• Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Castellano, Sara 11:30 Adam, Josepha
  • Astana, Doubles W-C100-KAZ-01A
    Danilina A / Kerimbayeva K 11:30 Kapshay V / Khabibulina A
  • Denmark F1, Doubles
    Arends S / Raab D 11:30 Llompart A / O'Brien D
  • Astana II, Kazakhstan, Doubles
    Betov S / Bury A 11:40 Shyla Y / Vasilevski A
  • Astana II, Kazakhstan, Doubles
    Ilhan M / Shofayziyev S 11:40 Cipolla F / Menendez-Maceiras A
  • Palic, Singles W-C10-SRB-04A
    Radanovic, Dejana 2 5 6 6 2 2 Kachar, Marina 1 7 3 4 1 1
  • Astana II, Kazakhstan, Doubles
    Berankis R / Matsukevich D 11:45 Khabibulin T / Popko D
  • Nan Chang, China
    Raina, Ankita 2 6 2 6 2 2 Namigata, Junri 1 4 6 2 1 1
  • Tallinn, Singles W-C10-EST-01A
    Klymenko, Anastasiya 1 7 4 6 1 Sarrazin, Laetitia 1 5 6 6 1
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-25...
    GAO X / YE Q Y 12:25 Durmus A / Tomey E
  • Germany F9, Doubles
    Scholz P / Stephan F 12:30 Masur D / Netuschil M
  • Germany F9, Doubles
    Bobrov B / Gerlakh K 12:30 Kaldawi S / Scott J
  • Ireland F1, Singles
    O'Hare, David 1 7 4 3 1 Jankovits, Yannick 1 6 6 5 1
  • Astana, Singles W-C100-KAZ-01A
    Vrljic, Ana 2 6 2 6 2 2 Zander, Nina 1 4 6 3 1 1
  • Nan Chang, China
    Beygelzimer, Yuliya 0 5 2 0 0 Zhang, Ling 2 7 6 2 2
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Wagemaker, Mandy 1 6 6 2 1 Van Der Sypt, Elena 1 7 4 1 1
  • Italy F24, Singles
    Estevez, Maximiliano 1 6 5 4 1 Pancaldi, Luca 1 3 7 2 1
  • Nan Chang, China
    Melnikova, Marina 1 6 4 5 1 Barbieri, Gioia 1 2 6 5 1
  • Serbia F6, Doubles
    Katic D / Roganovic S 2 6 6 10 2 2 Pejovic D / Pjevcevic P 1 7 3 7 1 1
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Marcinkevica, Diana 1 4 6 3 1 Mendesova, Pernilla 1 6 3 3 1
  • Astana, Singles W-C100-KAZ-01A
    Ianchuk, Olga 2 7 3 6 2 2 Bonaventure, Ysaline 1 6 6 2 1 1
  • Tampere, Doubles W-C10-FIN-01A
    Cedermark B / Virtanen E 2 6 6 10 2 2 Leivo E / Tuomi T 1 7 4 6 1 1
  • Tampere, Finland
    Desein, Niels 1 7 3 3 1 Sillanpaa, Henrik 1 6 6 3 1
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Favier, Charlene 0 6 0 0 Stephenson, Francesca 1 7 3 1
  • Nan Chang, China, Doubles
    Miyamura M / Tanaka M 13:30 Liang C / Zhu L
  • Nan Chang, China, Doubles
    SUN Z / XU S 13:30 Kremen I / Lertcheewakarn N
  • Astana II, Kazakhstan, Doubles
    Berankis R / Matsukevich D 2 5 6 10 2 2 Khabibulin T / Popko D 1 7 2 5 1 1
  • Tampere, Finland
    Pavlasek, Adam 2 6 6 2 2 Zopp, Jurgen 0 4 4 0 0
  • Tallinn, Doubles W-C10-EST-01A
    Artamonova A / Lister C 0 4 2 0 Chernetsova D / Dmitrieva K 1 6 4 1
  • Nan Chang, China
    Peng, Shuai 2 6 6 2 2 Han, Xinyun 0 1 3 0 0
  • Slovak Republic F2, Singles
    Marsoun, Lukas 14:00 Rivera, Sebastian
  • Ireland F1, Singles
    Stoute, Isaac 0 4 2 0 Glancy, Daniel 1 6 5 1
  • Italy F24, Singles
    Caruso, Salvatore 1 6 3 1 Sinicropi, Riccardo 0 2 2 0
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Scheepens, Jainy 0 5 0 Wikkerink, Janneke 1 7 1
  • Palic, Singles W-C10-SRB-04A
    Pantuckova, Gabriela 1 6 4 1 Kaminkova, Katerina 0 1 1 0
  • Austria F5, Doubles
    Jastraunig L / Weissborn T-S 1 7 3 1 Haider-Maurer M / Poskocil J 1 6 6 1
  • Gstaad, Switzerland
    Nedovyesov, Oleksandr 0 3 0 Haase, Robin 0 4 0
  • Belgium F8, Singles
    De Goeijen, Bobbie 0 6 0 Bonapart, Sebastiaan 0 6 0
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Touly, Carla 0 0 0 Andriamarosoa, Sandra 0 2 0
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Zanevska, Maryna 1 6 5 1 Suk, Natalie 0 1 1 0
  • Slovak Republic F2, Singles
    Baldi, Filippo 0 4 0 0 Maiga, Riccardo 1 6 2 1
  • Slovak Republic F2, Singles
    Pazicky, Michal 2 6 6 2 2 Jurovcik, Daniel 0 2 4 0 0
  • Bad Waltersdorf, Singles W-C10...
    Fett, Jana 1 6 1 1 Hofmanova, Nikola 0 4 0 0
  • Tampere, Finland
    Hocevar, Ricardo 0 0 2 0 Dutra Silva, Rogerio 1 6 5 1
