• Juarez, Singles W-C25-MEX-02A
    Dominguez Lino, Lourdes 2 6 6 2 2 Mills, Danielle 0 2 1 0 0
  • Juarez, Doubles W-C25-MEX-02A
    Hermoso X / Segarelli F 03:00 Januskova P / Okuno A
  • Juarez, Doubles W-C25-MEX-02A
    Betancourt C / Fuentes C 03:00 Jegiolka J / Marcinkevica D
  • Kuala Lumpur, Malaysia, Qualif...
    Oswald, Philipp 04:00 Takeuchi, Kento
  • Juarez, Singles W-C25-MEX-02A
    Furlanetto, Vanesa 04:40 Zacarias, Marcela
  • Wuhan, China
    Errani, Sara 05:00 Riske, Alison
  • Wuhan, China
    Lisicki, Sabine 05:00 Svitolina, Elina
  • Wuhan, China
    Bacsinszky, Timea 05:00 Makarova, Ekaterina
  • Wuhan, China
    Muguruza Blanco, Garbine 05:00 Halep, Simona
  • Wuhan, China
    Flipkens, Kirsten 06:15 Gajdosova, Jarmila
  • Wuhan, China
    Zahlavova Strycova, Barbora 06:15 Keys, Madison
  • Wuhan, China
    Petkovic, Andrea 06:15 Pliskova, Karolina
  • Kuala Lumpur, Malaysia
    Soeda, GO 07:00 Takeuchi, Kento
  • Shenzhen, China
    Gonzalez, Maximo 07:00 Seppi, Andreas
  • Shenzhen, China
    Muller, Gilles 07:00 Chiudinelli, Marco
  • Shenzhen, China
    Lacko, Lukas 07:00 Donskoy, Evgeny
  • Wuhan, China
    Suarez Navarro, Carla 07:00 Wozniacki, Caroline
  • Kuala Lumpur, Malaysia
    Jasika, Omar 07:00 Ram, Rajeev
  • Shenzhen, China
    Ouyang, Bowen 07:00 Giraldo, Santiago
  • Wuhan, China
    Vandeweghe, Coco 07:30 Jankovic, Jelena
  • Wuhan, China
    Pavlyuchenkova, Anastasia 07:30 Dellacqua, Casey
  • Wuhan, China, Doubles
    Soler-Espinosa S / Torro-Flor M T 07:30 Muguruza G / Suarez Navarro C
  • Wuhan, China, Doubles
    Riske A / Watson H 08:00 Black C / Garcia C
  • Wuhan, China
    Williams, Serena 08:15 Cornet, Alize
  • Shenzhen, China, Doubles
    Gonzalez M / Monaco J 08:20 Giraldo S / Venus M
  • Shenzhen, China
    Groth, Samuel 08:20 Duckworth, James
  • Shenzhen, China
    Pospisil, Vasek 08:20 Gabashvili, Teimuraz
  • Kuala Lumpur, Malaysia
    Burquier, Gregoire 08:20 Andujar, Pablo
  • Shenzhen, China
    Klizan, Martin 08:20 Troicki, Viktor
  • Kuala Lumpur, Malaysia
    Ward, James 08:20 Petzschner, Philipp
  • Wuhan, China, Doubles
    Mattek-Sands B / Petkovic A 08:45 Pliskova KA / Pliskova KR
  • Wuhan, China, Doubles
    Hingis M / Pennetta F 08:45 Pavlyuchenkova A / Safarova L
  • Wuhan, China
    Kerber, Angelique 08:45 Diyas, Zarina
  • Varna, Singles W-C10-BUL-01A
    Arshinkova, Petia 09:00 Rudakova, Anastasia
  • Varna, Singles W-C10-BUL-01A
    Bardarova, Viktoria 09:00 Zlatanova, Vivian
  • Varna, Singles W-C10-BUL-01A
    Simion, Oana Georgeta 09:00 Duca, Gabriela
  • Sibiu, Romania
    Rola, Blaz 09:00 Albot, Radu
  • Sibiu, Romania
    Pospisil, Jaroslav 09:00 Copil, Marius
  • Sibiu, Romania
    Basilashvili, Nikoloz 09:00 Cipolla, Flavio
  • Sibiu, Romania, Doubles
    Brkic T / Setkic A 09:00 Kubler J / Petrovic D
  • Croatia F19, Singles
    Dmitriev, Kirill 09:00 O'Connell, Christopher
  • Sibiu, Romania
    Sulea, Tudor Cristian 09:00 Panfil, Grzegorz
  • Croatia F19, Singles
    Matic, Nico 09:00 Mijic, Ivo
  • Croatia F19, Singles
    Popko, Dmitry 09:00 Partl, Adrian
  • Croatia F19, Singles
    Weissborn, Tristan-Samuel 09:00 Safranek, Vaclav
  • Bol, Singles W-C10-CRO-15A
    Morgosova, Karin 09:00 Parshina, Yana
  • Bol, Singles W-C10-CRO-15A
    Rebersak, Polona 09:00 Maciejewska, Zuzanna
  • Bol, Singles W-C10-CRO-15A
    Vorih, Stefanie 09:00 Kleinsteuber, Theresa
  • Bol, Singles W-C10-CRO-15A
    Van De Graaf, Gabriela 09:00 Basic, Martina
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-33A
    Vankova, Katerina 09:00 Vangelova, Ani
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-33A
    Ostlund, Fanny 09:00 Collombon, Alix
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-33A
    Ottomano, Sara 09:00 Scholsen, Helene
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-33A
    Sun, XU Liu 09:00 Giovine, Claudia
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-33A
    Hsu, Ching Wen 09:00 Stiteler, Alexandria
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-33A
    YE, Qiu YU 09:00 Akdemir, Yagmur
  • Wuhan, China, Doubles
    Kalashnikova O / Thorpe L 09:15 Barthel M / Minella M
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Van Der Meij, Charlotte 09:15 Hammond, Mercedes
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    In-Albon, Ylena 09:15 Stefanini, Lucrezia
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Lombardo, Beatrice 09:15 Touly, Carla
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Cruciani, Deborah 09:15 Zimmermann, Kimberley
