• Mexico F9, Doubles
    Dome A / Matthews O F 2 7 6 2 2 Hank T / Ramirez L F 0 5 3 0 0
  • Winston Salem, USA, Doubles
    Groth S / Guccione C 0 6 0 0 Andujar P / Granollers M 1 7 2 1
  • Korea F11, Singles
    Seol, Jae-Min 0 2 0 Lee, Dong-Kyu 0 0 0
  • Chinese Taipei F1, Singles
    YU, Cheng-Yu 0 2 0 HO, Chih-Jen 0 1 0
  • Korea F11, Singles
    Nagao, Katsuki 0 0 Kim, Woo-Ram 0 0
  • Chinese Taipei F1, Singles
    Huang, Liang-Chi 0 0 Ito, Yuichi 0 0
  • Chinese Taipei F1, Singles
    Niki, Takuto 0 0 Shiga, Masato 0 0
  • Chinese Taipei F1, Singles
    Chuang, Ting YU 0 0 0 Chen, TI 0 2 0
  • Korea F11, Singles
    Lim, Ji-Sup 0 0 Hung, Jui-Chen 0 0
  • Korea F11, Singles
    Uchida, Kaichi 05:00 Jun, Woong-Sun
  • Chinese Taipei F1, Singles
    Wang, Chieh-Fu 05:40 Susanto, David Agung
  • Chinese Taipei F1, Singles
    Lee, Kuan-Yi 05:40 Takeuchi, Kento
  • Chinese Taipei F1, Singles
    Onozawa, Arata 05:40 Bai, Yan
  • Chinese Taipei F1, Singles
    Whittington, Andrew 05:40 Saito, Takashi
  • Korea F11, Singles
    Statham, Jose 05:40 Choi, Jae-Won
  • Korea F11, Singles
    Song, Min-Kyu 05:40 Lee, Seung-Jae
  • Korea F11, Singles
    Kim, Jae Hwan 05:40 Kim, Cheong-Eui
  • Korea F11, Singles
    Son, JI Hoon 07:00 Millman, John
  • Korea F11, Doubles
    Moon J-H / Yoon Y-S 07:10 Chung H / Noh S-W
  • Chinese Taipei F1, Doubles
    Chen T / Huang L-C 07:30 Shiga M / Suzuki K
  • Chinese Taipei F1, Doubles
    Balaji N S / Virali-Murugesan R 07:30 HO C-J / Yang T-H
  • Chinese Taipei F1, Doubles
    Chuang T Y / YU C-Y 08:00 Onozawa A / Suzuki T
  • Chinese Taipei F1, Doubles
    Wang C-F / YI C-H 08:00 ITO Y / Takeuchi K
  • Russia F8, Singles
    Zaitsev, Anton 08:00 Baluda, Victor
  • Russia F8, Singles
    Ivanov, Vladimir 08:00 Levine, Andrei
  • Russia F8, Singles
    Medvedev, Daniil 08:00 Davydenko, Philip
  • Russia F8, Singles
    Karlovskiy, Evgeny 08:00 Alekseenko, Gleb
  • Turkey F28, Singles
    Shevkedov, Ferdun 08:30 Chervyakov, Fedor
  • Turkey F28, Singles
    Walkin, Brandon 08:30 Ilkel, Cem
  • Turkey F28, Singles
    Halebian, Alexios 08:30 Lizen, Aswin
  • Turkey F28, Singles
    Deviatiarov, Marat 08:30 Zhang, Hao
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-28A
    Yang, Zhaoxuan 08:30 Grajdek, Kim-Alice
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-28A
    Aksu, Ayla 08:30 Wang, Yan
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-28A
    Virtanen, Eveliina 08:30 Toljan, Janina
  • Korea F11, Doubles
    KIM Y-S / Lim H-C 08:30 KIM C-E / Lim J-S
  • Korea F11, Doubles
    Nagao K / Oku H 08:30 Choi D-W / Choi J-W
  • Bucharest, Singles W-C10-ROU-0...
    Bara, Irina Maria 08:30 Moroi, Cristina
  • Bucharest, Singles W-C10-ROU-0...
    Stancu, Cristina-Madalina 08:30 Fetecau, Irina
  • Bucharest, Singles W-C10-ROU-0...
    Simion, Oana Georgeta 08:30 Bogdan, Elena
  • Bucharest, Singles W-C10-ROU-0...
    Szatmari, Agnes 08:30 Platon, Raluca Elena
  • Korea F11, Doubles
    KIM H-J / Seol J-M 08:40 Kawachi K / Uchida K
  • Saint-Petersburg, Singles W-C2...
    Diatchenko, Vitalia 09:00 Solovyeva, Valeria
  • Saint-Petersburg, Singles W-C2...
    Ivakhnenko, Valentyna 09:00 Kremen, Ilona
  • Finland F3, Singles
    Paukku, Juho 09:00 Gao, Xin
  • Finland F3, Singles
    Tabatruong, Maxime 09:00 Cayre, Paul
  • Finland F3, Singles
    Sillanpaa, Henrik 09:00 Ouyang, Bowen
  • Finland F3, Singles
    Goldsteiner, Peter 09:00 Portaluri, Giorgio
  • Romania F12, Singles
    Marin, Teodor Nicolae 09:00 Dima, Dragos
  • Romania F12, Singles
    Ciumac, Andrei 09:00 Antonescu, Vasile
  • Romania F12, Singles
    Craciun, Teodor-Dacian 09:00 Cociasu, Andrei
  • Netherlands F5, Singles
    Griekspoor, Scott 09:30 Sporken, Moos
  • Netherlands F5, Singles
