• Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Zheleva, Viktoriya 2 4 6 7 2 2 Bukhanko, Anastasia 1 6 4 6 1 1
  • Romania F10, Singles
    Djere, Laslo 1 7 6 5 1 Sulea, Tudor Cristian 1 6 7 4 1
  • Cortina, Italy
    Hossam, Karim 10:00 Lapentti, Giovanni
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Gonzales R / Thornley S 10:00 Monteiro T / Yang T-H
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Michalicka M / Suc D 10:00 Sakharov G / Smirnov A
  • Cortina, Italy
    Rufin, Guillaume 10:00 Krajinovic, Filip
  • Serbia F7, Singles Qualifying
    Celebic, Ljubomir 10:00 Borsos, Gabor
  • Serbia F7, Singles Qualifying
    Milenkovic, Stefan (SRB) 10:00 Harvey, Luke Immanuel
  • Serbia F7, Singles Qualifying
    Cammarata, Alberto 10:00 Rogoveanu, Sergiu
  • Serbia F7, Singles Qualifying
    Melchiorre, Davide 10:00 Puttergill, Calum
  • Serbia F7, Singles Qualifying
    Hauser, Jens 10:00 Pjevcevic, Petar
  • Serbia F7, Singles Qualifying
    De Sousa, Gilles 10:00 Arovin, Oleksiy
  • Serbia F7, Singles Qualifying
    Navarro, Simon 10:00 Jevtic, Slobodan
  • Cortina, Italy
    Ungur, Adrian 10:00 Gaio, Federico
  • Cortina, Italy, Doubles
    Ghedin R / Grassi C 10:00 Duran G / Pashanski B
  • Cortina, Italy, Doubles
    Rondoni P / Turchetti N 10:00 Dutra Silva R / Lapentti G
  • Cortina, Italy, Doubles
    Cervantes-Huegiun I / Lizariturry J 10:00 Neuchrist M / Teixeira M
  • Cortina, Italy, Doubles
    Clezar G / Kirche L 10:00 Fanucci P / Giacalone O
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Heil, Anna Maria 1 6 3 5 1 Stresnakova, Katarina 1 3 6 3 1
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Tang, Hao Chen 1 6 6 0 1 1 Tian, Ran 2 1 7 6 2 2
  • Segovia, Spain
    Mektic, Nikola 10:00 Serra, Florent
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Rosca, Andreea Amalia 2 1 6 6 2 2 Muntean, Victoria 1 6 0 1 1 1
  • Kazakhstan F10, Singles
    Popko, Dmitry 1 7 4 0 1 Biryukov, Mikhail 1 6 6 5 1
  • Georgia F1, Singles
    Bakshi, Aleksandre 10:10 Badanov, Dmytro
  • Segovia, Spain
    Wang, Chuhan 1 1 7 4 1 Granollers-Pujol, Gerard 1 6 5 5 1
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Ciobanu, Daniela 0 2 0 Manekina, Ekaterina 0 1 0
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Andriashvili, Latavra 0 0 1 0 Pinto, Giorgia 1 6 5 1
  • Segovia, Spain
    Burquier, Gregoire 1 6 4 4 1 Nedunchezhiyan, Jeevan 1 2 6 4 1
  • Kazakhstan F10, Singles
    Fayziev, Sanjar 2 6 6 2 2 Karimov, Djurabeck 0 2 4 0 0
  • Romania F10, Singles
    Tatomir, Luca Georg 2 6 6 2 2 Cociasu, Andrei 0 4 4 0 0
  • Lithuania F1, Singles
    Babanine, Alexander 1 6 5 1 DI Maro, Marco 0 2 1 0
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Sterenbach, Saray 10:55 Popova, Ekaterina
  • Kitzbuhel, Austria
    Nieminen, Jarkko 2 6 6 2 Gabashvili, Teimuraz 0 4 4 0
  • Slovak Republic F3, Singles
    Carpenter, Jack 0 3 1 0 0 Poplavskyy, Stanislav 2 6 6 2 2
  • Slovak Republic F3, Singles
    Masar, Juraj 1 6 6 2 1 Kalenichenko, Danylo 1 2 7 0 1
  • Slovak Republic F3, Singles
    Jastraunig, Lukas 1 7 2 1 Kellovsky, Dominik 0 5 3 0
  • Kitzbuhel, Austria
    Goffin, David 2 6 6 2 2 De Schepper, Kenny 0 2 4 0 0
  • Spain F20, Singles
    MAS Mascolo, Adria 0 3 1 0 Esteve Lobato, Eduard 1 6 4 1
  • Spain F20, Singles
    Banes, Maverick 2 6 7 2 2 Garcia-Villanueva, Carlos 0 1 6 0 0
  • Spain F20, Singles
    Romero De Avila Senise, Alberto 0 4 0 0 0 Mensurado, Vasco 2 6 6 2 2
  • Spain F20, Singles
    Bonuccelli, Ferdinando 2 6 6 2 2 Feler, Melik 0 3 2 0 0
  • Copenhagen, Singles W-C10-DEN-...
    Boczova, Klaudia 11:00 Novoselova, Polina
  • Copenhagen, Singles W-C10-DEN-...
