• Spain F28, Singles Qualifying
    MAS Mascolo, Adria 12:20 Ortega Palacios, Alejandro
  • Sibiu, Romania, Doubles
    Eysseric J / Riba P 12:30 Gawron M / Panfil G
  • France F20, Singles
    Walch, Antoine 13:30 Le Boulch, Thomas
  • France F20, Doubles
    Espinosa Muller G / Messin G 13:30 Karlovskiy E / Napolitano S
  • Algiers, Singles W-C15-ALG-01A
    Wang, Xi-Yao 0 5 3 0 Halo, Assia 1 7 3 1
  • Algiers, Singles W-C15-ALG-01A
    Rigozzi, Chantelle 1 5 6 0 1 Cazeaux, Amandine 1 7 4 2 1
  • Sibiu, Romania
    Brkic, Tomislav 14:00 Smirnov, Artem
  • Sibiu, Romania
    Basilashvili, Nikoloz 14:00 Cipolla, Flavio
  • Sweden F5, Singles
    Ning, Yuqing 1 7 5 1 Sekulic, Milos 0 6 6 0
  • Sweden F5, Singles
    Eriksson, Markus 1 4 6 4 1 1 Ivashka, Ilya 2 6 3 6 2 2
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-16A
    Uebelhoer, Caroline 2 7 6 2 2 Eccel, Sara 0 5 2 0 0
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-16A
    Brown, Lucy 2 6 3 6 2 2 Atucha Gomez, Ainhoa 1 3 6 1 1 1
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-16A
    Stefanou, Agni 0 3 1 0 0 Ferrer-Suarez, Ines 2 6 6 2 2
  • Varna, Doubles W-C10-BUL-01A
    Kolb M / Kolb N 2 7 6 2 2 Radeva P / Raykova T 0 6 3 0 0
  • Wuhan, China
    Sharapova, Maria 1 3 6 3 1 Kuznetsova, Svetlana 1 6 2 1 1
  • Clermont-Ferrand, Singles Qual...
    O'Neill, Jillian 0 6 1 0 Bacquie, Alice 1 7 4 1
  • Italy F33, Doubles
    Kalambay J / Perret L 0 6 0 0 0 Mager G / Oliveira G 2 7 6 2 2
  • Italy F33, Doubles
    De Goeijen B / Janvier M 2 6 6 2 2 Binaghi R / Caddeo F 0 0 0 0 0
  • France F20, Singles
    Boltz, Sebastien 15:00 Zynga, Lennart
  • France F20, Doubles
    Karcher H / Krusinski L 15:00 Courtalon M / Fassbender B
  • Italy F33, Doubles
    Trusendi W / Volante M 0 6 0 Borella F / Stefanini J 0 6 0
  • Clermont-Ferrand, Singles Qual...
    Remondina, Anna-Giulia 0 2 0 Fayol, Clemence 1 6 1
  • Sweden F5, Singles
    Bettles, Andrew 0 4 0 0 Solberg, Christoffer 1 6 1 1
  • Podgorica, Doubles W-C25-MNE-0...
    Herdzelas D / Stojanovic N 1 6 0 1 KAN V / Sramkova R 0 4 1 0
  • Kenitra, Morocco
    Carballes Baena, Roberto 0 4 0 Ramirez Hidalgo, Ruben 0 2 0
  • Porto Alegre, Brazil, Qualifyi...
    Romboli, Fernando 0 0 0 Lopes, Thiago 1 6 1
  • Porto Alegre, Brazil, Qualifyi...
    Dutra DA Silva, Daniel 0 3 0 Duran, Guillermo 0 4 0
  • Porto Alegre, Brazil, Qualifyi...
    Zampieri, Caio 0 5 0 Gutierrez, Oscar Jose 0 4 0
  • Porto Alegre, Brazil, Qualifyi...
    Magalhaes Hueb De Menezes, Joao Lucas 0 4 0 Brandao, Filipe 0 2 0
  • Kenitra, Morocco
    Ramos, Albert 0 4 0 Krstin, Pedja 0 2 0
  • Kenitra, Morocco, Doubles
    Grassi C / Lopez-Perez E 0 2 0 Marcan D / Sancic A 0 4 0
  • Orleans, France
    Millot, Vincent 0 1 0 Marti, Yann 0 3 0
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-16A
    Stokke, Melanie 0 2 0 Ruedas Burgos, Marta 0 1 0
  • Podgorica, Singles W-C25-MNE-0...
    Marinkovic, Mila 0 0 0 Bojanic, Tamara 0 1 0
  • Sweden F5, Singles
    Bossel, Adrien 16:10 Salisbury, Joe
  • Sweden F5, Singles
    Rosenholm, Patrik 16:10 Johansson, Morgan
  • Algiers, Singles W-C15-ALG-01A
    Totka, Naomi 0 0 Amour, Samara 0 0
  • Clermont-Ferrand, Singles Qual...
    Payet, Pauline 16:15 Armitano, Mathilde
  • Algiers, Doubles W-C15-ALG-01A
    Benaissa A / Radjaa S 16:20 Rigozzi C / Riley A
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-16A
    Moreno Arias, Lidia 16:20 Cavalle-Reimers, Ivonne
  • France F20, Doubles
    Otte O / Schonenberg T 16:30 Marquis C / Stevenson K
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-15A
    Lemmens E / Van De Graaf G 16:30 Kaminkova K / Rohanova P
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-15A
    Cortanovacki M / Pertusa Garcia L 16:30 Oparenovic A / Stoilkovska M
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-15A
    CUK P / Marc M 16:30 Husarova M / Pantuckova M