  • Ireland F1, Singles
    Malik, Jathan 1 6 0 1 Hirschmueller, Christian 0 4 1 0
  • Austria F5, Doubles
    Schretter J / Weinhandl L 1 6 4 1 AL Mahmoud A / Kahoun J 0 1 3 0
  • Gstaad, Switzerland
    Rola, Blaz 0 4 0 De Paula, Fabiano 0 3 0
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Chinellato, Silvia 0 5 0 Siedliska, Natalia 0 4 0
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Huber, Luisa Marie 0 3 0 Paolini, Jasmine 0 5 0
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Spigarelli, Martina 0 5 0 Bernardi, Francesca 0 4 0
  • Estonia F2, Doubles
    Cayre P / Reboul F 1 6 2 1 Podzus J / Podzus M 0 3 2 0
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Voracova, Renata 1 6 1 1 Frech, Magdalena 0 2 0 0
  • Argentina F11, Singles
    Lipovsek Puches, Tomas 1 6 1 1 Benitez Chavarriaga, Juan Manuel 0 4 0 0
  • Argentina F11, Singles
    Sborowitz, Matias 0 5 0 Manzanares, Facundo 0 5 0
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Kovac, Nika 14:30 Bolsova Zadoinov, Aliona
  • Argentina F11, Singles
    Zukas, Matias 0 4 0 Cuevas, Martin 0 3 0
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Adam, Oceane 14:30 Engelmann, Jil Nora
  • Denmark F1, Singles
    Hansson, Gustav 1 6 1 Mansson, Marcus 0 4 0
  • Ireland F1, Singles
    Hutt, Sam 0 5 0 Gleeson, Alan 0 4 0
  • Serbia F6, Doubles
    Dawson S / Puodziunas S 0 4 0 Navarro S / Rivera-Aranguiz G 1 6 1
  • Bad Waltersdorf, Singles W-C10...
    Hrabalova, Kristyna 0 1 1 0 Mekovec, Iva 1 6 0 1
  • Tallinn, Singles W-C10-EST-01A
    Shulzhanok, Darya 0 5 0 Pajumets, Liisa 0 1 0
  • Austria F5, Doubles
    Sedletzky M / Weidinger D 0 3 0 Polanka F / Sochurek D 0 5 0
  • Denmark F1, Doubles
    Grills J / Manafov V 1 6 1 Forsell O / Mridha J 0 3 0
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Fernandez-Rabener, Arabela 0 3 0 Mocete-Talamantes, Paula 0 4 0
  • Palic, Doubles W-C10-SRB-04A
    Gjorcheska L / Ianchuk E 0 5 0 Lancranjan P / Muntean V 0 2 0
  • Austria F5, Doubles
    Reissig N / Statzberger T 0 3 0 Haeusler T / Rettl S 1 6 1
  • Italy F24, Singles
    Naso, Gianluca 0 3 0 Fago, Matteo 0 3 0
  • Tallinn, Singles W-C10-EST-01A
    Nazarova, Gyulnara 0 3 0 Drazic, Mariana 0 4 0
  • Romania F9, Doubles
    Buzelan A / Crapcenco A 0 1 0 Merzuki M A / Miocic F 0 2 0
  • Romania F9, Doubles
    Apostol A / Tatomir L 0 2 1 0 Grigoriu P / Paval C 1 6 0 1
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Cardone, Laura 0 1 0 Kurata, Nathaly 0 1 0
  • Nan Chang, China
    Doi, Misaki 0 1 0 Jakupovic, Dalila 0 0 0
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Piai, Eduarda 0 3 0 Chien, Pei-Ju 0 0 0
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Sampaio, Rafaella 0 3 0 Teodoro De Oliveira, Lara Isis 0 0 0
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Arcangioli, Manon 0 1 0 Zuur, Monique 0 2 0
  • Belgium F8, Singles
    Middelkoop, Matwe 0 4 0 Stevens, Simon 0 0 0
  • Belgium F8, Doubles
    Dehaen T / Meulemans S 0 3 0 Baltogiannis Y / De Meyer N 0 2 0
  • Tampere, Doubles W-C10-FIN-01A
    Eklund M N / Schoelink J 0 2 0 Silich A / Vasilyeva L 0 1 0
  • Serbia F6, Doubles
    Sabanov I / Sabanov M 0 3 0 Markovic G / Sucevic L 0 2 0
  • Romania F9, Singles
    Jecan, Mircea-Alexandru 0 0 0 Ciorcila, Patrick 0 3 0
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Van De Velde, Bernice 0 0 0 Landener, Hanna 0 2 0
  • Tallinn, Singles W-C10-EST-01A
    Dean, Eleanor 0 1 0 Paalma, Eva 0 2 0
  • Denmark F1, Doubles
    Dellien H / Hernandez J 0 4 0 Goransson A / Pastor H 0 1 0
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Smola M / Veic A 15:10 Albot R / Kowalczyk M
  • Palic, Doubles W-C10-SRB-04A
    Lavrikova E / Piran A 0 0 0 Bonic B / Zoric N 0 1 0
  • Serbia F6, Doubles
    Godry L / Nagy P 0 1 0 Panic S / Radovic N 0 0 0
  • Sobota / Rokietnica, Doubles W...
    Hogenkamp R / Ozga J 0 1 0 Krejcikova B / Krunic A 0 2 0