    Lister, Cornelia 1 6 6 1 Van De Velde, Bernice 0 0 5 0
  • Belgium F9, Singles
    Sidorenko, Alexandre 1 7 2 0 1 Grabul, Dimitar 1 6 6 2 1
  • Denmark F2, Singles
    Grills, Jacob 2 6 6 2 2 Reinwein, Sami 0 2 2 0 0
  • Denmark F2, Singles
    Boe-Wiegaard, William 0 4 0 Blomgren, Tobias 0 5 0
  • Denmark F2, Singles
    Lootsma, Niels 1 6 5 1 Rosenholm, Patrik 0 4 3 0
  • Denmark F2, Singles
    De Paula, Fabiano 2 6 6 2 2 Arends, Sander 0 2 3 0 0
  • Russia F5, Singles
    Fufygin, Mikhail 6 0 Shatskiy, Ilia 7 2
  • Lithuania F1, Singles
    Radziukynas, Augustas 0 2 2 0 0 Dembek, Michal 2 6 6 2 2
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Okamura, Kyoka 0 4 0 0 0 Kolar, Nastja 2 6 6 2 2
  • Belgium F9, Singles
    Merckx, Jonas 1 7 3 1 Cant, Louis 0 5 1 0
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Jakupovic, Dalila 3 1 Adamczak, Monique 6 0
  • Cortina, Italy
    Dutra Silva, Rogerio 11:20 Setkic, Aldin
  • Belgium F9, Singles
    Salman, Omar 0 2 0 Nastasi, Ugo 0 5 0
  • Russia F5, Singles
    Vaks, Mikhail 0 5 0 0 Alekseenko, Gleb 1 7 1 1
  • Romania F10, Singles
    Alekseenko, Vadim 0 1 1 0 Szekely, Andras 1 6 0 1
  • Liberec, Czech Republic
    Mecir, Miloslav 0 3 2 0 0 Hajek, Jan 2 6 6 2 2
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Suk, Natalie 0 0 3 0 Mikulcic, Ema 1 6 3 1
  • Spain F20, Singles
    Calvo Eman, Ferran 0 3 3 0 Dauzet, Romain 1 6 0 1
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Pillot, Carolina 0 3 0 Turati, Anna 1 6 1
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Coppola, Claudia 0 4 0 0 Proese, Natalie 1 6 1 1
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Eccel, Sara 1 6 3 1 Clerici, Giada 0 3 0 0
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Yashina, Ekaterina 0 2 3 0 Gabueva, Angelina 1 6 2 1
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Lodikova, Daria 11:40 Ianchuk, Olga
  • Georgia F1, Doubles
    Muradashvili N / Tyurnev E 0 4 0 Markovic G / Taweel I H 0 2 0
  • Kazakhstan F10, Singles
    Shofayziyev, Shonigmatjon 0 5 0 Leshem, Edan 0 6 0
  • Russia F5, Singles
    Perfilov, Alexander 0 5 0 Saveliev, Andrey 0 5 0
  • Lithuania F1, Singles
    Garcia-Roman, Marc 0 5 0 Glancy, Daniel 0 4 0
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Allertova, Denisa 1 6 2 1 Moser, Lisa Maria 0 1 1 0
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Kaminkova, Katerina 0 1 0 0 Wienerova, Lenka 1 6 1 1
  • Romania F10, Singles
    Cornea, Vlad Victor 0 4 0 Ontica, Cosmin 0 3 0
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-01A
    Kutubidze, Tamar 0 1 0 Chen, Chaoyi 0 0 0
  • Liberec, Czech Republic
    Mertl, Jan 0 1 3 0 Pavlasek, Adam 1 6 2 1
  • Germany F10, Singles
    Pel, David 12:00 Gawron, Marcin
  • Slovak Republic F3, Singles
    Rumler, Robert 0 2 0 Satral, Jan 1 6 1
  • Germany F10, Singles
    Obert, Adrian 12:00 Simon, Tobias
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Fujiwara, Rika 12:00 Knoll, Xenia
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Doroshina, Olga 1 6 1 Kostova, Elitsa 0 2 0
  • Segovia, Spain
    Munoz-De La Nava, Daniel 1 6 0 1 Bozoljac, Ilija 0 3 1 0
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Kajevic, Ena 0 5 0 Durmus, Aysenur 0 3 0
  • Timisoara, Singles W-C10-ROU-0...
    Polic, Ema 0 3 0 Csoregi, Ilka 0 2 0
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Stamatova, Julia 0 4 0 Vorontsova, Victoria 0 2 0
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Drew, Jazzamay 0 4 0 Parazinskaite, Akvile 0 4 0
  • Germany F10, Singles
    Fallert, Florian 0 4 0 Masur, Daniel 0 3 0
  • Timisoara, Doubles W-C10-ROU-0...
    Ciufrila R / Ghitescu A 0 3 0 Mitrea R / Vladutu A M 1 6 1
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Nazarova, Gyulnara 0 5 0 Runcha, Adrija 0 3 0
  • Copenhagen, Singles W-C10-DEN-...
    Buchina, Yana 0 0 Ponomar, Lisa 1 1
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Horakova, Nikola 0 2 0 Wikkerink, Janneke 0 3 0
  • Germany F10, Singles
    Christ, Constantin 0 1 0 Baumann, Moritz 0 3 0
  • Kazakhstan F10, Singles
    Vasilevski, Andrei 0 1 0 Virali Murugesan, Ranjeet 0 3 0
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Kato, Miyu 0 1 0 Zheng, Saisai 0 2 0
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Sakkari, Maria 1 6 1 Ponomareva, Daria 0 0 0
  • Liberec, Czech Republic
    Gigounon, Germain 0 1 0 Hernych, Jan 0 2 0
  • Russia F5, Singles
    Surchenko, Dmitry 0 2 0 Komakhidze, Beka 0 0 0
  • Timisoara, Doubles W-C10-ROU-0...
    Bara I M / Hristea C-E 12:20 Surdeanu A I / Szatmari A
  • Copenhagen, Doubles W-C10-DEN-...
