• Wuhan, Singles Qualifying W-C5...
    Guo, Shanshan 1 2 6 6 1 1 Okamura, Kyoka 2 6 3 7 2 2
  • Oberstaufen, Germany
    Bolelli, Simone 10:00 Beck, Andreas
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Ghedin R / Grassi C 10:00 Koolhof W / Motti A
  • Nan Chang, China
    Peng, Shuai 1 6 6 1 Zheng, Saisai 1 4 7 1
  • Slovak Republic F2, Singles
    Majchrzak, Kamil 1 6 6 4 1 Semjan, Marek 1 7 2 0 1
  • Slovak Republic F2, Singles
    Brtnicky, Filip 1 6 2 5 1 Pazicky, Michal 1 2 6 3 1
  • Tallinn, Singles W-C10-EST-01A
    Artamonova, Alexandra 1 6 6 1 Argyelan, Csilla 1 7 2 1
  • Tampere, Finland, Doubles
    Ymer E / Zaitcev A 1 7 6 8 1 1 Gonzales R / Thornley S 2 6 7 10 2 2
  • Astana II, Kazakhstan
    Berankis, Ricardas 11:05 Edmund, Kyle
  • Baku, Azerbaijan
    Schiavone, Francesca 1 6 1 4 1 1 Svitolina, Elina 2 3 6 6 2 2
  • Kitzbuhel, Austria, Qualifying
    Montanes, Albert 0 5 4 0 0 Veic, Antonio 2 7 6 2 2
  • Kitzbuhel, Austria, Qualifying
    Gil, Frederico 2 6 7 2 2 Kekez, Duje 0 4 6 0 0
  • Wuhan, Singles Qualifying W-C5...
    Hsieh, Shu-Ying 1 6 0 2 1 Xin, Yuan 1 4 6 0 1
  • Wuhan, Singles Qualifying W-C5...
    Miyazaki, Yumi 0 6 2 0 0 Xun, Fang Ying 2 7 6 2 2
  • Gstaad, Switzerland
    Haase, Robin 11:30 Monaco, Juan
  • Austria F5, Singles
    Novak, Dennis 0 5 0 0 Lojda, Dusan 1 7 4 1
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Pivovarova, Anastasia 1 6 5 1 Nancarrow, Alexandra 0 1 4 0
  • Austria F5, Singles
    Horansky, Filip 0 3 1 0 Beck, Karol 1 6 3 1
  • Kitzbuhel, Austria, Qualifying
    Ghem, Andre 0 6 1 0 Olivo, Renzo 1 7 1 1
  • Wuhan, Singles Qualifying W-C5...
    Tian, Ran 1 6 2 1 Sheng, Yuqi 0 1 3 0
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-25...
    Brouleau, Lou 0 2 0 Saitova, Anastasiya 0 4 0
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Perez-Somarriba, Estela 0 0 1 0 Pous Tio, Laura 1 6 4 1
  • Astana, Doubles W-C100-KAZ-01A
    Diatchenko V / Gasparyan M 12:25 Boev M / Friedsam A-L
  • Kitzbuhel, Austria, Qualifying
    Bellotti, Riccardo 0 3 0 Bolt, Alex 0 5 0
  • Denmark F1, Singles
    Manafov, Vladyslav 0 1 0 Lindell, Christian 0 2 0
  • Kitzbuhel, Austria, Qualifying
    Erler, Alexander 0 1 0 Laaksonen, Henri 0 2 0
  • Estonia F2, Singles
    Ivanov, Vladimir 13:00 Podzus, Janis
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Vogt, Stephanie 0 0 Karatantcheva, Sesil 0 0
  • Serbia F6, Singles
    Janvier, Maxime 0 0 Djurdjevic, Bogdan 0 0
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Bagnis F / Delbonis F 13:00 Begemann A / Haase R
  • Palic, Singles W-C10-SRB-04A
    Ianchuk, Elizaveta 0 0 Kubicikova, Martina 0 0
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Maleckova, Jesika 13:00 Bosio, Victoria
  • Kitzbuhel, Austria, Qualifying
    Galovic, Viktor 13:00 Dlouhy, Lukas
  • Kitzbuhel, Austria, Qualifying
    Souza, Joao Olavo 13:00 Brkic, Tomislav
  • Wuhan, Singles Qualifying W-C5...
    Gai, AO 13:10 Ozeki, Michika
  • Wuhan, Singles Qualifying W-C5...
    Ninomiya, Makoto 13:10 Liu, SI QI
  • Tampere, Finland
    Krstin, Pedja 13:10 Goffin, David
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Marsoun L / Rumler R 13:10 Kleman M / Zeleny L
  • Kitzbuhel, Austria, Qualifying
    Kovalik, Jozef 13:10 Bar, Dekel
  • Nan Chang, China, Doubles
    Adamczak M / Zheng S 13:15 Chan C W / XU Y F
  • Tampere, Doubles W-C10-FIN-01A
    Nancarrow A / Sakkari M 13:20 Laine E / Pivovarova A
  • Baku, Azerbaijan, Doubles
    Olaru R / Peer S 13:30 Schiavone F / Voegele S
  • Nan Chang, China
    Kumkhum, Luksika 13:30 Liu, Fangzhou
  • Wuhan, Singles Qualifying W-C5...
    Ayukawa, Mana 13:35 Curovic, Tamara
  • Oberstaufen, Germany
    Berrer, Michael 13:40 Marcora, Roberto
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Machado R / Tosic G 13:40 Albot R / Kowalczyk M
  • Kitzbuhel, Austria, Qualifying
    Leite, Wilson 13:45 Pavic, Mate
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-25...
    GAO X / YE Q Y 13:50 Flood E / Luttikhuis N
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Van De Velde, Bernice 14:00 Lemoine, Quirine
  • Germany F9, Singles
    Netuschil, Marvin 14:00 Torebko, Peter
  • Belgium F8, Singles
    Cagnina, Julien 14:00 Saez, Juan Carlos
  • Kitzbuhel, Austria, Qualifying
    Gonzalez, Maximo 14:00 Trinker, Bastian
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    CE, Gabriela 14:30 Kurata, Nathaly
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Koch-Benvenuto, Andrea 14:30 Perez Rojas, Guadalupe
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Piai, Eduarda 14:30 Rossi, Nathalia
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Gomide, Julia Mansano 14:30 Sanchez, Ana Sofia
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Paquet, Chloe 14:30 Morderger, Tayisiya
  • France F16, Singles