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Sugnaux, Tess 09:15 Rame, Alice
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Brescia, Georgia 09:15 Samsonova, Ludmilla
  • Serbia F14, Singles
    Grbic, Filip 09:30 Sabanov, Matej
  • Serbia F14, Singles
    Micov, Stefan 09:30 Suc, Dominik
  • Serbia F14, Singles
    Filipenko, Viktor 09:30 Sakharov, Gleb
  • Kuala Lumpur, Malaysia
    Oswald, Philipp 09:40 Nieminen, Jarkko
  • Shenzhen, China, Doubles
    Rojer J-J / Tecau H 09:40 Fleming C / Lindstedt R
  • Kuala Lumpur, Malaysia, Double...
    Melzer J / Petzschner P 09:40 Cuevas P / Gonzalez S
  • Shenzhen, China
    Gerasimov, Egor 09:40 Kokkinakis, Thanasi
  • Orleans, France, Doubles
    Skupski K / Skupski N 10:00 Daniell M / Sitak A
  • Orleans, France, Doubles
    De Schepper K / Martin F 10:00 Pavic A / Skugor F
  • Orleans, France, Doubles
    Couacaud E / Lokoli L 10:00 Bellucci T / SA A
  • Spain F28, Singles
    Roca Batalla, Oriol 10:00 Esteve Lobato, Eduard
  • Spain F28, Singles
    Gakhov, Ivan 10:00 Martos Gornes, Sergio
  • Spain F28, Singles
    Canas Garcia, Juan Pablo 10:00 Cachin, Pedro
  • Orleans, France
    Bemelmans, Ruben 10:00 Mahut, Nicolas
  • Orleans, France
    Gombos, Norbert 10:00 Beck, Andreas
  • Orleans, France
    Kohlschreiber, Philipp 10:00 Puetz, Tim
  • Sibiu, Romania
    Arnaboldi, Andrea 10:20 Ungur, Adrian
  • Sibiu, Romania
    Setkic, Aldin 10:20 Cecchinato, Marco
  • Sibiu, Romania
    Riba, Pere 10:20 Linzer, Michael
  • Varna, Singles W-C10-BUL-01A
    Zatulko, Valeri 10:30 Ocheva, Victoria
  • Varna, Singles W-C10-BUL-01A
    Radeva, Polina 10:30 Platon, Raluca Elena
  • Varna, Singles W-C10-BUL-01A
    Doroshina, Olga 10:30 Ciobanu, Daniela
  • Sibiu, Romania
    Starace, Potito 10:30 Gheorghe, Lucian
  • Croatia F19, Singles
    Fernandes, Andre DA Matta Machado 10:30 Draganja, Tomislav
  • Croatia F19, Singles
    Faber, Mateo 10:30 Vucic, Ilija
  • Croatia F19, Singles
    Ternar, Tomislav 10:30 Satral, Jan
  • Croatia F19, Singles
    Melchiorre, Davide 10:30 Marti, Javier
  • Croatia F19, Singles
    Nekic, Tim 10:30 Jedruszczak, Mikolaj
  • Croatia F19, Singles
    Celebic, Ljubomir 10:30 Salaba, Libor
  • Croatia F19, Singles
    Walterscheid-Tukic, Nikolas 10:30 Michalicka, Marek
  • Turkey F33, Singles
    Chanakira, Tinotenda 10:30 Ehara, Hiroyasu
  • Turkey F33, Singles
    Bodmer, Adrian 10:30 Lee, Duck Hee
  • Turkey F33, Singles
    Zhyrmont, Dzmitry 10:30 Ursu, Vadym
  • Bol, Singles W-C10-CRO-15A
    Primorac, Iva 10:30 Lukas, Tena
  • Turkey F33, Singles
    Kim, Young Seok 10:30 Nakamura, Ren
  • Turkey F33, Singles
    Badanov, Dmytro 10:30 Yamasaki, Jumpei
  • Turkey F33, Singles
    Panak, Yvo 10:30 Heller, Peter
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Nancarrow, Alexandra 10:45 Baranska, Agata
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Hofer, Verena 10:45 Savoretti, Alice
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Deagostini, Margaux 10:45 Remy, Vinciane
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Rubini, Stefania 10:45 Smith, Maria
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Mazzari, Sveva 10:45 Balducci, Alice
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Meliss V / Prati F 10:45 Lagoda K / Svatikova L
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-16A
    Bolsova Zadoinov, Aliona 11:00 Roemer, Charlotte
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-16A
    Reddy, Snehadevi S 11:00 De La Torre-Sanchez, Rocio
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-16A
    Versteeg, Kelly 11:00 Saez Larra, Olga
  • Podgorica, Singles W-C25-MNE-0...
    Gatto-Monticone, Giulia 11:00 Vogt, Stephanie
  • Podgorica, Singles W-C25-MNE-0...
    Evtimova, Dia 11:00 Brianti, Alberta
  • Podgorica, Singles W-C25-MNE-0...
    Sorribes Tormo, Sara 11:00 Uberalova, Petra
  • Serbia F14, Singles
    Roganovic, Stefan 11:00 Conkic, Petar
  • Serbia F14, Singles
    Cociasu, Andrei 11:00 Vukicevic, Dusan
  • Serbia F14, Singles
    Deari, Shendrit 11:00 Sabanov, Ivan
  • Kenitra, Morocco, Doubles
    Marcan D / Sancic A 11:00 Dzumhur D / Pavlasek A
  • Kenitra, Morocco, Doubles
    Thornley S / Walsh D 11:00 Karakhi R / Ouahab L
  • Orleans, France
    Kudryavtsev, Alexander 11:00 Lokoli, Laurent
  • Portugal F7, Singles
    Pereira, Goncalo 11:00 Leshem, Edan
  • Portugal F7, Singles
    Hemery, Calvin 11:00 Bambridge, Luke
  • Portugal F7, Singles
    Hernando Ruano, Jorge 11:00 Arenas-Gualda, Ivan
  • Algiers, Singles W-C15-ALG-01A
    Alimoussa, Ines Belkis 11:00 Boudjadi, Hanine