    Ditlev M / Noe J 0 2 0 Ejdesgaard M / Grage M 0 1 0
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Anil, Cemre 0 1 0 Tari, Burcu 0 1 0
  • Germany F10, Singles
    Galdon, Pablo 0 3 0 Wehnelt, Kai 0 1 0
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Fleming C / Lipsky S 12:25 Pavic M / SA A
  • Slovak Republic F3, Singles
    Sproch, Dominik 0 0 Toledo Bague, Pol 0 0
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Orlova, Natalia 0 0 0 Paigina, Marta 0 1 0
  • Denmark F2, Singles
    Goldsteiner, Peter 12:25 Hansson, Gustav
  • Denmark F2, Doubles
    Ingildsen J / Larsen J Z 12:25 Ferrigno M / Ferrigno N
  • Italy F25, Singles
    Teodori, Federico 0 0 Lago, Tommaso 0 0
  • Italy F25, Singles
    Rizzuti, Giovanni 0 0 0 Bega, Alessandro 0 1 0
  • Italy F25, Singles
    Giorgini, Daniele 12:30 Mager, Gianluca
  • Italy F25, Singles
    Fago, Matteo 0 0 Papasidero, Lorenzo 0 0
  • Wuhan, Doubles W-C50-CHN-05B
    Kremen I / Lertcheewakarn N 12:30 Namigata J / Wang Y
  • Lithuania F1, Doubles
    Corbitt A / Daly Walkin B 12:30 Adomavicius L / Stropus J
  • Georgia F1, Singles
    Mick, Peter 12:30 Medvedev, Daniil
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Tanasugarn, Tamarine 12:30 Wang, Qiang
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    HU, Yue-Yue 12:30 LU, Jia-Jing
  • Georgia F1, Doubles
    Davitadze D / Javakhishvili G 12:30 Dmitriev M / Vartanyan S
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Barrois K / Thorpe L 12:30 Buzean D / Fernandez Rabener A
  • Wuhan, Doubles W-C50-CHN-05B
    Liang C / Yang Z 12:35 Chan C-W / Chuang C-J
  • Copenhagen, Singles W-C10-DEN-...
    Holert, Katharina 12:40 Adler, Lou
  • Copenhagen, Singles W-C10-DEN-...
    Argyelan, Csilla 12:40 Cuk, Pia
  • Liberec, Czech Republic
    Jebavy, Roman 12:40 Arguello, Facundo
  • Russia F5, Singles
    Manegin, Anton 12:45 Moreno-Higueras, Rafael
  • Lithuania F1, Singles
    Tverijonas, Julius 12:45 Roy, Matthieu
  • Slovak Republic F3, Singles
    Fabian, Patrik 12:50 Urbanija, Mike
  • Kitzbuhel, Austria
    Lorenzi, Paolo 12:50 Haase, Robin
  • Romania F10, Singles
    Craciun, Teodor-Dacian 12:50 Antonescu, Vasile
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Vajdova, Nikola 12:50 Aleshcheva, Vera
  • Denmark F2, Doubles
    Hannestad B / Sigsgaard C 12:50 Holm A / Shabib M
  • Segovia, Spain
    Willis, Marcus 12:50 Chiudinelli, Marco
  • Georgia F1, Singles
    Pecotic, Matija 12:55 Harajchi, Aria
  • Segovia, Spain
    Mertens, Yannick 12:55 Balleret, Benjamin
  • Kitzbuhel, Austria
    Golubev, Andrey 13:00 Monaco, Juan
  • Slovak Republic F3, Doubles
    Dolezel F / Nejedly P 13:00 Beck K / Kekercheni F
  • Serbia F7, Singles
    Ciric, Nikola 13:00 Sabanov, Ivan
  • Serbia F7, Singles
    Jandric, Darko 13:00 Katic, Dejan
  • Serbia F7, Singles
    Madarasz, Gergely 13:00 Fatic, Nerman
  • Serbia F7, Singles
    Trendafilov, Petar 13:00 Vucic, Ilija
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Kerkhove, Lesley 13:00 Poznikhirenko, Ganna
  • Belgium F9, Singles
    Geens, Clement 13:00 Lestienne, Constant
  • Russia F5, Doubles
    Akhmetshin A / Perfilov A 13:05 Boborykin A / Kiuamov T
  • Kazakhstan F10, Singles
    Balaji, N. Sriram 13:10 Ayap, Sagadat
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Sartori, Carlotta 13:10 Barbiero, Cecilia Maria
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Simic, Jelena 13:10 Primorac, Iva
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Boeykens, Elyne 13:10 Sabino, Lisa
  • Telavi, Doubles W-C10-GEO-01A
    Akhalkatsi A / Petriashvili M 13:10 Degtiareva V / Manekina E
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Merenkova, Polina 13:15 Mun, Viktoryia
  • Lithuania F1, Doubles
    Kaldawi S / Scott J 13:15 Deviatiarov M / Inzerillo J
  • Liberec, Czech Republic
    Westerhof, Boy 13:15 Stanek, Robin
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01B
    Jurikova, Lenka 13:20 Hogenkamp, Richel
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Muchova, Karolina 13:20 Vajdova, Natalia
  • Segovia, Spain
    Menendez-Maceiras, Adrian 13:20 Cox, Daniel
  • Belgium F9, Doubles
    Nematzadeh K / Tourlousse A 13:25 Gille S / Hoang A
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Lottner, Antonia 13:30 Jani, Reka-Luca
  • Plzen, Doubles W-C25-CZE-01B
    Tarasova A / Zakarlyuk M 13:30 Heinova A / Vrbenska A
  • Copenhagen, Doubles W-C10-DEN-...
    Francati E / Jespersen M 13:30 Haakansson E / Karst F
  • Segovia, Spain
    Rice, David 13:30 Edmund, Kyle
  • Georgia F1, Doubles
    Kvernadze D / Metreveli I 13:35 Molina E / Sinicropi R
  • Timisoara, Doubles W-C10-ROU-0...
