• Istanbul, Singles W-C10-TUR-25...
    Minokoshi, Mai 0 0 4 0 Flood, Emma 1 6 5 1
  • Nan Chang, China
    XU, Yi-Fan 1 7 3 1 1 Zheng, Saisai 1 6 6 0 1
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Fernandez-Rabener, Arabela 1 6 5 5 1 Roemer, Charlotte 1 4 7 5 1
  • France F16, Singles
    Diep, Florent 0 2 5 0 0 Rochette, Laurent 2 6 7 2 2
  • Gstaad, Switzerland
    Laaksonen, Henri 1 4 6 5 1 1 Haase, Robin 2 6 1 7 2 2
  • Estonia F2, Singles
    Drzewiecki, Karol 2 7 7 2 2 Kerner, Markus 0 6 5 0 0
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Chiesa, Deborah 2 7 6 2 2 Virtanen, Eveliina 0 6 1 0 0
  • Palic, Singles W-C10-SRB-04A
    Bonic, Barbara 1 6 3 1 Stojanovic, Nina 0 4 4 0
  • Nan Chang, China
    Doi, Misaki 1 6 4 5 1 Zhu, Lin 1 2 6 3 1
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Marsoun L / Rumler R 13:00 Poplavskyy S / Yehorov V
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Lipka D / Toledo Bague P 13:00 Kleman M / Zeleny L
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Zanevska, Maryna 13:00 Kerkhove, Lesley
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Voracova, Renata 13:00 Rus, Arantxa
  • Austria F5, Singles
    Schretter, Johannes 1 6 1 3 1 Nejedly, Pavel 1 4 6 5 1
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Arcangioli, Manon 1 1 6 2 1 Schuurs, Demi 1 6 1 4 1
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Kempen, Magali 1 7 4 1 Van De Velde, Bernice 0 6 5 0
  • Slovak Republic F2, Singles
    Maiga, Riccardo 1 7 5 1 Poplavskyy, Stanislav 0 6 4 0
  • Serbia F6, Singles
    Markovic, Goran 0 4 5 0 0 Djurdjevic, Bogdan 2 6 7 2 2
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Dunne, Katy 1 7 5 1 Armitano, Mathilde 0 5 4 0
  • Horb, Doubles W-C10-GER-04A
    Bosio V / Haddad Maia B 13:30 Rettich N / Shakovets C
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Gatto-Monticone, Giulia 1 6 0 1 Hogenkamp, Richel 0 1 1 0
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Vogt, Stephanie 1 7 1 1 Mendesova, Pernilla 0 5 1 0
  • Serbia F6, Singles
    Jankovic, Miki 2 6 6 2 2 De Sousa, Gilles 0 4 3 0 0
  • Oberstaufen, Germany
    Hajek, Jan 2 6 6 2 2 Mecir, Miloslav 0 4 3 0 0
  • Serbia F6, Singles
    Rivera-Aranguiz, Guillermo 4 1 Rakic, Strahinja 6 4
  • Slovak Republic F2, Singles
    Semjan, Marek 1 7 1 1 Zsiga, Mate 0 6 0 0
  • Les Contamines-Montjoie, Singl...
    Boulter, Katie 2 6 7 2 2 Engelmann, Jil Nora 0 2 5 0 0
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Miyazaki, Yuriko Lily 0 6 0 Ponchet, Jessika 1 7 1
  • Bad Waltersdorf, Singles W-C10...
    Heil, Anna Maria 2 6 6 2 2 Nyikos, Helena 0 0 0 0 0
  • Bad Waltersdorf, Singles W-C10...
    Fett, Jana 1 7 1 Jurikova, Lenka 0 6 0
  • Nan Chang, China
    Mrdeza, Tereza 0 4 0 Wang, Yafan 0 5 0
  • Tampere, Finland
    Pavlasek, Adam 0 2 1 0 Dutra Silva, Rogerio 1 6 3 1
  • Tallinn, Doubles W-C10-EST-01A
    Artamonova A / Lister C 1 6 2 1 Cazeaux A / Husaric A 0 2 2 0
  • Oberstaufen, Germany
    Marcora, Roberto 0 5 0 Safwat, Mohamed 1 7 1
  • Oberstaufen, Germany
    Alund, Martin 0 2 3 0 Gojowczyk, Peter 1 6 3 1
  • Belgium F8, Singles
    Geerts, Michael 0 2 0 0 Rochus, Olivier 1 6 1 1
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Ferrando, Cristiana 0 3 0 Remondina, Anna-Giulia 0 5 0
  • Palic, Singles W-C10-SRB-04A
    Kubicikova, Martina 0 3 0 Hincu, Bianca 0 5 0
  • Denmark F1, Doubles
    Donati M / Vagnozzi S 1 6 4 1 Grills J / Manafov V 0 2 1 0
  • Belgium F8, Singles
    Geens, Clement 1 6 1 1 Sporken, Moos 0 2 2 0
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Schaeder, Laura 1 6 1 1 Krejsova, Petra 0 4 0 0
  • Ireland F1, Doubles
    Corrie E / Nielsen F 14:15 Dudley R / Johnson L
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Haddad Maia, Beatriz 1 6 1 1 Shakovets, Christina 0 2 0 0
  • Horb, Doubles W-C10-GER-04A
