• Slovak Republic F2, Singles
    Maiga, Riccardo 1 6 2 5 1 1 Pazicky, Michal 2 3 6 7 2 2
  • Oberstaufen, Germany
    Fucsovics, Marton 1 6 6 6 1 1 Berrer, Michael 2 3 7 7 2 2
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Schuurs, Demi 1 6 6 4 1 1 Van De Velde, Bernice 2 7 1 6 2 2
  • Bad Waltersdorf, Doubles W-C10...
    Konig P / Rebersak P 1 6 7 1 Hrabalova K / Janatova T 1 7 5 1
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Kairi, Angeliki 1 0 6 4 1 1 Cedermark, Beatrice 2 6 1 6 2 2
  • Gstaad, Switzerland
    Youzhny, Mikhail 1 6 1 4 1 1 Haase, Robin 2 3 6 6 2 2
  • Palic, Singles W-C10-SRB-04A
    Bonic, Barbara 1 4 6 1 Bara, Irina Maria 1 6 1 1
  • Nan Chang, China, Doubles
    Adamczak M / Zheng S 14:00 Kumkhum L / Tanasugarn T
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Mitu, Cristina-Andreea 1 3 6 1 1 Karatantcheva, Sesil 1 6 2 4 1
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Melander, Hilda 1 6 2 1 1 Maleckova, Jesika 1 1 6 5 1
  • Nan Chang, China
    Zhang, Ling 0 1 5 0 Liu, Fangzhou 1 6 4 1
  • Tampere, Finland
    Lapentti, Giovanni 1 6 4 1 Lokoli, Laurent 0 4 0 0
  • Tampere, Finland
    Ymer, Elias 0 2 1 0 0 Goffin, David 2 6 6 2 2
  • Ireland F1, Singles
    Jankovits, Yannick 0 2 1 0 0 Corrie, Edward 2 6 6 2 2
  • Baku, Azerbaijan
    Mladenovic, Kristina 0 3 0 Schiavone, Francesca 1 6 1
  • Estonia F2, Doubles
    Kerner M / Whittington A 1 6 3 1 Ivanov V / Sabanin Y 0 3 1 0
  • Belgium F8, Singles
    Cagnina, Julien 0 5 0 Geens, Clement 0 4 0
  • Germany F9, Singles
    Reuter, Yannik 0 2 1 0 Netuschil, Marvin 1 6 1 1
  • Denmark F1, Doubles
    Lindell C / Olin R 0 1 0 0 0 Donati M / Vagnozzi S 2 6 6 2 2
  • Serbia F6, Doubles
    Sabanov I / Sabanov M 0 5 0 Godry L / Nagy P 0 5 0
  • Serbia F6, Doubles
    Celebic L / Melchiorre D 15:00 Jandric D / Rakic S
  • Argentina F11, Singles
    Lipovsek Puches, Tomas 0 3 0 Torre, Eduardo Agustin 0 3 0
  • Argentina F11, Singles
    Arus, Rodrigo 0 2 0 Florez, Valentin 1 6 1
  • Argentina F11, Singles
    Mantilla, Felipe 1 6 1 Pini, Sebastian Exequiel 0 1 0
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Machado R / Tosic G 0 4 0 Kapas A / Koniusz B 0 5 0
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Laine, Emma 0 3 0 Nancarrow, Alexandra 0 3 0
  • Spain F19, Singles
    Cachin, Pedro 0 4 0 Giraudeau, Thomas 0 1 0
  • Argentina F11, Singles
    Sanchez, Rodrigo 0 3 0 Zukas, Matias 0 1 0
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Dunne, Katy 0 0 0 Bolsova Zadoinov, Aliona 0 3 0
  • France F16, Singles
    Couacaud, Enzo 0 3 0 Hamou, Maxime 0 1 0
  • Oberstaufen, Germany
    Bolelli, Simone 15:45 Hajek, Jan
  • Palic, Doubles W-C10-SRB-04A
    Gjorcheska L / Ianchuk E 15:45 Bara I M / Hristea C-E
  • Gstaad, Switzerland
    Andujar, Pablo 15:50 Granollers, Marcel
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Chiesa, Deborah 15:50 Pivovarova, Anastasia
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Stefkova, Barbora 15:50 Daniels, Carolin
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Costa Melgar, Cecilia 15:50 Lemoine, Quirine
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Zanevska, Maryna 15:50 Voracova, Renata
  • Atlanta, USA, Doubles
    King K / Venus M 16:00 Ginepri R / Harrison R
  • Tampere, Finland
    Nieminen, Jarkko 16:00 Dutra Silva, Rogerio
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    CE, Gabriela 16:00 Kurata, Nathaly
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Koch-Benvenuto, Andrea 16:00 Perez Rojas, Guadalupe
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Piai, Eduarda 16:00 Rossi, Nathalia
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Gomide, Julia Mansano 16:00 Sanchez, Ana Sofia
  • Romania F9, Doubles
    Cornea V V / Luncanu P-A 16:00 Grigoriu P / Paval C
  • Viserba, Doubles W-C10-ITA-14A
    Huber L M / Siedliska N 16:00 Brescia G / Ferrando C
  • Italy F24, Singles
    De Greef, Arthur 16:00 Giorgini, Daniele
  • Tampere, Finland
    Krstin, Pedja 16:05 Ramirez Hidalgo, Ruben
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Begemann A / Haase R 16:15 Marx P / Rola B
  • Serbia F6, Singles
    Jankovic, Miki 16:30 Janvier, Maxime
  • Tampere, Doubles W-C10-FIN-01A
    Laine E / Pivovarova A 16:30 Silich A / Vasilyeva L
  • Belgium F8, Singles
    Middelkoop, Matwe 16:30 Rochus, Olivier
  • Ireland F1, Singles
    Barry, Sam 16:30 Milton, Joshua
  • USA F21, Singles
    Papa, Spencer 16:30 Schneider, Ronnie
  • USA F21, Singles
    Dadamo, Jeff 16:30 Bambridge, Luke
  • Argentina F11, Doubles
    Mantilla F / Sanchez R 16:30 Lipovsek Puches T / Torre E A