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Ghem A / Souza J 15:10 Basilashvili N / Frantzen R
  • Romania F9, Doubles
    Ciumac A / Cozbinov A 0 1 0 Fortuna C / Marfia M 0 0 0
  • France F16, Doubles
    Barth F / Messin G 15:15 Munafo P / Ramiaramanana L
  • Palic, Doubles W-C10-SRB-04A
    Adamovic K / Burgic E 0 0 Bara I M / Hristea C-E 0 0
  • Tampere, Doubles W-C10-FIN-01A
    Pasanen M-E / Pimia O 15:15 Laine E / Pivovarova A
  • Tampere, Finland
    Mertens, Yannick 15:20 Kivijarvi, Timi
  • Nan Chang, China
    Liu, Fangzhou 15:25 Zheng, Jie
  • Slovak Republic F2, Singles
    Vajda, Peter 15:25 Toledo Bague, Pol
  • Nan Chang, China, Doubles
    Miyamura M / Tanaka M 15:25 Liang C / Zhu L
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Versteeg, Kelly 15:25 Lehnert, Katharina
  • France F16, Singles
    Belot, Constantin 15:30 Marie, Jules
  • Slovak Republic F2, Singles
    Safranek, Vaclav 15:30 Fabian, Patrik
  • Ireland F1, Singles
    Barry, Sam 15:30 Bothwell, Peter
  • Slovak Republic F2, Singles
    Rumler, Robert 15:30 Kalenichenko, Danylo
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Ruppert, Lena 15:30 Kostic, Natalija
  • Estonia F2, Doubles
    Kerner M / Whittington A 15:30 Drzewiecki K / Lomacki P
  • Nan Chang, China, Doubles
    SUN Z / XU S 15:30 Kremen I / Lertcheewakarn N
  • Italy F24, Singles
    Giorgini, Daniele 15:30 Maccari, Federico
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Birnerova, Eva 15:30 De Vroome, Indy
  • Ireland F1, Singles
    Ede, Simon 15:40 Dudley, Robert
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Barrere, Eleonore 15:40 Morderger, Tayisiya
  • Bad Waltersdorf, Singles W-C10...
    Zalabska, Zuzana 15:40 Coppola, Claudia
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Murray J / Peers J 15:40 Bracciali D / Golubev A
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Wacanno, Eva 15:45 Wachaczyk, Julia
  • Gstaad, Switzerland
    Struff, Jan-Lennard 15:45 Haider-Maurer, Andreas
  • France F16, Singles
    Meraut, Tristan 15:45 Sidorenko, Alexandre
  • Slovak Republic F2, Singles
    Poplavskyy, Stanislav 15:45 Kellovsky, Dominik
  • Palic, Doubles W-C10-SRB-04A
    Mejic M / Pecovski J 15:45 Benackova K / Kostalova M
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Busson, Elodie 15:45 Salas, Emmanuelle
  • Belgium F8, Singles
    Karlovskiy, Evgeny 15:50 Smalyanyy, Filipp
  • Bad Waltersdorf, Doubles W-C10...
    Mayerova M / Vrbenska A 15:50 Kollarova B / Stiegner V
  • Italy F24, Singles
    Rondoni, Pietro 15:50 Napolitano, Stefano
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Ferrer-Suarez, Ines 15:50 Kucova, Kristina
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Machado R / Tosic G 15:50 Charroin O / Fransen S
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Rubini, Stefania 16:00 Palmigiano, Francesca
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Simic, Jelena 16:00 Remondina, Anna-Giulia
  • Oberstaufen, Germany
    Fischer, Martin 16:00 Marcora, Roberto
  • Oberstaufen, Germany
    Petzschner, Philipp 16:00 Przysiezny, Michal
  • France F16, Singles
    Couacaud, Enzo 16:00 Bensoussan, Samuel
  • Atlanta, USA, Doubles
    Guccione C / Smith J P 16:00 Erlich J / Ram R
  • Atlanta, USA, Doubles
    Barrientos N / Estrella Burgos V 16:00 Ratiwatana SA / Ratiwatana SO
  • Atlanta, USA, Doubles
    Ebden M / LU Y-H 16:00 Gonzalez S / Lipsky S
  • USA F21, Doubles
    Arevalo-Gonzalez M / Nunez Aguilera A 16:00 Ansari A / Harrington H
  • Tampere, Finland, Doubles
    Dzumhur D / Pavlasek A 16:00 Van Der Duim A / Westerhof B
  • Lexington, USA, Doubles
    Kerr J / Martin F 16:00 Giron M / Novikov D
  • Lexington, USA, Doubles
    Bemelmans R / Donskoy E 16:00 Daniell M / Sitak A
  • Lexington, USA, Doubles
    EIN M / Witten J 16:00 Evans D / Smethurst D
  • Lexington, USA, Doubles
    Duckworth J / Reid M 16:00 Polansky P / Shamasdin A
