• Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Pekhova, Polina 1 7 2 5 1 1 Ekshibarova, Vlada 2 6 6 7 2 2
  • Russia F5, Singles
    Chepelev, Alexandr 1 7 3 3 1 Khalil, Kamil 1 6 6 4 1
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    HE, Chun-Yan 0 1 5 0 Saigo, Yukina 1 6 5 1
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Sunkara, Rishika 1 6 5 1 Bhatia, Riya 0 4 5 0
  • Kazakhstan F10, Singles
    Cukierman, Daniel 0 2 2 0 0 Kalovelonis, Markos 2 6 6 2 2
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Platon, Raluca Elena 0 6 0 Lancranjan, Patricia 0 6 0
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Adamovic, Katarina 2 6 6 2 2 Piran, Alessia 0 1 4 0 0
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Van Der Meij, Charlotte 0 4 0 0 0 Gulbe, Laura 2 6 6 2 2
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Urzhumova, Valeriya 2 6 6 2 2 Czarnik, Paulina 0 2 4 0 0
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Bardarova, Viktoria 0 2 3 0 0 Wang, Yan 2 6 6 2 2
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Shinikova, Isabella 2 7 6 2 2 Gaydarzhi, Ksenia 0 6 0 0 0
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Zheleva, Viktoriya 0 4 3 0 Bukhanko, Anastasia 1 6 3 1
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Kvatsabaia, Sofia 2 6 6 2 2 Malikova, Katya 0 1 3 0 0
  • Russia F5, Singles
    Desyatnik, Anton 0 4 2 0 Safiullin, Roman 1 6 0 1
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Han, Sung-Hee 2 6 6 2 2 Dadi Reddy, Mahitha 0 1 1 0 0
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Chamarthi, Sai Samhitha 1 6 2 1 Reddy, Snehadevi S 0 3 2 0
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Dmitrieva, Ksenia 09:25 Prosperi, Valeria
  • Romania F10, Singles
    Djere, Laslo 0 5 0 Sulea, Tudor Cristian 0 6 0
  • Romania F10, Singles
    Carpen, Alexandru-Daniel 1 6 1 1 Jecan, Mircea-Alexandru 0 1 3 0
  • Romania F10, Singles
    Civarolo, Matteo 0 0 2 0 Bourgue, Mathias 1 6 5 1
  • Lithuania F1, Singles
    Lomacki, Piotr 1 6 1 1 Ricca, Giorgio 0 3 2 0
  • Lithuania F1, Singles
    Colella, Alessandro 0 1 1 0 Hamou, Maxime 1 6 5 1
  • Belgium F9, Singles
    Hirschmueller, Christian 1 1 6 0 1 De Weerdt, Olaf 1 6 0 1 1
  • Georgia F1, Singles
    Oztuzun, Can 0 3 0 Wojnar, Bartosz 0 2 0
  • Belgium F9, Singles
    Hoang, Antoine 0 4 0 Griekspoor, Scott 1 6 1
  • Romania F10, Singles
    Coman, Robert 0 4 0 Marin, Teodor Nicolae 0 5 0
  • Lithuania F1, Singles
    Kobelt, Peter 0 6 0 Lis, Nikita 0 6 0
  • Russia F5, Singles
    Saplin, Kirill 0 2 0 Levine, Andrei 0 4 0
  • Georgia F1, Singles
    Manafli, Aykhan 0 0 0 0 0 Molina, Emanuele 2 6 6 2 2
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Kumkhum, Luksika 0 2 0 Raina, Ankita 0 0 0
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Zhang, Kai Lin 0 5 0 Zhu, Lin 0 2 0
  • Cortina, Italy
    Hossam, Karim 10:00 Lapentti, Giovanni
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Gonzales R / Thornley S 10:00 Monteiro T / Yang T-H
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Michalicka M / Suc D 10:00 Sakharov G / Smirnov A
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Lertcheewakarn, Noppawan 1 6 1 Namigata, Junri 0 1 0
  • Cortina, Italy
    Rufin, Guillaume 10:00 Krajinovic, Filip
  • Serbia F7, Singles Qualifying
    Celebic, Ljubomir 10:00 Borsos, Gabor
  • Serbia F7, Singles Qualifying
    Milenkovic, Stefan (SRB) 10:00 Harvey, Luke Immanuel
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Pervak, Ksenia 0 4 0 Uberalova, Petra 0 1 0
  • Serbia F7, Singles Qualifying
    Cammarata, Alberto 10:00 Rogoveanu, Sergiu
  • Serbia F7, Singles Qualifying
    Melchiorre, Davide 10:00 Puttergill, Calum
  • Serbia F7, Singles Qualifying
    Hauser, Jens 10:00 Pjevcevic, Petar
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Embree, Lauren 0 3 0 Rohanova, Petra 0 1 0
  • Serbia F7, Singles Qualifying
    De Sousa, Gilles 10:00 Arovin, Oleksiy
  • Serbia F7, Singles Qualifying
    Navarro, Simon 10:00 Jevtic, Slobodan
  • Cortina, Italy
    Ungur, Adrian 10:00 Gaio, Federico
  • Cortina, Italy, Doubles
    Ghedin R / Grassi C 10:00 Duran G / Pashanski B
  • Cortina, Italy, Doubles
    Rondoni P / Turchetti N 10:00 Dutra Silva R / Lapentti G
  • Cortina, Italy, Doubles
    Cervantes-Huegiun I / Lizariturry J 10:00 Neuchrist M / Teixeira M
  • Cortina, Italy, Doubles
    Clezar G / Kirche L 10:00 Fanucci P / Giacalone O
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Hrabalova, Kristyna 0 4 0 Holanova, Nina 0 2 0
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Juhaszova, Vivien 0 4 0 Tehrani, Tina 0 1 0
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Tang, Hao Chen 0 2 0 Tian, Ran 0 1 0
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Yang, Zhaoxuan 0 2 0 Han, Xinyun 0 4 0
  • Liberec, Czech Republic
    Darcis, Steve 0 4 0 Bagnis, Facundo 0 3 0
  • Liberec, Czech Republic
    Przysiezny, Michal 0 5 0 Safwat, Mohamed 0 2 0
  • Liberec, Czech Republic
    Carballes Baena, Roberto 0 3 0 Ymer, Elias 0 4 0
  • Russia F5, Singles
    Gilmutdinov, Salikh 0 5 0 Korshunov, Stanislav 0 2 0
  • Kazakhstan F10, Singles
    Popko, Dmitry 0 2 0 Biryukov, Mikhail 0 3 0
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Zovincova, Vendula 0 3 0 Dinu, Cristina 0 3 0
  • Georgia F1, Singles
    Bakshi, Aleksandre 10:10 Badanov, Dmytro
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Boz, Oyku 0 1 0 Saitova, Anastasiya 0 4 0