    Van Der Duim, Antal 09:30 Van Terheijden, Tim
  • Netherlands F5, Singles
    Middelkoop, Matwe 09:30 Kaczynski, Kevin
  • Netherlands F5, Singles
    Matic, Nico 09:30 Obry, Julien
  • Netherlands F5, Singles
    Lestienne, Constant 09:30 De Goeijen, Bobbie
  • Oldenzaal, Singles W-C10-NED-0...
    Morderger, Yana 09:30 Scheepens, Jainy
  • Russia F8, Doubles
    Kirillov E / Krasnorutskiy A 09:30 Elistratov E / Miocic F
  • Belarus F2, Singles
    Zhyrmont, Dzmitry 10:00 Uzhylovsky, Vladimir
  • Belarus F2, Singles
    Dubinski, Artur 10:00 Liutarevich, Ivan
  • Belarus F2, Singles
    Propoggia, Dane 10:00 Glancy, Daniel
  • Croatia F14, Singles
    Raspudic, Franjo 10:00 Reissig, Nicolas
  • Croatia F14, Singles
    Kekez, Duje 10:00 Urbanija, Mike
  • Croatia F14, Singles
    Jastraunig, Lukas 10:00 Couacaud, Enzo
  • Germany F13, Singles
    Simon, Tobias 10:00 Marterer, Maximilian
  • Germany F13, Singles
    Masur, Daniel 10:00 Baumann, Moritz
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-28A
    Soylu, Ipek 10:00 Omae, Akiko
  • Bucharest, Singles W-C10-ROU-0...
    Cadar, Selma Stefania 10:00 Ionescu, Simona
  • Bucharest, Singles W-C10-ROU-0...
    Cazeaux, Amandine 10:00 Talaba, Gabriela
  • Bucharest, Singles W-C10-ROU-0...
    Ghitescu, Andreea 10:00 Pinto, Giorgia
  • Bucharest, Singles W-C10-ROU-0...
    Tatarus, Gabriela Nicole 10:00 Duca, Gabriela
  • Wanfercee-Baulet, Singles W-C1...
    Seguel, Daniela 10:00 Bua, Tatiana
  • Belarus F2, Singles
    Shyla, Yaraslau 10:00 Ivashka, Ilya
  • Saint-Petersburg, Singles W-C2...
    Marfutina, Maria 10:30 Mikulcic, Ema
  • Saint-Petersburg, Singles W-C2...
    Sotnikova, Alyona 10:30 Ozgen, Pemra
  • Serbia F10, Singles
    Zekic, Miljan 10:30 Vidak, Antun
  • Serbia F10, Singles
    Ciric, Nikola 10:30 Tepavac, Marko
  • Serbia F10, Singles
    Barrere, Gregoire 10:30 Bjelica, Ivan
  • Finland F3, Singles
    Kontinen, Micke 10:30 Zheng, Weiqiang
  • Finland F3, Singles
    Vasa, Eero 10:30 Jahn, Jeremy
  • Finland F3, Singles
    Vasilenko, Alexander 10:30 Pollanen, Aaro
  • Finland F3, Singles
    Solberg, Christoffer 10:30 Arneodo, Romain
  • Russia F8, Doubles
    Ivanov V / Sabanin Y 10:30 Gorodetsky V / Muzaev R
  • Romania F12, Singles
    Silva, Frederico Ferreira 10:30 Torroni, Giulio
  • Romania F12, Singles
    Satral, Jan 10:30 Safranek, Vaclav
  • Romania F12, Doubles
    Gheorghe L / Merzuki M A 10:30 Sulea T C / Tatomir L G
  • Gabon F1, Singles
    Ahuja, Sagar 11:00 Roelofse, Ruan
  • Gabon F1, Singles
    Gille, Sander 11:00 Barry, Sam
  • Austria F8, Singles
    Novak, Dennis 11:00 Miedler, Lucas
  • Austria F8, Singles
    Trubrig, Christian 11:00 Weissborn, Tristan-Samuel
  • Oldenzaal, Singles W-C10-NED-0...
    LU, Jia-Jing 11:00 Wikkerink, Janneke
  • Austria F8, Singles
    Popko, Dmitry 11:00 Eames, Jake
  • Austria F8, Singles
    Oliveira, Goncalo 11:00 Konecny, Michal
  • Netherlands F5, Singles
    Negritu, Christoph 11:00 Sidorenko, Alexandre
  • Oldenzaal, Singles W-C10-NED-0...
    Stokke, Melanie 11:00 Luttikhuis, Nikki
  • Oldenzaal, Singles W-C10-NED-0...
    Van De Graaf, Gabriela 11:00 Sarrazin, Laetitia
  • Oldenzaal, Singles W-C10-NED-0...
    Steur, Julyette Maria Josephine 11:00 Wachaczyk, Julia
  • Oldenzaal, Singles W-C10-NED-0...
    Rikkert, Maurien 11:00 Niketta, Sina
  • Croatia F14, Singles
    Partl, Adrian 11:30 Heller, Peter
  • Bucharest, Doubles W-C10-ROU-0...
    Bara I M / Fernandez Rabener A 11:30 Platon R E / Stancu C-M
  • Bucharest, Doubles W-C10-ROU-0...
    Helbet J / Perper A 11:30 Hristea C-E / Simion O G
  • Belarus F2, Doubles
    Duldaev D / Uzhylovsky V 12:00 NYS H / Propoggia D
  • Saint-Petersburg, Doubles W-C2...
    Diatchenko V / Kremen I 12:00 Danilina A / Pashkova E