  • Algiers, Singles W-C15-ALG-01A
    Bouheddi, Sabrina 11:00 Boudjadi, Yassamine
  • Algiers, Singles W-C15-ALG-01A
    Tan, Harmony 11:00 Benhalima, Sofia
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-16A
    Sakkari, Maria 11:00 Gutierrez Carrasco, Maria
  • Spain F28, Singles
    Ladron De Guevara Hi, Javier 11:30 MAS Mascolo, Adria
  • Spain F28, Singles
    Perez Sanz, David 11:30 Dominguez Alonso, Pedro
  • Spain F28, Singles
    Gomez Mantilla, Ivan 11:30 Mesquida Berg, Oscar
  • Sibiu, Romania
    Fucsovics, Marton 11:40 Kovalik, Jozef
  • Sibiu, Romania
    Torebko, Peter 11:40 Cornea, Vlad Victor
  • Sibiu, Romania
    Veic, Antonio 11:40 Zekic, Miljan
  • Sibiu, Romania
    Brkic, Tomislav 11:50 Smirnov, Artem
  • Varna, Singles W-C10-BUL-01A
    Kolb, Nadiya 12:00 Zheleva, Viktoriya
  • Varna, Singles W-C10-BUL-01A
    Ploskina, Helen 12:00 Shinikova, Isabella
  • Varna, Doubles W-C10-BUL-01A
    Simion O G / Talaba G 12:00 Adamescu C / Zlatanova V
  • Wuhan, China
    Barthel, Mona 12:00 Bouchard, Eugenie
  • Kenitra, Morocco
    Reuter, Yannik 12:00 Gimeno-Traver, Daniel
  • Kenitra, Morocco
    Karatsev, Aslan 12:00 Bourgue, Mathias
  • Kenitra, Morocco
    Samper-Montana, Jordi 12:00 Lopez-Perez, Enrique
  • Kenitra, Morocco
    Bedene, Aljaz 12:00 Safwat, Mohamed
  • France F20, Singles
    Margaroli, Luca 12:00 Karlovskiy, Evgeny
  • France F20, Singles
    Tchoutakian, Maxime 12:00 Otte, Oscar
  • France F20, Doubles
    Crepaldi E / Haenle P 12:00 Courtalon M / Fassbender B
  • Croatia F19, Singles
    Kekez, Duje 12:00 Smola, Maciej
  • Croatia F19, Singles
    Djokovic, Marko 12:00 Biro, Andre
  • Bol, Singles W-C10-CRO-15A
    Engelmann, Jil Nora 12:00 Sheng, Yuqi
  • Bol, Singles W-C10-CRO-15A
    Zhang, Yukun 12:00 Rohanova, Petra
  • Bol, Singles W-C10-CRO-15A
    Pradova, Martina 12:00 Drazic, Mariana
  • Bol, Singles W-C10-CRO-15A
    Stoilkovska, Magdalena 12:00 Djurdjevic, Sara
  • Bol, Singles W-C10-CRO-15A
    Faber, Tea 12:00 Oparenovic, Ana
  • Bol, Singles W-C10-CRO-15A
    Kaminkova, Katerina 12:00 Pantuckova, Gabriela
  • Clermont-Ferrand, Singles W-C2...
    Kerkhove, Lesley 12:00 Beygelzimer, Yuliya
  • Clermont-Ferrand, Singles W-C2...
    Muntean, Victoria 12:00 Hradecka, Lucie
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Spigarelli M / Verpelli M 12:15 Alessandrelli D / Piludu N
  • Italy F33, Singles
    Trusendi, Walter 12:15 Moncagatto, Francesco
  • Italy F33, Singles
    Ghedin, Nicola 12:15 Roncalli, Simone
  • Italy F33, Singles
    Ocleppo, Julian 12:15 Vibert, Francois Arthur
  • Italy F33, Singles
    Bonadio, Riccardo 12:15 Giacalone, Omar
  • Italy F33, Singles
    Sonego, Lorenzo 12:15 Rondoni, Pietro
  • Orleans, France
    Vesely, Jiri 12:20 Sitak, Artem
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-16A
    Civera Lima, Miriam 12:30 Ianchuk, Elizaveta
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-16A
    Gonzalez Encinas, Marta Huqi 12:30 Palhoto, Maria
  • Podgorica, Singles W-C25-MNE-0...
    Bulatovic, Nikoleta 12:30 Knezevic, Jovana
  • Podgorica, Singles W-C25-MNE-0...
    Rus, Arantxa 12:30 Herdzelas, Dea
  • Podgorica, Singles W-C25-MNE-0...
    Cadantu, Alexandra 12:30 Mikulcic, Ema
  • Serbia F14, Singles
    Licciardi, Pietro 12:30 Bjelica, Ivan
  • Serbia F14, Doubles
    Malyshev G / Waloch M 12:30 Djurdjevic B / Gavrilovic D
  • Kuala Lumpur, Malaysia
    Tomic, Bernard 12:30 Herbert, Pierre Hugues
  • Portugal F7, Singles
    Domingues, Joao 12:30 Lourenco, Diogo
  • Portugal F7, Singles
    Artunedo Martinavarr, Andres 12:30 Patael, Ben
  • Portugal F7, Singles
    Tavares, Leonardo 12:30 Mensurado, Vasco
  • Algiers, Singles W-C15-ALG-01A
    Khetib, Doria 12:30 Kostic, Natalija
  • Algiers, Singles W-C15-ALG-01A
    Peckl, Kerstin 12:30 Curovic, Tamara
  • Algiers, Singles W-C15-ALG-01A
    Radjaa, Samira 12:30 Reix, Sherazad
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-16A
    Garcia Perez, Georgina 12:30 Marti Riembau, Ariadna
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-16A
    Saitova, Anastasiya 12:30 Perez-Somarriba, Estela
  • Varna, Doubles W-C10-BUL-01A
    Doroshina O / Gjorcheska L 13:00 Ionescu S / Perper A
  • Serbia F14, Doubles
    Massa A / Micov S 13:00 Grbic F / Vukicevic D
  • Serbia F14, Doubles
    Cociasu A / Dima D 13:00 Katic D / Roganovic S
  • Sibiu, Romania, Doubles
    Beck K / Zelenay I 13:00 Albot R / Fransen S
  • Spain F28, Doubles
    Amantegui J / Ortega Palacios A 13:00 Chaves Marcos G / Ladron De Guevara HI J
  • Sibiu, Romania