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Heil, Anna Maria 0 3 0 Stresnakova, Katarina 0 3 0
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Shkudun, Anna 0 3 0 Lyuksheva, Polina 0 0 0
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Pashkova, Eugeniya 0 2 0 Grigoryan, Anna 0 1 0
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Rosca, Andreea Amalia 0 0 0 Muntean, Victoria 0 2 0
  • Kazakhstan F10, Singles
    Matsukevitch, Denis 0 2 0 Dmitriev, Kirill 0 1 0
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Stamenkovic, Dunja 0 0 0 Fridman, Olga 0 3 0
  • Segovia, Spain
    Wang, Chuhan 0 0 0 Granollers-Pujol, Gerard 0 1 0
  • Segovia, Spain
    Lopez-Perez, Enrique 0 0 0 Serra, Florent 0 0 0
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Ciobanu, Daniela 0 0 Manekina, Ekaterina 0 0
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Andriashvili, Latavra 10:30 Pinto, Giorgia
  • Segovia, Spain
    Burquier, Gregoire 0 0 0 Nedunchezhiyan, Jeevan 0 1 0
  • Kazakhstan F10, Singles
    Fayziev, Sanjar 10:35 Karimov, Djurabeck
  • Russia F5, Singles
    Fufygin, Mikhail 10:40 Shatskiy, Ilia
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Polic, Ema 10:40 Csoregi, Ilka
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Honigova, Sandra 10:40 Radanovic, Dejana
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Virtanen, Eveliina 10:40 Lysakova, Antonina
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Joronen, Elina 10:40 Belova, Natalia
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Anil, Cemre 10:40 Tari, Burcu
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    YE, Qiu YU 10:40 Omae, Akiko
  • Russia F5, Singles
    Surchenko, Dmitry 10:50 Komakhidze, Beka
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Sterenbach, Saray 10:55 Popova, Ekaterina
  • Kitzbuhel, Austria
    Nieminen, Jarkko 11:00 Gabashvili, Teimuraz
  • Slovak Republic F3, Singles
    Carpenter, Jack 11:00 Poplavskyy, Stanislav
  • Slovak Republic F3, Singles
    Rumler, Robert 11:00 Satral, Jan
  • Slovak Republic F3, Singles
    Masar, Juraj 11:00 Kalenichenko, Danylo
  • Slovak Republic F3, Singles
    Jastraunig, Lukas 11:00 Kellovsky, Dominik
  • Kitzbuhel, Austria
    Goffin, David 11:00 De Schepper, Kenny
  • Romania F10, Singles
    Tatomir, Luca Georg 11:00 Cociasu, Andrei
  • Spain F20, Singles
    MAS Mascolo, Adria 11:00 Esteve Lobato, Eduard
  • Spain F20, Singles
    Banes, Maverick 11:00 Garcia-Villanueva, Carlos
  • Spain F20, Singles
    Romero De Avila Senise, Alberto 11:00 Mensurado, Vasco
  • Spain F20, Singles
    Bonuccelli, Ferdinando 11:00 Feler, Melik
  • Copenhagen, Singles W-C10-DEN-...
    Boczova, Klaudia 11:00 Novoselova, Polina
  • Lithuania F1, Singles
    Radziukynas, Augustas 11:00 Dembek, Michal
  • Copenhagen, Singles W-C10-DEN-...
    Lister, Cornelia 11:00 Van De Velde, Bernice
  • Copenhagen, Singles W-C10-DEN-...
    Berge, Kathrine 11:00 Suvrijn, Jade
  • Lithuania F1, Singles
    Babanine, Alexander 11:00 DI Maro, Marco
  • Belgium F9, Singles
    Salman, Omar 11:00 Nastasi, Ugo
  • Belgium F9, Singles
    Sidorenko, Alexandre 11:00 Grabul, Dimitar
  • Denmark F2, Singles
    Grills, Jacob 11:00 Reinwein, Sami
  • Denmark F2, Singles
    Boe-Wiegaard, William 11:00 Blomgren, Tobias
  • Denmark F2, Singles
    Lootsma, Niels 11:00 Rosenholm, Patrik
  • Denmark F2, Singles
    De Paula, Fabiano 11:00 Arends, Sander
  • Romania F10, Singles
    Cornea, Vlad Victor 11:10 Ontica, Cosmin
  • Romania F10, Singles
    Craciun, Teodor-Dacian 11:10 Antonescu, Vasile
  • Romania F10, Singles
    Alekseenko, Vadim 11:10 Szekely, Andras
  • Lithuania F1, Singles
    Garcia-Roman, Marc 11:10 Glancy, Daniel
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Kutubidze, Tamar 11:10 Chen, Chaoyi
  • Belgium F9, Singles
    Merckx, Jonas 11:10 Cant, Louis
  • Cortina, Italy
    Beck, Andreas 11:20 Bachinger, Matthias
  • Cortina, Italy
    Basilashvili, Nikoloz 11:20 Cervantes-Huegun, Inigo
  • Cortina, Italy
    Dutra Silva, Rogerio 11:20 Setkic, Aldin
  • Liberec, Czech Republic
    Mecir, Miloslav 11:20 Hajek, Jan
  • Liberec, Czech Republic
    Mertl, Jan 11:20 Pavlasek, Adam
  • Liberec, Czech Republic
    Gigounon, Germain 11:20 Hernych, Jan
  • Russia F5, Singles
    Perfilov, Alexander 11:25 Saveliev, Andrey
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Kato, Miyu 11:30 Zheng, Saisai
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Jakupovic, Dalila 11:30 Adamczak, Monique
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Suk, Natalie 11:30 Mikulcic, Ema
  • Spain F20, Singles
    Calvo Eman, Ferran 11:30 Dauzet, Romain
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Pillot, Carolina 11:30 Turati, Anna
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Coppola, Claudia 11:30 Proese, Natalie
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Eccel, Sara 11:30 Clerici, Giada
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Horakova, Nikola 11:30 Wikkerink, Janneke
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Okamura, Kyoka 11:30 Kolar, Nastja
  • Georgia F1, Doubles
    Muradashvili N / Tyurnev E 11:30 Markovic G / Taweel I H
  • Russia F5, Singles
    Vaks, Mikhail 11:35 Alekseenko, Gleb
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Doroshina, Olga 11:35 Kostova, Elitsa
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Lodikova, Daria 11:40 Ianchuk, Olga
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Allertova, Denisa 11:40 Moser, Lisa Maria
