzo 13:00 Speronello, Marco
  • Italy F30, Singles
    Frigerio, Lorenzo 13:00 Reissig, Nicolas
  • Italy F30, Doubles
    Ghedin N / Maccari F 13:00 Bortolotti M / Rondoni P
  • Croatia F16, Singles
    Chiurulli, Daniele 13:00 Laurent, Yanais
  • Croatia F16, Singles
    Krivic, Ivan 13:00 O'Mara, Jonny
  • Prague, Singles W-C10-CZE-03A
    Rohanova, Petra 13:00 Maleckova, Jesika
  • Croatia F16, Singles
    Borsos, Gabor 13:00 Faber, Mateo
  • Prague, Singles W-C10-CZE-03A
    Rigozzi, Chantelle 13:00 Frankova, Nikola
  • Prague, Doubles W-C10-CZE-03A
    Hrabalova K / Pradova M 13:00 Kropackova E / Vosecka A
  • Bol, Singles W-C10-CRO-12A
    Silich, Alina 13:00 Horvat, Ivana
  • Bol, Singles W-C10-CRO-12A
    Jung, Julia 13:00 Krivic, Iva
  • Bol, Singles W-C10-CRO-12A
    Klasen, Anna 13:00 Maggen, India
  • St.Poelten, Singles W-C10-AUT-...
    Szupper, Marlies 13:00 Konig, Pia
  • Barnstaple, Singles W-C25-GBR-...
    De Vroome, Indy 13:00 Cavaday, Naomi
  • Barnstaple, Singles W-C25-GBR-...
    Moore, Tara 13:00 Paolini, Jasmine
  • Barnstaple, Singles W-C25-GBR-...
    Dart, Harriet 13:00 Golubic, Viktorija
  • Tunisia F4, Singles
    Plattes, Christian 13:00 Vecchia, Emiliano Franco
  • Barnstaple, Singles W-C25-GBR-...
    Burrage, Jodie Anna 13:00 Stephenson, Francesca
  • St.Poelten, Singles W-C10-AUT-...
    Grabher, Julia 13:00 Morgosova, Karin
  • Tunisia F4, Singles
    Giannuzzi, Alessio 13:00 Castro, Matias
  • Poland F7, Singles
    Janik, Patryk 13:00 Jedruszczak, Mikolaj
  • Poland F7, Singles
    Cias, Pawel 13:00 Lojda, Dusan
  • Brasov, Romania
    Veic, Antonio 13:20 Ciorcila, Patrick
  • Brasov, Romania
    Dima, Dragos 13:20 Pospisil, Jaroslav
  • Alphen, Netherlands
    Hanescu, Victor 13:20 De Greef, Arthur
  • Alphen, Netherlands
    Torebko, Peter 13:20 Baumann, Moritz
  • Alphen, Netherlands
    Wunner, Matthias 13:20 Van Der Duim, Antal
  • France F17, Singles
    Rice, David 13:30 Ramiaramanana, Lofo
  • France F17, Doubles
    NOA S / Voljacques H 13:30 Rousset E / Sidorenko A
  • Galati, Doubles W-C10-ROU-09A
    Ciobanu D / Perper A 13:30 Platon R E / Talaba G
  • Russia F9, Doubles
    Elgin M / Golubev K 13:30 Galkin A / Korolev V
  • Russia F9, Doubles
    Elistratov E / Polyakov V 13:30 Badanov D / Nedelko I
  • Russia F9, Doubles
    Alekseenko V / Kushakov A 13:30 Igoshin A / Sabanin Y
  • Galati, Singles W-C10-ROU-09A
    Kremer, Dana 13:30 Craciun, Georgia Andreea
  • Galati, Doubles W-C10-ROU-09A
    Boev M / Fetecau I 13:30 Helbet J / Ionescu S
  • Brasov, Romania, Doubles
    Grigoriu P / Paval C 13:30 Kretschmer G / Melzer G
  • Great Britain F15, Singles
    Tutu, Marshall 13:30 Renard, Lucas
  • Great Britain F15, Singles
    Milton, Joshua 13:30 Salisbury, Joe
  • Great Britain F15, Singles
    Coupland, George 13:30 Skinner, Harry
  • Great Britain F15, Singles
    Nielsen, Frederik 13:30 Cox, Daniel
  • Brasov, Romania, Doubles
    Grigoriu P / Paval C 13:30 Kretschmer G / Melzer G
  • Tunisia F4, Singles
    Lavaud, Eric 13:30 Rikalo, Simo
  • St. Remy, France
    Molchanov, Denys 13:40 Klec, Ivo
  • St. Remy, France
    Donskoy, Evgeny 13:40 Gerasimov, Egor
  • St. Remy, France, Doubles
    Herbert P-H / Kravchuk K 13:40 Fischer M / Lammer M
  • St. Remy, France, Doubles