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-15A
    Sheng Y / Zhang Y 16:30 Barbir N / Fedosenkova G
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-15A
    Faber T / Palcic S 16:30 Alay E / Parshina Y
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-15A
    Kleinsteuber T / Vorih S 16:30 Chernetsova D / Shulzhanok D
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-15A
    Djurdjevic S / Kadijevic G 16:30 Hofmanova N / Ivanova M
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-15A
    Basic M / Lukas T 16:30 Leweurs A / Pradova M
  • Sibiu, Romania
    Starace, Potito 16:40 Gheorghe, Lucian
  • Kenitra, Morocco, Doubles
    Thornley S / Walsh D 16:40 Cervantes I / Vervoort M
  • Clermont-Ferrand, Singles Qual...
    Korpatsch, Tamara 16:50 Decker, Margot
  • Pereira, Colombia
    Lama, Gonzalo 17:00 Krajicek, Austin
  • Pereira, Colombia
    Androic, Toni 17:00 Trungelliti, Marco
  • Pereira, Colombia
    Zeballos, Horacio 17:00 Lindell, Christian
  • Pereira, Colombia
    Gonzalez, Alejandro 17:00 Dellien, Hugo
  • Pereira, Colombia
    Londero, Juan Ignacio 17:00 Escobar, Gonzalo
  • Pereira, Colombia
    Velotti, Agustin 17:00 Falla, Alejandro
  • Pereira, Colombia
    Molteni, Andres 17:00 Galan, Sat
  • Pereira, Colombia
    Mektic, Nikola 17:00 Lorenzi, Paolo
  • Pereira, Colombia
    Estrella Burgos, Victor 17:00 Jarry, Nicolas
  • Kenitra, Morocco, Doubles
    Adnaoui M / Chakrouni A 17:00 Karakhi R / Ouahab L
  • Sweden F5, Doubles
    Bojadjieva S / Figueroa P 17:00 CAO Z / Ning Y
  • Pereira, Colombia
    Molteni, Andres 17:00 Galan Riveros, Daniel Elahi
  • Portugal F7, Doubles
    Lourenco D / Molina A 17:00 Bambridge L / Ward-Hibbert J
  • Spain F28, Doubles
    Canas Garcia J / Dominguez Alonso P 17:00 Burrieza-Lopez O / Semmler M
  • Spain F28, Doubles
    Masur D / Werner J-M 17:00 Kocyla A / Ndayishimiye H
  • Spain F28, Doubles
    GEE C / Strachan B 17:00 Ibanez Gallego A / Pla Malfeito J
  • Spain F28, Doubles
    Baryshev S / Gakhov I 17:00 Gomez Mantilla I / Merkulov D
  • Spain F28, Doubles
    Arauzo-Martinez J-S / Rodriguez Manzano B 17:00 Esteve Lobato E / Martos Gornes S
  • Porto Alegre, Brazil
    Olivo, Renzo 17:30 Matos, Rafael
  • Porto Alegre, Brazil
    Alund, Martin 17:30 Turini, Thales
  • Pereira, Colombia, Qualifying
    Arevalo-Gonzalez, Marcelo 17:30 Endara, Ivan
  • Pereira, Colombia, Qualifying
    Hernandez, Jose 17:30 Mena, Facundo
  • Pereira, Colombia, Qualifying
    Lipovsek Puches, Tomas 17:30 Varillas Patino-Samudio, Juan Pablo
  • Pereira, Colombia, Qualifying
    Leite, Wilson 17:30 Echazu, Mauricio
  • Sweden F5, Singles
    Blomgren, Tobias 17:40 Donati, Matteo
  • Algiers, Doubles W-C15-ALG-01A
    Moroi C / Sahli S 17:40 Bhatia R / Halo A
  • Clermont-Ferrand, Singles Qual...
    Arcangioli, Manon 17:45 Kocher, Imane
  • Sweden F5, Singles
    Dubarenco, Maxim 17:50 Tubic, Igor
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-16A
    Eklund, Mia 17:50 Ponchet, Jessika
  • Kenitra, Morocco, Doubles
    Granollers-Pujol G / Samper-Montana J 17:55 Diaz J M / Ramos-Vinolas A
  • Orleans, France
    Zverev, Alexander 18:00 Sijsling, Igor
  • France F20, Singles
    Fallert, Florian 18:00 Jankovits, Yannick
  • Croatia F19, Doubles
    Partl A / Safranek V 18:00 Duan J / Panic L
  • Croatia F19, Doubles
    Jedruszczak M / Smola M 18:00 Hauser J / Stosic M
  • Croatia F19, Doubles
    Nekic T / Vidak A 18:00 Biro A / Borsos G
  • Croatia F19, Doubles
    Miocic F / Popko D 18:00 Dmitriev K / Weissborn T-S
  • Croatia F19, Doubles
    Cagalj S / Curavic L 18:00 Michalicka M / Zednik J
  • Croatia F19, Doubles
    Celebic L / Melchiorre D 18:00 Draganja T / Vucic I
  • Portugal F7, Doubles
    Arenas-Gualda I / Pulgar-Garcia, Jai 18:00 Reynolds C / Semedo M
  • Portugal F7, Doubles
    Bulis M / Darmon A 18:00 Artunedo A / Artunedo Martinavarr A