    Marinkovic B / Radosavljevic T 13:40 Adamovic K / Gjorcheska L
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Burk, Birgit 13:40 Nancarrow, Alexandra
  • Cortina, Italy
    Beck, Andreas 13:40 Bachinger, Matthias
  • Cortina, Italy
    Basilashvili, Nikoloz 13:40 Cervantes-Huegun, Inigo
  • Cortina, Italy
    Starace, Potito 13:40 Ramirez Hidalgo, Ruben
  • Germany F10, Singles
    Michaelis, Thorben 13:40 Schonenberg, Tom
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Peckl, Kerstin 13:40 Kotelesova, Barbara
  • Liberec, Czech Republic
    Ignatik, Uladzimir 13:40 Safranek, Vaclav
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Dlouhy L / Marray J 13:45 Junaid R / Venus M
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Sema, Erika 13:45 Liu, Fangzhou
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Khabibulina, Albina 13:45 Sotnikova, Alyona
  • Timisoara, Doubles W-C10-ROU-0...
    Ionescu S / Lancranjan P 13:45 Lavrikova E / Piran A
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Scholsen, Helene 13:45 Nylund, Nanette
  • Russia F5, Doubles
    Levine A / Zaitsev A 13:50 Kachanovskiy V / Muzaev R
  • Cortina, Italy
    Gimeno-Traver, Daniel 13:50 Coric, Borna
  • Kazakhstan F10, Singles
    Khabibulin, Timur 13:55 Prudnikau, Aliaksandr
  • Germany F10, Singles
    Gerch, Lucas 13:55 Kaczynski, Kevin
  • Italy F25, Singles
    Chiurulli, Daniele 14:00 Borella, Filippo
  • Italy F25, Singles
    Dutra DA Silva, Daniel 14:00 Turco, Andrea
  • Italy F25, Singles
    Sonego, Lorenzo 14:00 DI Ienno, Damiano
  • Slovak Republic F3, Doubles
    Kalenichenko D / Oliveira G 14:00 Kosec I / Poplavskyy S
  • Cortina, Italy
    Machado, Rui 14:00 Virgili, Adelchi
  • Romania F10, Singles
    Richard, Antoine 14:00 Ignat, Dragos Constantin
  • Romania F10, Singles
    Crapcenco, Andrei 14:00 Bortolotti, Marco
  • Romania F10, Singles
    Ciorcila, Patrick 14:00 Torebko, Peter
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Ozga J / Zander N 14:00 Ferrer-Suarez I / Solovyeva V
  • Cortina, Italy
    Marcora, Roberto 14:00 Napolitano, Stefano
  • Telavi, Doubles W-C10-GEO-01A
    Chen C / Kadagidze A 14:00 Blyukhterova A / Kutubidze T
  • Denmark F2, Singles
    Manafov, Vladyslav 14:00 Arvidsson, Isak
  • Denmark F2, Singles
    Pedersen, Martin 14:00 Goransson, Andre
  • Germany F10, Singles
    Meinecke, Jonas 14:00 Vagnozzi, Simone
  • Denmark F2, Singles
    Schutt, Leon 14:00 Galskov, Tobias
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-26...
    Brouleau, Lou 14:00 Sezer, Melis
  • Slovak Republic F3, Singles
    Semjan, Marek 14:05 Simcak, Juraj
  • Kazakhstan F10, Singles
    Skripnik, Daniel 14:05 Abiyev, Kuatbek
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Cermak F / Oswald P 14:10 KAS C / Kohlschreiber P
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Zhang, Yuxuan 14:10 Zhang, Ling
  • Timisoara, Doubles W-C10-ROU-0...
    Platon R E / Stancu C-M 14:10 Fetecau I / Oante I
  • Liberec, Czech Republic
    Zeballos, Horacio 14:10 Mina, Gianni
  • Copenhagen, Singles W-C10-DEN-...
    Kairi, Angeliki 14:10 Poikajarvi, Rebecca
  • Copenhagen, Doubles W-C10-DEN-...
    Melsted C L / Rasmussen A S 14:10 Chimura N / Lister C
  • Georgia F1, Doubles
    Dolidze N / Khmiadashvili M 14:10 Oztuzun C / Plattes C
  • Segovia, Spain
    Hernando Ruano, Jorge 14:15 Klein, Brydan
  • Russia F5, Doubles
    Ivanov V / Sabanin Y 14:15 Chepelev A / Saplin K
  • Germany F10, Singles
    Korolev, Evgeny 14:15 Hassan, Benjamin
  • Slovak Republic F3, Singles
    Horansky, Filip 14:20 Filipsky, Jakub
  • Kitzbuhel, Austria
    Melzer, Jurgen 14:20 Andujar, Pablo
  • Copenhagen, Singles W-C10-DEN-...
    Niedmers, Nora 14:20 Wulcan, Paulina
  • Lithuania F1, Doubles
    Malakauskas S / Zemaitelis K 14:20 Bugailiskis M / Tverijonas A
  • Michalovce, Doubles W-C10-SVK-...
    Avanesyan L / Marfutina M 14:20 Kolb M / Kolb N
  • Telavi, Doubles W-C10-GEO-01A
    Cucca M / Pinto G 14:25 Chalaganidze T / Dmitrieva K
  • Slovak Republic F3, Doubles
    Danis M / Kellovsky D 14:30 Shcherba V / Ursu V
  • Plzen, Doubles W-C25-CZE-01B
    Pradova M / Rohanova P 14:30 Kuncikova L / Stuchla K
  • Liberec, Czech Republic
    Monteiro, Thiago Moura 14:35 Gombos, Norbert
  • Segovia, Spain, Doubles
    Maytin R / Reyes-Varela M 14:40 Baluda V / Kudryavtsev A
  • Segovia, Spain, Doubles
    Ortega-Olmedo R / Pulgar-Garcia J 14:40 Bozoljac I / Tosic G
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Lidkovskaya, Irina 14:40 Boev, Michaela
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Rubini, Stefania 14:40 Meliss, Verena
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Bastianello, Lisa 14:40 Pacholski, Lena
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Ferrando, Cristiana 14:40 Njoze, Mirabelle
  • Segovia, Spain, Doubles
    Ortega-Olmedo R / Pulgar-Garcia J 14:40 Bozoljac I / Tosic G
  • Lithuania F1, Doubles
    Dubarenco M / Kobelt P 14:45 Colella A / Ricca G
  • Cortina, Italy
    Giannessi, Alessandro 14:50 Trusendi, Walter
  • Segovia, Spain
    Silva, Frederico Ferreira 14:50 Obry, Julien
  • Plzen, Doubles W-C25-CZE-01B
    Krejsova P / Skamlova C 14:50 Dinu C / Njiric S
  • Cortina, Italy
    Androic, Toni 14:50 Reuter, Yannik
  • Michalovce, Singles W-C10-SVK-...