    Bosio V / Haddad Maia B 14:20 Rettich N / Shakovets C
  • Germany F9, Singles
    Moellers, Kim 0 3 0 Netuschil, Marvin 0 2 0
  • Slovak Republic F2, Doubles
    Kosec I / Semjan M 14:30 Kalenichenko D / Milko M
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Andujar P / Monaco J 0 1 0 Meffert D / Oswald P 0 2 0
  • Ireland F1, Singles
    O'Mara, Jonny 0 0 Jankovits, Yannick 5 5
  • Germany F9, Singles
    Reuter, Yannik 0 3 0 Jahn, Jeremy 0 1 0
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-25...
    Fayol, Clemence 0 2 0 Romeo, Caroline 1 6 1
  • Austria F5, Singles
    Propst, Bjorn 0 2 0 Haenle, Pirmin 0 1 0
  • Tampere, Finland
    Kontinen, Micke 0 2 0 Goffin, David 0 4 0
  • Austria F5, Doubles
    Blecha J / Pel D 0 1 0 Beck K / Kekercheni F 0 3 0
  • Tallinn, Doubles W-C10-EST-01A
    Matojan J / Paalma E 0 0 0 Bekker K / Frolova A 0 2 0
  • Tampere, Singles W-C10-FIN-01A
    Raaholdt, Andrea 0 0 Cedermark, Beatrice 0 0
  • France F16, Singles
    Barth, Florian 0 1 0 Vibert, Francois Arthur 0 0 0
  • France F16, Singles
    Rousset, Elie 0 1 0 Joncour, Ronan 0 1 0
  • Sobota / Rokietnica, Singles W...
    Pfizenmaier, Dinah 0 0 Mitu, Cristina-Andreea 0 0
  • Oberstaufen, Germany
    Bolelli, Simone 14:55 Machado, Rui
  • Tampere, Doubles W-C10-FIN-01A
    Nancarrow A / Sakkari M 14:55 Rissanen J / Saarteinen S
  • Argentina F11, Singles
    Lipovsek Puches, Tomas 15:00 Gutierrez, Oscar Jose
  • Romania F9, Singles
    Malouli, Laurent 15:00 Fortuna, Claudio
  • Italy F24, Singles
    Giorgini, Daniele 15:00 Travaglia, Stefano
  • Gstaad, Switzerland
    Troicki, Viktor 15:05 Golubev, Andrey
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-25...
    Saitova, Anastasiya 15:05 Stamenkovic, Dunja
  • Palic, Singles W-C10-SRB-04A
    Tomic, Danijela 15:05 Malikova, Tereza
  • Bad Waltersdorf, Doubles W-C10...
    Konig P / Rebersak P 15:05 Mayerova M / Vrbenska A
  • Serbia F6, Singles
    Janvier, Maxime 15:05 Filipenko, Viktor
  • Serbia F6, Doubles
    Halachev D / Neykov A 15:10 Celebic L / Melchiorre D
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Rus, Kim 15:10 Costa Melgar, Cecilia
  • Maaseik, Singles W-C10-BEL-03A
    Cascino, Estelle 15:10 Lemoine, Quirine
  • Slovak Republic F2, Singles
    Partl, Adrian 15:10 Kosec, Ivan
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Parrizas-Diaz, Nuria 15:10 DEL Cueto Castillo, Paula
  • Serbia F6, Doubles
    Godry L / Nagy P 15:15 Ilic L / Milivojevic I
  • Nan Chang, China, Doubles
    Barbieri G / Melnikova M 15:15 Chuang C-J / Namigata J
  • Bad Waltersdorf, Doubles W-C10...
    Coppola C / Orlini Campos P N 15:15 Hrabalova K / Janatova T
  • Slovak Republic F2, Singles
    Havaj, Filip 15:15 Majchrzak, Kamil
  • Oberstaufen, Germany
    Beck, Andreas 15:20 Albot, Radu
  • Nan Chang, China, Doubles
    Kremen I / Lertcheewakarn N 15:20 Beygelzimer Y / Minella M
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Ghedin R / Grassi C 15:20 Basilashvili N / Frantzen R
  • Tampere, Finland, Doubles
    Cluskey J / Walsh D 15:20 Ymer E / Zaitcev A
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-25...
    Andrei, Stefana 15:25 Prosperi, Valeria
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Farfan, Daniela 15:30 Kurata, Nathaly
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Piai, Eduarda 15:30 Sampaio, Rafaella
  • Les Contamines-Montjoie, Doubl...
    Castellano S / Quattrone C 15:30 Bolsova Zadoinov A / Touly C
  • Palic, Doubles W-C10-SRB-04A
    Bara I M / Hristea C-E 15:30 Bukta A / Pantuckova G
  • Tampere, Doubles W-C10-FIN-01A
    Iakovleva A / Kairi A 15:30 Silich A / Vasilyeva L
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    CE, Gabriela 15:30 Pedretti, Thaisa Grana
  • Viserba, Doubles W-C10-ITA-14A
    Brescia G / Ferrando C 15:30 Arcidiacono F / Spigarelli M
  • Estonia F2, Doubles