  • Croatia F19, Doubles
    Salaba L / Satral J 18:00 Milanovic L / Pejic A
  • Sweden F5, Doubles
    Kobelt P / Smith C 18:30 Mridha J / Sekulic M
  • Las Vegas, Singles Qualifying...
    Crawford, Samantha 18:30 Parazinskaite, Akvile
  • Las Vegas, Singles Qualifying...
    Elie, Jennifer 18:30 Rampre, Petra
  • Las Vegas, Singles Qualifying...
    Maria, Tatjana 18:30 Holland, Isabella
  • Las Vegas, Singles Qualifying...
    Burgic, Ema 18:30 Carter, Hayley
  • Porto Alegre, Brazil
    Gaio, Federico 18:50 Elias, Gastao
  • Pereira, Colombia
    Spir, Juan Carlos 19:00 Munoz-De La Nava, Daniel
  • Pereira, Colombia
    Buchanan, Chase 19:00 Barrientos, Nicolas
  • Napa, USA
    Harrison, Ryan 19:00 Donaldson, Jared
  • Napa, USA
    Bolt, Alex 19:00 Polansky, Peter
  • Napa, USA
    Baghdatis, Marcos 19:00 Giron, Marcos
  • Napa, USA
    Williams, Rhyne 19:00 Thompson, Jordan
  • Napa, USA
    Sandgren, Tennys 19:00 Russell, Michael
  • Napa, USA
    Mcgee, James 19:00 Ymer, Elias
  • Napa, USA
    Reid, Matt 19:00 Millman, John
  • Napa, USA
    Novikov, Dennis 19:00 Seeberger, Matt
  • Portugal F7, Doubles
    Barbosa R / Completo A 19:00 Durasovic V / Leshem E
  • Napa, USA, Qualifying
    Nguyen, Daniel 19:00 Halebian, Alexios
  • Napa, USA, Qualifying
    Norrie, Cameron 19:00 Nielsen, Frederik
  • Napa, USA, Qualifying
    Langer, Nils 19:00 Statham, Jose
  • Pereira, Colombia, Doubles
    Lindell C / Londero J 19:00 Estrella V / Llompart A
  • Sweden F5, Doubles
    Burton L / Corrie E 19:10 Fredborg H / Gustafsson E
  • Orleans, France
    Bellucci, Thomaz 19:20 Gicquel, Marc
  • Sweden F5, Doubles
    Solberg C / Solberg R 19:20 Brunstrom J / Eriksson M
  • Porto Alegre, Brazil, Doubles
    Menezes J / Russi Assumpcao E 19:30 De Paula F / Romboli F
  • Portugal F7, Doubles
    Patael B / Tamir D 19:30 Hernando-Ruano J / Villacorta-Alonso R
  • Las Vegas, Singles Qualifying...
    Stancu, Cristina-Madalina 20:00 Embree, Lauren
  • Las Vegas, Singles Qualifying...
    Morgan, Brianna 20:00 Bondarenko, Kateryna
  • Las Vegas, Singles Qualifying...
    Higuchi, Emma Christine 20:00 Glatch, Alexa
  • Las Vegas, Singles Qualifying...
    Stevenson, Alexandra 20:00 Shamayko, Marina
  • Pereira, Colombia
    Angelinos, Theodoros 20:20 Struvay, Eduardo
  • Napa, USA, Qualifying
    Santiago, Mico 20:20 Lenz, Julian
  • Pereira, Colombia, Doubles
    Dellien H / Galdos S 20:20 Bortolotti M / Lorenzi P
  • Napa, USA
    Odesnik, Wayne 20:30 Klahn, Bradley
  • Napa, USA
    Fratangelo, Bjorn 20:30 Edmund, Kyle
  • Orleans, France, Doubles
    Brown D / Kas C 20:40 Bednarek T / Kowalczyk M
  • Porto Alegre, Brazil, Doubles
    Collarini A / Olivo R 21:00 Hocevar R / Pereira J
  • Portugal F7, Doubles
    Mensurado V / Tavares L 21:00 Domingues J / Gaspar Murta A
  • Portugal F7, Doubles
    Falcao G / Pereira G 21:00 Mazon-Hernandez R / Ribeiro Navarrete S
  • Portugal F7, Doubles
    Cunha Silva F / Deus N 21:00 Brechemier T / Escoffier A
  • Juarez, Singles W-C25-MEX-02A
    Zlochova, Zuzana 21:00 Okuno, Ayaka
  • Juarez, Singles W-C25-MEX-02A
    Jegiolka, Justyna 21:00 Kukharchuk, Nika
  • Pereira, Colombia, Doubles
    King K / Spir J-C 21:40 Escobar F / Mantilla F
  • Pereira, Colombia, Doubles
    Lama G / Martinez L D 21:40 Hernandez J / Trungelliti M
  • Napa, USA
    Kudla, Denis 21:50 Kuznetsov, Alex
  • Porto Alegre, Brazil, Doubles
    Klec I / Sikora A 22:00 Dischinger E / Matos R
  • Napa, USA, Doubles
    Bolt A / Dancevic F 22:00 Meister N / Thompson C
  • Napa, USA, Doubles
    Bader S / Elliott E 22:30 Bangoura S / Mirzadeh V
  • Juarez, Singles W-C25-MEX-02A
    Blanco, Sofia 22:30 Profit, Elizabeth Anita Alexandria
  • Juarez, Singles W-C25-MEX-02A
    Bhargava, Anamika 22:30 Duque Marino, Mariana
  • Napa, USA, Doubles
    Sandgren T / Williams R 23:30 Hubble A / Smith J P