    Jablonovska, Jana 14:50 Morgosova, Karin
  • Germany F10, Singles
    Meis, Pascal 15:00 Lenz, Julian
  • Serbia F7, Doubles
    Musialek A / Van Peperzeel G 15:00 Daljev P / Milojevic D
  • Serbia F7, Doubles
    Raspudic F / Saraydarpour S 15:00 Puodziunas S / Puttergill C
  • Serbia F7, Doubles
    Celebic L / Melchiorre D 15:00 Jevtic S / Zaninovic L
  • Serbia F7, Doubles
    Chettar M / Chettar Y 15:00 Borroni A / Rossi M
  • Liberec, Czech Republic
    Samper-Montana, Jordi 15:00 Smirnov, Artem
  • Savitaipale, Doubles W-C10-FIN...
    Joronen E / Pennanen L 15:00 Eklund M N / Schoelink J
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Schaefer, Anne 15:00 Melander, Hilda
  • Plzen, Doubles W-C25-CZE-01B
    Bonaventure Y / Martincova T 15:00 Esen H / Esen L
  • Belgium F9, Singles
    Coppejans, Kimmer 15:00 Dehaen, Thomas
  • Belgium F9, Doubles
    De Goeijen B / Hill T 15:00 Martens S / Merckx J
  • Georgia F1, Singles
    Bonadio, Riccardo 15:05 Tsivadze, George
  • Savitaipale, Doubles W-C10-FIN...
    Parviainen K / Pasanen M-E 15:10 Rohde-Moe C / Virtanen E
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Klyueva, Ekaterina 15:15 Pirazhenka, Sviatlana
  • Timisoara, Doubles W-C10-ROU-0...
    Arcidiacono F / Spigarelli M 15:15 Csoregi I / Mihaila A B
  • Savitaipale, Doubles W-C10-FIN...
    Belova N / Vostrikova A 15:15 Chernetsova D / Iakovleva A
  • Cortina, Italy
    Fanucci, Pietro 15:20 Krstin, Pedja
  • Cortina, Italy
    Rodriguez-Pace, Ricardo 15:20 Pashanski, Boris
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Meffert D / Puetz T 15:20 Polacek L / Pultr D
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Ainitdinova, Gozal 15:25 Grinchishina, Alexandra
  • Italy F25, Singles
    Della Tommasina, Davide 15:30 Estevez, Maximiliano
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Kontinen H / Nieminen J 15:30 Knowle J / Marach O
  • Slovak Republic F3, Doubles
    Bettles A / Carpenter J 15:30 Milko M / Voscek M
  • Romania F10, Doubles
    Beretta D / Carpen A-D 15:30 Farcas I / Turcu M L S
  • Romania F10, Doubles
    Ontica C / Stelian R A 15:30 Antonescu V / Dima D
  • Romania F10, Doubles
    Grigoriu P / Paval C 15:30 Alekseenko V / Cozbinov A
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Balducci A / Caregaro M 15:30 Fujiwara R / Tanaka Y
  • Germany F10, Singles
    Negritu, Christoph 15:30 Mijic, Ivo
  • Germany F10, Singles
    Tchoutakian, Maxime 15:30 Ruepke, Lukas
  • Segovia, Spain, Doubles
    Maytin R / Reyes-Varela M 15:35 Baluda V / Kudryavtsev A
  • Timisoara, Doubles W-C10-ROU-0...
    Guna I / Rosca A A 15:40 Prati F / Truca I
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-09A
    Bryzgalova, Yulia 15:45 Kazionova, Ekaterina
  • Russia F5, Doubles
    Bradaric M / Safiullin R 15:45 Fufygin M / Polyakov V
  • Lithuania F1, Singles
    Sakinis, Dovydas 15:45 Vibert, Francois Arthur
  • Germany F10, Singles
    Choinski, Jan 15:45 Plotniy, Andrei
  • Telavi, Doubles W-C10-GEO-01A
    Cepelyte A / Moroi C 15:50 Krivoshapov K / Puskkarevsky A
  • Michalovce, Doubles W-C10-SVK-...
    Holanova N / Stresnakova K 15:50 Hrabalova K / Mayerova M
  • Liberec, Czech Republic
    Yang, Tsung-Hua 15:55 Pospisil, Jaroslav
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Konotoptseva, Danielle 16:00 Le Roux, Madrie
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Ogata, Haine 16:00 Intert, Amelie
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Mokrousova, Greta 16:00 Sipek, Natalija
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Zhang, Ying 16:00 Prenkovic, Linda
  • Cortina, Italy
    Troicki, Viktor 16:00 Hanescu, Victor
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Harrison, Catherine 16:00 Lykina, Ksenia
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Bowtell, Amy 16:00 Mills, Danielle
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Smith, Maria 16:00 Fournier, Elisabeth
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Suomalainen, Piia 16:00 Watanabe, Hirono
  • Washington, USA, Doubles
    Bryan B / Bryan M 16:00 Donaldson J / Kozlov S
  • Washington, USA, Doubles
    Dekmeijere L / Melichar N 16:00 Cornet A / Flipkens K
  • Washington, USA, Doubles
    Butorac E / Klaasen R 16:00 Johnson S / Querrey S
  • Washington, USA, Doubles
    Groth S / Paes L 16:00 Chardy J / Lindstedt R
  • Washington, USA, Doubles
    Benneteau J / Llodra M 16:00 Rojer J-J / Tecau H
  • Washington, USA, Doubles
    Huey T C / Inglot D 16:00 Peya A / Soares B
  • Argentina F12, Singles
    Agamenone, Franco 16:00 Ciurletti, Andres Gabriel
  • Argentina F12, Singles
    Sorgi, Joao Pedro 16:00 Casanova, Hernan
  • Argentina F12, Singles
    Manzanares, Facundo 16:00 Coria, Federico
  • Segovia, Spain, Doubles
    Balleret B / Nys H 16:10 COX D / Rice D
  • Segovia, Spain, Doubles
    Burton L / Willis M 16:10 Llompart A / O'Brien D
  • Kazakhstan F10, Singles
    Ivashka, Ilya 16:10 Bubka, Sergei
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Pous Tio, Laura 16:10 Bacquie, Alice
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Sorg, Marine 16:10 Siedliska, Natalia
  • Rovereto, Doubles W-C10-ITA-15...
