• Astana, Singles Qualifying W-C...
    Mun, Viktoryia 06:00 Khabarova, Elizaveta
  • Astana, Singles Qualifying W-C...
    Chong, Eudice Wong 06:00 Paigina, Marta
  • Astana, Singles Qualifying W-C...
    Grigoryan, Anna 06:00 Kalkenova, Sara
  • Astana, Singles Qualifying W-C...
    Pekhova, Polina 06:00 Easwaramurthi, Ashmitha
  • Astana, Singles Qualifying W-C...
    Lidkovskaya, Irina 06:00 Taluenko, Arina
  • Astana, Singles Qualifying W-C...
    Lyuksheva, Polina 06:00 Sosnovschi, Adriana
  • Astana, Singles Qualifying W-C...
    Mongush, Choiganmaa 06:00 Zhamiyeva, Dina
  • Astana, Singles Qualifying W-C...
    Kazionova, Ekaterina 06:00 Kalkenova, Karina
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Tsuji, Kanami 07:00 Kalva, Bhuvana
  • New Delhi, Singles W-C10-IND-0...
    Thandi, Karman Kaur 07:00 Thombare, Prarthana G
  • Kazakhstan F10, Singles Qualif...
    Virali Murugesan, Ranjeet 07:30 Djamalov, Anton
  • Kazakhstan F10, Singles Qualif...
    Skripnik, Daniel 07:30 Pulatov, Sardor
  • Kazakhstan F10, Singles Qualif...
    Karimov, Djurabeck 07:30 Davutov, Iskander
  • Kazakhstan F10, Singles Qualif...
    Cukierman, Daniel 07:30 Eltaev, Adil
  • Russia F5, Singles Qualifying
    Levine, Andrei 08:00 Davydov, Ivan
  • Russia F5, Singles Qualifying
    Saplin, Kirill 08:00 Kolomoets, Maxim
  • Russia F5, Singles Qualifying
    Gilmutdinov, Salikh 08:00 Kurbatov, Oleg
  • Russia F5, Singles Qualifying
    Korshunov, Stanislav 08:00 Shchaya-Zubrov, Pavel
  • New Delhi, Doubles W-C10-IND-0...
    Lertpitaksinchai N / Plipuech P 09:00 Chamarthi S S / Maheta E
  • New Delhi, Doubles W-C10-IND-0...
    Bhosale R / Kim D 09:00 Mukherjee A / Sawhney V
  • New Delhi, Doubles W-C10-IND-0...
    Paul S S / Peddi Reddy S V 09:00 Andrady A / Iska T
  • New Delhi, Doubles W-C10-IND-0...
    Shetty L / Shinde V 09:00 Baluu S / Wang X-Y
  • Kazakhstan F10, Singles
    Matsukevitch, Denis 09:00 Dmitriev, Kirill
  • Kazakhstan F10, Singles Qualif...
    Bubka, Sergei 09:00 Karasyov, Ivan
  • Kazakhstan F10, Singles Qualif...
    Leshem, Edan 09:00 Bekimov, Kaysar
  • Kazakhstan F10, Singles Qualif...
    Reznik, Oran 09:00 Ayap, Sagadat
  • Kazakhstan F10, Singles Qualif...
    Prudnikau, Aliaksandr 09:00 Abiyev, Kuatbek
  • Lithuania F1, Singles
    Inzerillo, Jerome 09:00 Tverijonas, Aleksas
  • Lithuania F1, Singles
    Novikov, Andrei 09:00 Portaluri, Giorgio
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-09A
    Ianchuk O / Khabibulina A 09:00 Ainitdinova G / Kazionova E
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-09A
    Khabarova E / Lidkovskaya I 09:00 Orlova N / Shkudun A
  • Wuhan, Singles Qualifying W-C5...
    Tian, Ran 09:30 Xun, Fang Ying
  • Wuhan, Singles Qualifying W-C5...
    Ayukawa, Mana 09:30 Tanasugarn, Tamarine
  • Russia F5, Singles Qualifying
    Galkin, Anton 09:30 Baskov, Dmitrii
  • Russia F5, Singles Qualifying
    Khaldeev, Mihail 09:30 Khalil, Kamil
  • Russia F5, Singles Qualifying
    Kravtsov, Maxim 09:30 Perfilov, Alexander
  • Russia F5, Singles Qualifying
    Moreno-Higueras, Rafael 09:30 Zhaunerchyk, Dzianis
  • Lithuania F1, Singles
    Dubarenco, Maxim 09:30 Zubov, Igor
  • Belgium F9, Singles
    Vandenbulcke, Yannick 09:30 Hill, Tom
  • Belgium F9, Singles
    Meuffels, Alban 09:30 De Goeijen, Bobbie
  • Belgium F9, Singles
    Geerts, Michael 09:30 Adriaansen, Wouter
  • Wuhan, Singles Qualifying W-C5...