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Kaminkova, Katerina 11:40 Wienerova, Lenka
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Vajdova, Nikola 11:40 Aleshcheva, Vera
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    HU, Yue-Yue 11:40 LU, Jia-Jing
  • Kazakhstan F10, Singles
    Vasilevski, Andrei 11:50 Virali Murugesan, Ranjeet
  • Kazakhstan F10, Singles
    Shofayziyev, Shonigmatjon 11:50 Leshem, Edan
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Yashina, Ekaterina 11:55 Gabueva, Angelina
  • Georgia F1, Singles
    Mick, Peter 11:55 Medvedev, Daniil
  • Germany F10, Singles
    Pel, David 12:00 Gawron, Marcin
  • Germany F10, Singles
    Fallert, Florian 12:00 Masur, Daniel
  • Germany F10, Singles
    Christ, Constantin 12:00 Baumann, Moritz
  • Germany F10, Singles
    Galdon, Pablo 12:00 Wehnelt, Kai
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Fleming C / Lipsky S 12:00 Pavic M / SA A
  • Germany F10, Singles
    Obert, Adrian 12:00 Simon, Tobias
  • Serbia F7, Singles
    Ciric, Nikola 12:00 Sabanov, Ivan
  • Serbia F7, Singles
    Jandric, Darko 12:00 Katic, Dejan
  • Serbia F7, Singles
    Trendafilov, Petar 12:00 Vucic, Ilija
  • Timisoara, Doubles W-C10-ROU-0...
    Bara I M / Hristea C-E 12:00 Surdeanu A I / Szatmari A
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Fujiwara, Rika 12:00 Knoll, Xenia
  • Segovia, Spain
    Munoz-De La Nava, Daniel 12:00 Bozoljac, Ilija
  • Segovia, Spain
    Willis, Marcus 12:00 Chiudinelli, Marco
  • Segovia, Spain
    Mertens, Yannick 12:00 Balleret, Benjamin
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Drew, Jazzamay 12:00 Parazinskaite, Akvile
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Kajevic, Ena 12:00 Durmus, Aysenur
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Orlova, Natalia 12:05 Paigina, Marta
  • Russia F5, Singles
    Manegin, Anton 12:10 Moreno-Higueras, Rafael
  • Timisoara, Doubles W-C10-ROU-0...
    Ciufrila R / Ghitescu A 12:10 Mitrea R / Vladutu A M
  • Timisoara, Doubles W-C10-ROU-0...
    Ionescu S / Lancranjan P 12:10 Lavrikova E / Piran A
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Sakkari, Maria 12:10 Ponomareva, Daria
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Nazarova, Gyulnara 12:10 Runcha, Adrija
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Stamatova, Julia 12:10 Vorontsova, Victoria
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Brouleau, Lou 12:10 Sezer, Melis
  • Kitzbuhel, Austria
    Lorenzi, Paolo 12:20 Haase, Robin
  • Russia F5, Doubles
    Levine A / Zaitsev A 12:20 Kachanovskiy V / Muzaev R
  • Italy F25, Singles
    Teodori, Federico 12:30 Lago, Tommaso
  • Slovak Republic F3, Singles
    Sproch, Dominik 12:30 Toledo Bague, Pol
  • Italy F25, Singles
    Rizzuti, Giovanni 12:30 Bega, Alessandro
  • Slovak Republic F3, Singles
    Fabian, Patrik 12:30 Urbanija, Mike
  • Italy F25, Singles
    Giorgini, Daniele 12:30 Mager, Gianluca
  • Italy F25, Singles
    Fago, Matteo 12:30 Papasidero, Lorenzo
  • Wuhan, Doubles W-C50-CHN-05B
    Kremen I / Lertcheewakarn N 12:30 Namigata J / Wang Y
  • Copenhagen, Singles W-C10-DEN-...
    Holert, Katharina 12:30 Adler, Lou
  • Copenhagen, Singles W-C10-DEN-...
    Buchina, Yana 12:30 Ponomar, Lisa
  • Copenhagen, Singles W-C10-DEN-...
    Argyelan, Csilla 12:30 Cuk, Pia
  • Lithuania F1, Singles
    Tverijonas, Julius 12:30 Roy, Matthieu
  • Copenhagen, Doubles W-C10-DEN-...
    Ditlev M / Noe J 12:30 Ejdesgaard M / Grage M
  • Lithuania F1, Doubles
    Corbitt A / Daly Walkin B 12:30 Adomavicius L / Stropus J
  • Cortina, Italy
    Starace, Potito 12:30 Ramirez Hidalgo, Ruben
  • Denmark F2, Singles
    Goldsteiner, Peter 12:30 Hansson, Gustav
  • Denmark F2, Doubles
    Hannestad B / Sigsgaard C 12:30 Holm A / Shabib M
  • Denmark F2, Doubles
    Ingildsen J / Larsen J Z 12:30 Ferrigno M / Ferrigno N
  • Georgia F1, Singles
    Pecotic, Matija 12:30 Harajchi, Aria
  • Georgia F1, Doubles
    Davitadze D / Javakhishvili G 12:30 Dmitriev M / Vartanyan S
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Barrois K / Thorpe L 12:30 Buzean D / Fernandez Rabener A
  • Cortina, Italy
    Giannessi, Alessandro 12:40 Trusendi, Walter
  • Lithuania F1, Doubles
    Kaldawi S / Scott J 12:40 Deviatiarov M / Inzerillo J
  • Cortina, Italy
    Androic, Toni 12:40 Reuter, Yannik
  • Liberec, Czech Republic
    Westerhof, Boy 12:40 Stanek, Robin
  • Liberec, Czech Republic
    Ignatik, Uladzimir 12:40 Safranek, Vaclav
  • Liberec, Czech Republic
    Jebavy, Roman 12:40 Arguello, Facundo
  • Georgia F1, Doubles
    Kvernadze D / Metreveli I 12:40 Molina E / Sinicropi R
  • Kitzbuhel, Austria
    Golubev, Andrey 13:00 Monaco, Juan
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Sema, Erika 13:00 Liu, Fangzhou
  • Slovak Republic F3, Doubles
    Dolezel F / Nejedly P 13:00 Beck K / Kekercheni F
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Kerkhove, Lesley 13:00 Poznikhirenko, Ganna
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Sartori, Carlotta 13:00 Barbiero, Cecilia Maria
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Simic, Jelena 13:00 Primorac, Iva
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Boeykens, Elyne 13:00 Sabino, Lisa
  • Telavi, Doubles W-C10-GEO-01A
    Akhalkatsi A / Petriashvili M 13:00 Degtiareva V / Manekina E
  • Belgium F9, Singles
    Geens, Clement 13:00 Lestienne, Constant
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Peckl, Kerstin 13:00 Kotelesova, Barbara