  • Saint-Petersburg, Doubles W-C2...
    Lazareva M / Marozava L 12:00 Dzalamidze N / Pivovarova A
  • Vinkovci, Singles W-C10-CRO-10...
    Heil, Anna Maria 12:00 Brglez, Pia
  • Vinkovci, Singles W-C10-CRO-10...
    Lekaj, Adrijana 12:00 Cesnekova, Sarlota
  • Vinkovci, Singles W-C10-CRO-10...
    Stresnakova, Katarina 12:00 Lukas, Tena
  • Serbia F10, Singles
    Nekic, Tim 12:00 Sborowitz, Matias
  • Serbia F10, Singles
    Katic, Dejan 12:00 Petrovic, Danilo
  • Germany F13, Singles
    Ehrat, Sandro 12:00 Haerteis, Johannes
  • Serbia F10, Singles
    Djokovic, Marko 12:00 Jankovic, Miki
  • Germany F13, Singles
    Fallert, Florian 12:00 Kapric, Denis
  • Belarus F2, Doubles
    Betov S / Bury A 12:00 Shyla Y / Vasilevski A
  • Braunschweig, Singles W-C15-GE...
    Alexandrova, Ekaterina 12:00 Frech, Magdalena
  • Braunschweig, Singles W-C15-GE...
    Gabric, Anna 12:00 Saez Larra, Olga
  • Braunschweig, Singles W-C15-GE...
    Mendesova, Pernilla 12:00 Klasen, Anna
  • Finland F3, Doubles
    Portaluri G / Renard L 12:00 Folie A / Witmeur A
  • Finland F3, Doubles
    Julin M / Tuomi V 12:00 Goldsteiner P / Jahn J
  • Wanfercee-Baulet, Singles W-C1...
    Esen, Hulya 12:00 Jakupovic, Dalila
  • Romania F12, Singles
    Napolitano, Stefano 12:00 Kapogiannis, Charalampos
  • Romania F12, Singles
    Mugevicius, Lukas 12:00 Rondoni, Pietro
  • Romania F12, Singles
    Carpen, Alexandru-Daniel 12:00 Horansky, Filip
  • Gabon F1, Singles
    Nedunchezhiyan, Jeevan 12:30 Momo-Kassa, Kryce-Didier
  • Gabon F1, Singles
    Surreaux, Arthur 12:30 Indondo Ilongende, Denis
  • Netherlands F5, Singles
    De Greef, Arthur 12:30 Wunner, Matthias
  • Netherlands F5, Singles
    Constantinovici, Robert 12:30 Bloemke, Dennis
  • Austria F8, Singles
    Scheucher, Niklas 12:30 Fatic, Nerman
  • Austria F8, Singles
    Haider-Maurer, Mario 12:30 Brunner, Pascal
  • Oldenzaal, Singles W-C10-NED-0...
    Sumova, Diana 12:30 Van Dijkman, Inger
  • Oldenzaal, Singles W-C10-NED-0...
    Wagemaker, Mandy 12:30 Kremer, Dana
  • Oldenzaal, Singles W-C10-NED-0...
    Ponomar, Lisa 12:30 Distelmans, Steffi
  • Oldenzaal, Doubles W-C10-NED-0...
    Alzate Esmurzaeva A K / Sumova D 12:30 Deaves E / Parviz Y
  • Austria F8, Singles
    Bellotti, Riccardo 12:30 Pazicky, Michal
  • Austria F8, Singles
    Kim, Young Seok 12:30 Ternar, Tomislav
  • Croatia F14, Doubles
    Draganja T / Sancic A 13:00 Jastraunig L / Reissig N
  • Croatia F14, Doubles
    Kuncik J / Suc D 13:00 Kekez D / Rath M
  • Switzerland F4, Singles
    Rossier, Simeon 13:00 Bossel, Adrien
  • Poland F5, Singles
    Gawron, Marcin 13:00 Panfil, Grzegorz
  • Vinkovci, Singles W-C10-CRO-10...
    Kairi, Angeliki 13:30 Pantuckova, Gabriela
  • Vinkovci, Singles W-C10-CRO-10...
    Alibalic, Nina 13:30 Barzo, Lilla
  • Vinkovci, Singles W-C10-CRO-10...
    Rebersak, Polona 13:30 Kovacevic, Janja
  • Serbia F10, Singles
    Pehar, Antun 13:30 Bejtulahi, Denis
  • Serbia F10, Singles
    Sakharov, Gleb 13:30 Jotovski, Tomislav
  • Germany F13, Singles
    Krawietz, Kevin 13:30 Zynga, Lennart
  • Braunschweig, Singles W-C15-GE...
    Bosio, Victoria 13:30 Leykina, Polina
  • Braunschweig, Singles W-C15-GE...
    Suvrijn, Jade 13:30 Krejsova, Petra
  • Braunschweig, Singles W-C15-GE...
    Klasen, Charlotte 13:30 Stamatova, Julia
  • Austria F8, Doubles
    Brunner P / Statzberger T 14:00 Bellotti R / Novak D
  • Austria F8, Doubles
    Haeusler T / Rettl S 14:00 Popko D / Weissborn T-S
  • Belgium F12, Singles
    Cagnina, Julien 14:00 Lescure, Mick
  • Belgium F12, Singles
    Plotniy, Andrei 14:00 Salman, Omar
  • Gabon F1, Doubles
    Barry S / Nedunchezhiyan J 14:00 Ndayishimiye H / Surreaux A
  • Germany F13, Singles
    Obert, Adrian 14:00 Langer, Nils