    Bai, Alison 09:30 Yang, Zhaoxuan
  • Wuhan, Singles Qualifying W-C5...
    Okamura, Kyoka 09:30 HU, Yue-Yue
  • Segovia, Spain, Doubles
    Balleret B / Nys H 10:00 COX D / Rice D
  • Kitzbuhel, Austria
    Nieminen, Jarkko 10:00 Gabashvili, Teimuraz
  • Segovia, Spain, Doubles
    Maytin R / Reyes-Varela M 10:00 Baluda V / Kudryavtsev A
  • Liberec, Czech Republic, Quali...
    Michalicka, Marek 10:00 Sakharov, Gleb
  • Kitzbuhel, Austria
    Golubev, Andrey 10:00 Monaco, Juan
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Fleming C / Lipsky S 10:00 Pavic M / SA A
  • Liberec, Czech Republic, Quali...
    Simunek, David 10:00 Mina, Gianni
  • Liberec, Czech Republic, Quali...
    Smirnov, Artem 10:00 Kaluzik, Tomas
  • Kitzbuhel, Austria
    Zverev, Alexander 10:00 Schwartzman, Diego Sebastian
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Dlouhy L / Marray J 10:00 Junaid R / Venus M
  • Kitzbuhel, Austria
    Melzer, Jurgen 10:00 Andujar, Pablo
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Andujar P / Carreno Busta P 10:00 Begemann A / Haase R
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Cermak F / Oswald P 10:00 KAS C / Kohlschreiber P
  • Kitzbuhel, Austria
    Lorenzi, Paolo 10:00 Haase, Robin
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Kontinen H / Nieminen J 10:00 Knowle J / Marach O
  • Bad Saulgau, Singles Qualifyin...
    Goetz, Paula 10:00 Bogdan, Elena
  • Bad Saulgau, Singles Qualifyin...
    Schultheiss, Carmen 10:00 Kennel, Karin
  • Bad Saulgau, Singles Qualifyin...
    Vasilescu, Arina Gabriela 10:00 Buzean, Diana
  • Bad Saulgau, Singles Qualifyin...
    Rief, Elena 10:00 Klasen, Anna
  • Kitzbuhel, Austria
    Goffin, David 10:00 De Schepper, Kenny
  • Romania F10, Singles
    Giurgiu, Ilie Aurelian 10:00 Couacaud, Enzo
  • Romania F10, Singles
    Ghedin, Nicola 10:00 Torroni, Giulio
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Meffert D / Puetz T 10:00 Polacek L / Pultr D
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Gonzales R / Thornley S 10:00 Monteiro T / Yang T-H
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Michalicka M / Suc D 10:00 Sakharov G / Smirnov A
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Agar R / Bader S 10:00 Elliott E / Walsh D
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-09A
    Chong E W / Grigoryan A 10:00 Bessonova V / Pashkova E
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-09A
    Easwaramurthi A / Malikova K 10:00 Boev M / Lodikova D
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-09A
    Grinchishina A / Kyrpot O 10:00 Pekhova P / Pirazhenka S
  • Cortina, Italy
    Gimeno-Traver, Daniel 10:00 Coric, Borna
  • Cortina, Italy
    Beck, Andreas 10:00 Bachinger, Matthias
  • Cortina, Italy
    Basilashvili, Nikoloz 10:00 Cervantes-Huegun, Inigo
  • Cortina, Italy
    Androic, Toni 10:00 Reuter, Yannik
  • Cortina, Italy
    Marcora, Roberto 10:00 Napolitano, Stefano
  • Cortina, Italy
    Giannessi, Alessandro 10:00 Gojowczyk, Peter
  • Cortina, Italy
    Ungur, Adrian 10:00 Gaio, Federico
  • Cortina, Italy
    Starace, Potito 10:00 Ramirez Hidalgo, Ruben
  • Cortina, Italy, Qualifying
    Rufin, Guillaume 10:00 Trusendi, Walter
  • Cortina, Italy
    Machado, Rui 10:00 Bolelli, Simone
  • Cortina, Italy, Qualifying
    Virgili, Adelchi 10:00 Hossam, Karim
  • Cortina, Italy, Doubles
    Ghedin R / Grassi C 10:00 Duran G / Pashanski B
  • Cortina, Italy, Doubles
    Rondoni P / Turchetti N 10:00 Dutra Silva R / Lapentti G
  • Cortina, Italy, Doubles
    Giannessi A / Starace P 10:00 Basilashvili N / Setkic A
  • Cortina, Italy, Doubles
    Cervantes-Huegiun I / Lizariturry J 10:00 Neuchrist M / Teixeira M
  • Cortina, Italy, Doubles
    Clezar G / Kirche L 10:00 Fanucci P / Giacalone O
  • Cortina, Italy, Doubles
    Fransen S / Frantzen R 10:00 LEE H / Mirzadeh V
  • Cortina, Italy, Doubles
    Androic T / Cacic N 10:00 Koolhof W / Motti A
  • Plzen, Singles Qualifying W-C2...
