TUGA I NEVERICA U BRAZILU: Nejmar zbog povrede završio učešće na Mundijalu!

Šok

Brazil 2014 -

Reprezentativac Brazila Nejmar, koji se povredio na sinoćnoj utakmici koju je njegov tim igrao protiv selekcije Kolumbije, propustiće ostatak Mundijala zbog povrede kičmenog pršljena.

Podsetimo, Nejmar se povredio u 86 minutu. Njega je prilikom jednog duela kolenom u leđa udario Huan Kamlio Zuniga, posle čega je Nejmar ostao da leži na travi s bolnom grimasom na licu. Nejmar je teren napustio na nosilima. i odmah transportovan u bolnicu.

Brazil je savladao Kolumbiju rezultatom 2:1, a u polufinalu će igrati protiv Nemačke.

Brazilcu stiže podrška sa svih strana, pre svega od poznatih sportista, a navijači su okupirali bolnicu "San Karlos", gde je smešten napadač Brazila.