    Cruciani D / Testa G 16:10 Coppola C / Guimaraes Y
  • Segovia, Spain, Doubles
    Balleret B / Nys H 16:10 COX D / Rice D
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Meffert D / Puetz T 16:20 Polacek L / Pultr D
  • Germany F10, Singles
    Belot, Constantin 16:30 Kahlke, Jannis
  • Serbia F7, Doubles
    Jandric D / Pjevcevic P 16:30 Arneodo R / Harvey L I
  • Serbia F7, Doubles
    Allemby J / De Sousa G 16:30 Haenle P / Trendafilov P
  • Serbia F7, Doubles
    Djurdjevic B / Navarro S 16:30 Sabanov I / Sabanov M
  • Liberec, Czech Republic
    Cuevas, Pablo 16:30 Michalicka, Marek
  • Rovereto, Doubles W-C10-ITA-15...
    Hofer V / Ladurner J 16:30 Barbiero C M / Bastianello L
  • Germany F10, Singles
    Hocevar, Ricardo 16:30 Mokrzycki, Marco
  • Serbia F7, Doubles
    Vucic I / Zekic M 16:30 Katic D / Roganovic S
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Agar R / Bader S 16:40 Elliott E / Walsh D
  • Cortina, Italy, Doubles
    Fransen S / Frantzen R 16:40 LEE H / Mirzadeh V
  • Cortina, Italy, Doubles
    Androic T / Cacic N 16:40 Koolhof W / Motti A
  • Cortina, Italy, Doubles
    Fransen S / Frantzen R 16:40 LEE H / Mirzadeh V
  • Cortina, Italy, Doubles
    Androic T / Cacic N 16:40 Koolhof W / Motti A
  • Timisoara, Doubles W-C10-ROU-0...
    Honigova S / Muntean V 16:45 Simion O G / Talaba G
  • Italy F25, Singles
    Trevisan, Matteo 17:00 Giorgetti, Filippo
  • Germany F10, Doubles
    Groen S / Kaczynski K 17:00 Herbring N / Stoica A
  • Kitzbuhel, Austria
    Zverev, Alexander 17:00 Schwartzman, Diego Sebastian
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Kleinsteuber T / Vorih S 17:00 Bogdan E / Jani R-L
  • USA F22, Singles Qualifying
    Styslinger, Mac 17:00 Kan, Maksim
  • USA F22, Singles Qualifying
    Harrington, Hunter 17:00 Lunn, Justin
  • USA F22, Singles Qualifying
    Monette, Samuel 17:00 Kirchheimer, Strong
  • Spain F20, Singles
    Dominguez Alonso, Pedro 17:00 Roca Batalla, Oriol
  • USA F22, Singles Qualifying
    Chappell, Nick 17:00 Reese, Hunter
  • Spain F20, Singles
    Ojeda Lara, Ricardo 17:00 Uspensky, Dennis
  • USA F22, Singles Qualifying
    DEL Nunzio, Richard 17:00 Vega, Quinton
  • Spain F20, Doubles
    Herrera R / Zapata Miralles B 17:00 Cuypers B / Feler M
  • Spain F20, Doubles
    Aragon Domenech M / Calvo Milla I 17:00 Domingues J / Pla Malfeito J
  • Spain F20, Doubles
    Nieto A / Ventura-Martell F 17:00 Burniol-Teixido G / Mas Mascolo A
  • Belgium F9, Singles
    Smalyanyy, Filipp 17:00 Rochus, Olivier
  • Segovia, Spain, Doubles
    Burton L / Willis M 17:05 Llompart A / O'Brien D
  • Italy F25, Doubles
    Lulli G / Schold T 17:10 Fago M / Mazzella M
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-09A
    Monova P / Yashina E 17:15 Lyuksheva P / Paigina M
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Agar R / Bader S 17:15 Elliott E / Walsh D
  • Cortina, Italy, Doubles
    Giannessi A / Starace P 17:20 Basilashvili N / Setkic A
  • Cortina, Italy, Doubles
    Giannessi A / Starace P 17:20 Basilashvili N / Setkic A
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Andujar P / Carreno Busta P 17:30 Begemann A / Haase R
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Merdeeva A / Rohira T 17:30 Boubelikova J / Pertusa Garcia L
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Sammons M / Shaulskaya A 17:30 Fayol C / Romeo C
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Alves Pereira Valle M / Pereira A R E 17:30 Cristian J A / Intert A
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Ciraolo V / Genovese E 17:30 Payet P / Strakhova V
  • Romania F10, Doubles
    Coman R / Torebko P 17:30 Merzuki M A / Sulea T C
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Kiro, Lynn 17:30 Harris, Samantha
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Nefedova, Anastasia Evgenyevna 17:30 Samir, Sandra
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Carter, Hayley 17:30 Norris, Marie
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Okuno, Ayaka 17:30 Guarachi, Alexa
  • Argentina F12, Singles
    Dias, Marcos Vinicius DA Silva 17:30 Monzon, Ignacio
  • Argentina F12, Singles
    Florez, Valentin 17:30 Matute, Juan Manuel
  • Argentina F12, Singles
    Sanchez, Rodrigo 17:30 Sborowitz, Matias
  • Rovereto, Doubles W-C10-ITA-15...