  • Netherlands F5, Singles
    Meuffels, Alban 14:00 Mertens, Yannick
  • Oldenzaal, Singles W-C10-NED-0...
    Versteeg, Kelly 14:00 Morderger, Tayisiya
  • Oldenzaal, Doubles W-C10-NED-0...
    Geurts L / Wikkerink J 14:00 RUS K / Wagemaker M
  • Oldenzaal, Doubles W-C10-NED-0...
    Niketta S / Stoilkovska M 14:00 Boeykens E / Scheepens J
  • Turkey F28, Singles
    Jankovits, Yannick 14:00 Fabian, Patrik
  • Turkey F28, Singles
    Pecotic, Matija 14:00 Nastasi, Ugo
  • Turkey F28, Singles
    Harvey, Luke Immanuel 14:00 Kuzmanov, Dimitar
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-28A
    Fomina, Alona 14:00 Tsuji, Kanami
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-28A
    Prenkovic, Linda 14:00 Lysakova, Antonina
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-28A
    Arcidiacono, Federica 14:00 Fridman, Olga
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-28A
    Pribylova, Anastasia 14:00 De Bernardi, Clothilde
  • Austria F8, Singles
    Ofner, Patrick 14:00 Tuksar, Sasa
  • Austria F8, Singles
    Geib, Daniel 14:00 Brtnicky, Filip
  • Poland F5, Singles
    Schmid, Michal 14:00 Chadaj, Adam
  • Duino Aurisina, Singles W-C10-...
    Stamenkovic, Dunja 14:00 Lukacs, Vanda
  • Duino Aurisina, Doubles W-C10-...
    Nancarrow A / Totka N 14:00 Petrei M / Pribaz S
  • Wanfercee-Baulet, Singles W-C1...
    Mertens, Elise 14:00 Melander, Hilda
  • Switzerland F4, Singles
    Rousset, Elie 14:30 Hoang, Antoine
  • Poland F5, Singles
    Kowalczyk, Mateusz 14:30 Sikora, Adrian
  • Vinkovci, Singles W-C10-CRO-10...
    Radanovic, Dejana 15:00 Dukic, Dajana
  • Vinkovci, Singles W-C10-CRO-10...
    Horakova, Nikola 15:00 Mekovec, Iva
  • Vinkovci, Doubles W-C10-CRO-10...
    Fett J / Lekaj A 15:00 Brglez P / Marc M
  • Gabon F1, Doubles
    Castro M / Gille S 15:00 Fynn M / Roelofse R
  • Italy F28, Singles
    Trusendi, Walter 15:00 Cachin, Pedro
  • Italy F28, Singles
    Reuter, Yannik 15:00 Picco, Francesco
  • Braunschweig, Singles W-C15-GE...
    Shinikova, Isabella 15:00 Perrin, Conny
  • Argentina F14, Singles
    Lipovsek Puches, Tomas 15:00 Casanova, Hernan
  • Argentina F14, Singles
    Ficovich, Juan Pablo 15:00 Ameal, Juan Ignacio
  • Spain F23, Singles
    Martinez, Mateo Nicolas 15:00 Vega Hernandez, David
  • Romania F12, Doubles
    Salaba L / Satral J 15:00 Grigoriu P / Paval C
  • Austria F8, Doubles
    Mozgovoy A / Wagner S 15:30 Miedler L / Pichler D
  • Austria F8, Doubles
    Eger D / Weidinger D 15:30 Oliveira G / Ternar T
  • Germany F13, Singles
    Ejupovic, Elmar 15:30 Korolev, Evgeny
  • Serbia F10, Doubles
    Petrovic D / Vucic I 15:30 Grbic F / Tepavac M
  • Serbia F10, Doubles
    Bjelica I / Zekic M 15:30 Sabanov I / Sabanov M
  • Turkey F28, Doubles
    Ilkel C / Yurtacan E 15:30 Chervyakov F / Shevkedov F
  • Turkey F28, Doubles
    Gomez J / Trujillo-Soler G 15:30 Uzakov V / Yatsyk Y
  • Turkey F28, Doubles
    Ayap S / Lizen A 15:30 Deviatiarov M / Halebian A
  • Turkey F28, Doubles
    Jankovits Y / Nastasi U 15:30 Erguden U / Yuksel A
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-28A
    Fomina A / Shakovets C 15:30 Cruciani D / Palmigiano F
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-28A
    Nakano Y / Prenkovic L 15:30 Arcidiacono F / Palhoto M
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-28A
    Boubelikova J / Virtanen E 15:30 Collie N / Tehrani T
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-28A
    Grajdek K-A / Toljan J 15:30 Omae A / Wang Y
  • Braunschweig, Doubles W-C15-GE...
    Chimura N / Lehnert K M 15:30 Bogoliy D / Matteucci A
  • Spain F23, Singles
    Martos Gornes, Sergio 15:30 Esteve Lobato, Eduard
  • Duino Aurisina, Singles W-C10-...
    Haas, Barbara 15:30 Savoretti, Alice
