• Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Sterenbach, Saray 10:55 Popova, Ekaterina
  • Slovak Republic F3, Singles
    Rumler, Robert 1 2 6 3 1 1 Satral, Jan 2 6 2 6 2 2
  • Slovak Republic F3, Singles
    Jastraunig, Lukas 2 7 4 6 2 2 Kellovsky, Dominik 1 5 6 1 1 1
  • Copenhagen, Singles W-C10-DEN-...
    Boczova, Klaudia 11:00 Novoselova, Polina
  • Denmark F2, Singles
    Boe-Wiegaard, William 0 4 0 Blomgren, Tobias 0 5 0
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Coppola, Claudia 2 4 7 6 2 2 Proese, Natalie 1 6 5 4 1 1
  • Lithuania F1, Singles
    Garcia-Roman, Marc 1 6 3 3 1 Glancy, Daniel 1 4 6 5 1
  • Georgia F1, Doubles
    Muradashvili N / Tyurnev E 0 4 0 Markovic G / Taweel I H 0 2 0
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Doroshina, Olga 1 6 3 4 1 Kostova, Elitsa 1 2 6 4 1
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Kutubidze, Tamar 0 1 0 Chen, Chaoyi 0 0 0
  • Germany F10, Singles
    Pel, David 0 4 1 0 0 Gawron, Marcin 2 6 6 2 2
  • Germany F10, Singles
    Galdon, Pablo 1 6 4 6 1 1 Wehnelt, Kai 2 2 6 7 2 2
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Horakova, Nikola 2 3 6 6 2 2 Wikkerink, Janneke 1 6 3 3 1 1
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Kato, Miyu 2 7 6 2 2 Zheng, Saisai 0 6 0 0 0
  • Liberec, Czech Republic
    Gigounon, Germain 1 4 6 5 1 1 Hernych, Jan 2 6 3 7 2 2
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Anil, Cemre 1 7 5 1 Tari, Burcu 0 5 6 0
  • Slovak Republic F3, Singles
    Sproch, Dominik 2 6 6 2 2 Toledo Bague, Pol 0 3 4 0 0
  • Italy F25, Singles
    Giorgini, Daniele 12:30 Mager, Gianluca
  • Italy F25, Singles
    Fago, Matteo 0 2 0 Papasidero, Lorenzo 0 2 0
  • Georgia F1, Singles
    Mick, Peter 12:30 Medvedev, Daniil
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Tanasugarn, Tamarine 1 7 4 1 Wang, Qiang 0 6 3 0
  • Georgia F1, Doubles
    Davitadze D / Javakhishvili G 12:30 Dmitriev M / Vartanyan S
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    HU, Yue-Yue 1 6 3 2 1 LU, Jia-Jing 1 4 6 1 1
  • Wuhan, Doubles W-C50-CHN-05B
    Liang C / Yang Z 12:35 Chan C-W / Chuang C-J
  • Liberec, Czech Republic
    Jebavy, Roman 2 6 7 2 2 Arguello, Facundo 0 4 5 0 0
  • Russia F5, Singles
    Manegin, Anton 2 6 7 2 2 Moreno-Higueras, Rafael 0 1 6 0 0
  • Telavi, Doubles W-C10-GEO-01A
    Akhalkatsi A / Petriashvili M 12:45 Degtiareva V / Manekina E
  • Georgia F1, Singles
    Pecotic, Matija 12:45 Harajchi, Aria
  • Segovia, Spain
    Willis, Marcus 0 6 0 0 0 Chiudinelli, Marco 2 7 6 2 2
  • Copenhagen, Singles W-C10-DEN-...
    Holert, Katharina 2 6 6 2 2 Adler, Lou 0 1 2 0 0
  • Serbia F7, Singles
    Ciric, Nikola 13:00 Sabanov, Ivan
  • Serbia F7, Singles
    Madarasz, Gergely 1 2 6 1 Fatic, Nerman 1 6 4 1
  • Serbia F7, Singles
    Trendafilov, Petar 13:00 Vucic, Ilija
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Kerkhove, Lesley 1 6 4 1 Poznikhirenko, Ganna 0 4 1 0
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Vajdova, Nikola 2 6 6 2 2 Aleshcheva, Vera 0 2 3 0 0
  • Russia F5, Doubles
    Akhmetshin A / Perfilov A 13:05 Boborykin A / Kiuamov T
  • Romania F10, Singles
    Craciun, Teodor-Dacian 2 6 6 2 2 Antonescu, Vasile 0 1 0 0 0
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Sartori, Carlotta 2 6 6 2 2 Barbiero, Cecilia Maria 0 3 1 0 0
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Scholsen, Helene 2 6 6 2 2 Nylund, Nanette 0 2 2 0 0
  • Belgium F9, Singles
    Geens, Clement 0 6 1 0 Lestienne, Constant 1 7 5 1
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Boeykens, Elyne 0 1 0 0 0 Sabino, Lisa 2 6 6 2 2
  • Liberec, Czech Republic
    Westerhof, Boy 1 6 6 1 Stanek, Robin 0 3 6 0
  • Wuhan, Doubles W-C50-CHN-05B
    Kremen I / Lertcheewakarn N 0 6 1 0 Namigata J / Wang Y 1 7 0 1
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Jurikova, Lenka 0 4 1 0 Hogenkamp, Richel 1 6 3 1