    Ferrando C / Turati A 17:40 Sabino L / Savoretti A
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Oyen, Sofie 17:40 De Sutter, Justine
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Huber, Luisa Marie 17:40 Chiesa, Deborah
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Konig, Pia 18:00 Tomova, Viktoriya
  • USA F22, Singles
    Hiltzik, Jared 18:00 Nakagawa, Naoki
  • USA F22, Singles
    Surreaux, Arthur 18:00 Harris, Andrew
  • USA F22, Singles
    Dadamo, Jeff 18:00 Martin, Toby
  • Germany F10, Singles
    Maden, Yannick 18:00 Rossier, Simeon
  • Segovia, Spain
    Mannarino, Adrian 18:00 Angelinos, Theodoros
  • Germany F10, Doubles
    Schmid T / Schonenberg T 18:30 Lenz J / Poerschke L
  • Spain F20, Singles
    Giner, Marc 18:30 Valeriano, Alex
  • Spain F20, Singles
    Estruch Mano, David 18:30 Giraudeau, Thomas
  • Spain F20, Singles
    Ndayishimiye, Hassan 18:30 Mazon-Hernandez, Rafael
  • Spain F20, Singles
    Lopez San Martin, Alvaro 18:30 Eames, Jake
  • Spain F20, Doubles
    Kozlov N / Sanchis-Hernandez E 18:30 Gakhov I / Lopez Jaen M A
  • Belgium F9, Doubles
    Griekspoor S / Meuffels A 18:30 Gonzalez Carrasco J M / Smalyanyy F
  • Belgium F9, Doubles
    Dehaen T / Meulemans S 18:30 Blonda M / Gelade P
  • Italy F25, Singles
    Marti, Javier 19:00 Crepaldi, Erik
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Prenkovic L / Totka N 19:00 Gisonna A / Pera C
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Hattingh I / Le Roux M 19:00 Kulhankova D / Kulova A
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Radovcic P / Zhang Y 19:00 Cavalle-Reimers Y / Mikheeva A
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Njuki B / Walters A 19:00 D'Oliveira E / Ogata H
  • Vancouver, Canada
    Uchiyama, Yasutaka 19:00 Bemelmans, Ruben
  • Vancouver, Canada, Doubles
    Krajicek A / Smith J-P 19:00 Pavic A / Wang J
  • Vancouver, Canada, Doubles
    Jung J / King E 19:00 Bemelmans R / Millot V
  • Vancouver, Canada, Doubles
    De Voest R / Seeberger M 19:00 Buchanan C / Williams R
  • Vancouver, Canada, Doubles
    Daniel T / Moriya H 19:00 Daniell M / Sitak A
  • Vancouver, Canada, Doubles
    Bogomolov A / Cerretani J 19:00 Shamasdin A / Sharan D
  • Stanford, USA
    Osaka, Naomi 19:00 Petkovic, Andrea
  • Vancouver, Singles Qualifying...
    Hibi, Mayo 19:00 Will, Allie
  • Vancouver, Singles Qualifying...
    Zacarias, Marcela 19:00 Okadaue, Chiaki
  • Vancouver, Singles Qualifying...
    Crawford, Samantha 19:00 Muresan, Denise
  • Vancouver, Singles Qualifying...
    Whoriskey, Caitlin 19:00 Brady, Jennifer
  • Stanford, USA, Doubles
    Chan H-C / Petkovic A 19:00 Kania P / Siniakova K
  • Stanford, USA, Doubles
    Hantuchova D / Parra Santonja A 19:00 Gavrilova D / XU Y-F
  • Stanford, USA, Doubles
    Ormaechea P / Wozniak A 19:00 Kudryavtseva A / Rodionova AN
  • Fort Worth, Doubles W-C10-USA-...
    Alves M-F / Hermoso X 19:00 Harrison C / Weatherholt M
  • Fort Worth, Doubles W-C10-USA-...
    Altick F / Sharma A 19:00 Oosterhout E / Profit E A A
  • Fort Worth, Doubles W-C10-USA-...
    Higuchi Y / Watanabe H 19:00 COX S / Simmons S
  • Fort Worth, Doubles W-C10-USA-...
    Collie N / Kopinski M 19:00 Hine K / Smith K N
  • Washington, USA, Doubles
    Bopanna R / Qureshi A U H 19:00 Dodig I / Melo M
  • Argentina F12, Singles
    Portmann, Leandro 19:00 Mantilla, Felipe
  • Argentina F12, Singles
    Buchhass, Matias Rodolfo 19:00 DI Aloy, Stefano
  • Argentina F12, Singles
    Galarza, Juan Ignacio 19:00 Perez Mota, Mauricio
  • Stanford, USA
    Williams, Serena 19:00 Pliskova, Karolina
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Daniels C / Schaeder L 19:30 Haddad Maia B / Lottner A
  • Washington, USA
    Safarova, Lucie 19:45 Mladenovic, Kristina
  • Washington, USA
    Rybarikova, Magdalena 20:00 Makarova, Ekaterina
  • Washington, USA
    Pliskova, Kristyna 20:00 Erakovic, Marina
  • Vancouver, Canada
    Novikov, Dennis 20:00 Bogomolov Jr, Alex
  • Washington, USA, Doubles
    Falconi I / Wong K 20:00 Ellison R / Ellison S A
  • Stanford, USA
    Zhao, Carol 20:00 Wickmayer, Yanina
  • USA F22, Singles
    Nava, Eduardo 20:00 Fratangelo, Bjorn
  • Stanford, USA
    Suarez Navarro, Carla 20:00 Puig, Monica
  • USA F22, Doubles
    Arevalo-Gonzalez M / Nunez Aguilera A 20:00 Chaplin J / Ghasya F
  • USA F22, Doubles
    Silverman C / Vega Q 20:00 Ansari A / Harrington H
  • Vancouver, Canada
    Giron, Marcos 20:00 Collarini, Andrea
  • Washington, USA, Doubles
    Erlich J / Ram R 20:15 Murray J / Peers J
  • Vancouver, Singles W-C100-CAN-...