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Amiraghyan, Ani 16:00 Maleckova, Jesika
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Baranska, Agata 16:00 Lukas, Tena
  • Germany F9, Doubles
    Galdon P / Kicker N 16:00 Acierno F / Babanine A
  • Atlanta, USA
    Querrey, Sam 16:00 Sela, Dudi
  • Austria F5, Doubles
    Filipsky J / Oliveira G 16:00 Beck K / Kekercheni F
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Dunne, Katy 16:00 Paya, Candice
  • Argentina F11, Singles
    Monteferrario, Joaquin-Jesus 16:00 Moncada, Juan Cruz
  • Argentina F11, Singles
    Busch, Julian 16:00 Galarza, Juan Ignacio
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Rey, Gaelle 16:00 Girard, Magalie
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Boulter, Katie 16:00 Rafalovicz, Jade
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Pigossi, Laura 16:00 Foretz, Stephanie
  • Lexington, Singles Qualifying...
    Muhammad, Asia 16:00 Ahn, Kristie
  • Lexington, Singles Qualifying...
    Sanchez, Maria 16:00 Shamayko, Marina
  • Lexington, Singles Qualifying...
    Zhao, Carol 16:00 Brady, Jennifer
  • Lexington, Singles Qualifying...
    Mueller, Alexandra 16:00 Webley-Smith, Emily
  • Tampere, Finland
    Nieminen, Jarkko 16:00 Quinzi, Gianluigi
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Michel, Lara 16:00 Kuczer, Daria
  • USA F21, Singles
    Rubin, Noah 16:00 Papa, Spencer
  • USA F21, Singles
    Mylnikov, Tommy 16:00 Bambridge, Luke
  • USA F21, Singles
    Clayton, Scott 16:00 Martin, Toby
  • Gstaad, Switzerland
    Simon, Gilles 16:05 Andujar, Pablo
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Ferrando, Cristiana 16:10 Pillot, Carolina
  • Romania F9, Doubles
    Cornea V V / Luncanu P-A 16:10 Giurgiu I-A / Sturdza C
  • Serbia F6, Doubles
    Harvey L I / Puttergill C 16:10 Halachev D / Neykov A
  • Ireland F1, Singles
    O'Mara, Jonny 16:10 Rey, Sebastian
  • Argentina F11, Singles
    Arus, Rodrigo 16:10 Matute, Juan Manuel
  • Italy F24, Singles
    Campo, Antonio 16:20 Travaglia, Stefano
  • Tallinn, Doubles W-C10-EST-01A
    Cazeaux A / Husaric A 16:25 Ivanova M / Karavaeva A
  • Denmark F1, Doubles
    Lindell C / Olin R 16:25 Bjerrehus A / Corbett J
  • Umag, Croatia
    Delic, Mate 16:30 Cuevas, Pablo
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    CE, Gabriela 16:30 Gimenez, Sara
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Pedretti, Thaisa Grana 16:30 Guimaraes Bueno, Flavia
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Kempen, Magali 16:30 Maggen, India
  • Umag, Croatia
    Berlocq, Carlos 16:30 Martin, Andrej
  • Umag, Croatia
    Rosol, Lukas 16:30 Schwartzman, Diego Sebastian
  • Umag, Croatia
    Reister, Julian 16:30 Sijsling, Igor
  • Serbia F6, Doubles
    Allemby J / De Sousa G 16:30 Celebic L / Melchiorre D
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Profit, Elizabeth Anita Alexandria 16:30 Weatherholt, Mary
  • Maaseik, Doubles W-C10-BEL-03A
    RUS K / Wagemaker M 16:35 DEL Peral-Francin M / Sugihara R
  • Romania F9, Doubles
    Antonescu V / Carpen A-D 16:40 Borza B / Sulea T C
  • Oberstaufen, Germany
    Bolelli, Simone 16:40 Veic, Antonio
  • Oberstaufen, Germany
    Vaisse, Martin 16:40 Mecir, Miloslav
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Giangreco Campiz, Camila 16:40 Rossi, Nathalia
  • Tampere, Finland
    Munoz-De La Nava, Daniel 16:40 Goffin, David
  • Romania F9, Doubles
    Beretta D / Gomez J S 16:45 Birau W E / Cozma V
  • Tampere, Doubles W-C10-FIN-01A
    Sillanpaa A / Theodossiou A 16:45 Rissanen J / Saarteinen S
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Borsos G / Zsiga M 16:55 Rivera S / Sualehe D
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Roman Dominguez, Ana 17:00 Inclan Solis, Olaya
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Atucha Gomez, Ainhoa 17:00 Carrillo Marin, Alba
  • Valladolid, Doubles W-C10-ESP-...