  • Italy F25, Singles
    Della Tommasina, Davide 13:30 Estevez, Maximiliano
  • Copenhagen, Doubles W-C10-DEN-...
    Francati E / Jespersen M 1 7 4 1 Haakansson E / Karst F 0 5 1 0
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Muchova, Karolina 1 6 3 1 Vajdova, Natalia 0 2 2 0
  • Kazakhstan F10, Singles
    Khabibulin, Timur 13:35 Prudnikau, Aliaksandr
  • Kazakhstan F10, Singles
    Skripnik, Daniel 13:35 Abiyev, Kuatbek
  • Kazakhstan F10, Singles
    Balaji, N. Sriram 13:35 Ayap, Sagadat
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Khabibulina, Albina 13:35 Sotnikova, Alyona
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Merenkova, Polina 13:35 Mun, Viktoryia
  • Russia F5, Doubles
    Levine A / Zaitsev A 2 6 6 2 2 Kachanovskiy V / Muzaev R 0 2 1 0 0
  • Georgia F1, Doubles
    Kvernadze D / Metreveli I 13:35 Molina E / Sinicropi R
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Burk, Birgit 0 3 0 0 Nancarrow, Alexandra 1 6 2 1
  • Slovak Republic F3, Doubles
    Dolezel F / Nejedly P 1 0 6 1 Beck K / Kekercheni F 1 6 1 1
  • Serbia F7, Singles
    Jandric, Darko 1 6 1 1 Katic, Dejan 0 1 3 0
  • Denmark F2, Doubles
    Ingildsen J / Larsen J Z 1 7 2 1 Ferrigno M / Ferrigno N 0 6 1 0
  • Italy F25, Singles
    Chiurulli, Daniele 13:50 Borella, Filippo
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Lidkovskaya, Irina 13:50 Boev, Michaela
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Bryzgalova, Yulia 13:50 Kazionova, Ekaterina
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Ainitdinova, Gozal 13:50 Grinchishina, Alexandra
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Klyueva, Ekaterina 13:50 Pirazhenka, Sviatlana
  • Timisoara, Doubles W-C10-ROU-0...
    Marinkovic B / Radosavljevic T 0 1 1 0 Adamovic K / Gjorcheska L 1 6 5 1
  • Italy F25, Singles
    Sonego, Lorenzo 14:00 DI Ienno, Damiano
  • Romania F10, Singles
    Richard, Antoine 0 3 0 Ignat, Dragos Constantin 0 4 0
  • Lithuania F1, Doubles
    Dubarenco M / Kobelt P 14:00 Colella A / Ricca G
  • Telavi, Doubles W-C10-GEO-01A
    Cucca M / Pinto G 14:00 Chalaganidze T / Dmitrieva K
  • Denmark F2, Singles
    Pedersen, Martin 0 4 0 Goransson, Andre 0 3 0
  • Germany F10, Singles
    Meinecke, Jonas 0 1 0 Vagnozzi, Simone 1 6 1
  • Belgium F9, Doubles
    Nematzadeh K / Tourlousse A 0 0 1 0 Gille S / Hoang A 1 6 3 1
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-09A
    Monova P / Yashina E 14:05 Lyuksheva P / Paigina M
  • Timisoara, Doubles W-C10-ROU-0...
    Platon R E / Stancu C-M 1 6 1 Fetecau I / Oante I 0 2 0
  • Romania F10, Singles
    Crapcenco, Andrei 0 0 0 0 Bortolotti, Marco 1 6 1 1
  • Romania F10, Singles
    Ciorcila, Patrick 0 3 0 Torebko, Peter 0 3 0
  • Russia F5, Doubles
    Bradaric M / Safiullin R 14:15 Fufygin M / Polyakov V
  • Segovia, Spain
    Hernando Ruano, Jorge 0 5 0 Klein, Brydan 0 2 0
  • Germany F10, Singles
    Michaelis, Thorben 0 1 0 Schonenberg, Tom 0 2 0
  • Denmark F2, Singles
    Manafov, Vladyslav 0 0 Arvidsson, Isak 4 4
  • Denmark F2, Doubles
    Hannestad B / Sigsgaard C 0 2 0 Holm A / Shabib M 0 4 0
  • Lithuania F1, Doubles
    Malakauskas S / Zemaitelis K 0 2 0 Bugailiskis M / Tverijonas A 0 2 0
  • Segovia, Spain
    Menendez-Maceiras, Adrian 0 5 0 Cox, Daniel 0 1 0
  • Timisoara, Doubles W-C10-ROU-0...
    Ionescu S / Lancranjan P 0 2 0 Lavrikova E / Piran A 0 1 0
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Bastianello, Lisa 14:25 Pacholski, Lena
  • Germany F10, Singles
    Korolev, Evgeny 0 0 Hassan, Benjamin 0 0
  • Segovia, Spain
    Rice, David 0 1 0 Edmund, Kyle 0 3 0
  • Liberec, Czech Republic
    Zeballos, Horacio Mina, Gianni
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Ozga J / Zander N 14:30 Ferrer-Suarez I / Solovyeva V
  • Copenhagen, Singles W-C10-DEN-...
    Kairi, Angeliki 0 1 0 Poikajarvi, Rebecca 0 0 0
