NIŠTA OD TITULE: Srpske odbojkašice poražene u polufinalu EP!

Rusija bila bolja

Ostali sportovi -
Odbojkašice Srbije boriće se bronzu na EP 2013.

BERLIN - Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije nije uspela da se plasira u finale Evropskog prvenstva.Srbija je u polufinalu poražena od selekcije Rusije rezultatom 3:0, po setovima 25:23, 25:19, 25:12.Naša selekcija nije uspela da obrani titulu na EP osvojenu pre dve godine u Beogradu.Srbija će u subotu od 17,00 sati igrati sa Belgijom, koja je u pet setova poražena od Nemačke.Ruskinje su ušle angažovanije u meč i brzo u prvom setu stigle do vođstva od 5:1. One su nastavile sa dobrom igrom i na prvom tajm-autu povele s 8:5. Srbija je potom bolje zaigrala i izjednačila na 12:12. Igralo se potom poen za poen, ali je Rusija u finišu bila bolja i prvi set dobila s 25:23.Ruskinje su briljirale u drugom setu, a naša reprezentacija nije mogla da dođe do svoje igre. Prednost protivnica našeg tima rasla je iz minuta u minut, a Ruskinje su dobila ovaj deo meča s 25:19. Ruskinje su u trećem setu letele po terenu i deklasirali su naš tim s 25:12.