Zbog greške Ukrajinaca

UEFA promenila rezultat meča Mure i Arsenala

Fudbal

Arsenal je tu utakmicu dobio sa 3:0, ali je utvrđeno da strelac trećeg gola za Ukrajince, kamerunski napadač Erik Matuku nije smeo da igra taj meč jer je bio suspendovan

Liga Evrope, crvena zvezda, fudbal, Slovan, Slovačka

Evropska fudbalska unija registrovala je prvi meč trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope između Arsenala iz Kijeva i Mure rezultatom 3:0 za slovenački tim. Arsenal je tu utakmicu dobio sa 3:0 prošlog četvrtka, ali je utvrđeno da strelac trećeg gola za Ukrajince, kamerunski napadač Erik Matuku nije smeo da igra taj meč jer je bio suspendovan, te je ishod promenjen.

U saopštenju UEFA se navodi da je Matuku trebao da odsluži meč suspenzije koji je zaradio zbog crvenog kartona koji je dobio u avgustu 2010. godine kada je igrao za Genk protiv Porta u Ligi Evrope. UEFA je Matukua dodatno suspendovala na još dve utakmice. 

Mura će prednost od 3:0 braniti na svom terenu, u utakmici koja počinje u četvrtak u 18 časova.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (1)

Pošaljite komentar 

Poslednji komentar

  • Дука

    Дука

    Мура неће играти на свом терену, него на стадиону Марибора.

    0 Odgovori 

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Promenila se Srbija nabolje, a promeniće se i njena AP Vojvodina. Samo je jedno rešenje, a to su izbori Aleksandar Vulin

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!