    Kubler, Jason 13:00 Semjan, Marek
  • Sibiu, Romania
    Eysseric, Jonathan 13:10 Montanes, Albert
  • Wuhan, China
    Knapp, Karin 13:15 Kvitova, Petra
  • Kenitra, Morocco
    Coppejans, Kimmer 13:20 Podlipnik-Castillo, Hans
  • Kenitra, Morocco
    Laaksonen, Henri 13:20 Pouille, Lucas
  • Kenitra, Morocco
    Pavlasek, Adam 13:20 Ehrat, Sandro
  • Kenitra, Morocco
    Vega Hernandez, David 13:20 Idmbarek, Yassine
  • Varna, Doubles W-C10-BUL-01A
    Rosca A A / Tatarus G N 13:30 Jetcheva E / Ocheva V
  • Varna, Doubles W-C10-BUL-01A
    Mendesova P / Rudakova A 13:30 Esen H / Esen L
  • Varna, Doubles W-C10-BUL-01A
    Ciobanu D / Sterenbach S 13:30 Arshinkova P / Mihaylova G
  • Shenzhen, China
    Simon, Gilles 13:30 Berankis, Ricardas
  • France F20, Singles
    Vasilevski, Andrei 13:30 Rousset, Elie
  • France F20, Singles
    Favier, Bastien 13:30 Napolitano, Stefano
  • France F20, Doubles
    Janzon K M / Wegner K 13:30 Jankovits Y / Nastasi U
  • Croatia F19, Singles
    Giner, Marc 13:30 Peters, Flemming
  • Croatia F19, Singles
    Lojda, Dusan 13:30 Bellotti, Riccardo
  • Croatia F19, Singles
    Bizjak, Blaz 13:30 Rumler, Robert
  • Bol, Singles W-C10-CRO-15A
    Zagorac, Eva 13:30 Kotelesova, Barbara
  • Bol, Singles W-C10-CRO-15A
    Marc, Masa 13:30 Cuk, Pia
  • Bol, Singles W-C10-CRO-15A
    Susak, Antonela 13:30 Leweurs, Angela
  • Clermont-Ferrand, Singles W-C2...
    Konjuh, Ana 13:30 Golubic, Viktorija
  • Clermont-Ferrand, Singles W-C2...
    Arcangioli, Manon 13:30 Zander, Nina
  • Kuala Lumpur, Malaysia
    Matosevic, Marinko 13:30 Kyrgios, Nick
  • Orleans, France
    Barrere, Gregoire 13:40 De Schepper, Kenny
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Brescia G / In-Albon Y 13:45 Benoit M / Zimmermann K
  • Italy F33, Singles
    Garzelli, Francesco 13:45 Fago, Matteo
  • Italy F33, Singles
    Maden, Yannick 13:45 Mercuri, Fabio
  • Italy F33, Singles
    Bonuccelli, Ferdinando 13:45 Carnello, Elliot
  • Italy F33, Singles
    Janvier, Maxime 13:45 Oliveira, Goncalo
  • Italy F33, Singles
    Frigerio, Lorenzo 13:45 Wang, Tak Khunn
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-16A
    Chiesa, Deborah 14:00 Inclan Solis, Olaya
  • Madrid, Doubles W-C10-ESP-16A
    De La Torre-Sanchez R / Gutierrez Carrasco M 14:00 Cavalle-Reimers Y / Schaffner Riera A
  • Madrid, Doubles W-C10-ESP-16A
    D'Oliveira E / Reddy S S 14:00 Bolsova Zadoinov A / Saez Larra O
  • Podgorica, Singles W-C25-MNE-0...
    Kucova, Kristina 14:00 Michel, Lara
  • Podgorica, Singles W-C25-MNE-0...
    Stojanovic, Nina 14:00 Siegemund, Laura
  • Orleans, France, Doubles
    Beck A / Puetz T 14:00 Emmrich M / Kretschmer G
  • Sibiu, Romania
    Crivoi, Victor 14:00 Hanescu, Victor
  • Croatia F19, Doubles
    Partl A / Safranek V 14:00 Duan J / Panic L
  • Croatia F19, Doubles
    Celebic L / Melchiorre D 14:00 Draganja T / Vucic I
  • Serbia F14, Doubles
    Chettar M / Sakharov G 14:00 Milenkovic S / Vukotic D
  • Turkey F33, Doubles
    Kalovelonis M / Taweel I H 14:00 Clayton S / Gabb R
  • Turkey F33, Doubles
    Bava H / Ridout R 14:00 Allen T / Carpenter J
  • Clermont-Ferrand, Doubles W-C2...
    Tanielian C / Yerolymos M 14:00 Bacquie A / Georges M
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-33A
    Wang Y / You X 14:00 Chapelle E / Ottomano S
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-33A
    Andrei L-I / Takunyaci D S 14:00 YE Q Y / Zhang Y
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-33A
    Kulikova V / Kyrpot O 14:00 Dart H / Simpson J
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-33A
    Anil C / Miyakawa N 14:00 Gaydarzhi K / Vangelova A
  • Portugal F7, Singles
    Cunha-Silva, Felipe 14:00 Glancy, Daniel
  • Portugal F7, Singles
    Durasovic, Viktor 14:00 Halys, Quentin
  • Sweden F5, Singles
    Kobelt, Peter 14:00 Eriksson, Vincent
  • Sweden F5, Singles
    Windahl, Daniel 14:00 Smith, Connor
  • Sweden F5, Singles
    Adaktusson, Jacob 14:00 Balaji, N. Sriram
  • Sibiu, Romania, Doubles
    Basilashvili N / Zekic M 14:20 Cecchinato M / Cipolla F
  • Sibiu, Romania, Doubles
    Grigoriu P / Paval C 14:20 Jebavy R / Pospisil J
  • Algiers, Singles W-C15-ALG-01A
    Boualem, Josephine 14:30 Bonic, Barbara
  • Kenitra, Morocco
    Viola, Matteo 14:40 Machado, Rui
  • Kenitra, Morocco
    Cervantes Huegun, Inigo 14:40 Ouahab, Lamine
  • Kenitra, Morocco
    Obry, Julien 14:40 Granollers-Pujol, Gerard
  • Kenitra, Morocco
    Zaitcev, Anton 14:40 Dzumhur, Damir
  • Porto Alegre, Brazil
    Magalhaes Hueb De Menezes, Joao Lucas 15:00 Hocevar, Ricardo