    Rochette, Laurent 14:30 Marie, Jules
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Voracova, Renata 14:30 Kucova, Kristina
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    CE, Gabriela 14:30 Kurata, Nathaly
  • Tampere, Finland
    Nieminen, Jarkko 15:00 Lapentti, Giovanni
  • Palic, Singles W-C10-SRB-04A
    Bukta, Agnes 15:00 Bara, Irina Maria
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Krejsova, Petra 15:00 Daniels, Carolin
  • Gstaad, Switzerland
    Verdasco, Fernando 15:00 Andujar, Pablo
  • Ireland F1, Singles
    Milton, Joshua 15:30 Corrie, Edward
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Bolsova Zadoinov, Aliona 16:00 Boulter, Katie
  • Belgium F8, Singles
    Merckx, Jonas 16:00 Rochus, Olivier
  • France F16, Singles
    Hamou, Maxime 16:00 Jacq, Gregoire
  • Italy F24, Singles
    Kubler, Jason 16:00 Giorgini, Daniele
  • Washington, USA, Qualifying
    Sugita, Yuichi 16:00 Garanganga, Takanyi
  • Washington, USA, Qualifying
    Groth, Samuel 16:00 Kozlov, Stefan
  • Washington, USA, Qualifying
    Copil, Marius 16:00 Myneni, Saketh
  • Washington, USA, Qualifying
    Bhambri, Yuki 16:00 Bangoura, Sekou
  • Washington, USA, Qualifying
    Benneteau, Antoine 16:00 Marchenko, Illya
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Junaid R / Mertinak M 16:20 Andujar P / Monaco J
  • Horb, Doubles W-C10-GER-04A
    Daniels C / Schaeder L 16:30 Bosio V / Haddad Maia B
  • Spain F19, Singles
    Vega Hernandez, David 16:30 Banes, Maverick
  • Washington, USA, Qualifying
    Ram, Rajeev 17:20 Shabaz, Michael
  • Washington, USA, Qualifying
    Donaldson, Jared 17:20 Lama, Gonzalo
  • Washington, USA, Qualifying
    Arconada, Jordi 17:20 Llodra, Michael
  • Washington, USA, Qualifying
    Shane, Justin 17:20 Zhang, ZE
  • Umag, Croatia
    Cilic, Marin 17:30 Robredo, Tommy
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Weatherholt, Mary 17:30 Baric, Nives
  • Washington, USA, Qualifying
    Ginepri, Robby 17:30 Diez, Steven
  • Valladolid, Doubles W-C10-ESP-...
    Comella Aguilo P / Schaffner Riera A 18:00 Canero Perez M D R / Del Cueto Castillo P
  • Spain F19, Singles
    Ojeda Lara, Ricardo 18:00 Cachin, Pedro
  • Argentina F11, Singles
    Florez, Valentin 18:00 Mantilla, Felipe
  • Atlanta, USA, Doubles
    King K / Venus M 18:30 Ginepri R / Harrison R
  • Washington, USA, Qualifying
    Rogowska, Olivia 18:40 Coin, Julie
  • Washington, USA, Qualifying
    Marand, Sanaz 18:40 Kuwata, Hiroko
  • Washington, USA, Qualifying
    Larcher De Brito, Michelle 18:40 Dubois, Stephanie
  • Washington, USA, Qualifying
    Kuznetsov, Alex 18:40 Shane, Ryan
  • Umag, Croatia
    Fognini, Fabio 18:50 Cuevas, Pablo
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Arconada, Usue Maitane 19:00 Chen, Kelly
  • Stanford, USA, Qualifying
    Lucic-Baroni, Mirjana 19:00 Kops-Jones, Raquel
  • Stanford, USA, Qualifying
    Gavrilova, Daria 19:00 Kania, Paula
  • Washington, USA, Qualifying
    Singh, Sanam 19:00 Gomez, Emilio
  • Spain F19, Doubles
    Arauzo-Martinez J-S / Vega Hernandez D 19:30 Banes M / Eames J
  • Argentina F11, Doubles
    Florez V / Portmann L 19:30 Mantilla F / Sanchez R
  • Washington, USA, Qualifying
    Smitkova, Tereza 19:55 Rampre, Petra
  • Washington, USA, Qualifying
    Paszek, Tamira 19:55 Webley-Smith, Emily
  • Washington, USA, Qualifying
    Rodionova, Arina 19:55 Dabrowski, Gabriela
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Njuki, Brenda 20:00 Payet, Pauline
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Cavaday, Naomi 20:00 Strakhova, Valeriya
  • Washington, USA, Qualifying
    Mueller, Alexandra 20:00 Townsend, Taylor
  • Umag, Croatia, Doubles
    Cermak F / Rosol L 20:10 Lajovic D / Skugor F
  • Stanford, USA, Qualifying
    Parra Santonja, Arantxa 20:15 Martic, Petra
  • Stanford, USA, Qualifying
    Kudryavtseva, Alla 20:15 Osaka, Naomi
  • Washington, USA, Qualifying
    Black, Tornado Alicia 20:20 Chirico, Louisa
  • Austin, Doubles W-C10-USA-08A
    Harrison C / Weatherholt M 20:30 Cercone A / Guarachi A
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Paolini, Jasmine 21:00 Remondina, Anna-Giulia
  • Atlanta, USA
    Isner, John 21:00 Sock, Jack
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Hattingh I / Le Roux M 21:30 Mikheeva A / Prenkovic L
  • Stanford, USA, Qualifying
    Wozniak, Aleksandra 21:30 Doyle, Caroline
  • Stanford, USA, Qualifying
    Gordon, Michaela 21:30 Vickery, Sachia
  • Lexington, USA
    Odesnik, Wayne 22:00 Ward, James
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Gibbs, Nicole 22:00 Falconi, Irina
  • Stanford, USA, Qualifying
    Siniakova, Katerina 22:45 Zhao, Carol
  • Lexington, USA
    Kokkinakis, Thanasi 23:20 Duckworth, James
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Oudin, Melanie 23:30 Brengle, Madison