    Cortina Pou A / Perez-Somarriba E 17:00 Cavalle-Reimers Y / Paredes Roemer L C
  • France F16, Singles
    Doumbia, Sadio 17:00 Bois, Michael
  • Slovak Republic F2, Singles
    Staubert, Pavel 17:00 Carpenter, Jack
  • Spain F19, Singles
    Herrera, Robert 17:00 Lopez Jaen, Miguel Angel
  • Spain F19, Singles
    Mensurado, Vasco 17:00 Eames, Jake
  • Ireland F1, Singles
    Rosenzweig, Nicolas 17:00 Thomson, Bjorn
  • Spain F19, Doubles
    Castellon Guasch S / Mesquida Berg O 17:00 Perez Contri S / Sanz Gimenez M
  • Spain F19, Doubles
    Domingues J / Salazar Martin J A 17:00 PLA Malfeito J / Ramanathan R
  • Belgium F8, Singles
    Cailleau, Jolan 17:00 Grabul, Dimitar
  • Belgium F8, Doubles
    Sporken M / Van Den Honert V 17:00 Cagnina J / Gille S
  • Horb, Doubles W-C10-GER-04A
    Hummel A C / Toseva M 17:00 Bruehwiler J / Tanielian C
  • Germany F9, Doubles
    Saavedra-Corvalan C / Urzua-Rivera R 17:00 Bouwmans R / Forchap D C
  • Germany F9, Doubles
    Michaelis M / Michaelis T 17:00 Polonskiy I / Prudnikau A
  • Germany F9, Doubles
    Mokrzycki M / Rauch F 17:00 Karwasz P-A / Strunk B
  • Germany F9, Doubles
    Spirin A I / Zubov I 17:00 Groen S / Kaczynski K
  • Lexington, USA
    Evans, Daniel 17:00 Millot, Vincent
  • Lexington, USA
    Gomez, Emilio 17:00 Mitchell, Benjamin
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Emmrich M / Kas C 17:00 Andujar P / Monaco J
  • Italy F24, Singles
    Sonego, Lorenzo 17:00 Gaio, Federico
  • Lexington, USA
    Giron, Marcos 17:00 Krajicek, Austin
  • Les Contamines-Montjoie, Doubl...
    Mueller C / Mueller D 17:10 Castellano S / Quattrone C
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Havaj F / Simcak J 17:15 Buril M / Smolak L
  • Les Contamines-Montjoie, Doubl...
    Alfredsson I / Engelmann J N 17:15 Bolsova Zadoinov A / Touly C
  • Oberstaufen, Germany
    Machado, Rui 17:20 Ghem, Andre
  • Oberstaufen, Germany
    Hajek, Jan 17:20 Basilashvili, Nikoloz
  • Tampere, Finland, Doubles
    Huta Galung J / Siljestrom A 17:20 Niklas-Salminen P / Vasa E
  • Sobota / Rokietnica, Doubles W...
    Vasylyeva A / Zanevska M 17:20 Barrois K / Pfizenmaier D
  • Belgium F8, Doubles
    De Goeijen B / Meuffels A 17:20 Defoort T / Deschamps T
  • Tampere, Finland
    Kontinen, Micke 17:20 Giner, Marc
  • Viserba, Doubles W-C10-ITA-14A
    Balducci A / Papamichail D 17:30 Dubins B / Rizzolo K
  • Viserba, Doubles W-C10-ITA-14A
    Huber L M / Siedliska N 17:30 Pasini G / Scala C
  • Umag, Croatia
    Pavic, Ante 17:30 Zeballos, Horacio
  • Ireland F1, Doubles
    Glancy D / Seator E 17:30 Bothwell P / O'Hare D
  • Ireland F1, Doubles
    EDE S / Malik J 17:30 Carson S / Rosenzweig N
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Melander, Hilda 17:30 Primorac, Iva
  • Germany F9, Doubles
    Rivchin I / Roidl T 17:30 Elliott E / Van Peperzeel G
  • Argentina F11, Singles
    Junior, Osni 17:30 Gutierrez, Oscar Jose
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Parshina, Yana 17:30 Armitano, Mathilde
  • Argentina F11, Singles
    Monzon, Ignacio 17:30 Doria, Luciano
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Hozumi, Eri 17:30 Hibino, Nao
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    EL Tabakh, Heidi 17:30 Falconi, Irina
  • Sobota / Rokietnica, Doubles W...
    Vogt S / Voracova R 17:30 Kawa K / Kramperova K
  • USA F21, Doubles
    Argent Q / Thompson B 17:30 Silverman C / Vega Q
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Brescia, Georgia 17:40 Dentoni, Corinna
  • Romania F9, Doubles
    Ispas R / Maru A M 17:40 Bucur S I / Dumitru V A
  • Ireland F1, Doubles
    Dempsey B / Duncan S 17:40 Cooper J / Lewit C
  • Argentina F11, Singles
    Vellbach, Gustavo 17:40 Dias, Marcos Vinicius DA Silva
  • Umag, Croatia, Doubles
    Cermak F / Rosol L 17:50 Hanley P / Marray J
  • Umag, Croatia
    Cecchinato, Marco 17:50 Seppi, Andreas