  • Duino Aurisina, Singles W-C10-...
    Primorac, Iva 15:30 Korzeniak, Anna
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Larcher De Brito, Michelle 16:00 Krejcikova, Barbora
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    LI, Yixuan 16:00 Daw, Leah
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Sasnovich, Aliaksandra 16:00 Bychkova, Ekaterina
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Bemelmans, Ruben 16:00 Moriya, Hiroki
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Basilashvili, Nikoloz 16:00 Bedene, Aljaz
  • Belgium F12, Singles
    Gonzalez Carrasco, Juan Matias 16:00 Choinski, Jan
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Siniakova, Katerina 16:00 Duque Marino, Mariana
  • Winston Salem, USA
    Janowicz, Jerzy 16:00 Goffin, David
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Friedsam, Anna-Lena 16:00 Voracova, Renata
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Gojowczyk, Peter 16:00 Molchanov, Denys
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Desein, Niels 16:00 Elias, Gastao
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Daniel, Taro 16:00 Androic, Toni
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Mfoumouangana, Victoire 16:00 Abou Zekry, Ola
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Paszek, Tamira 16:00 Pavlovic, Irena
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Hernandez, Oscar 16:00 Andreozzi, Guido
  • Braunschweig, Singles W-C15-GE...
    Zander, Nina 16:00 Lottner, Antonia
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Gomez, Emilio 16:00 Martin, Andrej
  • Winston Salem, USA, Doubles
    Murray J / Peers J 16:00 Fyrstenberg M / Matkowski M
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Panova, Alexandra 16:00 Chirico, Louisa
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Bagnis, Facundo 16:00 Marcora, Roberto
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Polansky, Peter 16:00 Mecir, Miloslav
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Rogowska, Olivia 16:00 Siegemund, Laura
  • Winston Salem, USA
    Seppi, Andreas 16:00 LU, Yen-Hsun
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Rodionova, Anastasia 16:00 Pfizenmaier, Dinah
  • Switzerland F4, Singles
    Basso, Andrea 16:00 Siwy, Rudolf
  • Switzerland F4, Doubles
    Ghareeb M / Maqdes A 16:00 Bossel A / Lammer M
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Huta Galung, Jesse 16:00 Londero, Juan Ignacio
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Jaziri, Malek 16:00 Chiudinelli, Marco
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Black, Tornado Alicia 16:00 Kudryavtseva, Alla
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Stewart, Katerina 16:00 Tsurenko, Lesia
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Krajinovic, Filip 16:00 Cecchinato, Marco
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Ottomano, Sara 16:00 Myers, Abbie
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Sanchez, Maria 16:00 Putintseva, Yulia
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Jaksic, Jovana 16:00 Zheng, Saisai
  • Poland F5, Singles
    Kostin, Viktor 16:00 Smola, Maciej
  • Poland F5, Doubles
    Kapas A / Koniusz B 16:00 Gawron M / Panfil G
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Kerkhove, Lesley 16:00 Duan, Ying-Ying
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Barbieri, Gioia 16:00 Cepede Royg, Veronica
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Radwanska, Urszula 16:00 Hogenkamp, Richel
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Abduraimova, Nigina 16:00 Kania, Paula
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Alund, Martin 16:00 Kudryavtsev, Alexander
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Sugita, Yuichi 16:00 Menendez-Maceiras, Adrian