  • Michalovce, Doubles W-C10-SVK-...
    Avanesyan L / Marfutina M 14:30 Kolb M / Kolb N
  • Slovak Republic F3, Singles
    Fabian, Patrik 0 0 Urbanija, Mike 0 0
  • Slovak Republic F3, Singles
    Semjan, Marek 14:35 Simcak, Juraj
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Sema, Erika 0 1 0 Liu, Fangzhou 0 1 0
  • Russia F5, Doubles
    Ivanov V / Sabanin Y 14:35 Chepelev A / Saplin K
  • Plzen, Doubles W-C25-CZE-01B
    Tarasova A / Zakarlyuk M 14:35 Heinova A / Vrbenska A
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Rubini, Stefania 0 0 Meliss, Verena 0 0
  • Segovia, Spain, Doubles
    Maytin R / Reyes-Varela M 14:40 Baluda V / Kudryavtsev A
  • Segovia, Spain, Doubles
    Ortega-Olmedo R / Pulgar-Garcia J 14:40 Bozoljac I / Tosic G
  • Slovak Republic F3, Doubles
    Kalenichenko D / Oliveira G 14:40 Kosec I / Poplavskyy S
  • Copenhagen, Singles W-C10-DEN-...
    Niedmers, Nora 14:40 Wulcan, Paulina
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Simic, Jelena 14:40 Primorac, Iva
  • Germany F10, Singles
    Gerch, Lucas 14:40 Kaczynski, Kevin
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Peckl, Kerstin 14:40 Kotelesova, Barbara
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Zhang, Yuxuan 14:45 Zhang, Ling
  • Lithuania F1, Doubles
    Kaldawi S / Scott J 14:45 Deviatiarov M / Inzerillo J
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Barrois K / Thorpe L 14:45 Buzean D / Fernandez Rabener A
  • Italy F25, Singles
    Dutra DA Silva, Daniel 14:50 Turco, Andrea
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Dlouhy L / Marray J 14:50 Junaid R / Venus M
  • Plzen, Doubles W-C25-CZE-01B
    Krejsova P / Skamlova C 14:50 Dinu C / Njiric S
  • Liberec, Czech Republic
    Ignatik, Uladzimir 14:50 Safranek, Vaclav
  • Plzen, Doubles W-C25-CZE-01B
    Pradova M / Rohanova P 14:50 Kuncikova L / Stuchla K
  • Liberec, Czech Republic
    Monteiro, Thiago Moura 14:55 Gombos, Norbert
  • Georgia F1, Doubles
    Dolidze N / Khmiadashvili M 14:55 Oztuzun C / Plattes C
  • Germany F10, Singles
    Meis, Pascal 15:00 Lenz, Julian
  • Kitzbuhel, Austria
    Melzer, Jurgen 15:00 Andujar, Pablo
  • Serbia F7, Doubles
    Musialek A / Van Peperzeel G 15:00 Daljev P / Milojevic D
  • Serbia F7, Doubles
    Raspudic F / Saraydarpour S 15:00 Puodziunas S / Puttergill C
  • Serbia F7, Doubles
    Chettar M / Chettar Y 15:00 Borroni A / Rossi M
  • Savitaipale, Doubles W-C10-FIN...
    Belova N / Vostrikova A 15:00 Chernetsova D / Iakovleva A
  • Savitaipale, Doubles W-C10-FIN...
    Joronen E / Pennanen L 15:00 Eklund M N / Schoelink J
  • Telavi, Doubles W-C10-GEO-01A
    Chen C / Kadagidze A 15:00 Blyukhterova A / Kutubidze T
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Jablonovska, Jana 15:00 Morgosova, Karin
  • Belgium F9, Singles
    Coppejans, Kimmer 15:00 Dehaen, Thomas
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Cermak F / Oswald P 15:05 KAS C / Kohlschreiber P
  • Savitaipale, Doubles W-C10-FIN...
    Parviainen K / Pasanen M-E 15:10 Rohde-Moe C / Virtanen E
  • Slovak Republic F3, Doubles
    Danis M / Kellovsky D 15:15 Shcherba V / Ursu V
  • Serbia F7, Doubles
    Celebic L / Melchiorre D 15:15 Jevtic S / Zaninovic L
  • Denmark F2, Singles
    Schutt, Leon 15:15 Galskov, Tobias
  • Georgia F1, Singles
    Bonadio, Riccardo 15:15 Tsivadze, George
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Meffert D / Puetz T 15:20 Polacek L / Pultr D
  • Cortina, Italy
    Beck, Andreas 15:20 Bachinger, Matthias
  • Romania F10, Doubles
    Ontica C / Stelian R A 15:30 Antonescu V / Dima D
  • Spain F20, Doubles
    Nieto A / Ventura-Martell F 15:30 Burniol-Teixido G / Mas Mascolo A
  • Belgium F9, Doubles
    De Goeijen B / Hill T 15:30 Martens S / Merckx J
  • Timisoara, Doubles W-C10-ROU-0...
    Guna I / Rosca A A 15:40 Prati F / Truca I
  • Romania F10, Doubles
    Beretta D / Carpen A-D 15:40 Farcas I / Turcu M L S
  • Romania F10, Doubles
    Grigoriu P / Paval C 15:40 Alekseenko V / Cozbinov A
  • Cortina, Italy
    Dutra Silva, Rogerio 15:40 Setkic, Aldin
  • Segovia, Spain, Doubles
    Maytin R / Reyes-Varela M 15:40 Baluda V / Kudryavtsev A
  • Segovia, Spain, Doubles
    Ortega-Olmedo R / Pulgar-Garcia J 15:40 Bozoljac I / Tosic G
  • Segovia, Spain
    Silva, Frederico Ferreira 15:45 Obry, Julien
  • Copenhagen, Doubles W-C10-DEN-...
    Melsted C L / Rasmussen A S 15:45 Chimura N / Lister C
  • Lithuania F1, Singles
    Sakinis, Dovydas 15:45 Vibert, Francois Arthur
  • Germany F10, Singles
    Negritu, Christoph 15:45 Mijic, Ivo
  • Cortina, Italy
    Basilashvili, Nikoloz 15:50 Cervantes-Huegun, Inigo
  • Timisoara, Doubles W-C10-ROU-0...
    Arcidiacono F / Spigarelli M 15:55 Csoregi I / Mihaila A B
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Pous Tio, Laura 15:55 Bacquie, Alice
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Konotoptseva, Danielle 16:00 Le Roux, Madrie
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Ogata, Haine 16:00 Intert, Amelie
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Mokrousova, Greta 16:00 Sipek, Natalija
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Zhang, Ying 16:00 Prenkovic, Linda
  • Cortina, Italy
    Androic, Toni 16:00 Reuter, Yannik
  • Michalovce, Doubles W-C10-SVK-...
    Holanova N / Stresnakova K 16:00 Hrabalova K / Mayerova M
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Harrison, Catherine 16:00 Lykina, Ksenia
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Bowtell, Amy 16:00 Mills, Danielle
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Smith, Maria 16:00 Fournier, Elisabeth
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Suomalainen, Piia 16:00 Watanabe, Hirono
  • Washington, USA, Doubles
    Bryan B / Bryan M 16:00 Donaldson J / Kozlov S
  • Washington, USA, Doubles
    Dekmeijere L / Melichar N 16:00 Cornet A / Flipkens K
  • Washington, USA, Doubles
    Butorac E / Klaasen R 16:00 Johnson S / Querrey S
  • Washington, USA, Doubles
    Groth S / Paes L 16:00 Chardy J / Lindstedt R
  • Washington, USA, Doubles
    Benneteau J / Llodra M 16:00 Rojer J-J / Tecau H
  • Washington, USA, Doubles
    Huey T C / Inglot D 16:00 Peya A / Soares B
  • Argentina F12, Singles
    Agamenone, Franco 16:00 Ciurletti, Andres Gabriel
  • Argentina F12, Singles
    Sorgi, Joao Pedro 16:00 Casanova, Hernan
  • Argentina F12, Singles
    Manzanares, Facundo 16:00 Coria, Federico
  • Slovak Republic F3, Singles
    Horansky, Filip 16:05 Filipsky, Jakub
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Sorg, Marine 16:05 Siedliska, Natalia
  • Germany F10, Singles
    Choinski, Jan 16:05 Plotniy, Andrei
  • Segovia, Spain, Doubles
    Balleret B / Nys H 16:10 COX D / Rice D
  • Segovia, Spain, Doubles
    Burton L / Willis M 16:10 Llompart A / O'Brien D
  • Slovak Republic F3, Doubles
    Bettles A / Carpenter J 16:10 Milko M / Voscek M
  • Liberec, Czech Republic
    Samper-Montana, Jordi 16:10 Smirnov, Artem
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Ferrando, Cristiana 16:10 Njoze, Mirabelle
  • Germany F10, Singles
    Tchoutakian, Maxime 16:10 Ruepke, Lukas
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Fujiwara, Rika 16:15 Knoll, Xenia
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Lottner, Antonia 16:15 Jani, Reka-Luca
  • Telavi, Doubles W-C10-GEO-01A
    Cepelyte A / Moroi C 16:15 Krivoshapov K / Puskkarevsky A
  • Liberec, Czech Republic
    Yang, Tsung-Hua 16:15 Pospisil, Jaroslav
  • Plzen, Doubles W-C25-CZE-01B
    Bonaventure Y / Martincova T 16:20 Esen H / Esen L
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Kontinen H / Nieminen J 16:25 Knowle J / Marach O
  • Germany F10, Singles
    Belot, Constantin 16:30 Kahlke, Jannis