  • Umag, Croatia
    Gabashvili, Teimuraz 17:50 Lajovic, Dusan
  • Italy F24, Singles
    Trusendi, Walter 17:50 Mercuri, Fabio
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Tomita, Giovanna 18:00 Farfan, Daniela
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Oliveira, Barbara 18:00 Izuogu, Chinenye
  • Tampere, Finland, Doubles
    Dutra Silva R / Maytin R 18:00 Desein N / Mertens Y
  • Horb, Doubles W-C10-GER-04A
    Stemmer S / Vorih S 18:00 De Sutter J / Oyen S
  • Horb, Doubles W-C10-GER-04A
    Bosio V / Haddad Maia B 18:00 Rettich N / Shakovets C
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Smith, Maria 18:00 Lykina, Ksenia
  • Maaseik, Doubles W-C10-BEL-03A
    Wikkerink J / Zuur M 18:00 Minnen G / Van Der Sypt E
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Harrison, Catherine 18:00 Alves, Maria Fernanda
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Baric, Nives 18:00 Contreras Gomez, Fernanda
  • Austin, Doubles W-C10-USA-08A
    Alves M-F / Hermoso X 18:00 Alda R / Contreras Gomez F
  • Oberstaufen, Germany
    Beck, Andreas 18:10 Kapas, Andriej
  • Oberstaufen, Germany
    Panfil, Grzegorz 18:10 Bachinger, Matthias
  • Gstaad, Switzerland
    Mina, Gianni 18:10 Laaksonen, Henri
  • Lexington, USA
    Donskoy, Evgeny 18:20 Mcgee, James
  • Lexington, USA
    Thompson, Jordan 18:20 King, Evan
  • Lexington, USA
    Sarmiento, Raymond 18:20 Moriya, Hiroki
  • Valladolid, Doubles W-C10-ESP-...
    Canero Perez M D R / Del Cueto Castillo P 18:30 Marti Riembau A / Parrizas-Diaz N
  • Oberstaufen, Germany
    Kovalik, Jozef 18:30 Pospisil, Jaroslav
  • France F16, Singles
    Forcin, Maxime 18:30 Hamou, Maxime
  • France F16, Singles
    Joncour, Ronan 18:30 De La Bassetiere, Constant
  • France F16, Singles
    Kanar, Jonathan 18:30 Rochette, Laurent
  • Belgium F8, Doubles
    Bonapart S / De Valk R S 18:30 Fleming D / Saez J C
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Marsoun L / Rumler R 18:30 Poplavskyy S / Yehorov V
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Faith P / Jurovcik D 18:30 Baldi F / Serrano-Gamez O
  • Spain F19, Singles
    Cachin, Pedro 18:30 Vukic, Aleksandar
  • Spain F19, Singles
    Gomez Sanchez, Carlos 18:30 Gutierrez-Ferrol, Sergio
  • Ireland F1, Doubles
    Corrie E / Nielsen F 18:30 Hirschmueller C / Kapric D
  • Spain F19, Doubles
    Arauzo-Martinez J-S / Vega Hernandez D 18:30 Cuypers B / Feler M
  • Belgium F8, Doubles
    Cant L / Martens S 18:30 De Vetter P / Van Duyse F
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Tan, Harmony 18:30 Morderger, Yana
  • USA F21, Doubles
    Chappell N / Lin W 18:30 Surreaux A / Tashi V
  • Oberstaufen, Germany
    Fucsovics, Marton 18:50 Podlipnik-Castillo, Hans
  • Oberstaufen, Germany
    Albot, Radu 18:50 Koolhof, Wesley
  • Belgium F8, Doubles
    Taylor A / Taylor J 18:50 Geerts M / Merckx J
  • Viserba, Doubles W-C10-ITA-14A
    Arcidiacono F / Spigarelli M 19:00 Remondina A-G / Schaefer A
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Bucsa, Cristina 19:00 Pous Tio, Laura
  • Ireland F1, Doubles
    Fournerie T / Gleeson A 19:00 Carter T / O'Connell F
  • Argentina F11, Singles
    Ceppo, Andres 19:00 Torre, Eduardo Agustin
  • Argentina F11, Singles
    Senattore, Rodrigo 19:00 Banzer, Rodrigo
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Elbaba, Julia 19:00 Coin, Julie
  • Lexington, Doubles W-C50-USA-0...
    Gonzalez M / Pigossi L 19:00 Bhargava A / Muresan D
  • Atlanta, USA
    Estrella Burgos, Victor 19:00 Matosevic, Marinko
  • Italy F24, Doubles
    Chiurulli D / Fago M 19:00 Dutra DA Silva D / Estevez M
  • Italy F24, Doubles
    Caruso S / Naso G 19:00 Giacalone O / Giorgini D
  • USA F21, Doubles
    Dome A / LI Y 19:00 Ghasya F / Redlicki M
  • Ireland F1, Doubles
    Dudley R / Johnson L 19:10 Banasik A / Hutt S
  • Umag, Croatia
    Paire, Benoit 19:10 Ramos, Albert
  • Umag, Croatia