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Nishioka, Yoshihito 16:00 Kokkinakis, Thanasi
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Berankis, Ricardas 16:00 Altamirano, Collin
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Hlavackova, Andrea 16:00 Pervak, Ksenia
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Duckworth, James 16:00 Escobedo, Ernesto
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Russell, Michael 16:00 Darcis, Steve
  • New Haven, USA, Doubles
    Black C / Mirza S 16:00 Garcia C / Niculescu M
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Brianti, Alberta 16:00 Shapatava, Sofia
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Zverev, Alexander 16:00 Ilhan, Marsel
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Williams, Claudia 16:00 Ladurner, Jasmin
  • Wanfercee-Baulet, Singles W-C1...
    Parres Azcoitia, Olga 16:00 Khazaniuk, Deniz
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Zhu, Lin 16:00 Rodionova, Arina
  • Wanfercee-Baulet, Doubles W-C1...
    BUA T / Seguel D 16:00 Celik S / Eraydin B
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Lucic-Baroni, Mirjana 16:00 Falconi, Irina
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Jabeur, Ons 16:00 Maria, Tatjana
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Allertova, Denisa 16:00 Krunic, Aleksandra
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Bachinger, Matthias 16:00 Viola, Matteo
  • Italy F28, Singles
    Brkic, Tomislav 16:30 Munoz-De La Nava, Daniel
  • Italy F28, Doubles
    Frigerio L / Trevisan M 16:30 GIL F / Giustino L
  • Braunschweig, Doubles W-C15-GE...
    Ferrer-Suarez I / Papamichail D 16:30 Klasen A / Klasen C
  • Argentina F14, Singles
    Grimolizzi, Gaston-Arturo 16:30 Paz, Juan Pablo
  • Argentina F14, Singles
    Makiguchi, Ryusei 16:30 Kicker, Nicolas
  • Spain F23, Singles
    Toledo Bague, Pol 16:30 Roca Batalla, Oriol
  • Vinkovci, Doubles W-C10-CRO-10...
    Faber T / Palcic S 16:30 Barzo L / Bukta A
  • New Haven, USA
    Zahlavova Strycova, Barbora 17:00 Kvitova, Petra
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Kozlova, Kateryna 17:00 EL Tabakh, Heidi
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Kumkhum, Luksika 17:00 Witthoeft, Carina
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Vankova, Katerina 17:00 Wang, Qiang
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Gavrilova, Daria 17:00 Chan, Yung-Jan
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Krajicek, Austin 17:00 Zhang, ZE
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Albot, Radu 17:00 Fucsovics, Marton
  • Germany F13, Singles
    Trinker, Bastian 17:00 Ritschard, Alexander
  • Germany F13, Doubles
    Hirschmueller C / Kapric D 17:00 Haerteis J / Wagner H
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Foretz, Stephanie 17:00 Oudin, Melanie
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Williams, Rhyne 17:00 Ram, Rajeev
  • New Haven, USA, Doubles
    Medina Garrigues A / Shvedova Y 17:00 Erakovic M / Parra Santonja A
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Whoriskey, Caitlin 17:00 Barty, Ashleigh
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Kozlov, Stefan 17:00 Coric, Borna
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Hibino, Nao 17:00 Abanda, Francoise
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Eguchi, Misa 17:00 Buyukakcay, Cagla
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Mcgee, James 17:00 Bhambri, Yuki
  • New Haven, USA, Doubles
    Jurak D / Moulton-Levy M 17:00 Klepac A / Soler-Espinosa S
  • New Haven, USA
    Rybarikova, Magdalena 17:00 Riske, Alison
  • Ecuador F3, Singles
    Zeballos, Federico 17:00 Sanchez Montemayor, Manuel