    Radwanska, Urszula 20:30 Muhammad, Asia
  • Vancouver, Singles W-C100-CAN-...
    Putintseva, Yulia 20:30 Liang, Gloria
  • Vancouver, Singles W-C100-CAN-...
    Boserup, Julia 20:30 Imanishi, Miharu
  • Argentina F12, Singles
    Vellbach, Gustavo 20:30 Ameal, Juan Ignacio
  • Argentina F12, Doubles
    Lipovsek Puches T / Makiguchi R 20:30 Manzanares F / Pini S E
  • Argentina F12, Doubles
    Casanova H / Senattore Baumbach R 20:30 Monzon I / Varrone E
  • Washington, USA, Doubles
    Abanda F / Rogers S 21:00 RAE J / Smith A
  • Italy F25, Singles
    Azzaro, Leonardo 21:15 Zito, Ettore
  • Washington, USA
    Pavlyuchenkova, Anastasia 21:15 Razzano, Virginie
  • Vancouver, Canada
    Mcgee, James 21:20 Millot, Vincent
  • Stanford, USA, Doubles
    Osaka M / Shamayko M 21:30 Lepchenko V / Tomljanovic A
  • Vancouver, Canada
    Williams, Rhyne 21:40 Dustov, Farrukh
  • Washington, USA
    Querrey, Sam 22:00 Russell, Michael
  • Washington, USA
    Johnson, Steve 22:00 Duckworth, James
  • Washington, USA, Doubles
    King V / Townsend T 22:00 Litvak L / Mueller A
  • Vancouver, Singles W-C100-CAN-...
    Blajkevitch, Khristina 22:00 Tatishvili, Anna
  • Vancouver, Doubles W-C100-CAN-...
    Gajdosova J / Tatishvili A 22:00 Hibi M / Weinhold A
  • Stanford, USA
    Cibulkova, Dominika 22:00 Muguruza Blanco, Garbine
  • USA F22, Doubles
    Bambridge L / Broady L 22:00 Efferding J / Goldhoff G
  • USA F22, Doubles
    Reese H / Schipanski J 22:00 Bushamuka W / Gomez A
  • USA F22, Doubles
    Lamble J / Tashi V 22:00 Kirchheimer S / Nakagawa N
  • Washington, USA
    Sela, Dudi 22:00 Groth, Samuel
  • Vancouver, Singles W-C100-CAN-...
    Ozaki, Risa 22:00 Hsu, Chieh-Yu
  • Washington, USA
    Estrella Burgos, Victor 22:30 Kamke, Tobias
  • Vancouver, Canada
    Nishioka, Yoshihito 22:40 Saville, Luke
  • Stanford, USA, Doubles
    Garcia C / Zhang S 23:00 AHN K / Zhao C
  • Stanford, USA
    Lisicki, Sabine 23:15 Ivanovic, Ana
  • Washington, USA
    Jovanovski, Bojana 23:30 Rogowska, Olivia
  • Vancouver, Singles W-C100-CAN-...
    Kontaveit, Anett 23:30 Savchuk, Olga
  • Washington, USA, Doubles
    Kuwata H / Nara K 23:35 Slater N / Webley-Smith E
  • Washington, USA
    Lacko, Lukas 23:50 LU, Yen-Hsun

Vojvodina u Beču

Zagorčić: Rapid je jak, ali imamo šanse

Fudbal

Autor:

Vojvodina sa umerenim optimizmom putuje u Beč na megdan Rapidu

Suduva, Vojvodina, Liga evrope, revanš, kvalifikacije,

Vojvodina

Trener fudbalera Vojvodine Zlatomir Zagorčić rekao je danas da je Rapid iz Beča izuzetno jak protivnik, ali Vojvodina neće odustati od napadačke igre u 3. kolu kvalifikacija za Ligu Evrope. Zagorčić je na konferenciji za novinare rekao da će Vojvodina sutra od 21.00 u Novom Sadu igrati "uz dozu opreza".

"Svaka pobeda pa i nerešen rezultat bez golova, daje nam realne šanse da se nakon revanša nađemo u narednom krugu takmičenja", kazao je trener Vojvodine.

Prvotimci Vojvodine Marko Poletanović i Miroslav Stevanović pozvali su navijače da dođu u što većem broju na stadion, jer će u takvoj atmosferi igrači "dobiti krila". U ekipi Vojvodine sutra neće biti Vuka Mitoševića koji će, zbog zdravstvenih problema, pauzirati dvadesetak dana. Neće igrati ni Branislav Trajković, zbog crvenog kartona. Umesto Trajkovića će na poziciji štopera najverovatnije igrati iskusni Đorđe Jokić, a Zagorčić je rekao da i Holanđanin Seržinjo Grin ima šansu da sutra debituje pred novosadskom publikom.

Policija je danas upozorila da je utakmica Vojvodina-Rapid proglašena "sportskom priredbom povećanog rizika", zbog čega će policija preduzeti sve zakonske mere da ona protekne bezbedno, uključujući i video snimanje pre, za vreme i posle utakmice. Novosadska policija je saopštila i da neće dozvoliti okupljanje navijačkih grupa u centru grada.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (0)

Pošaljite komentar 
Trenutno nema komentara, budite prvi!

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Zapad ne postavlja ultimatume Srbiji u vezi s pozicijom prema Rusiji Denis Kif ambasador Velike Britanije

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!
Na vrh