    Riba, Pere 19:10 Vesely, Jiri
  • Argentina F11, Singles
    Cressa, Mateo Facundo 19:10 Estevarena, Juan Cruz
  • Campos Do Jordao, Doubles W-C1...
    Beirao M / Duarte A-C 19:30 Cardone L / Cardoso J R
  • Austin, Doubles W-C10-USA-08A
    Lykina K / Moriarty J 19:30 Cercone A / Guarachi A
  • Austin, Doubles W-C10-USA-08A
    Butler C / Kharchenko A 19:30 Collie N / Kopinski M
  • Austin, Doubles W-C10-USA-08A
    Fieldsend L / Hine K 19:30 Ellison R / Ellison S A
  • Lexington, USA
    Copil, Marius 19:40 Collarini, Andrea
  • Lexington, USA
    Bemelmans, Ruben 19:40 Jenkins, Jarmere
  • Lexington, USA
    Odesnik, Wayne 19:40 Nishioka, Yoshihito
  • Lexington, USA
    Kokkinakis, Thanasi 19:45 Smethurst, Daniel
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    De Bernardi, Clothilde 20:00 Merdeeva, Alija
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    LI, Yixuan 20:00 Vangelova, Ani
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Kalimullina, Ralina 20:00 Payet, Pauline
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Konotoptseva, Danielle 20:00 Walters, Alexandra
  • France F16, Singles
    Rousset, Elie 20:00 Jaloviec, Marek
  • Ireland F1, Doubles
    Carpenter M / Taylor S 20:00 Stride B / Thomson B
  • Umag, Croatia
    Montanes, Albert 20:00 Zverev, Alexander
  • Atlanta, USA
    Ram, Rajeev 20:00 Istomin, Denis
  • Atlanta, USA
    Smyczek, Tim 20:00 Harrison, Ryan
  • USA F21, Doubles
    Bambridge L / Broady L 20:00 Blumenberg A / Boltz S
  • USA F21, Doubles
    Goldin G M / Mylnikov T 20:00 Clark B D / Schneider R
  • USA F21, Doubles
    COX C / Reese H 20:00 Clayton S / Martin T
  • Atlanta, USA
    Diez, Steven 20:20 De Bakker, Thiemo
  • Umag, Croatia, Doubles
    Lorenzi P / Seppi A 20:30 Lajovic D / Skugor F
  • Argentina F11, Doubles
    Florez V / Portmann L 20:30 Benitez Chavarriaga J M / Zukas M
  • Campos Do Jordao, Doubles W-C1...
    Alves C M R / Gamarra Martins I 20:30 Silva De Carvalho J / Teodoro De Oliveira L I
  • Lexington, Doubles W-C50-USA-0...
    AHN K / Christian K 20:30 Hibino N / Hozumi E
  • USA F21, Doubles
    Lipman M / Orkin E 20:30 Childers J A / Holt B
  • Umag, Croatia, Doubles
    Knowle J / Marach O 20:30 Bedene A / Delgado J
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Cucca, Marcella 21:00 Bronzetti, Lucia
  • Lexington, USA, Doubles
    Demoliner M / Raja P 21:00 Krajicek A / Williams R
  • Austin, Doubles W-C10-USA-08A
    Kilgo K / Kiro L 21:00 Baric N / Karaitiana J
  • Italy F24, Singles
    Bortolotti, Marco 21:00 De Greef, Arthur
  • Italy F24, Doubles
    Rondoni P / Travaglia S 21:00 Gaio F / Licciardi P
  • Atlanta, USA
    Sock, Jack 21:20 Gonzalez, Alejandro
  • Atlanta, USA
    Ginepri, Robby 21:20 Stakhovsky, Sergiy
  • Umag, Croatia, Doubles
    Kretschmer G / Satschko A 21:30 Cecchinato M / Fognini F
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Ciraolo V / Genovese E 21:30 Cristian J A / Shaulskaya A
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Lukic V / Ogata H 21:30 Melicharkova T / Ormazabal-Oregui A
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Mokrousova G / Tretyak E 21:30 Kulhankova D / Kulova A
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Crescenzi G / Gisonna A 21:30 Mikheeva A / Prenkovic L
  • Atlanta, USA
    Ebden, Matthew 21:40 Becker, Benjamin
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    De Bernardi C / Sammons M 22:30 Golubovic T / Stankovic M V
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Hattingh I / Le Roux M 22:30 Alves Pereira Valle M / Walters A
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Intert A / Strakhova V 22:30 Njuki B / Sipek N
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Merdeeva A / Ossombi A 22:30 Bruzzone G / Totka N
  • Atlanta, USA, Doubles
    Sharan D / Young D 22:40 King K / Venus M
  • Atlanta, USA
    Smith, John-Patrick 22:40 Marchenko, Illya