  • Orleans, France
    Fischer, Martin 15:00 Lammer, Michael
  • Porto Alegre, Brazil
    King, Darian 15:00 Pereira, Jose
  • Porto Alegre, Brazil
    De Paula, Fabiano 15:00 Becker, Richard
  • France F20, Singles
    Blecha, Jan 15:00 Joncour, Ronan
  • France F20, Singles
    Podzus, Martins 15:00 Baumann, Moritz
  • Porto Alegre, Brazil
    Michon, Axel 15:00 Russi, Eduardo
  • Porto Alegre, Brazil, Doubles
    Bagnis F / Schwartzman D S 15:00 Kicker N / Turini T
  • Porto Alegre, Brazil, Doubles
    Clezar G / Neis F 15:00 Dutra DA Silva D / Sakamoto P
  • Porto Alegre, Brazil, Doubles
    Becker R / Gaio F 15:00 Lopes T / Severino C
  • Porto Alegre, Brazil, Doubles
    Walendowsky J / Zormann DA Silva M 15:00 Andreozzi G / Duran G
  • Clermont-Ferrand, Singles W-C2...
    Bonaventure, Ysaline 15:00 Korpatsch, Tamara
  • Amelia Island, Singles W-C10-U...
    Zarazua, Renata 15:00 Cai, Xi-Wei
  • Amelia Island, Singles W-C10-U...
    Flores, Victoria 15:00 Dolehide, Caroline
  • Clermont-Ferrand, Singles W-C2...
    Gasparyan, Margarita 15:00 Siniakova, Katerina
  • Amelia Island, Singles W-C10-U...
    Gallovits-Hall, Edina 15:00 Gilchrist, Nadja
  • Amelia Island, Singles Qualify...
    Arconada, Usue Maitane 15:00 Miroshnichenko, Veronica
  • Amelia Island, Singles Qualify...
    Tehrani, Tina 15:00 Pelletier, Jacqueline
  • Amelia Island, Singles Qualify...
    Boulais, Isabelle 15:00 HO, Jessica
  • Amelia Island, Singles Qualify...
    Graham, Alexa 15:00 Guttormsen, Karyn
  • Amelia Island, Singles Qualify...
    Granstrom, Emilia 15:00 Frenkel, Nicole
  • Amelia Island, Singles Qualify...
    Vikhlyantseva, Natalia 15:00 Ouellet-Pizer, Chloe Michele
  • Amelia Island, Singles Qualify...
    Neel, Ingrid 15:00 Brogan, Anna
  • Amelia Island, Singles Qualify...
    Chang, Sophie 15:00 Yang, Amy
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Hofer V / Pratesi M 15:15 Quattrone C / Touly C
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Van Der Meij C / Vogelsang E 15:15 Samsonova L / Sartori G
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Rame A / Remy V 15:15 Lombardo B / Marchetti G
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Turati A / Turati B 15:15 Hammond M / Smith M
  • Orleans, France, Doubles
    Charroin O / Motti A 15:20 Kuznetsov A / Zverev A
  • Madrid, Doubles W-C10-ESP-16A
    Ferrer-Suarez I / Sakkari M 15:30 Atucha Gomez A / Garcia-Perez G
  • Spain F28, Singles
    Zhang, Zhizhen 15:30 Garcia-Roman, Marc
  • Spain F28, Singles
    Werner, Jean-Marc 15:30 Kocyla, Arkadiusz
  • Portugal F7, Doubles
    Arenas-Gualda I / Pulgar-Garcia, Jai 15:30 Reynolds C / Semedo M
  • Portugal F7, Doubles
    Falcao G / Pereira G 15:30 Mazon-Hernandez R / Ribeiro Navarrete S
  • Portugal F7, Doubles
    Patael B / Tamir D 15:30 Hernando-Ruano J / Villacorta-Alonso R
  • Turkey F33, Doubles
    Shofayziyev S / Zhyrmont D 15:30 Jayaprakash M M / Mukund S K
  • Turkey F33, Doubles
    Goldsteiner P / Nakamura R 15:30 Bonzi B / Reboul F
  • Turkey F33, Doubles
    Moritani S / Watanuki K 15:30 Chanakira T / Hernandez Perez O
  • Turkey F33, Doubles
    Vasilyev I / Yamasaki J 15:30 Ciumac A / Plotniy A
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-33A
    Piirtola P / Pimia O 15:30 SUN X L / Yamamoto M
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-33A
    Kramperova K / Lukacs V 15:30 Distelmans S / Scholsen H
  • Sweden F5, Singles
    Figueroa, Pablo 15:30 Milton, Joshua
  • Sweden F5, Singles
    Mridha, Jonathan 15:30 Renard, Lucas
  • Sweden F5, Singles
    Gustafsson, Edvin 15:30 Barth, Florian
  • Sibiu, Romania, Doubles
    Starace P / Ungur A 15:40 Gheorghe L / Sulea T
  • Sibiu, Romania, Doubles
    Carpen A D / Copil M 15:40 Apostol B I / Patrui A
  • Croatia F19, Doubles
    Salaba L / Satral J 16:00 Milanovic L / Pejic A
  • Madrid, Doubles W-C10-ESP-16A
    Covington D / Versteeg K 16:00 Gonzalez Encinas M H / Perez-Somarriba E
  • Podgorica, Singles W-C25-MNE-0...
    Neuwirth, Yvonne 16:00 Mitu, Cristina-Andreea
  • Podgorica, Doubles W-C25-MNE-0...
    Haddad Maia B / Papamichail D 16:00 Bojanic T / Knezevic J
  • Croatia F19, Doubles
    Jedruszczak M / Smola M 16:00 Hauser J / Stosic M
  • Croatia F19, Doubles
    Nekic T / Vidak A 16:00 Biro A / Borsos G
  • Croatia F19, Doubles
    Miocic F / Popko D 16:00 Dmitriev K / Weissborn T-S
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-15A
    Lemmens E / Van De Graaf G 16:00 Kaminkova K / Rohanova P
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-15A