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Tanasugarn, Tamarine 13:00 Wang, Qiang
  • Wuhan, Doubles W-C50-CHN-05B
    Liang C / Yang Z 13:00 Chan C-W / Chuang C-J
  • Belgium F9, Doubles
    Nematzadeh K / Tourlousse A 13:00 Gille S / Hoang A
  • Russia F5, Doubles
    Akhmetshin A / Perfilov A 13:05 Boborykin A / Kiuamov T
  • Plzen, Doubles W-C25-CZE-01B
    Tarasova A / Zakarlyuk M 13:05 Heinova A / Vrbenska A
  • Kazakhstan F10, Singles
    Skripnik, Daniel 13:10 Abiyev, Kuatbek
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Zhang, Yuxuan 13:10 Zhang, Ling
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Jurikova, Lenka 13:10 Hogenkamp, Richel
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Muchova, Karolina 13:10 Vajdova, Natalia
  • Michalovce, Doubles W-C10-SVK-...
    Avanesyan L / Marfutina M 13:10 Kolb M / Kolb N
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Dlouhy L / Marray J 13:20 Junaid R / Venus M
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Khabibulina, Albina 13:20 Sotnikova, Alyona
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Merenkova, Polina 13:20 Mun, Viktoryia
  • Segovia, Spain
    Hernando Ruano, Jorge 13:20 Klein, Brydan
  • Segovia, Spain
    Menendez-Maceiras, Adrian 13:20 Cox, Daniel
  • Kazakhstan F10, Singles
    Balaji, N. Sriram 13:25 Ayap, Sagadat
  • Georgia F1, Doubles
    Dolidze N / Khmiadashvili M 13:25 Oztuzun C / Plattes C
  • Serbia F7, Singles
    Madarasz, Gergely 13:30 Fatic, Nerman
  • Serbia F7, Doubles
    Musialek A / Van Peperzeel G 13:30 Daljev P / Milojevic D
  • Serbia F7, Doubles
    Chettar M / Chettar Y 13:30 Borroni A / Rossi M
  • Timisoara, Doubles W-C10-ROU-0...
    Platon R E / Stancu C-M 13:30 Fetecau I / Oante I
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Lottner, Antonia 13:30 Jani, Reka-Luca
  • Germany F10, Singles
    Michaelis, Thorben 13:30 Schonenberg, Tom
  • Germany F10, Singles
    Gerch, Lucas 13:30 Kaczynski, Kevin
  • Germany F10, Singles
    Korolev, Evgeny 13:30 Hassan, Benjamin
  • Segovia, Spain
    Rice, David 13:30 Edmund, Kyle
  • Kazakhstan F10, Singles
    Khabibulin, Timur 13:35 Prudnikau, Aliaksandr
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Cermak F / Oswald P 13:40 KAS C / Kohlschreiber P
  • Timisoara, Doubles W-C10-ROU-0...
    Arcidiacono F / Spigarelli M 13:40 Csoregi I / Mihaila A B
  • Timisoara, Doubles W-C10-ROU-0...
    Marinkovic B / Radosavljevic T 13:40 Adamovic K / Gjorcheska L
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Scholsen, Helene 13:40 Nylund, Nanette
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Burk, Birgit 13:40 Nancarrow, Alexandra
  • Russia F5, Doubles
    Ivanov V / Sabanin Y 13:40 Chepelev A / Saplin K
  • Cortina, Italy
    Gimeno-Traver, Daniel 13:50 Coric, Borna
  • Italy F25, Singles
    Chiurulli, Daniele 14:00 Borella, Filippo
  • Slovak Republic F3, Singles
    Horansky, Filip 14:00 Filipsky, Jakub
  • Italy F25, Singles
    Dutra DA Silva, Daniel 14:00 Turco, Andrea
  • Italy F25, Singles
    Sonego, Lorenzo 14:00 DI Ienno, Damiano
  • Slovak Republic F3, Singles
    Semjan, Marek 14:00 Simcak, Juraj
  • Slovak Republic F3, Doubles
    Kalenichenko D / Oliveira G 14:00 Kosec I / Poplavskyy S
  • Cortina, Italy
    Machado, Rui 14:00 Virgili, Adelchi
  • Liberec, Czech Republic
    Samper-Montana, Jordi 14:00 Smirnov, Artem
  • Liberec, Czech Republic
    Monteiro, Thiago Moura 14:00 Gombos, Norbert
  • Liberec, Czech Republic
    Zeballos, Horacio 14:00 Mina, Gianni
  • Romania F10, Singles
    Richard, Antoine 14:00 Ignat, Dragos Constantin
  • Romania F10, Singles
    Crapcenco, Andrei 14:00 Bortolotti, Marco
  • Romania F10, Singles
    Ciorcila, Patrick 14:00 Torebko, Peter
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Ozga J / Zander N 14:00 Ferrer-Suarez I / Solovyeva V
  • Copenhagen, Singles W-C10-DEN-...
    Niedmers, Nora 14:00 Wulcan, Paulina
  • Copenhagen, Singles W-C10-DEN-...
    Kairi, Angeliki 14:00 Poikajarvi, Rebecca
  • Copenhagen, Doubles W-C10-DEN-...
    Melsted C L / Rasmussen A S 14:00 Chimura N / Lister C
  • Copenhagen, Doubles W-C10-DEN-...
    Francati E / Jespersen M 14:00 Haakansson E / Karst F
  • Lithuania F1, Doubles
    Malakauskas S / Zemaitelis K 14:00 Bugailiskis M / Tverijonas A
  • Cortina, Italy
    Marcora, Roberto 14:00 Napolitano, Stefano
  • Telavi, Doubles W-C10-GEO-01A
    Chen C / Kadagidze A 14:00 Blyukhterova A / Kutubidze T
  • Telavi, Doubles W-C10-GEO-01A
    Cucca M / Pinto G 14:00 Chalaganidze T / Dmitrieva K
  • Denmark F2, Singles
    Manafov, Vladyslav 14:00 Arvidsson, Isak
  • Denmark F2, Singles
    Pedersen, Martin 14:00 Goransson, Andre
  • Germany F10, Singles
    Meinecke, Jonas 14:00 Vagnozzi, Simone
  • Denmark F2, Singles
    Schutt, Leon 14:00 Galskov, Tobias
  • Lithuania F1, Doubles
    Dubarenco M / Kobelt P 14:10 Colella A / Ricca G
  • Georgia F1, Singles
    Bonadio, Riccardo 14:10 Tsivadze, George
  • Kitzbuhel, Austria
    Melzer, Jurgen 14:20 Andujar, Pablo
  • Slovak Republic F3, Doubles
    Danis M / Kellovsky D 14:30 Shcherba V / Ursu V
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Rubini, Stefania 14:30 Meliss, Verena
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Bastianello, Lisa 14:30 Pacholski, Lena
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Ferrando, Cristiana 14:30 Njoze, Mirabelle
  • Plzen, Doubles W-C25-CZE-01B
    Pradova M / Rohanova P 14:30 Kuncikova L / Stuchla K