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Koolhof W / Motti A 16:40 Bader S / Mirzadeh V
  • Argentina F11, Doubles
    Florez V / Portmann L 16:40 Cuevas M / Senattore Baumbach R
  • Oberstaufen, Germany
    Marcora, Roberto 16:55 Gojowczyk, Peter
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Bettles A / Carpenter J 16:55 Kosec I / Semjan M
  • Umag, Croatia
    Gabashvili, Teimuraz 17:00 Cuevas, Pablo
  • Spain F19, Singles
    Gutierrez-Ferrol, Sergio 17:00 Vega Hernandez, David
  • Tampere, Doubles W-C10-FIN-01A
    Nancarrow A / Sakkari M 17:20 Czarnik P / Lysakova A
  • Tampere, Finland, Doubles
    Huta Galung J / Siljestrom A 17:20 Ymer E / Zaitcev A
  • Maaseik, Doubles W-C10-BEL-03A
    Van De Velde B / Versteeg K 17:20 Distelmans S / Kempen M
  • Umag, Croatia
    Rosol, Lukas 17:30 Cilic, Marin
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Haddad Maia, Beatriz 17:30 Krejsova, Petra
  • France F16, Singles
    Doumbia, Sadio 17:30 Marie, Jules
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Cercone, Alexandra 17:30 Chen, Kelly
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Weatherholt, Mary 17:30 Guarachi, Alexa
  • Gstaad, Switzerland
    Troicki, Viktor 17:30 Verdasco, Fernando
  • Atlanta, USA, Doubles
    Guccione C / Smith J P 18:00 Barrientos N / Estrella Burgos V
  • Lexington, USA
    Duckworth, James 18:00 Buchanan, Chase
  • Belgium F8, Doubles
    Karlovskiy E / Schonenberg T 18:00 Cagnina J / Gille S
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Oprandi, Romina 18:00 Brengle, Madison
  • USA F21, Singles
    Frank, Mitchell 18:00 Ghasya, Fares
  • USA F21, Singles
    Nguyen, Daniel 18:00 Martin, Toby
  • Italy F24, Singles
    Kubler, Jason 18:00 Napolitano, Stefano
  • Lexington, Doubles W-C50-USA-0...
    Loeb J / Weinhold A 18:00 Aoyama S / Wong K
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Fischer M / Liniger J 18:15 Albot R / Kowalczyk M
  • Umag, Croatia
    Carreno-Busta, Pablo 18:20 Robredo, Tommy
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Ponchet, Jessika 18:30 Perez-Somarriba, Estela
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Foster, Manisha 18:30 Pous Tio, Laura
  • Spain F19, Singles
    Banes, Maverick 18:30 Martos Gornes, Sergio
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Remondina, Anna-Giulia 18:30 Sugnaux, Tess
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Michel, Lara 19:00 Kucova, Kristina
  • Horb, Doubles W-C10-GER-04A
    Scheffbuch J / Sumova D 19:00 Melander H / Stefkova B
  • Campos Do Jordao, Doubles W-C1...
    Kurata N / Tomita G 19:00 Alves C M R / Gamarra Martins I
  • Ireland F1, Doubles
    Corrie E / Nielsen F 19:00 Bothwell P / O'Hare D
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Arconada, Usue Maitane 19:00 Lykina, Ksenia
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Baric, Nives 19:00 Higuchi, Yuka
  • Atlanta, USA, Doubles
    Johnson S / Querrey S 19:20 Gonzalez S / Lipsky S
  • Lexington, USA
    Mcgee, James 19:20 Odesnik, Wayne
  • USA F21, Doubles
    Bambridge L / Broady L 19:30 Clark B D / Schneider R
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Gajdosova, Jarmila 19:30 Gibbs, Nicole
  • Lexington, Doubles W-C50-USA-0...
    AHN K / Christian K 19:30 RAE J / Smith A
  • Umag, Croatia, Doubles
    Knowle J / Marach O 19:40 Cermak F / Rosol L
  • Umag, Croatia
    Fognini, Fabio 20:00 Coric, Borna
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Njuki, Brenda 20:00 Hanatani, Nagi
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Shaulskaya, Anastasia 20:00 Payet, Pauline
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Konotoptseva, Danielle 20:00 Cavaday, Naomi
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Hattingh, Ilze 20:00 Strakhova, Valeriya
  • Austin, Doubles W-C10-USA-08A
    Alda R / Contreras Gomez F 20:30 Harrison C / Weatherholt M
  • Austin, Doubles W-C10-USA-08A
    Cercone A / Guarachi A 20:30 Collie N / Kopinski M
  • Lexington, USA
    Millot, Vincent 20:40 Ward, James
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Hibino, Nao 21:00 Falconi, Irina
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Schaefer, Anne 21:00 Paolini, Jasmine
  • Italy F24, Doubles
    Borgo F / Bortolotti M 21:00 Frigerio L / Trevisan M
  • Umag, Croatia, Doubles
    Lajovic D / Skugor F 21:20 Cuevas P / Zeballos H
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Cristian J A / Shaulskaya A 21:30 Hattingh I / Le Roux M
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Bruzzone G / Totka N 21:30 Mikheeva A / Prenkovic L
  • Lexington, USA, Doubles
    Jenkins J / Singh S 22:00 Buchanan C / Mcgee J
  • Atlanta, USA
    Isner, John 22:00 Matosevic, Marinko