    Herbert P-H / Kravchuk K 13:40 Fischer M / Lammer M
  • Genoa, Italy
    Beck, Andreas 13:50 Gaio, Federico
  • Genoa, Italy
    Cecchinato, Marco 13:50 Basilashvili, Nikoloz
  • Belgrade, Doubles W-C10-SRB-07...
    Alibalic N / Stojanovic N 14:00 Curovic T / Milovanovic D
  • Alphen A/d Rijn, Doubles W-C25...
    Khromacheva I / Schuurs D 14:00 Hogenkamp R / Kerkhove L
  • Belgium F14, Singles
    Ejupovic, Elmar 14:00 Griekspoor, Scott
  • Belgium F14, Doubles
    Taylor A / Taylor J 14:00 GAO X / Ning Y
  • St.Poelten, Singles W-C10-AUT-...
    Haas, Barbara 14:30 Chiesa, Deborah
  • Genoa, Italy, Doubles
    Basso A / Picco F 14:30 Kowalczyk M / Sitak A
  • Belgrade, Doubles W-C10-SRB-07...
    Kostic N / Shinikova I 14:30 Marinkovic B / Markovic M
  • Belgrade, Doubles W-C10-SRB-07...
    Kovacevic J / Mastilovic M 14:30 Lodikova D / Makhorkina A
  • Austria F10, Doubles
    Schretter J / Statzberger T 14:30 Kotek D / Lechner M
  • Austria F10, Doubles
    Marsoun L / Pazicky M 14:30 Bader S / Weissborn T-S
  • Spain F25, Singles
    Alcaraz Ivorra, Albert 14:30 Garin, Christian
  • Italy F30, Doubles
    Borgo F / Volante M 14:30 Jurman M / Kocevar-Desman T
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-12A
    Fett J / Lukas T 14:30 Allgurin E / Brunskog L
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-12A
    Barbir N / Shulzhanok D 14:30 De Sutter J / Oyen S
  • Genoa, Italy, Doubles
    Basso A / Picco F 14:30 Kowalczyk M / Sitak A
  • Barnstaple, Singles W-C25-GBR-...
    Stanciute, Lina 14:30 Mcminn, Lauren
  • Barnstaple, Singles W-C25-GBR-...
    Vrljic, Ana 14:30 Bai, Alison
  • Tunisia F4, Singles
    Gille, Sander 14:30 Donnini, Matteo
  • Barnstaple, Singles W-C25-GBR-...
    Foster, Manisha 14:30 Dodin, Oceane
  • Barnstaple, Singles W-C25-GBR-...
    Honcova, Michaela 14:30 Witthoeft, Carina
  • Austria F10, Doubles
    Dolezel F / Michnev P 14:30 Kalenichenko D / Popko D
  • Austria F10, Doubles
    Brunner P / Dmitriev K 14:30 Pichler D / Waloch M
  • Tunisia F4, Singles
    Borella, Filippo 14:30 Harajchi, Aria
  • Brasov, Romania
    Ungur, Adrian 14:40 Crivoi, Victor
  • Alphen, Netherlands
    Diez, Steven 14:40 Huta Galung, Jesse
  • Alphen, Netherlands, Doubles
    Gimeno Traver D / Munoz De La Nava D 14:40 Sels J / Van De Honert V
  • Alphen, Netherlands, Doubles
    Gimeno Traver D / Munoz De La Nava D 14:40 Sels J / Van De Honert V
  • Brasov, Romania, Doubles
    Mertl J / Sikora A 14:50 Bourgue M / Rufin G
  • Brasov, Romania, Doubles
    Mertl J / Sikora A 14:50 Bourgue M / Rufin G
  • France F17, Singles
    Le Boulch, Thomas 15:00 Barrere, Gregoire
  • France F17, Doubles
    Chala R / Masse V 15:00 Cayre P / Fomba E
  • Turkey F30, Singles
    Fabian, Patrik 15:00 Konecny, Michal
  • Galati, Doubles W-C10-ROU-09A
    Buzean D / Fernandez Rabener A 15:00 ENE C / Negreanu D
  • Brasov, Romania, Doubles
    Arguello F / Lopez-Perez E 15:00 Cacic N / Krstin P
  • Galati, Doubles W-C10-ROU-09A
    Adamescu C / Hincu B 15:00 Simion O G / Szatmari A
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-30A
    Kokce, Esen 15:00 Karaitiana, Joanne
  • St. Remy, France
    Mathieu, Paul-Henri 15:00 Zverev, Alexander
  • St. Remy, France, Doubles
    Crepaldi E / Veger F 15:00 Burquier G / Millot V