Velika nesreća

UŽAS: Ruska skijašica slomila kičmu na treningu u Sočiju

Ostali sportovi

Autor:

Ruska takmičarka je hitno prebačena u lokalnu bolnicu, ali zbog težine povreda lekari nisu smeli da je prebace helikopterom u Moskvu

Marija Komisarova na treningu, Foto: Reuters

Marija Komisarova na treningu, Foto: Reuters

SOČI - Ruska olimpijka u ski krosu Marija Komisarova (23) zadobila je težu povredu kičme na treningu u subotu ujutru u Sočiju.

Prema prvim informacijama iz Rusije, Komisarova je zadobila frakturu kičme sa dislokacijom pršljenova.

Ruska takmičarka je hitno prebačena u lokalnu bolnicu, ali zbog težine povreda lekari nisu smeli da je prebace helikopterom u Moskvu.

"Povreda je takva da nije dozvoljavala transport do Moskve. Sada doktori moraju da odluče šta će biti naredni koraci, ali hitna operacija će biti obavljena u bolnici u Krasnoj Poljani", rekao je izvor.

Ruska 23-godišnja olimpijka je najbolji rezultat u karijeri ostvarila 2012. godine kada je bila druga na Svetskom kupu. Međutim, pred start takmičenja na Olimpijskim igrama u Sočiju nije bila u najužem krugu kandidata za medalju.

Ovo nije prva povreda tokom Zimskih olimpijskih igara koje su počele 7. februara i traju do 23. Do sada su zabeleženi padovi ski skakača, a najgore je prošao Rus Mihail Maksimočkin koji je polomio rebra. Zabeležen je i slučaj povrede radnika na bob stazi, kada je zadobio prelom obe noge pošto su ga udarile sanke.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (2)

Pošaljite komentar 

Popularni komentari

  • Sanja L

    Sanja L

    Ove Olimpijske igre su toliko malerozne da je to uzas jedan.Pa ovi skijasi se svi zivi izlomise i to sve ozbiljne povrede:(

    15 Odgovori 
  • slavko2

    slavko2

    To i ja pomislih!Svasta se izdesavalo,sve gore od goreg!
    Nadam se da ce,ipak,biti sve u redu sa njom!

    3 Odgovori 

Poslednji komentar

  • slavko2

    slavko2

    To i ja pomislih!Svasta se izdesavalo,sve gore od goreg!
    Nadam se da ce,ipak,biti sve u redu sa njom!

    3 Odgovori 

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

U Briselu javnosti predstavljamo izveštaj i rezultate istrage o trgovini ljudskim organima na KiM Klint Vilijamson

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!
Na vrh