U Beogradu otvoreno Evropsko prvenstvo u rvanju

Sport

Autor:

BEOGRAD - Predsednik Svetske rvačke organizacije (FILA) Rafael Martineti otvorio je danas pred oko 2.500 ljudi u Beogradskoj areni Evropsko prvenstvo u rvanju, koje će trajati do nedelje, 11. marta.

Beograd, rvanje, otvaranje, evropssko prvenstvo

BEOGRAD - Predsednik Svetske rvačke organizacije (FILA) Rafael Martineti otvorio je danas pred oko 2.500 ljudi u Beogradskoj areni Evropsko prvenstvo u rvanju, koje će trajati do nedelje, 11. marta.

On je kazao da će ovaj turnir biti prilika da rvači procene svoju spremnost pred Olimpijske igre u Londonu narednog leta. "Već nekoliko godina Rvački savez Srbije je veoma aktivan u organizovanju značajnih događaja i nadam se da će njihov trud biti nagrađen.

Organizatori su naporno radili da obezbede svim učesnicima ugodan boravak u lepom Beogradu", dodao je Martineti.

Predsednik Evropske rvačke organizacije (CELA) Ceno Cenov rekao je da od Evropskog prvenstva u Beogradu očekuje da budu promovisani "novi lideri evropskog rvanja".

"Očekujem da će šampionat u Beogradu promovisati nove lidere evropskog rvanja, kao i najvažnije trendove u budućem razvoju tri olimpijska rvačka stila: grčko-rimskog, slobodnog i ženskog", kazao je Senov.

Pomoćnik ministra za omladinu i sport Srbije Dragan Atanasov istakao je da "Srbija ima novu priliku da se pokaže kao uspešan organizator velikog sportskog događaja".

"Ovoga puta čast je uveliko veća, budući da rvanje u Srbiji slavi vek svog postojanja i što je u pitanju organizacija Evropskog prvenstva u najtrofejnijem srpskom olimpijskom sportu", dodao je on.

Atanasov se, takođe, zahvalio svima koji su svojim zalaganjem omogućili da ovo takmičenje bude pripremljeno prema najvišim standardima. "Ovo je veliki podsticaj za rvački sport u Srbiji, ali i prilika da se na najlepši način upozna tradicija rvanja i da se ova borilačka veština približi ljubiteljima sporta", rekao je Atanasov.

Predsednik Rvačkog saveza Srbije Željko Trajković oceno je da "kompletan rvački sport u Srbiji ima posebnu čast".

"Kompletan rvački sport u Srbiji je posebno počastvovan što je u prilici da organizuje seniorsko prvenstvo Evrope, koje je ne samo takmičenje najvišeg ranga već i prilika za promociju naše zemlje", kazao je Trajković.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (0)

Pošaljite komentar 
Trenutno nema komentara, budite prvi!

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Odnosi Srbije i Kine su na najvišem nivou u proteklih nekoliko decenija i kontinuirano se unapređuju Ivica Dačić

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!
Na vrh