    Skamlova, Chantal 10:00 Husaric, Anita
  • Plzen, Singles Qualifying W-C2...
    Czink, Melinda 10:00 Pantuckova, Gabriela
  • Liberec, Czech Republic
    Yang, Tsung-Hua 10:00 Pospisil, Jaroslav
  • Liberec, Czech Republic
    Westerhof, Boy 10:00 Stanek, Robin
  • Liberec, Czech Republic
    Ignatik, Uladzimir 10:00 Safranek, Vaclav
  • Liberec, Czech Republic
    Jebavy, Roman 10:00 Arguello, Facundo
  • Liberec, Czech Republic
    Mecir, Miloslav 10:00 Hajek, Jan
  • Liberec, Czech Republic
    Mertl, Jan 10:00 Pavlasek, Adam
  • Liberec, Czech Republic
    Darcis, Steve 10:00 Bagnis, Facundo
  • Liberec, Czech Republic
    Przysiezny, Michal 10:00 Safwat, Mohamed
  • Segovia, Spain
    Mannarino, Adrian 10:00 Angelinos, Theodoros
  • Liberec, Czech Republic
    Carballes Baena, Roberto 10:00 Ymer, Elias
  • Segovia, Spain
    Munoz-De La Nava, Daniel 10:00 Bozoljac, Ilija
  • Liberec, Czech Republic
    Gigounon, Germain 10:00 Hernych, Jan
  • Segovia, Spain
    Burquier, Gregoire 10:00 Nedunchezhiyan, Jeevan
  • Segovia, Spain
    Willis, Marcus 10:00 Chiudinelli, Marco
  • Segovia, Spain
    Menendez-Maceiras, Adrian 10:00 Cox, Daniel
  • Segovia, Spain
    Mertens, Yannick 10:00 Balleret, Benjamin
  • Segovia, Spain
    Rice, David 10:00 Edmund, Kyle
  • Segovia, Spain
    Ortega-Olmedo, Roberto 10:00 Ilhan, Marsel
  • Rovereto, Singles Qualifying W...
    Oyen, Sofie 10:30 Moroder, Greys
  • Rovereto, Singles Qualifying W...
    Poncelet, Anke 10:30 Sorg, Marine
  • Rovereto, Singles Qualifying W...
    Scala, Camilla 10:30 Njoze, Mirabelle
  • Rovereto, Singles Qualifying W...
    Boeykens, Elyne 10:30 Bronzetti, Lucia
  • New Delhi, Doubles W-C10-IND-0...
    Dangwal V / Pasricha S 10:30 Chakravarthi R / Palha N
  • New Delhi, Doubles W-C10-IND-0...
    Myers A / Rana S 10:30 Dadi Reddy M / Kalva B
  • New Delhi, Doubles W-C10-IND-0...
    Chilumula N / Han S-H 10:30 Singh O / Thandi K K
  • New Delhi, Doubles W-C10-IND-0...