  • St. Remy, France, Doubles
    Guez D / Vaisse M 15:00 Medvedev D / Shcherba V
  • Croatia F16, Doubles
    Bensoussan S / Tabatruong M 15:00 Raspudic F / Zaninovic L
  • Croatia F16, Doubles
    Duan J / Mitak M 15:00 Groen S / Korolev E
  • Brasov, Romania, Doubles
    Arguello F / Lopez-Perez E 15:00 Cacic N / Krstin P
  • St. Remy, France, Doubles
    Crepaldi E / Veger F 15:00 Burquier G / Millot V
  • St. Remy, France, Doubles
    Guez D / Vaisse M 15:00 Medvedev D / Shcherba V
  • Poland F7, Singles
    Gadomski, Piotr 15:00 Wagner, Bastian
  • Poland F7, Singles
    Lipka, Dariusz 15:00 Kapas, Andriej
  • Genoa, Italy
    Trevisan, Matteo 15:10 Naso, Gianluca
  • Alphen A/d Rijn, Doubles W-C25...
    BUA T / Pella C 15:30 Bonaventure Y / Lister C
  • Belgium F14, Singles
    Merckx, Jonas 15:30 Netuschil, Marvin
  • Belgium F14, Singles
    Hoang, Antoine 15:30 Negritu, Christoph
  • Medellin, Colombia
    Lama, Gonzalo 16:00 Mina, Gianni
  • Medellin, Colombia, Doubles
    Krajicek A / Ramirez C 16:00 Martinez L D / Struvay E
  • St.Poelten, Doubles W-C10-AUT-...
    Konig P / Remondina A-G 16:00 Aleshcheva V / Schoelink J
  • St.Poelten, Doubles W-C10-AUT-...
    Weiss A / Wolfgruber C 16:00 Morgosova K / Skamlova C
  • Medellin, Colombia
    Clezar, Guilherme 16:00 Olivo, Renzo
  • Medellin, Colombia
    Jarry, Nicolas 16:00 Odesnik, Wayne
  • Medellin, Colombia
    Molteni, Andres 16:00 Souza, Joao Olavo
  • Medellin, Colombia
    Lapentti, Giovanni 16:00 Barrientos, Nicolas
  • Medellin, Colombia
    Pella, Guido 16:00 Arevalo-Gonzalez, Marcelo
  • Medellin, Colombia
    Gonzalez, Alejandro 16:00 Sant'Anna, Bruno
  • Spain F25, Doubles
    Arauzo-Martinez J-S / Arenas-Gualda I 16:00 PLA Malfeito J / Zapata Miralles B
  • Turkey F30, Doubles
    Gadjiev A / Milovic Z 16:00 Roelofse R / Thomson B
  • Turkey F30, Doubles
    Ehara H / Mitsuhashi J 16:00 Garcia Oliveda H / Grieco G
  • Turkey F30, Doubles
    Chervyakov F / Lizen A 16:00 Gomez J / Trujillo-Soler G
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-30A
    Boccard A / Ossombi A 16:00 Adler L / Noel M
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-30A
    HSU C-W / Wang Y 16:00 Nakano Y / Silva E
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-30A
    Anil C / Liu S Q 16:00 Aponasenko V / Covington D
  • US Open, New York, USA, Double...
    Bryan B / Bryan M 16:00 Lipsky S / Ram R
  • US Open, New York, USA, Double...
    Hingis M / Pennetta F 16:00 Black C / Mirza S
  • Great Britain F15, Doubles
    Burton L / Willis M 16:00 O'Hare D / Salisbury J
  • Great Britain F15, Doubles
    Cooper J / Holt S 16:00 Marsalek J / Oakley K
  • Great Britain F15, Doubles
    Bettles A / Carpenter J 16:00 Davies G / Kivanda S E
  • Alphen, Netherlands, Doubles
    Carballes Baena R / Granollers G 16:00 De Greef A / Mertens Y
  • Great Britain F15, Doubles
    Bothwell P / Woolley J 16:00 Nielsen F / Ward-Hibbert J
  • Alphen, Netherlands, Doubles
    Gonzales R / Thornley S 16:00 Podlipnik-Castillo H / Van Der Linden L
  • Alphen, Netherlands, Doubles
    Androic T / Mektic N 16:00 Michon A / Teixeira M
  • Medellin, Colombia
    Trungelliti, Marco 16:00 Bagnis, Facundo
  • Medellin, Colombia, Doubles
    Barrientos N / Salamanca C 16:00 Londero J I / Pella G