  • Ecuador F3, Singles
    Aubone, Jean-Yves 17:00 Echazu, Mauricio
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Ward, James 17:00 Millot, Vincent
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Wang, Jimmy 17:00 Chung, Hyeon
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Vogt, Stephanie 17:00 Zanevska, Maryna
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Kravchuk, Konstantin 17:00 Przysiezny, Michal
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Beck, Andreas 17:00 Singh, Sanam
  • Colombia F3, Singles
    Benitez Chavarriaga, Juan Manuel 17:00 Arevalo-Gonzalez, Marcelo
  • Colombia F3, Singles
    Spir, Juan Carlos 17:00 Mina, Gianni
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Cadar, Elena Teodora 17:30 Fujioka, Nozomi
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Payet, Pauline 17:30 WU, HO Ching
  • Belgium F12, Doubles
    Forcin M / Lescure M 17:30 Cagnina J / Salman O
  • Switzerland F4, Doubles
    Kahoun J / Navarro S 17:30 Crepaldi E / Haenle P
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Koehler, Maria Joao 17:30 Homutova, Anastasija
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Hasegawa, Risa 17:30 Martinez Martinez, Maria
  • Wanfercee-Baulet, Doubles W-C1...
    Mertens E / Schuurs D 17:30 Melander H / Wacanno E
  • Brazil F8, Singles
    Cunha, Henrique 18:00 Sakamoto, Pedro
  • Belgium F12, Singles
    Gigounon, Germain 18:00 Grabul, Dimitar
  • Italy F28, Singles
    Basic, Mirza 18:00 Lamasine, Tristan
  • Spain F23, Singles
    Arauzo-Martinez, Juan-Samuel 18:00 Domingues, Joao
  • Spain F23, Doubles
    Arauzo-Martinez J-S / Roca Batalla O 18:00 Domingues J / Vega Hernandez D
  • Spain F23, Doubles
    Martos Gornes S / Toledo Bague P 18:00 Baryshev S / Gakhov I
  • Winston Salem, USA
    Garcia-Lopez, Guillermo 18:00 Querrey, Sam
  • Oldenzaal, Doubles W-C10-NED-0...
    Luttikhuis N / Van Dijkman I 18:15 Tiel E / Vogelsang E
  • Switzerland F4, Singles
    Nikles, Johan 18:30 Perret, Loic
  • Ecuador F3, Singles
    Escobar, Gonzalo 18:30 Busch, Julian
  • Ecuador F3, Singles
    Banzer, Rodrigo 18:30 Smith, Connor
  • Colombia F3, Singles
    De Paula, Fabiano 18:30 Mena, Facundo
  • Colombia F3, Singles
    Llompart, Alex 18:30 Salamanca Caicedo, Carlos
  • Argentina F14, Doubles
    Descotte M F / Massonneau M 19:00 Capalbo F / Ficovich J P
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Dart H / Morgina A 19:00 Martinez Martinez M / Pereira A R E
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    D'Oliveira E / Daw L 19:00 Geukens B / Ladurner J
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Myers A / Williams C 19:00 Boccard AL / Boccard AM
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Abou Zekry O / Lukic V 19:00 Bruzzone G / Rana S
  • Brazil F8, Singles
    Miele, Andre 20:00 Lopes, Thiago
  • Ecuador F3, Doubles
    Silva C / Turini T 20:00 Echazu M / Zeballos F
  • Brazil F8, Singles
    Aguilar, Jorge 20:00 Romboli, Fernando
  • Colombia F3, Doubles
    O'Brien D / Spir J-C 20:30 Arevalo-Gonzalez M / Ramirez C
  • Italy F28, Doubles
    Picco F / Trusendi W 20:30 Caruso S / Fago M
  • Argentina F14, Doubles
    Casanova H / Kicker N 20:30 Arus R / De Gregorio N A
  • New Haven, USA
    Giorgi, Camila 21:30 Muguruza Blanco, Garbine
  • Ecuador F3, Doubles
    Aubone J-Y / Smith C 21:30 Escobar G / Sanchez R
  • Colombia F3, Doubles
    Gard C-I / Mena F 22:00 Martinez L D / Salamanca Caicedo C
  • Brazil F8, Doubles
    Sakamoto P / Sorgi J P 22:00 Britto L / Longhi Neto C A
  • Winston Salem, USA
    Isner, John 22:20 Rosol, Lukas
  • Brazil F8, Singles
    Sant'Anna, Bruno 23:30 Hocevar, Ricardo
  • Brazil F8, Doubles
    Neis F / Romboli F 23:30 Dischinger E / Laranja A