    Bhatia R / HE C-Y 10:30 Sunkara R / Thombare P
  • Kazakhstan F10, Singles
    Duldaev, Daniyar 10:30 Chen, TI
  • Lithuania F1, Singles
    Julin, Mika 10:30 Garzelli, Francesco
  • Lithuania F1, Singles
    Kerner, Markus 10:30 Mugevicius, Lukas
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-09A
    Kalkenova K / Kalkenova S 10:30 Klyueva E / Mun V
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-09A
    Sosnovschi A / Yepisheva A 10:30 Taukumova M / Zhamiyeva D
  • Spain F20, Singles
    Martos Gornes, Sergio 10:45 Perez Sanz, David
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Brunstrom J / Monroe N 11:00 Bracciali D / Golubev A
  • Denmark F2, Singles Qualifying
    Shabib, Mohamed 11:00 Ask, Fredrik
  • Denmark F2, Singles Qualifying
    Holm, Anders Arenfeldt 11:00 Goransson, Andre
  • Denmark F2, Singles Qualifying
    Schutt, Leon 11:00 Ingildsen, Johannes
  • Denmark F2, Singles Qualifying
    Parada, Felipe 11:00 Engsted, Mads
  • Denmark F2, Singles Qualifying
    Benneweis Pramming, Oliver 11:00 Galskov, Tobias
  • Russia F5, Singles
    Muzaev, Richard 11:00 Kachanovskiy, Vitaly
  • Russia F5, Singles
    Lebedev, Ilya 11:00 Boborykin, Alexander
  • Russia F5, Singles
    Kushakov, Alexandr 11:00 Vasilyev, Ilya
  • Segovia, Spain, Qualifying
    Serra, Florent 11:00 Munoz-Abreu, Jordi
  • Russia F5, Doubles
    Levine A / Zaitsev A 11:00 Kachanovskiy V / Muzaev R
  • Lithuania F1, Singles
    Slobodchikov, Ronald 11:00 Kishi, Ryota
  • Serbia F7, Singles Qualifying
    Hauser, Jens 11:00 Pjevcevic, Petar
  • Serbia F7, Singles Qualifying
    De Sousa, Gilles 11:00 Arovin, Oleksiy
  • Serbia F7, Singles Qualifying
    Navarro, Simon 11:00 Jevtic, Slobodan
  • Belgium F9, Singles
    Van Der Lans, Fabian 11:00 Martens, Stieg
  • Belgium F9, Singles
    Storme, James Junior 11:00 Bensoussan, Samuel
  • Belgium F9, Singles
    Vanneste, Jeroen 11:00 Gille, Sander
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Honcova, Michaela 11:00 Sharipova, Sabina
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Duan, Ying-Ying 11:00 Kremen, Ilona
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Mertens, Elise 11:00 Wang, Yafan
  • Wuhan, Singles W-C50-CHN-05B
    Sema, Yurika 11:00 Tanaka, Mari
  • Segovia, Spain, Qualifying
    Klein, Brydan 11:00 Gomez-Herrera, Carlos
  • Liberec, Czech Republic, Quali...
    Monteiro, Thiago Moura 11:20 Agar, Ryan
  • Bad Saulgau, Singles Qualifyin...
    Ender, Pia 11:30 Daniels, Carolin
  • Bad Saulgau, Singles Qualifyin...
    Luknarova, Zuzana 11:30 Kleinsteuber, Theresa
  • Bad Saulgau, Singles Qualifyin...
    Wlodarczak, Karolina 11:30 Fernandez-Rabener, Arabela
  • Bad Saulgau, Singles Qualifyin...
    Tanaka, Yuuki 11:30 Hepp, Annika
  • Romania F10, Singles
    Apostol, Andrei Stefan 11:30 Dima, Dragos
  • Romania F10, Doubles
    Grigoriu P / Paval C 11:30 Fifea C / Mercean R F
  • Kazakhstan F10, Singles
    Rublev, Andrey 11:30 Khachanov, Karen
  • Kazakhstan F10, Singles
    Lobkov, Alexander 11:30 Kalovelonis, Markos
  • Kazakhstan F10, Singles
    Popko, Dmitry 11:30 Biryukov, Mikhail
  • Cortina, Italy, Qualifying
    Troicki, Viktor 11:30 Giacalone, Omar
  • Cortina, Italy, Qualifying
    Pashanski, Boris 11:30 Fanucci, Pietro
  • Plzen, Singles Qualifying W-C2...
    Mendesova, Pernilla 11:30 Sumova, Diana
  • Plzen, Singles Qualifying W-C2...
    Zakarlyuk, Marianna 11:30 Njiric, Silvia
  • Plzen, Singles Qualifying W-C2...
    Embree, Lauren 11:30 Rutarova, Eva
  • Rovereto, Singles Qualifying W...
    Brabant, Margaux 12:00 Pacholski, Lena
  • Rovereto, Singles Qualifying W...
    Testa, Giorgia 12:00 De Sutter, Justine
  • Kazakhstan F10, Singles
    Shyla, Yaraslau 12:00 Yevseyev, Denis
  • Kazakhstan F10, Singles
    Ismailov, Temur 12:00 Zhyrmont, Dzmitry
  • Kazakhstan F10, Doubles
    Balaji N S / Virali-Murugesan R 12:00 Eltaev A / Khairulla N
  • Lithuania F1, Singles
    Corbitt, Andrew 12:00 Lipka, Dariusz
  • Lithuania F1, Singles
    Bugailiskis, Mantas 12:00 Deviatiarov, Marat
  • Rovereto, Singles Qualifying W...