  • Medellin, Colombia, Doubles
    Demoliner M / Souza J 16:00 Bagnis F / Trungelliti M
  • Medellin, Colombia, Doubles
    Mantilla F / Quintero M 16:00 Maytin R / Molteni A
  • Medellin, Colombia, Doubles
    Ghem A / Romboli F 16:00 Dellien H / Galdos S
  • Alphen, Netherlands, Doubles
    Carballes Baena R / Granollers G 16:00 De Greef A / Mertens Y
  • Alphen, Netherlands, Doubles
    Gonzales R / Thornley S 16:00 Podlipnik-Castillo H / Van Der Linden L
  • Alphen, Netherlands, Doubles
    Androic T / Mektic N 16:00 Michon A / Teixeira M
  • Medellin, Colombia, Doubles
    Barrientos N / Salamanca C 16:00 Londero J I / Pella G
  • Medellin, Colombia, Doubles
    Demoliner M / Souza J 16:00 Bagnis F / Trungelliti M
  • Medellin, Colombia, Doubles
    Mantilla F / Quintero M 16:00 Maytin R / Molteni A
  • Medellin, Colombia, Doubles
    Ghem A / Romboli F 16:00 Dellien H / Galdos S
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Morgina, Anna 16:00 Pereira, Alory Regina Elorriaga
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Ruhrig, Georgiana 16:00 Chilumula, Nidhi
  • Barnstaple, Singles W-C25-GBR-...
    Szlavikovics, Szabina 16:00 Pearce, Charlotte
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Suhail, Ushna 16:00 Peddi Reddy, Sri Vaishnavi
  • Barnstaple, Singles W-C25-GBR-...
    Marcinkevica, Diana 16:00 Papamichail, Despina
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Abou Zekry, Ola 16:00 YU, Yuanyi
  • Barnstaple, Singles W-C25-GBR-...
    Bonic, Barbara 16:00 Rosatello, Camilla
  • Barnstaple, Singles W-C25-GBR-...
    Brown, Lucy 16:00 Beygelzimer, Yuliya
  • Tunisia F4, Doubles
    Fournerie T / Giraudeau T 16:00 Lombardi A M / Rikalo S
  • Tunisia F4, Doubles
    Adnaoui M / Brahim A 16:00 BEN Hassen A / Dougaz A
  • Tunisia F4, Doubles
    Maes J / Ubiergo J 16:00 Garcia-Roman M / Slobodchikov R
  • Argentina F16, Singles
    Kicker, Nicolas 16:00 Matute, Juan Manuel
  • Argentina F16, Singles
    Kestelboim, Mariano 16:00 Gennaro, Dante
  • Argentina F16, Singles
    Mendoza, Martin 16:00 Coria, Federico
  • St. Remy, France, Doubles
    Bubka S / Molchanov D 16:20 Betov S / Bury A
  • France F17, Doubles
    Platero G / Santo-Valdivieso J 16:30 Couacaud E / Lokoli L
  • Genoa, Italy
    Starace, Potito 16:30 Lindell, Christian
  • Poland F7, Doubles
    Gawron M / Koniusz B 16:30 Khassanov R / Terczynski M
  • Poland F7, Doubles
    Jaloviec M / Safranek V 16:30 Drzewiecki K / Walkow S
  • Genoa, Italy, Doubles
    Brunstrom J / Monroe N 17:00 Skugor F / Zelenay I
  • US Open, New York, USA, Double...
    Granollers M / Lopez M 17:00 Peya A / Soares B
  • Ecuador F5, Singles
    Cunha, Henrique 17:00 Jofre, Facundo
  • Ecuador F5, Singles
    Echazu, Mauricio 17:00 Scaravilli, Franco
  • Ecuador F5, Singles
    Iriarte, Tomas 17:00 Escobar, Gonzalo
  • US Open, New York, USA, Mixed
    Spears A / Gonzalez S 17:00 Townsend T / Young D
  • Alphen A/d Rijn, Doubles W-C25...
    Van Der Meij C / Wagemaker M 17:00 Garcia-Vidagany B / Pfizenmaier D
  • Belgium F14, Singles
    Roy, Matthieu 17:00 Darcis, Steve
  • Genoa, Italy, Doubles
    Brunstrom J / Monroe N 17:00 Skugor F / Zelenay I
  • France F17, Singles
    Puetz, Tim 17:30 De Schepper, Joeffrey
  • Spain F25, Doubles