  • Serbia F7, Doubles
    Allemby J / De Sousa G 16:30 Haenle P / Trendafilov P
  • Serbia F7, Doubles
    Djurdjevic B / Navarro S 16:30 Sabanov I / Sabanov M
  • Liberec, Czech Republic
    Cuevas, Pablo 16:30 Michalicka, Marek
  • Rovereto, Doubles W-C10-ITA-15...
    Hofer V / Ladurner J 16:30 Barbiero C M / Bastianello L
  • Germany F10, Singles
    Hocevar, Ricardo 16:30 Mokrzycki, Marco
  • Serbia F7, Doubles
    Vucic I / Zekic M 16:30 Katic D / Roganovic S
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Agar R / Bader S 16:40 Elliott E / Walsh D
  • Cortina, Italy, Doubles
    Fransen S / Frantzen R 16:40 LEE H / Mirzadeh V
  • Cortina, Italy, Doubles
    Androic T / Cacic N 16:40 Koolhof W / Motti A
  • Cortina, Italy, Doubles
    Fransen S / Frantzen R 16:40 LEE H / Mirzadeh V
  • Serbia F7, Doubles
    Jandric D / Pjevcevic P 16:45 Arneodo R / Harvey L I
  • Cortina, Italy
    Giannessi, Alessandro 16:50 Trusendi, Walter
  • Italy F25, Singles
    Trevisan, Matteo 17:00 Giorgetti, Filippo
  • Kitzbuhel, Austria
    Zverev, Alexander 17:00 Schwartzman, Diego Sebastian
  • USA F22, Singles Qualifying
    Styslinger, Mac 17:00 Kan, Maksim
  • USA F22, Singles Qualifying
    Harrington, Hunter 17:00 Lunn, Justin
  • USA F22, Singles Qualifying
    Monette, Samuel 17:00 Kirchheimer, Strong
  • Spain F20, Singles
    Dominguez Alonso, Pedro 17:00 Roca Batalla, Oriol
  • USA F22, Singles Qualifying
    Chappell, Nick 17:00 Reese, Hunter
  • Spain F20, Singles
    Ojeda Lara, Ricardo 17:00 Uspensky, Dennis
  • USA F22, Singles Qualifying
    DEL Nunzio, Richard 17:00 Vega, Quinton
  • Spain F20, Doubles
    Herrera R / Zapata Miralles B 17:00 Cuypers B / Feler M
  • Spain F20, Doubles
    Aragon Domenech M / Calvo Milla I 17:00 Domingues J / Pla Malfeito J
  • Belgium F9, Singles
    Smalyanyy, Filipp 17:00 Rochus, Olivier
  • Segovia, Spain, Doubles
    Balleret B / Nys H 17:05 COX D / Rice D
  • Cortina, Italy
    Marcora, Roberto 17:10 Napolitano, Stefano
  • Cortina, Italy
    Starace, Potito 17:10 Ramirez Hidalgo, Ruben
  • Segovia, Spain, Doubles
    Burton L / Willis M 17:10 Llompart A / O'Brien D
  • Cortina, Italy, Doubles
    Giannessi A / Starace P 17:20 Basilashvili N / Setkic A
  • Timisoara, Doubles W-C10-ROU-0...
    Honigova S / Muntean V 17:25 Simion O G / Talaba G
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Huber, Luisa Marie 17:25 Chiesa, Deborah
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Andujar P / Carreno Busta P 17:30 Begemann A / Haase R
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Merdeeva A / Rohira T 17:30 Boubelikova J / Pertusa Garcia L
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Sammons M / Shaulskaya A 17:30 Fayol C / Romeo C
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Alves Pereira Valle M / Pereira A R E 17:30 Cristian J A / Intert A
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Ciraolo V / Genovese E 17:30 Payet P / Strakhova V
  • Romania F10, Doubles
    Coman R / Torebko P 17:30 Merzuki M A / Sulea T C
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Kiro, Lynn 17:30 Harris, Samantha
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Nefedova, Anastasia Evgenyevna 17:30 Samir, Sandra
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Carter, Hayley 17:30 Norris, Marie
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Okuno, Ayaka 17:30 Guarachi, Alexa
  • Argentina F12, Singles
    Dias, Marcos Vinicius DA Silva 17:30 Monzon, Ignacio
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Meffert D / Puetz T 17:30 Polacek L / Pultr D
  • Argentina F12, Singles
    Florez, Valentin 17:30 Matute, Juan Manuel
  • Argentina F12, Singles
    Sanchez, Rodrigo 17:30 Sborowitz, Matias
  • Rovereto, Doubles W-C10-ITA-15...
    Ferrando C / Turati A 17:35 Sabino L / Savoretti A
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Agar R / Bader S 17:35 Elliott E / Walsh D