VRELA FUDBALERKA I TRENER: Lepotica u štiklama

Fudbal

Autor:

Hrvatska reprezentativka odlučila se za trenersku karijeru u muškom fudbalu

ZAGREB - Tihana Nemčić (24) već deset godina igra za ženski fudbalski klub Dinamo Maksimir iz Zagreba, standardna je reprezentativka Hrvatske, igra futsal u jednom muškom timu, trenira žensku U17 reprezentaciju, a od skora je i prvi ženski trener u jednom muškom klubu.

"Diplomirala sam smer fudbal i dobila trenersku licencu. To su saznali u FK Viktorija iz Kloštra Vojakovačkog kod Križevaca i ubrzo smo dogovorili saradnju. Ako su žena i muškarac jednako kvalifikovani za trenerski posao, ne vidim zašto ne bih ušla u svet muškog fudbala. Glavni sam trener, imam potpunu slobodu kreiranja igre", rekla je simpatična Tihana.

Tihana je inače i jedina fudbalerka koja je ušla u finale Miss sport u Hrvatskoj, a kako priznaje najveća želja joj je da upozna Zlatana Ibrahimovića. Želja će joj se verovatno ispuniti uskoro pošto Pari Sen Žermen gostuje Dinamu u okviru Lige šampiona 24. oktobra.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (4)

Pošaljite komentar 

Popularni komentari

  • Nikola

    Nikola

    Ne mogu da verujem kakve vi gluposti pisete...

    4 Odgovori 
  • marko

    marko

    Kakav Ibro,to je od Maminja inače ne bi bila u Dinamu

    2 Odgovori 

Poslednji komentar

  • Srabovic Ahmed

    Srabovic Ahmed

    Šta da se kaže osim čestitke.Ja sam menadžer ženskog fudbala u Bih i iskreno rečeno pozitivno sam izjehaden ovom Vasom lijepom trenericom.Sve najbolje.lp

    0 Odgovori 

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Pasivno smo posmatrali dešavanja u EU, sad je mečka zaigrala pred našim vratima Dušan Proroković

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!