    Faber T / Palcic S 16:00 Alay E / Parshina Y
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-15A
    Djurdjevic S / Kadijevic G 16:00 Hofmanova N / Ivanova M
  • Kenitra, Morocco, Doubles
    DI Mauro A / Naso G 16:00 Podlipnik-Castillo H / Travaglia S
  • Kenitra, Morocco, Doubles
    Ehrat S / Laaksonen H 16:00 Menendez-Maceiras A / Middelkoop M
  • Amelia Island, Singles W-C10-U...
    Sarrazin, Laetitia 16:00 Adamovic, Katarina
  • Clermont-Ferrand, Doubles W-C2...
    Arcangioli M / Konjuh A 16:00 Jabeur O / Lim A
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Dancetovic, Emilija 16:00 Agarwal, Disha Satish
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Thandi, Karman Kaur 16:00 Ducu, Ioana
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Yokota, Natsumi 16:00 Frapolli, Chiara
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Yushchenko, Valeriya 16:00 Kaufinger, Ina
  • Algiers, Doubles W-C15-ALG-01A
    Amour S / Benhalima S 16:00 Boudjadi H / Boudjadi Y
  • Porto Alegre, Brazil
    Bagnis, Facundo 16:20 Zampieri, Caio
  • Porto Alegre, Brazil
    Andreozzi, Guido 16:20 Klec, Ivo
  • Porto Alegre, Brazil
    Sikora, Adrian 16:20 Neis, Fabricio
  • Orleans, France, Doubles
    Bemelmans R / Millot V 16:30 Cerretani J / Siljestrom A
  • Porto Alegre, Brazil
    Berlocq, Carlos 16:30 Collarini, Andrea
  • France F20, Doubles
    Otte O / Schonenberg T 16:30 Karlovskiy E / Napolitano S
  • Clermont-Ferrand, Singles W-C2...
    Hogenkamp, Richel 16:30 Dolonc, Vesna
  • Amelia Island, Singles W-C10-U...
    Norris, Marie 16:30 Flood, Emma
  • Amelia Island, Singles W-C10-U...
    Bhosale, Rutuja 16:30 Daniell, Andie K.
  • Amelia Island, Singles W-C10-U...
    Martinich, Ivania 16:30 Alves, Maria Fernanda
  • Spain F28, Doubles
    Mesquida Berg O / Plattes C 17:00 Ojeda Lara R / Perez Sanz D
  • Portugal F7, Doubles
    Mensurado V / Tavares L 17:00 Domingues J / Gaspar Murta A
  • Portugal F7, Doubles
    Cunha Silva F / Deus N 17:00 Brechemier T / Escoffier A
  • Portugal F7, Doubles
    Barbosa R / Completo A 17:00 Durasovic V / Leshem E
  • Pereira, Colombia, Doubles
    Escobar G / Ramirez C 17:00 Demoliner M / Souza J
  • Pereira, Colombia, Doubles
    Barrientos N / Struvay E 17:00 Maytin R / Molteni A
  • Pereira, Colombia, Doubles
    Jarry N / Munoz-De La Nava D 17:00 Buchanan C / Krajicek A
  • Pereira, Colombia, Doubles
    Androic T / Mektic N 17:00 Pella C / Zeballos C
  • Sweden F5, Singles
    Corrie, Edward 17:00 Brunstrom, Jesper
  • Sweden F5, Singles
    Zopp, Jurgen 17:00 Arvidsson, Isak
  • Sweden F5, Doubles
    Adaktusson J / Blomgren T 17:00 Moebius P / Noren A
  • Madrid, Singles W-C10-ESP-16A
    Canero Perez, Maria Del Rosario 17:00 Paquet, Chloe
  • Pereira, Colombia
    Londero, Juan Ignacio 17:30 Escobar, Gonzalo
  • Pereira, Colombia
    Estrella Burgos, Victor 17:30 Jarry, Nicolas
  • Pereira, Colombia
    Molteni, Andres 17:30 Galan Riveros, Daniel Elahi
  • Amelia Island, Doubles W-C10-U...
    Means E / Means S 17:30 Hollander T / Pereira R
  • Porto Alegre, Brazil
    Zormann DA Silva, Marcelo 17:40 Garin, Christian
  • Porto Alegre, Brazil
    Mina, Gianni 17:40 Lopes, Thiago
  • Orleans, France, Doubles
    Erlich J / Marx P 17:50 Gombos N / Vesely J
  • Porto Alegre, Brazil
    Dutra DA Silva, Daniel 17:50 Clezar, Guilherme
  • France F20, Singles
    Nys, Hugo 18:00 Choinski, Jan
  • Amelia Island, Singles W-C10-U...
    Mina, Brandy 18:00 Halbauer, Ellie
  • Amelia Island, Singles W-C10-U...
    Nefedova, Anastasia Evgenyevna 18:00 Uzcategui, Aymet
  • Clermont-Ferrand, Singles W-C2...
    Feuerstein, Claire 18:00 Armitano, Mathilde
  • Amelia Island, Singles W-C10-U...
    Yergina, Kateryna 18:00 Valdes, Rianna
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Denisenko V / Solovieva A 18:00 Daxhelet C / Frapolli C
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Rohira T / Thandi K K 18:00 Saikai Y / Yokota N
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Njoze M / Vaz Osorio De Souza A C 18:00 Andrady A / Peddi Reddy S V
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Iska A / Iska T 18:00 Agarwal D S / Alfredsson I
  • Orleans, France
    Mathieu, Paul-Henri 18:00 Pavic, Ante
  • Las Vegas, Singles Qualifying...
    Embree, Lauren 18:30 Bondarenko, Kateryna
  • Las Vegas, Singles Qualifying...
    Crawford, Samantha 18:30 Rampre, Petra
  • Las Vegas, Singles Qualifying...
    Maria, Tatjana 18:30 Burgic, Ema
  • Las Vegas, Singles Qualifying...
    Glatch, Alexa 18:30 Stevenson, Alexandra