  • Germany F10, Doubles
    Groen S / Kaczynski K 17:40 Herbring N / Stoica A
  • Rovereto, Doubles W-C10-ITA-15...
    Cruciani D / Testa G 17:40 Coppola C / Guimaraes Y
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Schaefer, Anne 17:45 Melander, Hilda
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Balducci A / Caregaro M 17:45 Fujiwara R / Tanaka Y
  • Italy F25, Doubles
    Lulli G / Schold T 17:50 Fago M / Mazzella M
  • USA F22, Singles
    Hiltzik, Jared 18:00 Nakagawa, Naoki
  • USA F22, Singles
    Surreaux, Arthur 18:00 Harris, Andrew
  • USA F22, Singles
    Dadamo, Jeff 18:00 Martin, Toby
  • Germany F10, Singles
    Maden, Yannick 18:00 Rossier, Simeon
  • Segovia, Spain
    Mannarino, Adrian 18:00 Angelinos, Theodoros
  • Cortina, Italy
    Machado, Rui 18:10 Virgili, Adelchi
  • Cortina, Italy
    Rodriguez-Pace, Ricardo 18:20 Pashanski, Boris
  • Cortina, Italy
    Gimeno-Traver, Daniel 18:20 Coric, Borna
  • Germany F10, Doubles
    Schmid T / Schonenberg T 18:30 Lenz J / Poerschke L
  • Spain F20, Singles
    Giner, Marc 18:30 Valeriano, Alex
  • Spain F20, Singles
    Estruch Mano, David 18:30 Giraudeau, Thomas
  • Spain F20, Singles
    Ndayishimiye, Hassan 18:30 Mazon-Hernandez, Rafael
  • Spain F20, Singles
    Lopez San Martin, Alvaro 18:30 Eames, Jake
  • Spain F20, Doubles
    Kozlov N / Sanchis-Hernandez E 18:30 Gakhov I / Lopez Jaen M A
  • Belgium F9, Doubles
    Griekspoor S / Meuffels A 18:30 Gonzalez Carrasco J M / Smalyanyy F
  • Belgium F9, Doubles
    Dehaen T / Meulemans S 18:30 Blonda M / Gelade P
  • Italy F25, Singles
    Marti, Javier 19:00 Crepaldi, Erik
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Prenkovic L / Totka N 19:00 Gisonna A / Pera C
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Hattingh I / Le Roux M 19:00 Kulhankova D / Kulova A
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Radovcic P / Zhang Y 19:00 Cavalle-Reimers Y / Mikheeva A
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Njuki B / Walters A 19:00 D'Oliveira E / Ogata H
  • Vancouver, Canada
    Uchiyama, Yasutaka 19:00 Bemelmans, Ruben
  • Cortina, Italy
    Fanucci, Pietro 19:00 Krstin, Pedja
  • Vancouver, Canada, Doubles
    Krajicek A / Smith J-P 19:00 Pavic A / Wang J
  • Vancouver, Canada, Doubles
    Jung J / King E 19:00 Bemelmans R / Millot V
  • Vancouver, Canada, Doubles
    De Voest R / Seeberger M 19:00 Buchanan C / Williams R
  • Vancouver, Canada, Doubles
    Daniel T / Moriya H 19:00 Daniell M / Sitak A
  • Vancouver, Canada, Doubles
    Bogomolov A / Cerretani J 19:00 Shamasdin A / Sharan D
  • Stanford, USA
    Osaka, Naomi 19:00 Petkovic, Andrea
  • Vancouver, Singles Qualifying...
    Hibi, Mayo 19:00 Will, Allie
  • Vancouver, Singles Qualifying...
    Zacarias, Marcela 19:00 Okadaue, Chiaki
  • Vancouver, Singles Qualifying...
    Crawford, Samantha 19:00 Muresan, Denise
  • Vancouver, Singles Qualifying...
    Whoriskey, Caitlin 19:00 Brady, Jennifer
  • Stanford, USA, Doubles
    Chan H-C / Petkovic A 19:00 Kania P / Siniakova K
  • Stanford, USA, Doubles
    Hantuchova D / Parra Santonja A 19:00 Gavrilova D / XU Y-F
  • Stanford, USA, Doubles
    Ormaechea P / Wozniak A 19:00 Kudryavtseva A / Rodionova AN
  • Fort Worth, Doubles W-C10-USA-...
    Alves M-F / Hermoso X 19:00 Harrison C / Weatherholt M
  • Fort Worth, Doubles W-C10-USA-...
    Altick F / Sharma A 19:00 Oosterhout E / Profit E A A
  • Fort Worth, Doubles W-C10-USA-...
    Higuchi Y / Watanabe H 19:00 COX S / Simmons S
  • Fort Worth, Doubles W-C10-USA-...
    Collie N / Kopinski M 19:00 Hine K / Smith K N
  • Washington, USA, Doubles
    Bopanna R / Qureshi A U H 19:00 Dodig I / Melo M
  • Argentina F12, Singles
    Portmann, Leandro 19:00 Mantilla, Felipe
  • Argentina F12, Singles
    Buchhass, Matias Rodolfo 19:00 DI Aloy, Stefano