    Kerner M / Whittington A 15:40 Mugevicius L / Vasilenko A
  • Nan Chang, China, Doubles
    Adamczak M / Zheng S 15:40 Kumkhum L / Tanasugarn T
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Lukas, Tena 15:40 Daniels, Carolin
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Begemann A / Haase R 15:50 Laaksonen H / Marti Y
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Stefkova, Barbora 15:50 Hruba, Marina
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Diarra G / Kovalik J 16:00 Bader S / Mirzadeh V
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Fischer M / Liniger J 16:00 Carballes Baena R / Granollers-Pujol G
  • Tampere, Finland
    Nieminen, Jarkko 16:00 Mertens, Yannick
  • Atlanta, USA, Doubles
    King K / Venus M 16:00 Ginepri R / Harrison R
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-25...
    Drew J / Fafaliou S 16:00 GAO X / YE Q Y
  • Austria F5, Doubles
    Haider-Maurer M / Poskocil J 16:00 Haeusler T / Rettl S
  • Romania F9, Singles
    Beretta, Duilio 16:00 Luncanu, Petru-Alexandru
  • Belgium F8, Singles
    Hoang, Antoine 16:00 Grabul, Dimitar
  • Belgium F8, Singles
    Middelkoop, Matwe 16:00 De Goeijen, Bobbie
  • Italy F24, Singles
    Giacalone, Omar 16:00 De Greef, Arthur
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Sugnaux, Tess 16:00 Papamichail, Despina
  • Germany F9, Singles
    Van Peperzeel, Gavin 16:00 Saavedra-Corvalan, Cristobal
  • Germany F9, Singles
    Korolev, Evgeny 16:05 Torebko, Peter
  • Denmark F1, Doubles
    Dellien H / Hernandez J 16:15 Lindell C / Olin R
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Diarra G / Kovalik J 16:15 Bader S / Mirzadeh V
  • France F16, Singles
    Doumbia, Sadio 16:20 Brinkman, Nils
  • Estonia F2, Singles
    Ivanov, Vladimir 16:25 Sabanin, Yan
  • Sobota / Rokietnica, Doubles W...
    Krejcikova B / Krunic A 16:25 Kerkhove L / Rus A
  • France F16, Singles
    Hamou, Maxime 16:25 Demois, Julien
  • Argentina F11, Singles
    Vellbach, Gustavo 16:30 Torre, Eduardo Agustin
  • Argentina F11, Singles
    Manzanares, Facundo 16:30 Arus, Rodrigo
  • Argentina F11, Singles
    Mantilla, Felipe 16:30 Monteferrario, Joaquin-Jesus
  • Tampere, Doubles W-C10-FIN-01A
    Chiesa D / Scholsen H 16:30 Czarnik P / Lysakova A
  • Romania F9, Singles
    Bourgue, Mathias 16:30 Ciorcila, Patrick
  • Romania F9, Singles
    Torroni, Giulio 16:30 Cornea, Vlad Victor
  • Italy F24, Singles
    Kubler, Jason 16:30 Trevisan, Matteo
  • Ireland F1, Doubles
    Bothwell P / O'Hare D 16:30 EDE S / Malik J
  • USA F21, Singles
    Papa, Spencer 16:30 Chappell, Nick
  • USA F21, Singles
    Schneider, Ronnie 16:30 Boltz, Sebastien
  • USA F21, Singles
    Clark, Brett D 16:30 Bambridge, Luke
  • USA F21, Singles
    Nguyen, Daniel 16:30 Orkin, Elliott
  • Serbia F6, Doubles
    Sabanov I / Sabanov M 16:35 Katic D / Roganovic S
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-25...
    Frlicka M / Shinikova I 16:35 Anil C / Honigova S
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Eysseric J / Fucsovics M 16:40 Kapas A / Koniusz B
  • Tampere, Finland, Doubles
    Huta Galung J / Siljestrom A 16:40 Dutra Silva R / Maytin R
  • Slovak Republic F2, Singles
    Brtnicky, Filip 16:40 Bettles, Andrew
  • Oberstaufen, Germany, Doubles
    Fischer M / Liniger J 16:40 Carballes Baena R / Granollers-Pujol G
  • Serbia F6, Doubles
    Jandric D / Rakic S 16:45 Navarro S / Rivera-Aranguiz G
  • Palic, Doubles W-C10-SRB-04A
    Bonic B / Zoric N 16:45 Gjorcheska L / Ianchuk E
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-25...
    Flood E / Luttikhuis N 16:55 Fayol C / Romeo C
  • Umag, Croatia
    Sousa, Joao (POR) 17:00 Gabashvili, Teimuraz
  • Umag, Croatia
    Cuevas, Pablo 17:00 Seppi, Andreas
  • Lexington, USA
    Mcgee, James 17:00 Krajicek, Austin
  • Campos Do Jordao, Singles W-C1...