    Sartori, Carlotta 12:00 Visentin, Elisa
  • Spain F20, Doubles
    Garcia-Villanueva C / Roger Quinta B 12:15 Gautam V / Zaytsev M
  • Kitzbuhel, Austria
    Gonzalez, Maximo 12:20 Carreno-Busta, Pablo
  • Segovia, Spain, Qualifying
    Wang, Chuhan 12:20 Baluda, Victor
  • Wuhan, Doubles W-C50-CHN-05B
    GAI A / Guo S 12:30 Jakupovic D / Kolar N
  • Wuhan, Doubles W-C50-CHN-05B
    Adamczak M / Bai A 12:30 Tian R / Zhu L
  • Denmark F2, Singles Qualifying
    Corrie, Edward 12:30 Orno, Philip
  • Denmark F2, Singles Qualifying
    Hansson, Gustav 12:30 Larsen, Jonas Zacho
  • Russia F5, Doubles
    Ivanov V / Sabanin Y 12:30 Chepelev A / Saplin K
  • Russia F5, Doubles
    Galkin A / Lakhno I 12:30 Gorshenin V / Selivanovsky P
  • Russia F5, Doubles
    Schepelev A / Vasilyev I 12:30 Desyatnik A / Gorodetsky V
  • Russia F5, Doubles
    Alekseenko G / Kushakov A 12:30 Khaldeev M / Korshunov S
  • Rovereto, Singles Qualifying W...
    Piludu, Natasha 12:30 Meliss, Verena
  • Wuhan, Doubles W-C50-CHN-05B
    Kato M / Ninomiya M 12:30 Tang H C / Zhu A W
  • Wuhan, Doubles W-C50-CHN-05B
    Hsieh S-Y / LU J-J 12:30 HAN X / Zhang K-L
  • Kitzbuhel, Austria
    Melzer, Gerald 13:00 Haider-Maurer, Andreas
  • Bad Saulgau, Singles Qualifyin...
    Klasen, Charlotte 13:00 Ozga, Justine
  • Bad Saulgau, Singles Qualifyin...
    Bosio, Victoria 13:00 Stemmer, Stefanie
  • Bad Saulgau, Singles Qualifyin...
    Kantenwein, Hanna 13:00 Haddad Maia, Beatriz
  • Kitzbuhel, Austria
    Ramos, Albert 13:00 Galovic, Viktor
  • Romania F10, Singles
    Beretta, Duilio 13:00 Porumb, Ciprian Alexandru
  • Italy F25, Singles
    Capecchi, Daniele 13:00 Eremin, Edoardo
  • Italy F25, Singles
    Cutuli, Mirko 13:00 Frigerio, Lorenzo
  • Italy F25, Singles
    Kanar, Jonathan 13:00 Carli, Cristian
  • Italy F25, Singles
    Petrone, Alessandro 13:00 Oradini, Giacomo
  • Kazakhstan F10, Doubles
    Khabibulin T / Khassanov R 13:00 Karimov D / Pulatov S
  • Serbia F7, Singles Qualifying
    Cammarata, Alberto 13:00 Rogoveanu, Sergiu
  • Serbia F7, Singles Qualifying
    Nagy, Peter 13:00 Jakovljevic, Srdjan
  • Serbia F7, Singles Qualifying
    Melchiorre, Davide 13:00 Puttergill, Calum
  • Belgium F9, Singles
    Gonzalez Carrasco, Juan Matias 13:00 Folie, Alexandre
  • Belgium F9, Singles
    Sporken, Moos 13:00 Heyman, Christopher
  • Belgium F9, Doubles
    De Goeijen B / Hill T 13:00 Vliegen J / Wolterbeek P
  • Plzen, Singles Qualifying W-C2...
    Stuchla, Karolina 13:00 Esen, Hulya
  • Segovia, Spain
    Kravchuk, Konstantin 13:00 Mektic, Nikola
  • Segovia, Spain
    Van Der Duim, Antal 13:00 Kudryavtsev, Alexander
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Gombos N / Zelenay I 13:30 Recek D / Simunek D
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Kuncik J / Majsajdr L 13:30 Arguello F / Behar A
  • Segovia, Spain, Doubles
    Muniesa M / Munoz Carabias P 13:40 Granollers G / Semmler M
  • Wuhan, Doubles W-C50-CHN-05B
    Curovic T / Raina A 14:00 Miyamura M / Tanaka M
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Ladurner, Jasmin 14:00 Hofer, Verena
  • Denmark F2, Singles Qualifying
    Bergevi, Filip 14:00 Schwencke Lindqvist, Thomas
  • Russia F5, Doubles
    Lebedev I / Surchenko D 14:00 Shatskiy I / Zhurbin A
  • Lithuania F1, Doubles
    Garcia-Roman M / Kishi R 14:00 Levin K / Zubov I
  • Lithuania F1, Doubles
    Drzewiecki K / Lomacki P 14:00 Dubrov A / Novikov A
  • Lithuania F1, Doubles
    Sakinis D / Tverijonas J 14:00 Dembek M / Terczynski M
  • Cortina, Italy
    Volandri, Filippo 14:00 Clezar, Guilherme
  • Cortina, Italy, Doubles
    Trusendi W / Virgili A 14:00 Crugnola M / Ramirez Hidalgo R
  • Wuhan, Doubles W-C50-CHN-05B
    Kumkhum L / Tanasugarn T 14:00 Sema E / Sema Y
  • Segovia, Spain, Doubles
    Gong M-X / Peng H-Y 14:20 Arenas-Gualda I / Lopez-Perez E
  • Kitzbuhel, Austria
    Brown, Dustin 14:20 Riba, Pere
  • Segovia, Spain
    Cembellin Prieto, Antonio 14:20 Augusto Bueno, Alejandro