  • Plzen, Doubles W-C25-CZE-01B
    Bonaventure Y / Martincova T 14:35 Esen H / Esen L
  • Segovia, Spain, Doubles
    Maytin R / Reyes-Varela M 14:40 Baluda V / Kudryavtsev A
  • Segovia, Spain, Doubles
    Ortega-Olmedo R / Pulgar-Garcia J 14:40 Bozoljac I / Tosic G
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Bryzgalova, Yulia 14:40 Kazionova, Ekaterina
  • Plzen, Doubles W-C25-CZE-01B
    Krejsova P / Skamlova C 14:40 Dinu C / Njiric S
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Jablonovska, Jana 14:40 Morgosova, Karin
  • Michalovce, Doubles W-C10-SVK-...
    Holanova N / Stresnakova K 14:40 Hrabalova K / Mayerova M
  • Segovia, Spain, Doubles
    Maytin R / Reyes-Varela M 14:40 Baluda V / Kudryavtsev A
  • Segovia, Spain, Doubles
    Ortega-Olmedo R / Pulgar-Garcia J 14:40 Bozoljac I / Tosic G
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Klyueva, Ekaterina 14:50 Pirazhenka, Sviatlana
  • Segovia, Spain
    Silva, Frederico Ferreira 14:50 Obry, Julien
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Lidkovskaya, Irina 14:55 Boev, Michaela
  • Telavi, Doubles W-C10-GEO-01A
    Cepelyte A / Moroi C 14:55 Krivoshapov K / Puskkarevsky A
  • Germany F10, Singles
    Meis, Pascal 15:00 Lenz, Julian
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Kontinen H / Nieminen J 15:00 Knowle J / Marach O
  • Serbia F7, Doubles
    Raspudic F / Saraydarpour S 15:00 Puodziunas S / Puttergill C
  • Serbia F7, Doubles
    Celebic L / Melchiorre D 15:00 Jevtic S / Zaninovic L
  • Serbia F7, Doubles
    Allemby J / De Sousa G 15:00 Haenle P / Trendafilov P
  • Serbia F7, Doubles
    Djurdjevic B / Navarro S 15:00 Sabanov I / Sabanov M
  • Timisoara, Doubles W-C10-ROU-0...
    Guna I / Rosca A A 15:00 Prati F / Truca I
  • Savitaipale, Doubles W-C10-FIN...
    Joronen E / Pennanen L 15:00 Eklund M N / Schoelink J
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Schaefer, Anne 15:00 Melander, Hilda
  • Belgium F9, Singles
    Coppejans, Kimmer 15:00 Dehaen, Thomas
  • Belgium F9, Doubles
    De Goeijen B / Hill T 15:00 Martens S / Merckx J
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Ainitdinova, Gozal 15:05 Grinchishina, Alexandra
  • Russia F5, Doubles
    Bradaric M / Safiullin R 15:10 Fufygin M / Polyakov V
  • Timisoara, Doubles W-C10-ROU-0...
    Honigova S / Muntean V 15:10 Simion O G / Talaba G
  • Savitaipale, Doubles W-C10-FIN...
    Parviainen K / Pasanen M-E 15:10 Rohde-Moe C / Virtanen E
  • Savitaipale, Doubles W-C10-FIN...
    Belova N / Vostrikova A 15:10 Chernetsova D / Iakovleva A
  • Cortina, Italy
    Fanucci, Pietro 15:20 Krstin, Pedja
  • Cortina, Italy
    Rodriguez-Pace, Ricardo 15:20 Pashanski, Boris
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Meffert D / Puetz T 15:20 Polacek L / Pultr D
  • Liberec, Czech Republic
    Yang, Tsung-Hua 15:20 Pospisil, Jaroslav
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Meffert D / Puetz T 15:20 Polacek L / Pultr D
  • Italy F25, Singles
    Della Tommasina, Davide 15:30 Estevez, Maximiliano
  • Slovak Republic F3, Doubles
    Bettles A / Carpenter J 15:30 Milko M / Voscek M
  • Romania F10, Doubles
    Beretta D / Carpen A-D 15:30 Farcas I / Turcu M L S
  • Romania F10, Doubles
    Ontica C / Stelian R A 15:30 Antonescu V / Dima D
  • Romania F10, Doubles
    Grigoriu P / Paval C 15:30 Alekseenko V / Cozbinov A
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Balducci A / Caregaro M 15:30 Fujiwara R / Tanaka Y
  • Germany F10, Singles
    Negritu, Christoph 15:30 Mijic, Ivo
  • Germany F10, Singles
    Tchoutakian, Maxime 15:30 Ruepke, Lukas
  • Germany F10, Singles
    Choinski, Jan 15:30 Plotniy, Andrei
  • Lithuania F1, Singles
    Sakinis, Dovydas 15:45 Vibert, Francois Arthur
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Konotoptseva, Danielle 16:00 Le Roux, Madrie
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Ogata, Haine 16:00 Intert, Amelie
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Mokrousova, Greta 16:00 Sipek, Natalija
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Zhang, Ying 16:00 Prenkovic, Linda
  • Cortina, Italy
    Troicki, Viktor 16:00 Hanescu, Victor
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Pous Tio, Laura 16:00 Bacquie, Alice
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Sorg, Marine 16:00 Siedliska, Natalia
  • Rovereto, Doubles W-C10-ITA-15...
    Cruciani D / Testa G 16:00 Coppola C / Guimaraes Y
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Harrison, Catherine 16:00 Lykina, Ksenia
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Bowtell, Amy 16:00 Mills, Danielle
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Smith, Maria 16:00 Fournier, Elisabeth
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Suomalainen, Piia 16:00 Watanabe, Hirono
  • Washington, USA, Doubles
    Bryan B / Bryan M 16:00 Donaldson J / Kozlov S
  • Washington, USA, Doubles
    Dekmeijere L / Melichar N 16:00 Cornet A / Flipkens K
  • Washington, USA, Doubles
    Butorac E / Klaasen R 16:00 Johnson S / Querrey S
  • Washington, USA, Doubles
    Groth S / Paes L 16:00 Chardy J / Lindstedt R
  • Washington, USA, Doubles
    Benneteau J / Llodra M 16:00 Rojer J-J / Tecau H
  • Washington, USA, Doubles
    Huey T C / Inglot D 16:00 Peya A / Soares B
  • Argentina F12, Singles
    Agamenone, Franco 16:00 Ciurletti, Andres Gabriel
  • Argentina F12, Singles
    Sorgi, Joao Pedro 16:00 Casanova, Hernan
  • Argentina F12, Singles
    Manzanares, Facundo 16:00 Coria, Federico
  • Segovia, Spain, Doubles
    Balleret B / Nys H 16:10 COX D / Rice D
  • Segovia, Spain, Doubles
    Burton L / Willis M 16:10 Llompart A / O'Brien D
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-09A
    Monova P / Yashina E 16:10 Lyuksheva P / Paigina M
  • Segovia, Spain, Doubles
    Balleret B / Nys H 16:10 COX D / Rice D
  • Segovia, Spain, Doubles
    Burton L / Willis M 16:10 Llompart A / O'Brien D
  • Kazakhstan F10, Singles
    Ivashka, Ilya 16:25 Bubka, Sergei
  • Germany F10, Singles
    Belot, Constantin 16:30 Kahlke, Jannis
  • Serbia F7, Doubles
    Jandric D / Pjevcevic P 16:30 Arneodo R / Harvey L I
  • Liberec, Czech Republic
    Cuevas, Pablo 16:30 Michalicka, Marek
  • Rovereto, Doubles W-C10-ITA-15...
    Hofer V / Ladurner J 16:30 Barbiero C M / Bastianello L
  • Germany F10, Singles
    Hocevar, Ricardo 16:30 Mokrzycki, Marco
  • Serbia F7, Doubles
    Vucic I / Zekic M 16:30 Katic D / Roganovic S
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Agar R / Bader S 16:40 Elliott E / Walsh D
  • Cortina, Italy, Doubles
    Fransen S / Frantzen R 16:40 LEE H / Mirzadeh V
  • Cortina, Italy, Doubles
    Androic T / Cacic N 16:40 Koolhof W / Motti A
  • Cortina, Italy, Doubles
    Fransen S / Frantzen R 16:40 LEE H / Mirzadeh V
  • Cortina, Italy, Doubles
    Androic T / Cacic N 16:40 Koolhof W / Motti A
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Agar R / Bader S 16:40 Elliott E / Walsh D
  • Italy F25, Singles
    Trevisan, Matteo 17:00 Giorgetti, Filippo
  • Germany F10, Doubles
    Groen S / Kaczynski K 17:00 Herbring N / Stoica A
  • Kitzbuhel, Austria
    Zverev, Alexander 17:00 Schwartzman, Diego Sebastian
  • Italy F25, Doubles
    Lulli G / Schold T 17:00 Fago M / Mazzella M
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Kleinsteuber T / Vorih S 17:00 Bogdan E / Jani R-L
  • USA F22, Singles Qualifying
    Styslinger, Mac 17:00 Kan, Maksim
  • USA F22, Singles Qualifying
    Harrington, Hunter 17:00 Lunn, Justin
  • USA F22, Singles Qualifying
    Monette, Samuel 17:00 Kirchheimer, Strong
  • Spain F20, Singles
    Dominguez Alonso, Pedro 17:00 Roca Batalla, Oriol
  • USA F22, Singles Qualifying
    Chappell, Nick 17:00 Reese, Hunter
  • Spain F20, Singles
    Ojeda Lara, Ricardo 17:00 Uspensky, Dennis
  • USA F22, Singles Qualifying
    DEL Nunzio, Richard 17:00 Vega, Quinton
  • Spain F20, Doubles
    Herrera R / Zapata Miralles B 17:00 Cuypers B / Feler M
  • Spain F20, Doubles
    Aragon Domenech M / Calvo Milla I 17:00 Domingues J / Pla Malfeito J
  • Spain F20, Doubles
    Nieto A / Ventura-Martell F 17:00 Burniol-Teixido G / Mas Mascolo A
  • Belgium F9, Singles
    Smalyanyy, Filipp 17:00 Rochus, Olivier
  • Cortina, Italy, Doubles
    Giannessi A / Starace P 17:20 Basilashvili N / Setkic A
  • Cortina, Italy, Doubles
    Giannessi A / Starace P 17:20 Basilashvili N / Setkic A
  • Rovereto, Doubles W-C10-ITA-15...
    Ferrando C / Turati A 17:30 Sabino L / Savoretti A
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Andujar P / Carreno Busta P 17:30 Begemann A / Haase R
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Merdeeva A / Rohira T 17:30 Boubelikova J / Pertusa Garcia L
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Sammons M / Shaulskaya A 17:30 Fayol C / Romeo C
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Alves Pereira Valle M / Pereira A R E 17:30 Cristian J A / Intert A
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Ciraolo V / Genovese E 17:30 Payet P / Strakhova V
  • Romania F10, Doubles
    Coman R / Torebko P 17:30 Merzuki M A / Sulea T C
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Oyen, Sofie 17:30 De Sutter, Justine
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Huber, Luisa Marie 17:30 Chiesa, Deborah
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Kiro, Lynn 17:30 Harris, Samantha
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Nefedova, Anastasia Evgenyevna 17:30 Samir, Sandra
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Carter, Hayley 17:30 Norris, Marie
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Okuno, Ayaka 17:30 Guarachi, Alexa
  • Argentina F12, Singles
    Dias, Marcos Vinicius DA Silva 17:30 Monzon, Ignacio
  • Argentina F12, Singles
    Florez, Valentin 17:30 Matute, Juan Manuel
  • Argentina F12, Singles
    Sanchez, Rodrigo 17:30 Sborowitz, Matias
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Konig, Pia 18:00 Tomova, Viktoriya
  • USA F22, Singles
    Hiltzik, Jared 18:00 Nakagawa, Naoki
  • USA F22, Singles
    Surreaux, Arthur 18:00 Harris, Andrew
  • USA F22, Singles
    Dadamo, Jeff 18:00 Martin, Toby
  • Germany F10, Singles
    Maden, Yannick 18:00 Rossier, Simeon
  • Segovia, Spain
    Mannarino, Adrian 18:00 Angelinos, Theodoros
  • Germany F10, Doubles
    Schmid T / Schonenberg T 18:30 Lenz J / Poerschke L
  • Spain F20, Singles
    Giner, Marc 18:30 Valeriano, Alex
  • Spain F20, Singles
    Estruch Mano, David 18:30 Giraudeau, Thomas
  • Spain F20, Singles
    Ndayishimiye, Hassan 18:30 Mazon-Hernandez, Rafael
  • Spain F20, Singles
    Lopez San Martin, Alvaro 18:30 Eames, Jake
  • Spain F20, Doubles
    Kozlov N / Sanchis-Hernandez E 18:30 Gakhov I / Lopez Jaen M A
  • Belgium F9, Doubles
    Griekspoor S / Meuffels A 18:30 Gonzalez Carrasco J M / Smalyanyy F
  • Belgium F9, Doubles
    Dehaen T / Meulemans S 18:30 Blonda M / Gelade P
  • Italy F25, Singles
    Marti, Javier 19:00 Crepaldi, Erik
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Prenkovic L / Totka N 19:00 Gisonna A / Pera C
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Hattingh I / Le Roux M 19:00 Kulhankova D / Kulova A
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Radovcic P / Zhang Y 19:00 Cavalle-Reimers Y / Mikheeva A
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Njuki B / Walters A 19:00 D'Oliveira E / Ogata H
  • Vancouver, Canada
    Uchiyama, Yasutaka 19:00 Bemelmans, Ruben
  • Vancouver, Canada, Doubles
    Krajicek A / Smith J-P 19:00 Pavic A / Wang J
  • Vancouver, Canada, Doubles
    Jung J / King E 19:00 Bemelmans R / Millot V
  • Vancouver, Canada, Doubles
    De Voest R / Seeberger M 19:00 Buchanan C / Williams R
  • Vancouver, Canada, Doubles
    Daniel T / Moriya H 19:00 Daniell M / Sitak A
  • Vancouver, Canada, Doubles
    Bogomolov A / Cerretani J 19:00 Shamasdin A / Sharan D
  • Stanford, USA
    Osaka, Naomi 19:00 Petkovic, Andrea
  • Vancouver, Singles Qualifying...
    Hibi, Mayo 19:00 Will, Allie
  • Vancouver, Singles Qualifying...
    Zacarias, Marcela 19:00 Okadaue, Chiaki
  • Vancouver, Singles Qualifying...
    Crawford, Samantha 19:00 Muresan, Denise
  • Vancouver, Singles Qualifying...
    Whoriskey, Caitlin 19:00 Brady, Jennifer
  • Stanford, USA, Doubles
    Chan H-C / Petkovic A 19:00 Kania P / Siniakova K
  • Stanford, USA, Doubles
    Hantuchova D / Parra Santonja A 19:00 Gavrilova D / XU Y-F
  • Stanford, USA, Doubles
    Ormaechea P / Wozniak A 19:00 Kudryavtseva A / Rodionova AN
  • Fort Worth, Doubles W-C10-USA-...
    Alves M-F / Hermoso X 19:00 Harrison C / Weatherholt M
  • Fort Worth, Doubles W-C10-USA-...
    Altick F / Sharma A 19:00 Oosterhout E / Profit E A A
  • Fort Worth, Doubles W-C10-USA-...
    Higuchi Y / Watanabe H 19:00 COX S / Simmons S
  • Fort Worth, Doubles W-C10-USA-...
    Collie N / Kopinski M 19:00 Hine K / Smith K N
  • Washington, USA, Doubles
    Bopanna R / Qureshi A U H 19:00 Dodig I / Melo M
  • Argentina F12, Singles
    Portmann, Leandro 19:00 Mantilla, Felipe
  • Argentina F12, Singles
    Buchhass, Matias Rodolfo 19:00 DI Aloy, Stefano
  • Argentina F12, Singles
    Galarza, Juan Ignacio 19:00 Perez Mota, Mauricio
  • Stanford, USA
    Williams, Serena 19:00 Pliskova, Karolina
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Daniels C / Schaeder L 19:30 Haddad Maia B / Lottner A
  • Washington, USA
    Safarova, Lucie 19:45 Mladenovic, Kristina
  • Washington, USA
    Rybarikova, Magdalena 20:00 Makarova, Ekaterina
  • Washington, USA
    Pliskova, Kristyna 20:00 Erakovic, Marina
  • Vancouver, Canada
    Novikov, Dennis 20:00 Bogomolov Jr, Alex
  • Washington, USA, Doubles
    Falconi I / Wong K 20:00 Ellison R / Ellison S A
  • Stanford, USA
    Zhao, Carol 20:00 Wickmayer, Yanina
  • USA F22, Singles
    Nava, Eduardo 20:00 Fratangelo, Bjorn
  • Stanford, USA
    Suarez Navarro, Carla 20:00 Puig, Monica
  • USA F22, Doubles
    Arevalo-Gonzalez M / Nunez Aguilera A 20:00 Chaplin J / Ghasya F
  • USA F22, Doubles
    Silverman C / Vega Q 20:00 Ansari A / Harrington H
  • Vancouver, Canada
    Giron, Marcos 20:00 Collarini, Andrea
  • Washington, USA, Doubles
    Erlich J / Ram R 20:15 Murray J / Peers J
  • Vancouver, Singles W-C100-CAN-...
    Radwanska, Urszula 20:30 Muhammad, Asia
  • Vancouver, Singles W-C100-CAN-...
    Putintseva, Yulia 20:30 Liang, Gloria
  • Vancouver, Singles W-C100-CAN-...
    Boserup, Julia 20:30 Imanishi, Miharu
  • Argentina F12, Singles
    Vellbach, Gustavo 20:30 Ameal, Juan Ignacio
  • Argentina F12, Doubles
    Lipovsek Puches T / Makiguchi R 20:30 Manzanares F / Pini S E
  • Argentina F12, Doubles
    Casanova H / Senattore Baumbach R 20:30 Monzon I / Varrone E
  • Washington, USA, Doubles
    Abanda F / Rogers S 21:00 RAE J / Smith A
  • Italy F25, Singles
    Azzaro, Leonardo 21:15 Zito, Ettore
  • Washington, USA
    Pavlyuchenkova, Anastasia 21:15 Razzano, Virginie
  • Vancouver, Canada
    Mcgee, James 21:20 Millot, Vincent
  • Stanford, USA, Doubles
    Osaka M / Shamayko M 21:30 Lepchenko V / Tomljanovic A
  • Vancouver, Canada
    Williams, Rhyne 21:40 Dustov, Farrukh
  • Washington, USA
    Querrey, Sam 22:00 Russell, Michael
  • Washington, USA
    Johnson, Steve 22:00 Duckworth, James
  • Washington, USA, Doubles
    King V / Townsend T 22:00 Litvak L / Mueller A
  • Vancouver, Singles W-C100-CAN-...
    Blajkevitch, Khristina 22:00 Tatishvili, Anna
  • Vancouver, Doubles W-C100-CAN-...
    Gajdosova J / Tatishvili A 22:00 Hibi M / Weinhold A
  • Stanford, USA
    Cibulkova, Dominika 22:00 Muguruza Blanco, Garbine
  • USA F22, Doubles
    Bambridge L / Broady L 22:00 Efferding J / Goldhoff G
  • USA F22, Doubles
    Reese H / Schipanski J 22:00 Bushamuka W / Gomez A
  • USA F22, Doubles
    Lamble J / Tashi V 22:00 Kirchheimer S / Nakagawa N
  • Washington, USA
    Sela, Dudi 22:00 Groth, Samuel
  • Vancouver, Singles W-C100-CAN-...
    Ozaki, Risa 22:00 Hsu, Chieh-Yu
  • Washington, USA
    Estrella Burgos, Victor 22:30 Kamke, Tobias
  • Vancouver, Canada
    Nishioka, Yoshihito 22:40 Saville, Luke
  • Stanford, USA, Doubles
    Garcia C / Zhang S 23:00 AHN K / Zhao C
  • Stanford, USA
    Lisicki, Sabine 23:15 Ivanovic, Ana
  • Washington, USA
    Jovanovski, Bojana 23:30 Rogowska, Olivia
  • Vancouver, Singles W-C100-CAN-...
    Kontaveit, Anett 23:30 Savchuk, Olga
  • Washington, USA, Doubles
    Kuwata H / Nara K 23:35 Slater N / Webley-Smith E
  • Washington, USA
    Lacko, Lukas 23:50 LU, Yen-Hsun

Ispunila san

VRELA BRAZILKA: Odbojkašica se razgolitila za Plejboj

Ostali sportovi

Autor:

Poznata brazilska odbojkašica potpuno se skinula za Plejboj, čime je ispunila svoj san

RIO DE ŽANEIRO - Marijana Andrade Kosta ukrasila je naslovnu stranu brazilskog izdanja Plejboja, čime joj se ispunio devojački san.

Kaže da joj je tokom snimanja editorijala bilo pomalo neugodno, ali se potom oslobodila treme.

Ako je ikome bitno, Mari Paraiba je visoka 181 cm, teška 67 kilograma, a rođena je 30. jula 1986. godine. No, više od  ličnih podataka o njoj govore video prilog i slike.

http://www.youtube.com/watch?v=jnH19gwKC-s
Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (2)

Pošaljite komentar 

Popularni komentari

  • Justice

    Justice

    Brazilke su zaista vrh.

    14 Odgovori 
  • Radomir Raša needs Tubes for the Weather Machine!

    Radomir Raša needs Tubes for the Weather Machine!

    Mislim da bi meni trebala da prepusti masažu grudi ja bi to sigurno bolje uradio!

    8 Odgovori 

Poslednji komentar

  • Radomir Raša needs Tubes for the Weather Machine!

    Radomir Raša needs Tubes for the Weather Machine!

    Mislim da bi meni trebala da prepusti masažu grudi ja bi to sigurno bolje uradio!

    8 Odgovori 

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Zapad ne postavlja ultimatume Srbiji u vezi s pozicijom prema Rusiji Denis Kif ambasador Velike Britanije

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!
Na vrh