    Oliveira, Barbara 17:00 Rossi, Nathalia
  • Maaseik, Doubles W-C10-BEL-03A
    Schuurs D / Wacanno E 17:00 Van De Velde B / Versteeg K
  • Maaseik, Doubles W-C10-BEL-03A
    Distelmans S / Kempen M 17:00 Arcangioli M / Costa Melgar C
  • Spain F19, Singles
    PLA Malfeito, Jaume 17:00 Ojeda Lara, Ricardo
  • Spain F19, Singles
    Cachin, Pedro 17:00 Mensurado, Vasco
  • Spain F19, Singles
    Giraudeau, Thomas 17:00 Arauzo-Martinez, Juan-Samuel
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Carrillo Marin, Alba 17:00 Dodin, Oceane
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Perez-Somarriba, Estela 17:00 Luque Moreno, Maria Jose
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Gonzalez, Montserrat 17:00 Falconi, Irina
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Oprandi, Romina 17:00 Pigossi, Laura
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Gajdosova, Jarmila 17:00 Elbaba, Julia
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Rohanova, Petra 17:20 Maleckova, Jesika
  • Tampere, Finland, Doubles
    Gigounon G / Goffin D 17:20 Gonzales R / Thornley S
  • Gstaad, Switzerland
    Struff, Jan-Lennard 17:30 Verdasco, Fernando
  • Umag, Croatia
    Zeballos, Horacio 17:30 Coric, Borna
  • Tampere, Doubles W-C10-FIN-01A
    Cedermark B / Virtanen E 17:30 Laine E / Pivovarova A
  • Germany F9, Doubles
    Saavedra-Corvalan C / Urzua-Rivera R 17:30 Galdon P / Kicker N
  • Horb, Singles W-C10-GER-04A
    Melander, Hilda 17:30 Goetz, Paula
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Pierson, Rachel May 17:30 Weatherholt, Mary
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Guarachi, Alexa 17:30 Alves, Maria Fernanda
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Baric, Nives 17:30 Nefedova, Anastasia Evgenyevna
  • Germany F9, Doubles
    Groen S / Kaczynski K 17:40 Elliott E / Van Peperzeel G
  • France F16, Doubles
    Jacq G / Rousset E 17:50 Forcin M / Nastasi U
  • Sobota / Rokietnica, Doubles W...
    Vogt S / Voracova R 17:55 Vasylyeva A / Zanevska M
  • France F16, Singles
    Couacaud, Enzo 17:55 Sidorenko, Alexandre
  • Argentina F11, Singles
    Pini, Sebastian Exequiel 18:00 Galarza, Juan Ignacio
  • Argentina F11, Singles
    Sanchez, Rodrigo 18:00 Doria, Luciano
  • Argentina F11, Doubles
    Dias M V D S / Gutierrez O J 18:00 Lipovsek Puches T / Torre E A
  • Belgium F8, Doubles
    Karlovskiy E / Schonenberg T 18:00 Rochus O / Storme J J
  • Belgium F8, Doubles
    Cagnina J / Gille S 18:00 Geerts M / Merckx J
  • Valladolid, Doubles W-C10-ESP-...
    Canero Perez M D R / Del Cueto Castillo P 18:00 Cavalle-Reimers Y / Paredes Roemer L C
  • Italy F24, Doubles
    Borgo F / Bortolotti M 18:00 Rondoni P / Travaglia S
  • USA F21, Singles
    Dome, Andre 18:00 Ghasya, Fares
  • USA F21, Singles
    Dadamo, Jeff 18:00 Efferding, Jeremy
  • USA F21, Singles
    Martin, Toby 18:00 Arevalo-Gonzalez, Marcelo
  • Lexington, USA
    Bemelmans, Ruben 18:20 Sugita, Yuichi
  • Umag, Croatia, Doubles
    Cermak F / Rosol L 18:20 Riba P / Sousa J
  • Romania F9, Doubles
    Beretta D / Gomez J S 18:30 Cornea V V / Luncanu P-A
  • Spain F19, Singles
    Garcia-Villanueva, Carlos 18:30 Gutierrez-Ferrol, Sergio
  • Spain F19, Singles
    Ndayishimiye, Hassan 18:30 Vega Hernandez, David
  • Spain F19, Doubles
    Banes M / Eames J 18:30 Castellon Guasch S / Mesquida Berg O
  • Campos Do Jordao, Doubles W-C1...
    Alves C M R / Gamarra Martins I 18:30 Perez Rojas G / Sanchez Palau A S
  • Ireland F1, Singles
    Barry, Sam 18:30 Glancy, Daniel
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Gavrilova, Daria 18:30 Brengle, Madison
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Hibino, Nao 18:30 Imanishi, Miharu
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Hsu, Chieh-Yu 18:30 Oudin, Melanie
  • Horb, Doubles W-C10-GER-04A