  • Kitzbuhel, Austria
    Struff, Jan-Lennard 14:30 Vesely, Jiri
  • Romania F10, Doubles
    Giurgiu I-A / Jecan M-A 14:30 Bortolotti M / Ghedin N
  • Italy F25, Singles
    Picco, Francesco 14:30 Massara, Antonio
  • Italy F25, Doubles
    DI Ienno D / Vilardo F 14:30 Giorgetti F / LO Priore P
  • Romania F10, Doubles
    Alekseenko V / Cozbinov A 15:00 Bucur S I / Ispas R
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Frommel T / Marsoun L 15:00 Middelkoop M / Westerhof B
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Carballes Baena R / Weinhandl L 15:00 Jebavy R / Pospisil J
  • Serbia F7, Singles Qualifying
    Celebic, Ljubomir 15:00 Borsos, Gabor
  • Serbia F7, Singles Qualifying
    Milenkovic, Stefan (SRB) 15:00 Harvey, Luke Immanuel
  • Belgium F9, Singles
    Salman, Omar 15:00 Nastasi, Ugo
  • Belgium F9, Singles
    Hirschmueller, Christian 15:00 De Weerdt, Olaf
  • Belgium F9, Doubles
    Dehaen T / Meulemans S 15:00 Blonda M / Gelade P
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    Savoretti, Alice 15:30 Marchetti, Giorgia
  • Rovereto, Doubles W-C10-ITA-15...
    Bacquie A / Brabant M 15:30 Cappelletti M / Mariotto S
  • Rovereto, Doubles W-C10-ITA-15...
    Eccel S / Visentin E 15:30 Cruciani D / Testa G
  • Rovereto, Doubles W-C10-ITA-15...
    Dubins B / Rizzolo K 15:30 Coppola C / Guimaraes Y
  • Segovia, Spain, Doubles
    Esteban Blanco J / Hernando Ruano J 15:40 Nedunchezhiyan J / Van Der Duim A
  • Segovia, Spain, Doubles
    Klein B / Mektic N 15:40 Cluskey J / Menendez-Maceiras A
  • Washington, USA
    Berrer, Michael 16:00 Sock, Jack
  • Washington, USA
    Estrella Burgos, Victor 16:00 Kamke, Tobias
  • Washington, USA
    Querrey, Sam 16:00 Russell, Michael
  • Washington, USA
    Sela, Dudi 16:00 Benneteau, Julien
  • Washington, USA
    Johnson, Steve 16:00 Duckworth, James
  • Washington, USA
    Kavcic, Blaz 16:00 Becker, Benjamin
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Emmrich M / Rosol L 16:00 Pichl T / Seppi A
  • Washington, USA
    Rybarikova, Magdalena 16:00 Makarova, Ekaterina
  • Washington, USA
    King, Vania 16:00 Abanda, Francoise
  • Washington, USA
    Davis, Lauren 16:00 Peng, Shuai
  • Washington, USA
    Pavlyuchenkova, Anastasia 16:00 Razzano, Virginie
  • Washington, USA
    Bertens, Kiki 16:00 Cirstea, Sorana
  • Washington, USA
    Cornet, Alize 16:00 Rogers, Shelby
  • Washington, USA
    Nara, Kurumi 16:00 Keys, Madison
  • Washington, USA
    Watson, Heather 16:00 Flipkens, Kirsten
  • Washington, USA
    Kuznetsova, Svetlana 16:00 Hercog, Polona
  • Washington, USA
    Safarova, Lucie 16:00 Mladenovic, Kristina
  • Washington, USA
    Pliskova, Kristyna 16:00 Erakovic, Marina
  • Washington, USA
    Mchale, Christina 16:00 Stephens, Sloane
  • Cortina, Italy
    Teixeira, Maxime 16:00 Krajinovic, Filip
  • Cortina, Italy
    Dutra Silva, Rogerio 16:00 Setkic, Aldin
  • Washington, USA, Doubles
    Bryan B / Bryan M 16:00 Donaldson J / Kozlov S
  • Washington, USA, Doubles
    Butorac E / Klaasen R 16:00 Johnson S / Querrey S
  • Washington, USA, Doubles
    Nestor D / Zimonjic N 16:00 Cabal J S / Marrero D
  • Washington, USA, Doubles
    Groth S / Paes L 16:00 Chardy J / Lindstedt R
  • Washington, USA, Doubles
    Bopanna R / Qureshi A U H 16:00 Dodig I / Melo M
  • Washington, USA, Doubles
    Benneteau J / Llodra M 16:00 Rojer J-J / Tecau H
  • Washington, USA, Doubles
    Huey T C / Inglot D 16:00 Peya A / Soares B
  • Romania F10, Doubles
    Apostol A / Tatomir L 16:30 Cornea V V / Gheorghe L
  • Belgium F9, Doubles
    Griekspoor S / Meuffels A 16:30 Gonzalez Carrasco J M / Smalyanyy F
  • Liberec, Czech Republic
    Eysseric, Jonathan 16:30 Martin, Andrej
  • Liberec, Czech Republic
    Puetz, Tim 16:30 Rola, Blaz
  • Kitzbuhel, Austria
    Thiem, Dominic 17:00 Souza, Joao Olavo
  • Romania F10, Doubles
    Marin T N / Porumb C A 17:00 Ignat D C / Szekely A
  • Rovereto, Singles W-C10-ITA-15...
