VETAR DUVA, REKLAME OTPADAJU: Fudbaleri Hala i Arsenala skupljali panoe po terenu

Košava na stadionu

U petom minutu panoi su prekinuli napad Arsenala, a fudbaleri su potom uklanjali reklame sa terena

Fudbaleri Arsenala pobedili su u gostima ekipu Hal Sitija sa 3:0 u utakmici 35. kola engleske Premijer lige i učvrstili se na četvrtom mestu na tabeli, ali je utakmica imala jedan interesantan detalj, zbog kog je prekinuta u petom minutu. Snažan vetar oduvao je nekoliko ploča sa reklamnim sadržajem na teren i pritom prekinuo akciju Tobdžija. Kazorla, Dejvis i drugi su se prihvatili posla i pomogli redarima da sklone panoe.

Dvostruki strelac za londonske "tobdžije" bio je Nemac Lukas Podolski, a prvi gol za Arsenal postigao je Aron Remzi koji je upisao i dve asistencije.

Meč u Halu obeležio je i petominutni prekid u prvom poluvremenu, jer je jak vetar nosio reklame koje su bile oko terena. Isti rivali sastaće se i 17. maja u finalu FA kupa.