    Daniels C / Schaeder L 19:00 Hummel A C / Toseva M
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Marti Riembau, Ariadna 19:00 Pous Tio, Laura
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Balducci, Alice 19:00 Paolini, Jasmine
  • USA F21, Singles
    Frank, Mitchell 19:00 Redlicki, Martin
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Simmons, Sianna 19:00 Lykina, Ksenia
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Cercone, Alexandra 19:00 Fieldsend, Liza
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Nauta, Stephanie 19:00 Higuchi, Yuka
  • Argentina F11, Doubles
    Cuevas M / Senattore Baumbach R 19:30 Monteferrario J-J / Paz G
  • Lexington, USA, Doubles
    Giron M / Novikov D 19:30 Buchanan C / Mcgee J
  • Lexington, USA
    Odesnik, Wayne 19:40 Moriya, Hiroki
  • Umag, Croatia
    Fognini, Fabio 20:00 Montanes, Albert
  • Campos Do Jordao, Doubles W-C1...
    CE G / Piai E 20:00 Kurata N / Tomita G
  • Italy F24, Singles
    Napolitano, Stefano 20:00 Gaio, Federico
  • Italy F24, Doubles
    Frigerio L / Trevisan M 20:00 Giacalone O / Giorgini D
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    De Bernardi, Clothilde 20:00 Njuki, Brenda
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Mikheeva, Alina 20:00 Shaulskaya, Anastasia
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Sammons, Michelle 20:00 Cavaday, Naomi
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Strakhova, Valeriya 20:00 Lukic, Vojislava
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Mestach, AN Sophie 20:00 Sanchez, Maria
  • Lexington, Doubles W-C50-USA-0...
    RAE J / Smith A 20:00 Foretz S / Webley-Smith E
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Watanabe, Hirono 20:30 Arconada, Usue Maitane
  • Austin, Singles W-C10-USA-08A
    Chen, Kelly 20:30 Zarazua, Renata
  • Austin, Doubles W-C10-USA-08A
    Collie N / Kopinski M 20:30 Ellison R / Ellison S A
  • Lexington, USA, Doubles
    Evans D / Smethurst D 20:50 Polansky P / Shamasdin A
  • Argentina F11, Doubles
    Estevarena J C / Nani L F 21:00 Mantilla F / Sanchez R
  • Viserba, Singles W-C10-ITA-14A
    Schaefer, Anne 21:00 Dentoni, Corinna
  • Umag, Croatia, Doubles
    Duran G / Gabashvili T 21:20 Cuevas P / Zeballos H
  • USA F21, Doubles
    Bambridge L / Broady L 21:30 Silverman C / Vega Q
  • USA F21, Doubles
    Lipman M / Orkin E 21:30 Clark B D / Schneider R
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Pera, Costanza 21:30 Hanatani, Nagi
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Vangelova, Ani 21:30 Payet, Pauline
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Konotoptseva, Danielle 21:30 Tretyak, Ekaterina
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Hattingh, Ilze 21:30 Ciraolo, Vincenza
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Hattingh I / Le Roux M 21:30 Njuki B / Sipek N
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Mokrousova G / Tretyak E 21:30 Mikheeva A / Prenkovic L
  • Lexington, Doubles W-C50-USA-0...
    Loeb J / Weinhold A 21:30 HSU C-Y / Mueller A
  • Lexington, Doubles W-C50-USA-0...
    Gonzalez M / Pigossi L 21:30 Aoyama S / Wong K
  • Atlanta, USA
    De Bakker, Thiemo 22:00 Anderson, Kevin
  • Atlanta, USA
    LU, Yen-Hsun 22:00 Becker, Benjamin
  • Austin, Doubles W-C10-USA-08A
    Alda R / Contreras Gomez F 22:00 Baric N / Karaitiana J
  • Austin, Doubles W-C10-USA-08A
    Harrison C / Weatherholt M 22:00 Nauta S / Pierson R M
  • Austin, Doubles W-C10-USA-08A
    Cercone A / Guarachi A 22:00 Fournier E / Mills D
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    De Bernardi C / Sammons M 22:30 Cristian J A / Shaulskaya A
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Lukic V / Ogata H 22:30 Bruzzone G / Totka N
  • Atlanta, USA, Doubles
    Guccione C / Smith J P 23:20 Barrientos N / Estrella Burgos V

