TITULA PRED VRATIMA MARAKANE: Zvezda 15. uzastopnom pobedom pobegla Partizanu na +6

Pao i Radnički

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Radnički iz Niša sa 2:0, u 25. kolu Superlige Srbije i sada imaju šest bodova više od Partizana

BEOGRAD - Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Radnički iz Niša sa 2:0, u 25. kolu Superlige Srbije. Zvezda je na Marakani slavila golovima Đorđa Rakića u 49. i Mrđe u 74. minutu. To je bila 15. uzastopna pobeda izabranika Slaviše Stojanovića, koji sada imaju ogromnih šest bodova prednosti u odnosu na Partizan, koji je ranije u utorak poražen u Kruševcu. Crveno-beli su sve bliži tituli pošto sada imaju 62 boda, dok je Partizan ostao na cifri od 56. U subotu se igra 146. večiti derbi, koji bi mogao i definitivno da odluči ko će osvojiti titulu.Tokom celog meča na Markani je vladala sjajna atmosfera, pošto navijači crveno-belih već slave osvajanje titule šampiona, koju taj klub čeka šest godina.

TOK MEČA

(19.57) - Utakmica je završena!Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Radnički iz Niša sa 2:0, u 25. kolu Superlige Srbije. Izabranici Slaviše Stojanovića napravili su ogroman korak ka osvajanju titule, pošto sada imaju šest bodova prednosti u odnosu na Partizan.(19.51) 88. minut - Bakljada na severnoj tribini!Navijači Crvene zvezde već slave 15. uzastopnu pobedu. Pristalice crveno-belih s nestrpljenjem čekaju poslednji zvižduk sudije Dejana Santrača.(19.37) 74. minut - Gooooool! Zvezda vodi sa 2:0!Strelac je Mrđa. Milijaš je asistirao Mrđi, koji je rutinski obišao Filipovića i plasirao loptu u prazan gol za vođstvo crveno-belih od 2:0.

(19.30) 67. minut - Filipović ponovo brani (19.20) 57. minut - Novi pokušaj Milijaša (19.12) 49. minut - Gooooool! Zvezda vodi 1:0!
(19.09) 46. minut - Počelo je drugo poluvreme 18.50 - Kraj prvog poluvremena (18.45) 44. minut - Izblokiran udarac Kovačevića (18.34 ) 33. minut - Udarac Rakića, brani Filipović (18.19) 18. minut - Prva prava prilika za Zvezdu (18.16) 15. minut - Udarac Lazovića (18.10) 10. minut - Prvi put preti i Radnički (18.01) 1. minut - Utakmica je počela 17.50 - Dobrodošli na Kurir sport! rvena zvezda - Radnički Partizana Kruševcu Zvezda Sastavi: Crvena zvezda: Radnički: