• Hong Kong F3, Doubles
    Onozawa A / Roelofse R 2 6 2 10 2 2 Wong C H / Yeung P L 1 4 6 5 1 1
  • Astana, Singles W-C100-KAZ-01A
    Soylu, Ipek 0 4 1 0 0 Amanmuradova, Akgul 2 6 6 2 2
  • Tallinn, Singles W-C10-EST-01A
    Argyelan, Csilla 0 4 2 0 Sarrazin, Laetitia 1 6 1 1
  • Tallinn, Singles W-C10-EST-01A
    Gulbe, Laura 0 6 0 Cazeaux, Amandine 0 6 0
  • Tallinn, Singles W-C10-EST-01A
    Tolibova, Sadafmoh 0 0 0 0 0 Frolova, Anastasia 2 6 6 2 2
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-25...
    Brouleau, Lou 1 6 5 1 Frlicka, Michaela 0 0 0 0
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-25...
    Wang, Yan 0 3 0 Gao, Xinyu 1 6 1
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-25...
    Stefanou, Agni 0 3 2 0 Shinikova, Isabella 1 6 1 1
  • Baku, Azerbaijan
    Glushko, Julia 0 2 3 0 Schiavone, Francesca 1 6 3 1
  • Baku, Azerbaijan, Doubles
    Kalashnikova O / Savchuk O 1 6 1 1 Abduraimova N / Fomina A 0 3 0 0
  • Hong Kong F3, Doubles
    Kobelt P / Mccarthy D 0 5 0 ITO Y / Udomchoke D 0 2 0
  • Astana II, Kazakhstan, Doubles
    Berankis R / Matsukevich D 10:00 Cipolla F / Menendez-Maceiras A
  • Serbia F6, Singles
    Milenkovic, Stefan (SRB) 1 6 1 1 De Sousa, Gilles 0 4 4 0
  • Serbia F6, Singles
    Janvier, Maxime 2 6 6 2 2 Harvey, Luke Immanuel 0 2 3 0 0
  • Serbia F6, Singles
    Djurdjevic, Bogdan 1 6 1 Sabanov, Matej 0 4 0
  • Astana II, Kazakhstan, Doubles
    Bubka S / Chiudinelli M 0 0 Kravchuk K / Molchanov D 0 0
  • Baku, Azerbaijan
    Mladenovic, Kristina 10:40 Vekic, Donna
  • Baku, Azerbaijan, Doubles
    Hesse A / Parmentier P 10:55 Olaru R / Peer S
  • Gstaad, Switzerland
    Youzhny, Mikhail 11:00 De Schepper, Kenny
  • Nan Chang, China
    Zhang, Ling 11:00 Raina, Ankita
  • Nan Chang, China
    Melnikova, Marina 11:00 Kumkhum, Luksika
  • Nan Chang, China
    Peng, Shuai 11:00 Kremen, Ilona
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Murray J / Peers J 11:00 Bagnis F / Delbonis F
  • Astana II, Kazakhstan
    Gerasimov, Egor 11:30 Kudryavtsev, Alexander
  • Serbia F6, Doubles
    Sabanov I / Sabanov M 11:50 Katic D / Roganovic S
  • Baku, Azerbaijan
    Soler-Espinosa, Silvia 11:55 Svitolina, Elina
  • Nan Chang, China
    XU, Yi-Fan 12:00 Zheng, Saisai
  • Nan Chang, China
    Doi, Misaki 12:00 Zhu, Lin
  • Nan Chang, China
    Kolar, Nastja 12:00 Liu, Fangzhou
  • Oberstaufen, Germany
    Diarra, Gibril 12:00 Przysiezny, Michal
  • Oberstaufen, Germany
    Fucsovics, Marton 12:00 Bachinger, Matthias
  • Oberstaufen, Germany
    Kovalik, Jozef 12:00 Berrer, Michael
  • Baku, Azerbaijan, Doubles
    Korashvili O / Martincova T 12:10 Schiavone F / Voegele S
  • Nan Chang, China
    Mrdeza, Tereza 12:15 Wang, Yafan
  • Gstaad, Switzerland
    Laaksonen, Henri 12:20 Haase, Robin
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Granollers M / Schwank E 12:30 Brunstrom J / Monroe N
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Marsoun L / Rumler R 13:00 Poplavskyy S / Yehorov V
  • Tampere, Finland
    Sillanpaa, Henrik 13:00 Ymer, Elias
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Lipka D / Toledo Bague P 13:00 Kleman M / Zeleny L
  • Nan Chang, China, Doubles
    Kremen I / Lertcheewakarn N 13:15 Beygelzimer Y / Minella M
  • Nan Chang, China, Doubles
    Adamczak M / Zheng S 13:15 Kumkhum L / Tanasugarn T
  • Oberstaufen, Germany
    Hajek, Jan 13:20 Mecir, Miloslav
  • Oberstaufen, Germany
    Marcora, Roberto 13:20 Safwat, Mohamed
  • Oberstaufen, Germany
    Alund, Martin 13:20 Gojowczyk, Peter
  • Horb, Doubles W-C10-GER-04A
    Bosio V / Haddad Maia B 13:30 Rettich N / Shakovets C
  • Nan Chang, China, Doubles
    Barbieri G / Melnikova M 13:30 Chuang C-J / Namigata J
  • Horb, Doubles W-C10-GER-04A
    Bosio V / Haddad Maia B 13:30 Rettich N / Shakovets C
  • Gstaad, Switzerland
    Troicki, Viktor 13:40 Golubev, Andrey
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Andujar P / Monaco J 13:50 Meffert D / Oswald P
  • Tampere, Finland
    Pavlasek, Adam 14:00 Dutra Silva, Rogerio
  • Serbia F6, Doubles
    Godry L / Nagy P 14:00 Ilic L / Milivojevic I
  • Serbia F6, Doubles
    Halachev D / Neykov A 14:00 Celebic L / Melchiorre D
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Kosec I / Semjan M 14:30 Kalenichenko D / Milko M
  • Tampere, Finland
    Kontinen, Micke 14:30 Goffin, David
  • Oberstaufen, Germany
    Bolelli, Simone 14:40 Machado, Rui
  • Oberstaufen, Germany
    Beck, Andreas 14:40 Albot, Radu
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Ghedin R / Grassi C 14:40 Basilashvili N / Frantzen R
  • Argentina F11, Singles
    Lipovsek Puches, Tomas 15:00 Gutierrez, Oscar Jose
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Begemann A / Haase R 15:10 Laaksonen H / Marti Y
  • Tampere, Finland, Doubles
    Cluskey J / Walsh D 15:20 Ymer E / Zaitcev A
  • Serbia F6, Doubles
    Jandric D / Rakic S 15:30 Navarro S / Rivera-Aranguiz G
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Eysseric J / Fucsovics M 16:00 Kapas A / Koniusz B
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Diarra G / Kovalik J 16:00 Bader S / Mirzadeh V
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Fischer M / Liniger J 16:00 Carballes Baena R / Granollers-Pujol G
  • Tampere, Finland
    Nieminen, Jarkko 16:00 Mertens, Yannick
  • Atlanta, USA, Doubles
    King K / Venus M 16:00 Ginepri R / Harrison R
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Diarra G / Kovalik J 16:00 Bader S / Mirzadeh V
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Fischer M / Liniger J 16:00 Carballes Baena R / Granollers-Pujol G
  • Argentina F11, Singles
    Vellbach, Gustavo 16:30 Torre, Eduardo Agustin
  • Argentina F11, Singles
    Manzanares, Facundo 16:30 Arus, Rodrigo
  • Argentina F11, Singles
    Mantilla, Felipe 16:30 Monteferrario, Joaquin-Jesus
  • Tampere, Finland, Doubles
    Huta Galung J / Siljestrom A 16:40 Dutra Silva R / Maytin R
  • Umag, Croatia
    Sousa, Joao (POR) 17:00 Gabashvili, Teimuraz
  • Umag, Croatia
    Cuevas, Pablo 17:00 Seppi, Andreas
  • Lexington, USA
    Mcgee, James 17:00 Krajicek, Austin
  • Tampere, Finland, Doubles
    Gigounon G / Goffin D 17:20 Gonzales R / Thornley S
  • Gstaad, Switzerland
    Struff, Jan-Lennard 17:30 Verdasco, Fernando
  • Umag, Croatia
    Zeballos, Horacio 17:30 Coric, Borna
  • Argentina F11, Singles
    Pini, Sebastian Exequiel 18:00 Galarza, Juan Ignacio
  • Argentina F11, Singles
    Sanchez, Rodrigo 18:00 Doria, Luciano
  • Argentina F11, Doubles
    Dias M V D S / Gutierrez O J 18:00 Lipovsek Puches T / Torre E A
  • Lexington, USA
    Bemelmans, Ruben 18:20 Sugita, Yuichi
  • Umag, Croatia, Doubles
    Cermak F / Rosol L 18:20 Riba P / Sousa J
  • Argentina F11, Doubles
    Cuevas M / Senattore Baumbach R 19:30 Monteferrario J-J / Paz G
  • Lexington, USA, Doubles
    Giron M / Novikov D 19:30 Buchanan C / Mcgee J
  • Lexington, USA
    Odesnik, Wayne 19:40 Moriya, Hiroki
  • Umag, Croatia
    Fognini, Fabio 20:00 Montanes, Albert
  • Lexington, USA, Doubles
    Evans D / Smethurst D 20:50 Polansky P / Shamasdin A
  • Argentina F11, Doubles
    Estevarena J C / Nani L F 21:00 Mantilla F / Sanchez R
  • Umag, Croatia, Doubles
    Duran G / Gabashvili T 21:20 Cuevas P / Zeballos H
  • Atlanta, USA
    De Bakker, Thiemo 22:00 Anderson, Kevin
  • Atlanta, USA
    LU, Yen-Hsun 22:00 Becker, Benjamin
  • Atlanta, USA, Doubles
    Guccione C / Smith J P 23:20 Barrientos N / Estrella Burgos V

Ispunila san

VRELA BRAZILKA: Odbojkašica se razgolitila za Plejboj

Ostali sportovi

Autor:

Poznata brazilska odbojkašica potpuno se skinula za Plejboj, čime je ispunila svoj san

RIO DE ŽANEIRO - Marijana Andrade Kosta ukrasila je naslovnu stranu brazilskog izdanja Plejboja, čime joj se ispunio devojački san.

Kaže da joj je tokom snimanja editorijala bilo pomalo neugodno, ali se potom oslobodila treme.

Ako je ikome bitno, Mari Paraiba je visoka 181 cm, teška 67 kilograma, a rođena je 30. jula 1986. godine. No, više od  ličnih podataka o njoj govore video prilog i slike.

http://www.youtube.com/watch?v=jnH19gwKC-s
Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (2)

Pošaljite komentar 

Popularni komentari

  • Justice

    Justice

    Brazilke su zaista vrh.

    14 Odgovori 
  • Radomir Raša needs Tubes for the Weather Machine!

    Radomir Raša needs Tubes for the Weather Machine!

    Mislim da bi meni trebala da prepusti masažu grudi ja bi to sigurno bolje uradio!

    8 Odgovori 

Poslednji komentar

  • Radomir Raša needs Tubes for the Weather Machine!

    Radomir Raša needs Tubes for the Weather Machine!

    Mislim da bi meni trebala da prepusti masažu grudi ja bi to sigurno bolje uradio!

    8 Odgovori 

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Srbija najoštrije osuđuje obaranje malezijskog aviona u Ukrajini, a tragedija je posledica sukoba koji dugo traju Ivica Dačić

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!
Na vrh