  • Sweden F5, Doubles
    Samuelsson C / Taylor S 18:30 Dubarenco M / Ivashka I
  • Sweden F5, Doubles
    Bettles A / Kivanda S E 18:30 Balaji N / Rosenholm P
  • Sweden F5, Doubles
    O'Hare D / Salisbury J 18:30 Eriksson V / Tubic I
  • Pereira, Colombia
    Lama, Gonzalo 18:50 Krajicek, Austin
  • Pereira, Colombia
    Zeballos, Horacio 18:50 Lindell, Christian
  • Pereira, Colombia
    Velotti, Agustin 18:50 Falla, Alejandro
  • Pereira, Colombia
    Varillas Patino-Samudio, Juan Pablo 18:50 Pella, Guido
  • Napa, USA, Doubles
    Bolt A / Dancevic F 19:00 Bangoura S / Mirzadeh V
  • Napa, USA
    Harrison, Ryan 19:00 Donaldson, Jared
  • Napa, USA
    Bolt, Alex 19:00 Polansky, Peter
  • Napa, USA
    Baghdatis, Marcos 19:00 Giron, Marcos
  • Napa, USA
    Williams, Rhyne 19:00 Thompson, Jordan
  • Napa, USA
    Sandgren, Tennys 19:00 Russell, Michael
  • Napa, USA
    Mcgee, James 19:00 Ymer, Elias
  • Napa, USA
    Reid, Matt 19:00 Millman, John
  • Napa, USA
    Novikov, Dennis 19:00 Seeberger, Matt
  • Napa, USA, Doubles
    Polansky P / Shamasdin A 19:00 Fratangelo B / Giron M
  • Napa, USA, Doubles
    Kudla D / Russell M 19:00 Koolhof W / Ymer E
  • Napa, USA, Doubles
    Cluskey J / Mcgee J 19:00 Kuznetsov A / Langer N
  • Napa, USA, Doubles
    Peralta J / Seeberger M 19:00 Broady L / Thompson J
  • USA F26, Singles
    Baughman, Deiton 19:00 Ore, Junior Alexander
  • USA F26, Singles
    Smith, Logan 19:00 Sarkissian, Alexander
  • USA F26, Singles
    Hach Verdugo, Hans 19:00 Brymer, Gage
  • USA F26, Doubles
    Gomes G / Ramadan N 19:00 Nevolo D / Rivera S
  • Orleans, France
    Matsukevitch, Denis 19:20 Brown, Dustin
  • Juarez, Singles W-C25-MEX-02A
    Blanco, Sofia 19:30 Profit, Elizabeth Anita Alexandria
  • Juarez, Singles W-C25-MEX-02A
    Jegiolka, Justyna 19:30 Kukharchuk, Nika
  • Pereira, Colombia
    Androic, Toni 20:00 Trungelliti, Marco
  • Pereira, Colombia
    Mektic, Nikola 20:00 Lorenzi, Paolo
  • Porto Alegre, Brazil
    Kicker, Nicolas 20:00 Schwartzman, Diego Sebastian
  • Pereira, Colombia
    Endara, Ivan 20:00 King, Kevin
  • Pereira, Colombia
    Souza, Joao Olavo 20:00 Hernandez, Jose
  • Las Vegas, Singles W-C50-USA-0...
    Whoriskey, Caitlin 20:00 Chirico, Louisa
  • Las Vegas, Singles W-C50-USA-0...
    Muhammad, Asia 20:00 Cepede Royg, Veronica
  • Las Vegas, Singles W-C50-USA-0...
    Hesse, Amandine 20:00 Brady, Jennifer
  • Las Vegas, Singles W-C50-USA-0...
    Kania, Paula 20:00 Radwanska, Urszula
  • Amelia Island, Doubles W-C10-U...
    Alves M-F / Wong K 20:00 Flood E / Kharchenko A
  • Amelia Island, Doubles W-C10-U...
    Adamovic K / Flores V 20:00 Kalhorn S / Sadler T
  • Amelia Island, Doubles W-C10-U...
    HO J / Neel I 20:00 Rossi N / Toma V M
  • Amelia Island, Doubles W-C10-U...
    Chang S / Daniell A K 20:00 Kobelt M / Simmons S
  • USA F26, Singles
    Fritz, Taylor Harry 20:30 Trombetta, TY
  • USA F26, Singles
    Kozlov, Stefan 20:30 Abid, Mohamed Haythem
  • USA F26, Singles
    Gomez, Lucas 20:30 Manlow, Daniel
  • USA F26, Doubles
    Bakalov B N / Davidson P 20:30 Gard C-I / Nicholas J H
  • Orleans, France
    Guez, David 20:40 Bozoljac, Ilija
  • Porto Alegre, Brazil
    Ghem, Andre 20:45 Arguello, Facundo
  • Juarez, Singles W-C25-MEX-02A
    Zlochova, Zuzana 21:00 Okuno, Ayaka
  • Porto Alegre, Brazil, Doubles
    Alund M / Zampieri C 21:00 Elias G / Michon A
  • Pereira, Colombia
    Gonzalez, Alejandro 21:20 Dellien, Hugo
  • Pereira, Colombia, Doubles
    Barrientos N / Struvay E 21:20 Maytin R / Molteni A
  • Pereira, Colombia, Doubles
    Jarry N / Munoz-De La Nava D 21:20 Buchanan C / Krajicek A
  • Las Vegas, Singles W-C50-USA-0...
    Gonzalez, Montserrat 21:30 Dabrowski, Gabriela
  • Las Vegas, Singles W-C50-USA-0...
    Larcher De Brito, Michelle 21:30 Moore, Tara
  • Las Vegas, Doubles W-C50-USA-0...
    Bondarenko K / Jaksic J 21:30 Broady N / Falconi I
  • Las Vegas, Doubles W-C50-USA-0...
    Kolar N / Smitkova T 21:30 Maria T / Oudin M
  • USA F26, Doubles
    Jones G / Ouellette G 22:00 Butts S / Wood W
  • Juarez, Singles W-C25-MEX-02A
    Rosca, Ioana Loredana 22:30 Rodriguez, Victoria
  • Las Vegas, Doubles W-C50-USA-0...
    Chirico L / Marand S 23:00 Hrdinova E / Tatishvili A
  • Las Vegas, Doubles W-C50-USA-0...
    Brengle M / Shamayko M 23:00 Cepede Royg V / Irigoyen M
  • USA F26, Doubles
    Gosea F F / Hach Verdugo H 23:00 Chang A / Chang A
  • USA F26, Doubles
    Hovhannisyan M / Sarkissian A 23:00 Baughman D / Digiulio J
  • USA F26, Doubles
    Ball C / Ore J A 23:30 Aaron T / Battistone B