  • Argentina F12, Singles
    Galarza, Juan Ignacio 19:00 Perez Mota, Mauricio
  • Stanford, USA
    Williams, Serena 19:00 Pliskova, Karolina
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Oyen, Sofie 19:10 De Sutter, Justine
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Konig, Pia 19:15 Tomova, Viktoriya
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Kleinsteuber T / Vorih S 19:15 Bogdan E / Jani R-L
  • Cortina, Italy
    Troicki, Viktor 19:30 Hanescu, Victor
  • Cortina, Italy, Doubles
    Androic T / Cacic N 19:30 Koolhof W / Motti A
  • Washington, USA
    Safarova, Lucie 19:45 Mladenovic, Kristina
  • Washington, USA
    Rybarikova, Magdalena 20:00 Makarova, Ekaterina
  • Washington, USA
    Pliskova, Kristyna 20:00 Erakovic, Marina
  • Vancouver, Canada
    Novikov, Dennis 20:00 Bogomolov Jr, Alex
  • Washington, USA, Doubles
    Falconi I / Wong K 20:00 Ellison R / Ellison S A
  • Stanford, USA
    Zhao, Carol 20:00 Wickmayer, Yanina
  • USA F22, Singles
    Nava, Eduardo 20:00 Fratangelo, Bjorn
  • Stanford, USA
    Suarez Navarro, Carla 20:00 Puig, Monica
  • USA F22, Doubles
    Arevalo-Gonzalez M / Nunez Aguilera A 20:00 Chaplin J / Ghasya F
  • USA F22, Doubles
    Silverman C / Vega Q 20:00 Ansari A / Harrington H
  • Vancouver, Canada
    Giron, Marcos 20:00 Collarini, Andrea
  • Washington, USA, Doubles
    Erlich J / Ram R 20:15 Murray J / Peers J
  • Vancouver, Singles W-C100-CAN-...
    Radwanska, Urszula 20:30 Muhammad, Asia
  • Vancouver, Singles W-C100-CAN-...
    Putintseva, Yulia 20:30 Liang, Gloria
  • Vancouver, Singles W-C100-CAN-...
    Boserup, Julia 20:30 Imanishi, Miharu
  • Argentina F12, Singles
    Vellbach, Gustavo 20:30 Ameal, Juan Ignacio
  • Argentina F12, Doubles
    Lipovsek Puches T / Makiguchi R 20:30 Manzanares F / Pini S E
  • Argentina F12, Doubles
    Casanova H / Senattore Baumbach R 20:30 Monzon I / Varrone E
  • Cortina, Italy, Doubles
    Giannessi A / Starace P 20:40 Basilashvili N / Setkic A
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Daniels C / Schaeder L 20:45 Haddad Maia B / Lottner A
  • Washington, USA, Doubles
    Abanda F / Rogers S 21:00 RAE J / Smith A
  • Italy F25, Singles
    Azzaro, Leonardo 21:15 Zito, Ettore
  • Washington, USA
    Pavlyuchenkova, Anastasia 21:15 Razzano, Virginie
  • Vancouver, Canada
    Mcgee, James 21:20 Millot, Vincent
  • Stanford, USA, Doubles
    Osaka M / Shamayko M 21:30 Lepchenko V / Tomljanovic A
  • Vancouver, Canada
    Williams, Rhyne 21:40 Dustov, Farrukh
  • Washington, USA
    Querrey, Sam 22:00 Russell, Michael
  • Washington, USA
    Johnson, Steve 22:00 Duckworth, James
  • Washington, USA, Doubles
    King V / Townsend T 22:00 Litvak L / Mueller A
  • Vancouver, Singles W-C100-CAN-...
    Blajkevitch, Khristina 22:00 Tatishvili, Anna
  • Vancouver, Doubles W-C100-CAN-...
    Gajdosova J / Tatishvili A 22:00 Hibi M / Weinhold A
  • Stanford, USA
    Cibulkova, Dominika 22:00 Muguruza Blanco, Garbine
  • USA F22, Doubles
    Bambridge L / Broady L 22:00 Efferding J / Goldhoff G
  • USA F22, Doubles
    Reese H / Schipanski J 22:00 Bushamuka W / Gomez A
  • USA F22, Doubles
    Lamble J / Tashi V 22:00 Kirchheimer S / Nakagawa N
  • Washington, USA
    Sela, Dudi 22:00 Groth, Samuel
  • Vancouver, Singles W-C100-CAN-...
    Ozaki, Risa 22:00 Hsu, Chieh-Yu
  • Washington, USA
    Estrella Burgos, Victor 22:30 Kamke, Tobias
  • Vancouver, Canada
    Nishioka, Yoshihito 22:40 Saville, Luke
  • Stanford, USA, Doubles
    Garcia C / Zhang S 23:00 AHN K / Zhao C
  • Stanford, USA
    Lisicki, Sabine 23:15 Ivanovic, Ana
  • Washington, USA
    Jovanovski, Bojana 23:30 Rogowska, Olivia
  • Vancouver, Singles W-C100-CAN-...
    Kontaveit, Anett 23:30 Savchuk, Olga
  • Washington, USA, Doubles
    Kuwata H / Nara K 23:35 Slater N / Webley-Smith E
  • Washington, USA
    Lacko, Lukas 23:50 LU, Yen-Hsun