    Martinez Portero P / Munar Clar J A 17:30 Esteve Lobato E / Roca Batalla O
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Bruzzone, Giulia 17:30 Selvarajoo, Theiviya
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Daw, Leah 17:30 Lukic, Vojislava
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Mfoumouangana, Gloire 17:30 Gai, AO
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Sammons, Michelle 17:30 Sizikova, Yana
  • Barnstaple, Doubles W-C25-GBR-...
    Cavaday N / Stephenson F 17:30 Dart H / Moore T
  • Argentina F16, Singles
    Paz, Juan Pablo 17:30 Ficovich, Juan Pablo
  • Argentina F16, Singles
    Perez Mota, Mauricio 17:30 Pini, Sebastian Exequiel
  • Argentina F16, Doubles
    Descotte M F / Villanueva G 17:30 Arus R / Senattore Baumbach R
  • Genoa, Italy
    Sousa, Pedro 17:50 Paire, Benoit
  • France F17, Doubles
    Corrie E / Rice D 18:00 Chettar M / Le Boulch T
  • Spain F25, Singles
    Samper-Montana, Jordi 18:00 Semmler, Miguel
  • US Open, New York, USA, Double...
    Hlavackova A / Zheng J 18:20 Date-Krumm K / Zahlavova Strycova B
  • Ecuador F5, Singles
    Sama, Yasin 18:30 Endara, Ivan
  • Ecuador F5, Singles
    Makiguchi, Ryusei 18:30 Barros, Manuel
  • Ecuador F5, Singles
    Fortini Murbach, Marcelo 18:30 Smith, Connor
  • Alphen, Netherlands
    Haase, Robin 18:30 Ramirez Hidalgo, Ruben
  • US Open, New York, USA
    Azarenka, Victoria 18:30 Makarova, Ekaterina
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Mfoumouangana, Victoire 19:00 Ladurner, Jasmin
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Ottomano, Sara 19:00 Stotyka, Veronika
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Geukens, Britt 19:00 Rana, Shweta
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Martinez Martinez, Maria 19:00 Chamarthi, Sai Samhitha
  • Argentina F16, Singles
    Gutierrez, Oscar Jose 19:00 Ameal, Juan Ignacio
  • Argentina F16, Singles
    Doria, Luciano 19:00 Duran, Guillermo
  • Argentina F16, Singles
    De Gregorio, Nicolas Alejandro 19:00 Viu, Franco
  • Canada F9, Doubles
    Bangoura S / King E 19:30 Tsitsipas S / Volfson D
  • US Open, New York, USA, Double...
    Berlocq C / Mayer L 19:35 Dodig I / Melo M
  • Alphen, Netherlands, Doubles
    Huta Galung J / Junaid R 20:00 De Bakker T / Koolhof W
  • Alphen, Netherlands, Doubles
    Huta Galung J / Junaid R 20:00 De Bakker T / Koolhof W
  • Genoa, Italy
    Troicki, Viktor 20:30 Brown, Dustin
  • Argentina F16, Doubles
    Galarza J / Kicker N 20:30 Coria F / Gimenez Pilutik I
  • Argentina F16, Doubles
    Grimolizzi A E / Grimolizzi G-A 20:30 Ficovich J P / Kestelboim M
  • Argentina F16, Doubles
    Matute J M / Perez Mota M 20:30 Pini S E / Portmann L
  • US Open, New York, USA, Mixed
    Mirza S / Soares B 20:55 Chan Y-J / Hutchins R
  • US Open, New York, USA
    Wawrinka, Stanislas 21:00 Nishikori, Kei
  • Ecuador F5, Doubles
    Makiguchi R / Zeballos F 21:00 Macias Torres C A / Ponce C
  • Ecuador F5, Doubles
    Galan Riveros D E / Mignani K A 21:00 Cunha H / Escobar G
  • Canada F9, Doubles
    Bester P / Juneau I 21:00 Seeberger M / Siwy R
  • Canada F9, Doubles
    Leduc A / Oljaca M 21:00 Fratangelo B / Krueger M
  • Canada F9, Doubles
    Bois M / Davanzo K 22:30 Bourchier E / Bourchier H