Ujedinjene nacije

Vujoševićeva Legija stranaca!

Košarka

Autor:

Trener Partizana Duško Vujošević pred početak sezone na treninzima okupio veliki broj košarkaša iz inostranstva

Duško Vujošević, Partizan, pojačanja, košarka

Nije važno čiji pasoš imaju, samo neka su mladi

Sa svih meridijana!
Košarkaški klub Partizan bi u narednoj sezoni mogao da postane prava mala legija stranaca. Za crno-bele su već potpisali francuski plejmejker Leo Vesterman i američki krilni centar Dru Gordon. Na probi se trenutno nalaze meksički plejmejker Horhe Gutijeres, centar iz Argentine Matijas Bortolin, Maltežanin Samuel Deguara. Tome treba dodati da su članovi Partizana od prošle godine Slovak Mihael Čekovski i Letonac Davis Bertans.

Sportski direktor crno-belih Dragan Todorić izjavio je da u ovom trenutku ne bi ništa govorio o tome i da će u narednih nekoliko dana situacija biti mnogo jasnija.

- Veoma brzo ćete dobiti konkretne informacije o novim pojačanjima za narednu sezonu. Ne bih hteo da pričam o tome koliko imamo stranaca na početku priprema. Zašto se ne piše o tome kako imamo mladu ekipu? - rekao je Todorić za Kurir.

Horhe Gutijeres je igrao za Univerzitet Kalifornija i u prošloj sezoni NCAA prosečno je beležio 13 poena, uz tri skoka i 4,1 asistenciju. Trenutno je član B reprezentacije Meksika. S druge strane, Bortolin se smatra za jednog od najtalentovanijih igrača iz Argentine, a u prethodnom periodu je nastupao za italijanski Rimini.



Lučić predvodi srpske nade

Partizan se do sada uglavnom oslanjao na domaće mlade igrače što će biti slučaj i u narednoj sezoni. Okosnicu tima crno-belih činiće Vladimir Lučić (23), Dejan Musli (21), Danilo Anđušić (21), Nenad Miljenović (19), Bogdan Bogdanović (20) i Ivan Marinković (19).

Ove sezone je očigledno da će se mladim srpskim nadama pridružiti stranci sličnih godišta.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (11)

Pošaljite komentar 

Popularni komentari

  • SIMA-KG

    SIMA-KG

    Ne, to je ona cuvena skola sto je FMP spasio gasenja. 11 razloga za ljutnju.

    12 Odgovori 
  • Nenad

    Nenad

    Dule majstore.... gane ne lupaj.

    9 Odgovori 
  • rolex

    rolex

    dominacijaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

    9 Odgovori 

Poslednji komentar

  • dragan

    dragan

    bravo za maltesku zastavu :)))))

    -1 Odgovori 

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Promenila se Srbija nabolje, a promeniće se i njena AP Vojvodina. Samo je jedno rešenje, a to su izbori Aleksandar Vulin

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!