Incidenti pre večitog derbija

TUČA U PODGORICI: Varvari napali grobare

Fudbal

Autor:

Navijači Budućnosti upali na železničku stanicu sa ciljem da se obračuna sa navijačima Partizana koji su putovali u Beograd na večiti derbi

ABA ligA, Josip Bilić, Partizan, Budućnost, tuča, navijači, Grobari, Varvari

Varvari i Grobari imali su veći sukob na košarkaškom derbiju

PODGORICA - Navijači Budućnosti napali su u petak uveče "grobare" koji su čekali voz za Beograd, gde se večeras održava 144. večiti derbi.

Grupa "Varvara" nasrnula je na navijače Partizana na glavnoj železničkoj stanici u Podgorici, prenose crnogorski mediji.

Prema rečima očevidaca, napadači su bili maskirani fantomkama i naoružani bakljama. Veće incidente sprečili su policijski službenici, koji su se odmah pojavili na licu mesta. "Varvari" su bacili jednu dimnu bombu, a potom su kamenicama zasipali policajce i "grobare".

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (5)

Pošaljite komentar 

Popularni komentari

  • radmil

    radmil

    Vidjeli ovija junaka Varvara e bas su pravi i to jos maskirani napadaju narod.E jada li i tuge.

    14 Odgovori 
  • SAŠA FRANKFURT

    SAŠA FRANKFURT

    Iako sam Zvezdaš, ovo je za svaku osudu! Kakav obračun, zašto?? Divljački balkanski mentalitet!! Druga država pa ne interesuje nikog, a istini za volju ni kod nas nije bolje!!

    5 Odgovori 
  • sasa montenegro

    sasa montenegro

    ne to su bile prerušene Delije

    2 Odgovori 

Poslednji komentar

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Zapad ne postavlja ultimatume Srbiji u vezi s pozicijom prema Rusiji Denis Kif ambasador Velike Britanije

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!
Na vrh