Incidenti pre večitog derbija

TUČA U PODGORICI: Varvari napali grobare

Fudbal

Autor:

Navijači Budućnosti upali na železničku stanicu sa ciljem da se obračuna sa navijačima Partizana koji su putovali u Beograd na večiti derbi

ABA ligA, Josip Bilić, Partizan, Budućnost, tuča, navijači, Grobari, Varvari

Varvari i Grobari imali su veći sukob na košarkaškom derbiju

PODGORICA - Navijači Budućnosti napali su u petak uveče "grobare" koji su čekali voz za Beograd, gde se večeras održava 144. večiti derbi.

Grupa "Varvara" nasrnula je na navijače Partizana na glavnoj železničkoj stanici u Podgorici, prenose crnogorski mediji.

Prema rečima očevidaca, napadači su bili maskirani fantomkama i naoružani bakljama. Veće incidente sprečili su policijski službenici, koji su se odmah pojavili na licu mesta. "Varvari" su bacili jednu dimnu bombu, a potom su kamenicama zasipali policajce i "grobare".

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (5)

Pošaljite komentar 

Popularni komentari

  • radmil

    radmil

    Vidjeli ovija junaka Varvara e bas su pravi i to jos maskirani napadaju narod.E jada li i tuge.

    14 Odgovori 
  • SAŠA FRANKFURT

    SAŠA FRANKFURT

    Iako sam Zvezdaš, ovo je za svaku osudu! Kakav obračun, zašto?? Divljački balkanski mentalitet!! Druga država pa ne interesuje nikog, a istini za volju ni kod nas nije bolje!!

    5 Odgovori 
  • sasa montenegro

    sasa montenegro

    ne to su bile prerušene Delije

    2 Odgovori 

Poslednji komentar

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Sud i Tužilaštvo BiH formirani su da vrše egzekuciju Srba Milorad Dodik

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!