    DI Giuseppe, Martina 17:00 Giovine, Claudia
  • Rovereto, Doubles W-C10-ITA-15...
    Ferrando C / Turati A 17:00 Meliss V / Procacci A M
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Genovese, Elaine 17:00 LI, Yixuan
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Radovcic, Phenomena 17:00 Walters, Alexandra
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Sills, Savannah 17:00 Pertusa Garcia, Laura
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Ogata, Haine 17:00 Kulova, Andrea
  • Belgium F9, Singles
    Sidorenko, Alexandre 17:00 Grabul, Dimitar
  • Belgium F9, Singles
    Geens, Clement 17:00 Lestienne, Constant
  • Spain F20, Singles
    PLA Malfeito, Jaume 17:00 Gakhov, Ivan
  • Spain F20, Doubles
    Deus N / Sousa H 17:00 Nieto A / Ventura-Martell F
  • Spain F20, Doubles
    Burniol-Teixido G / Mas Mascolo A 17:00 Martos Gornes S / Mesquida Berg O
  • Spain F20, Doubles
    Calvo Eman F / Uspensky D 17:00 Bonuccelli F / Valeriano A
  • Argentina F12, Singles
    Cuevas, Martin 17:00 Villanueva, Gonzalo
  • Argentina F12, Singles
    Castro, Matias 17:00 Torre, Eduardo Agustin
  • Argentina F12, Singles
    Monteferrario, Joaquin-Jesus 17:00 Senattore, Rodrigo
  • Argentina F12, Singles
    Cressa, Mateo Facundo 17:00 Makiguchi, Ryusei
  • Italy F25, Doubles
    Rizzuti G / Saccone G M 17:30 Cacace G / DI Ianni E
  • Italy F25, Doubles
    Crepaldi E / Estevez M 17:30 Capecchi D / Galoppini D
  • Italy F25, Doubles
    Fons V / Kanar J 17:30 Carli C / Lago T
  • Italy F25, Doubles
    Papasidero L / Petrone A 17:30 Frigerio L / Trevisan M
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Melzer G / Melzer J 18:00 Bednarek T / Gabashvili T
  • Segovia, Spain
    Vaisse, Martin 18:00 Garin, Christian
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Vasiliev, Mara 18:30 Mokrousova, Greta
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Ossombi, Anabel 18:30 Zhang, Ying
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Eltony, Mayar 18:30 Pera, Costanza
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    LU, Jiaxi 18:30 Mfoumouangana, Victoire
  • Romania F10, Singles
    Crivoi, Victor 18:30 Sturdza, Constantin
  • Spain F20, Singles
    Kozlov, Nikita 18:30 Gomez, Lucas
  • Spain F20, Singles
    Zapata Miralles, Bernabe 18:30 Sanchis-Hernandez, Emilio
  • Spain F20, Singles
    Domingues, Joao 18:30 Lopez Jaen, Miguel Angel
  • Argentina F12, Singles
    Lipovsek Puches, Tomas 18:30 Pini, Sebastian Exequiel
  • Argentina F12, Singles
    Varrone, Enzo 18:30 Benitez Chavarriaga, Juan Manuel
  • Argentina F12, Doubles
    Florez V / Portmann L 18:30 Dotti O F / Sprovieri L
  • Argentina F12, Doubles
    Ameal J I / Perez Mota M 18:30 Coria F / Galarza J I
  • Vancouver, Canada
    Baghdatis, Marcos 19:00 Smith, John-Patrick
  • Vancouver, Canada
    Sarkissian, Alexander 19:00 Buchanan, Chase
  • Vancouver, Canada
    Daniel, Taro 19:00 Thompson, Jordan
  • Vancouver, Canada
    Reid, Matt 19:00 Evans, Daniel
  • Vancouver, Canada
    Mcgee, James 19:00 Millot, Vincent
  • Vancouver, Canada
    Novikov, Dennis 19:00 Bogomolov Jr, Alex
  • Vancouver, Canada
    Nishioka, Yoshihito 19:00 Saville, Luke
  • Vancouver, Canada
    Williams, Rhyne 19:00 Dustov, Farrukh
  • Vancouver, Canada
    Kokkinakis, Thanasi 19:00 Wang, Jimmy
  • Vancouver, Singles Qualifying...