Vojvodina u Beču

Zagorčić: Rapid je jak, ali imamo šanse

Fudbal

Autor:

Vojvodina sa umerenim optimizmom putuje u Beč na megdan Rapidu

Suduva, Vojvodina, Liga evrope, revanš, kvalifikacije,

Vojvodina

Trener fudbalera Vojvodine Zlatomir Zagorčić rekao je danas da je Rapid iz Beča izuzetno jak protivnik, ali Vojvodina neće odustati od napadačke igre u 3. kolu kvalifikacija za Ligu Evrope. Zagorčić je na konferenciji za novinare rekao da će Vojvodina sutra od 21.00 u Novom Sadu igrati "uz dozu opreza".

"Svaka pobeda pa i nerešen rezultat bez golova, daje nam realne šanse da se nakon revanša nađemo u narednom krugu takmičenja", kazao je trener Vojvodine.

Prvotimci Vojvodine Marko Poletanović i Miroslav Stevanović pozvali su navijače da dođu u što većem broju na stadion, jer će u takvoj atmosferi igrači "dobiti krila". U ekipi Vojvodine sutra neće biti Vuka Mitoševića koji će, zbog zdravstvenih problema, pauzirati dvadesetak dana. Neće igrati ni Branislav Trajković, zbog crvenog kartona. Umesto Trajkovića će na poziciji štopera najverovatnije igrati iskusni Đorđe Jokić, a Zagorčić je rekao da i Holanđanin Seržinjo Grin ima šansu da sutra debituje pred novosadskom publikom.

Policija je danas upozorila da je utakmica Vojvodina-Rapid proglašena "sportskom priredbom povećanog rizika", zbog čega će policija preduzeti sve zakonske mere da ona protekne bezbedno, uključujući i video snimanje pre, za vreme i posle utakmice. Novosadska policija je saopštila i da neće dozvoliti okupljanje navijačkih grupa u centru grada.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (0)

Pošaljite komentar 
Trenutno nema komentara, budite prvi!

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Srbija najoštrije osuđuje obaranje malezijskog aviona u Ukrajini, a tragedija je posledica sukoba koji dugo traju Ivica Dačić

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!
Na vrh