Agencija za borbu protiv korupcije

Vladan Lukić u sukobu interesa?

Fudbal

Lukić je u isto vreme predesednik Zvezde i potpredsednik opštine Sopot

vladan lukic, dragan stojkovic piksi,  otvorena vrata, marakana, crvena zvezda,

Agencija za borbu protiv korupcije povela je postupak protiv predsednika Fudbalskog kluba Crvena zvezda Vladana Lukića jer u isto vreme obavlja tu, kao i funkciju potpredsednika opštine Sopot. Lukić je, kako piše jedan beogradski sportski mediji , na mesto čelnika Zvezde došao na osnovu glasanja 3.469 vlasnika članske karte kluba, dok je potpredsednik Sopota postao pošto je izabran kao kandidat grupe građana.

Pre Lukića isti problem imali su Veroljub Stevanović, gradonačelnik Kragujevca i Predrag Umčević, gradonačelnik Smedereva, koji su posle postupka morali da se odreknu jedne funkcije. Obojica su izabrala da ostanu na čelu gradova. Sredinom avgusta biće završen postupak i tada će biti poznato hoće li Lukić morati da podnese ostavku na jednu od dve funkcije.

 

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (4)

Pošaljite komentar 

Popularni komentari

  • Dado

    Dado

    Majstore izaberi Sopot ;)))

    1 Odgovori 

Poslednji komentar

  • that's enough

    that's enough

    ostavi foliranje za "doma", nisi ti nikakav delija, sjasite s gospodina lukica bre...

    0 Odgovori 

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Tema pregovora u Briselu mogla da bi rešavanje krize nastale zbog mosta na Ibru Marko Đurić

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!
Na vrh