    Loeb, Jamie 19:00 Will, Allie
  • Vancouver, Singles Qualifying...
    Hardebeck, Krista 19:00 Okadaue, Chiaki
  • Vancouver, Singles Qualifying...
    Whoriskey, Caitlin 19:00 Scandalis, Zoe Gwen
  • Vancouver, Singles Qualifying...
    Brady, Jennifer 19:00 Reix, Sherazad
  • Italy F25, Doubles
    Dutra DA Silva D / Volante M 19:00 Borella F / Della Tommasina D
  • Italy F25, Doubles
    Azzaro L / Tarallo S 19:00 Chiurulli D / Mora F
  • Stanford, USA
    Date-Krumm, Kimiko 19:00 Pliskova, Karolina
  • Stanford, USA
    Lisicki, Sabine 19:00 Ivanovic, Ana
  • Stanford, USA
    Tomljanovic, Ajla 19:00 Petkovic, Andrea
  • Stanford, USA
    Cibulkova, Dominika 19:00 Muguruza Blanco, Garbine
  • Stanford, USA
    Ormaechea, Paula 19:00 Hantuchova, Daniela
  • Stanford, USA
    Vandeweghe, Coco 19:00 Ahn, Kristie
  • Stanford, USA
    Suarez Navarro, Carla 19:00 Puig, Monica
  • Stanford, USA
    Garcia, Caroline 19:00 Lepchenko, Varvara
  • Argentina F12, Doubles
    Matute J / Vellbach G 20:00 Buchhass M / Rondina M
  • Argentina F12, Doubles
    Monteferrario J-J / Sorgi J P 20:00 Castro M / Ceppo A
  • Argentina F12, Doubles
    Cuevas M / Paz G 20:00 Mantilla F / Sanchez R
  • Argentina F12, Doubles
    Dias M V D S / Gutierrez O J 20:00 Agamenone F / Torre E A
  • Vancouver, Canada
    Moriya, Hiroki 20:30 Krajicek, Austin
  • Vancouver, Singles Qualifying...
    Hibi, Mayo 20:30 Johanson, Rosie
  • Vancouver, Singles Qualifying...
    Jegiolka, Justyna 20:30 Zacarias, Marcela
  • Vancouver, Singles Qualifying...
    Crawford, Samantha 20:30 Januskova, Petra
  • Vancouver, Canada
    Pavic, Ante 21:50 Uchiyama, Yasutaka
  • Washington, USA
    Dancevic, Frank 22:00 Paire, Benoit
  • Washington, USA
    Jaziri, Malek 22:00 Stakhovsky, Sergiy
  • Vancouver, Singles Qualifying...
    Baric, Nives 22:00 Muresan, Denise

Tako to radi Englez

Zakucava bez skoka

Košarka

Košarkaš Harlem Globtrotersa Pol Sterdžes (238 cm) može da s parketa kuca loptu u koš

Zakucava bez skoka

Nema mu ravnog!
Najviši košarkaš na svetu Pol Sterdžes, zahvaljujući svojoj visini od 238 centimetara, može da zakuca loptu u koš, a da ne skoči. Englez, koji je inače nedavno postao član Harlem Globtrotersa, po Ginisovoj knjizi rekorda trenutno je najviši aktivni igrač, a interesantno je da ga saigrači iz kluba nazivaju „sićušni“. Osim što se zabavlja igrajući za Globtroterse, on nastupa i za Univerzitet Zapadna Virdžinija, na kojem studira.

Pol Sterdžes je kao dečak igrao fudbal i golf u rodnoj Engleskoj, ali kad je visina počela da mu smeta u ovim sportovima, odlučio je da ode na koledž u SAD i pokuša da se dokaže u košarci.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (0)

Pošaljite komentar 
Trenutno nema komentara, budite prvi!

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Respekt prema Vladi i Vučiću, koji se odlučio za politiku koja je teža i izazovnija, ali je i jedini put Slobodan Petrović

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!
Na vrh